Hayate

Zakończone - Princess Lucia

Hayate - 28 Lipiec 2010, 10:44
: Temat postu: Princess Lucia
Uważaj! Demon może ukrywać się w najmniej spodziewanym miejscu, jak np. w zwykłej restauracji serwującej ramen.
Przekonał się o tym Yuta Koizumi, 13-latek mający zostać ojcem boga zniszczenia.
Czego właściwie chce od niego Lucia - córka króla demonów?
Ecchi demony, kawaii anioły i biedny chłopak wrzucony w środek konfliktu sił Nieba i Piekła - kolejna komedia romantyczna SEO Koujiego autora takich hitów jak Suzuka i Kimi no Iru Machi, nabiera rozpędu!
Gurutsu - 28 Lipiec 2010, 12:50
:
jak dla mnie to kolejna haremówka typu zrób ze mna dziecko z kiepskim podłożem fabularnym... :p wole inne prace tego autora
Willfred - 28 Lipiec 2010, 13:25
:
Wstrzymam się z oceną do czasu jak się rozwinie fabuła.
sosik102 - 5 Marzec 2012, 10:31
:
Super manga :) uwielbiam prace tego autora ^^
qwert - 5 Marzec 2012, 12:11
:
Bardzo lubię mangi Seo Kouji, ale 13-latek!?!?! To trochę za młodo, chociaż sama manga jest godna zaineresowania.
Willfred - 5 Marzec 2012, 15:55
:
qwert napisał/a:
Bardzo lubię mangi Seo Kouji, ale 13-latek!?!?! To trochę za młodo, chociaż sama manga jest godna zaineresowania.

Tym bardziej, że w tej mandze prawie nikt nie wygląda na swój wiek.
Smoq - 5 Marzec 2012, 15:58
:
Mangi tak juz maja, jedne postacie maja niby 100 lat a wygladaja jak 5 latki, inne maja 10 lat a wygladaja na 20 xD.
Lilka - 28 Luty 2016, 23:52
:
Tak śpieszę z informacją, że manga się zakończyła na 5 tomach :D
Yuka - 29 Luty 2016, 19:10
:
Na 5 tomach!? Spodziewałam się, że będzie dłuższe. Chyba słabo się sprzedawało. Skoro nie ciągną dalej.
Yuka - 28 Październik 2018, 23:09
:
Yuka napisał/a:
Chyba słabo się sprzedawało.
Dziwisz się Yuka!? Słabe to było. Jak dla mnie jest to słabe jak To love ru, ale nie wiedzieć jest bardzo popularne i nieźle się sprzedaje...

Skończyłam. Z taką fabułą to byłoby dobre tylko jako hentai. Wtedy miało to by sens. Myślałam, że po bonusie do Kimi no Iru Machi ciągnie Seo do tego gatunku.
Alexandrus888 - 5 Listopad 2018, 11:39
:
Hayate prowadzi do różnych odchyłów. Przywykniesz albo dołączysz, trzeciej opcji nie ma. I tak gadanie z samym sobą to jeszcze nic złego. Przynajmniej ma się rozmówcę na poziomie ;P