[2018-07-09, 20:34] Grabki z Smoq:  A ile wystarczy zapłacić by to zdobyć w chwilkę :O?
[2018-07-09, 21:00] Łopatka z Spiritusick:  Smoqu, trzeba zapłacić swoją dumą :v Aratar, wiesz, widząc jakie liczby wykręcałeś w poprzednim evencie to miałem podstawy by sądzić, że faktycznie będziesz w te tysiące kart mierzył :v Zwłaszcza, że o ile SQ faktycznie szkoda, to jabłka mają tylko jedno zastosowanie :v A i Twój lvl świadczy, że za kołnierz nie wylewasz :P
[2018-07-10, 09:25] Aratar:   [2018-07-09, 20:34] Pomocnik Smoq: A ile wystarczy zapłacić by to zdobyć w chwilkę :O? Nie da się, i to jest właśnie piękne. Za pieniądze możesz kupić dodatkową ilość waluty jaką się zdobywa SQ, z ich pomocą możesz odnowić sobie całkowicie pasek energii bądź też mieć większą ilość szans na trafienie sługi bądź craft essence, jednakże RNG jest dla wszystkich takie samo. Są ludzie, którzy grają od pierwszego dnia serwera a do dziś nie mają żadnego 5* servanta(odpowiednik legendarnego przedmiotu/jednostki w innych grach), ja gram od marca i mam ich 4, a nie zapłaciłem nic. Podobnie jest z przedmiotami bo by móc levelować sługi trzeba mieć konkretne maateriały. Są strony z bazami danych pokazującymi gdzie i jakie przedmioty dropią, ile trzeba przeciętnie zużyć energii by wydropić jeden i jakie w ogóle ma się szanse, to jedna z nich https://docs.google.com/spreadsheets/d/1_SlTjrVRTgHgfS7sRqx4CeJMqlz687H dSlYqiW-JvQA/htmlview# /// Ach, widzę, że moje wyczyny urosły do pewnego rodzaju "legendy/mitu" ;) Napisałbym sprostowanie, w którym obalam swoją własną legendę :( ale mógłby wyjść z tego pewien walltext i ludzie znowu by się wystraszyli, że rad: wrócił, a nie chce im tego robić ;)
[2018-07-10, 09:47] Łopatka z Spiritusick:  Wiesz... Ja nie rozumiem tylko jednego. Ewidentnie wciągnąłeś się w tę grę, dużo o niej piszesz, dużo o niej czytasz bo co i rusz wspominasz co się dzieje na forach, redditach i na serwerze JP. Widać, że nie jest Ci obojętna. A jednak przyjmujesz defensywną pozycję twierdząc, że nie jesteś oddany grze. Czy ja powiedziałem, że to coś złego? Każdy w coś się wkręca, jedni w CSa, inni w LoLa, inni w składanie modeli. Ja jeśli chodzi o gry komputerowe to dość mocno żyję sceną CSa i Doty. Więc nie rozumiem czemu idziesz tak w zaparte, zupełnie jak wtedy, gdy były poruszane tematy pokera i uzależnień :v Ba, sam uważam, że jestem w jakimś tam stopniu oddany FGO, bo jednak codziennie wchodzę przynajmniej zgarnąć nagrody za logowanie ;)
[2018-07-10, 10:22] Aratar:  Ok, w takim razie sprostowanie będzie krótkie. Po pierwsze i najważniejsze ostatnio zarzucano mi(prywatnie nie tutaj) uzależnienie od kilku rzeczy(o dziwo nie od pokera) mówiąc, że jest to właśnie oddanie tej rzeczy, stąd doszedłem do wniosku, że tutaj też piszecie mi o oddaniu grze jako o uzależnieniu od tej gry(co jest nieprawdą). Czy się w grę wkręciłem? Pewnie, czytam o grze, zaglądam do "kryształowej kuli" by zobaczyć co będzie w przyszłości by móc zaplanować, który ze sług będzie potrzebny, jakie nagrody będą w kolejnych eventach etc. Nie czytam tylko fabuły, mało tego jak sprawdzam jakiegoś servanta ta za wszelką cenę staram się nie patrzeć na ostatnie CG bo dla mnie to też jest pewnego rodzaju spoiler :P Gdy nie ma eventów to gra ogranicza się do zwykłego wyczyszczenia AP i wyłączenia, gdy są eventy to już się wszystko planuje, sprawdza potencjalne walkthrough, żeby zgarnąć jak najwięcej w jak najkrótszym czasie(stąd moje 700 mln dmg na ostatnim evencie). z Jabłek korzystam tylko wtedy gdy są dobre zony na eventach do różnych dropów bądź są nielimitowane loterie(Nerofest, Christmas Event, ale nie ten re-run). [2018-07-10, 09:47] Obrońca Spiritusick:Więc nie rozumiem czemu idziesz tak w zaparte, zupełnie jak wtedy, gdy były poruszane tematy pokera i uzależnień :v W temacie pokerowym zarzucano mi wprost uzależnienie od pokera co jest nieprawdą. Interesuję się tą grą, gram w nią, jak to określiłeś jestem jej w jakimś stopniu oddany. No chyba, że dla ciebie uzależnienie=oddanie grze to się wtedy z tym nie zgodzę. Wystarczy mi to, że przez długi członkowie rodziny nie życzyli mi dobrze, mówiąc, że przeze mnie całą rodzina zostanie zadłużona bo przegram wszystko. Teraz nie mówią już nic, bo ja sam im o pokerze nic nie mówię, także nie wiem czy coś w tej materii się zmieniło :)
[2018-07-10, 11:25] Łopatka z Spiritusick:  No to widzę, że się nie zrozumieliśmy po prostu, bo mi chodziło o oddanie grze w tym normalnym sensie, nie negatywnym :v Natomiast po przeczytaniu o zarzutach jakie Ci stawiano prywatnie, niejako rozumiem skąd tak odebrałeś moje słowa :v Nie, w mojej opinii oddanie nie równa się uzależnieniu :P Uzależniony to może być ten Japończyk, co wydał chyba ponad 300k jenów żeby upolować któregoś servanta (nie pamiętam dokładnie, gdzieś mi się rzucił w oczy nagłówek o tym) :v
[2018-07-10, 11:26] Łopatka z Spiritusick:  Chociaż ja tam uważam, że sam trochę jestem uzależniony od gier komputerowych, czasem odpalam coś nawet, jak w sumie nie chce mi się grać :v
[2018-07-11, 12:27] Aratar:  No na serwerze NA też już się zdarzali ciekawi ludzie. Gdy był baner z Joanną D'arc Alter to było kilku co się pochwaliło, że specjalnie dla niej sprzedali samochód bądź wzięli kredyt by mieć więcej SQ na summony./// Ktokolwiek dzisiaj wygra ma pokonać Francję w finale. Nie mogę nic zarzucić ich umiejętnościom, ale zaczynają aktorzyć jak Brazylia cztery lata temu. Pogba poczochrany po włosach padł na ziemie i turlając się łapał się za twarz, francuz ciągnięty za koszulkę jakby mógł to 3 salta w powietrzu by zrobił. No i wisienką na torcie był występ Mbappe w 93 minucie jak po odgwizdaniu autu dla Belgii, wziął piłkę i zaczął z nią uciekać. Krew mnie zalewa jak widzę coś takiego. Belgowie też specjalnie widowiskowo nie grali, Lukaku udawał chyba, że piłki nie widzi. Jedyny, któremu się chyba chciało to Hazard. Ot takie uwagi i przemyślenia kanapowego kibica-laika futbolu ;)
[2018-07-11, 14:21] Łopatka z Al Pachinko:  Z Francji warto zwrócić uwagę na Matuidiego - jego wczorajsza gra mogła się podobać, szkoda, że musiał zejść z boiska... A dzisiaj wyczuwam Anglię. Nie oszukujmy się, obie druzyny leciały ostatnie mecze na farcie, ale wyczuwam dziś porażkę Chorwatów :v
[2018-07-11, 16:00] Sitko z rad::  "[2018-07-06, 22:04] Napastnik Alexandrus888: Jak ja dawno w piłkę nie grałem D: Bracia cioteczni (6 i 4 lat) mają teraz fazę. I po krótkiej ganianinie z nimi ledwo płuca czuję >_< XD" Zagrałbym.... Chociaż "po" pewnie byłaby ze mnie dętka jak i z Ciebie :P ///// "[2018-07-09, 19:01] Napastnik Alexandrus888: Aratar nie da rad:y? " Co to za przywoływania? :> //// "[2018-07-10, 09:25] Aratar: [...] ale mógłby wyjść z tego pewien walltext i ludzie znowu by się wystraszyli, że rad: wrócił, [...]" Smutek bardzo T_T To ja sobie pójdę :<
[2018-07-11, 17:20] Sitko z Alexandrus888:  No to wpadaj na mecza do lublina XD Tylko wybierz sobie dróżynę inną niż Polska. /// Rad: wróć!!!
[2018-07-11, 21:46] DELTA:  :O
[2018-07-11, 22:40] Łopatka z Al Pachinko:  A jednak Chorwacja D:
[2018-07-11, 23:16] Grabki z Lilka:  Tutaj to chyba będzie teraz żałoba narodowa xD No ale jeszcze nie pakują się do domu, jeszcze mecz o trzecie miejsce.
[2018-07-12, 09:03] Łopatka z Spiritusick:  Który jest kopaniem leżącego :v
[2018-07-12, 09:06] Sitko z Alexandrus888:  Co cię tak dziwu, DELTA?
[2018-07-12, 09:40] Aratar:  O mały włos i mielibyście Lilka wolne w poniedziałek ;) Czy ja wiem Spirit? Nie znam się na piłce ale słyszałem parokrotnie, że w tą reprezentację nikt nie wierzył, więc jak wygrają mecz to raczej nikt po nich nie będzie jechał
[2018-07-12, 10:17] Łopatka z Spiritusick:  Chodzi mi o samo rozgrywanie meczu o trzecie miejsce... Po przegranych półfinałach drużyny zazwyczaj nie mają ochoty grać "o nic". W wielu dyscyplinach dyskutowano niejednokrotnie nad sensem przeprowadzania takiego meczu i osobiście przychylam się do opinii, że nie powinno go być :v
[2018-07-12, 18:16] DELTA:  Dziwi mnie Chorwacja w finale mistrzostw świata
[2018-07-14, 12:35] Łopatka z Al Pachinko:  Spirit, Aratar, robiliście tę ankietę w FGO? Dużo tam jest pytań? Nagrodą jest Summon Ticket z tego co słyszałem, ale nie wiem czy warto się męczyć :v
[2018-07-14, 19:34] Aratar:  Jeśli na niczym ci nie zależy to można ją skończyć w 1-2 min mimo wielu pytań. Jest tam sporo ciekawych zagadnień, ale obawiam się jak i inni na innych forach, że to zwykłe mydlenie oczu i nic nie zostanie rozpatrzone.
[2018-07-15, 00:18] DELTA:  Hipek, jest jakiś progres? :)
[2018-07-15, 14:26] Konewka z Yuka:  Siema Lilko! :)
[2018-07-15, 19:56] Aratar:  A więc Francja...niestety. Brawo Chorwaci, choć złośliwi już piszą, że mieli o wiele łatwiej niż Francuzi. Brawo za postawę i walkę do dosłownie ostatniej minuty. Daje głowę, że zdjęcie uśmiechniętego Mbappe z nagrodą za najmłodszego zawodnika stojącego obok smutnego Modricia z nagrodą za najlepszego zawodnika turnieju obiegnie świat i będzie na czołówkach kilku gazet.
[2018-07-15, 21:04] Łopatka z Al Pachinko:  Jak ktoś kto wybiegał dodatkowy mecz i niesamowicie pechowo stracił w sumie 2 bramki może mieć łatwiej? Wynik nie mówi o tym meczu nic - nawet w najmniejszy sposób nie odwzorowuje tego, co się działo na boisku: samobój, karny, błędy sędziowskie, kuriozalne błędy piłkarzy (Lloris :D), kretyni wbiegający na boisko w finale Mundialu (jak do tego mogło w ogóle dojść?)... Finał jakiego jeszcze nie było.
[2018-07-15, 23:15] Grabki z Lilka:  Hej, Yuka :)
[2018-07-18, 09:24] Aratar:  10 dni tańszych o połowe questów z expem już za nami, muszę przyznać, że wygląda to już coraz lepiej: https://i.imgtc.com/xKZTANs.png Teraz tydzień z 1/2 AP Free quests. Trzeba pofarmić materiały, żeby Ramzesowi i Nightingale wbić skille na 10/10/10 :D
[2018-07-18, 09:48] Sitko z Alexandrus888:  Śniło mi się, że zacząłem w to grać. Tyle że gameplay przypominał nieco Pokemony i była polska wersja :D
[2018-07-20, 00:03] Grabki z Lilka:  To teraz możemy wybrać się na plażę ^_^
[2018-07-20, 04:09] Sitko z Hipek:  Nie chcę być wiadrem. :(
[2018-07-20, 21:05] Sitko z Alexandrus888:  Dlaczego? Tyle byś w sobie mieścił! A teraz wszystko przez nas przecieka :D
[2018-07-21, 11:59] Wiaderko z Lepanto:  Wiaderka też mogą być dziurawe :P
[2018-07-21, 23:38] Sitko z Alexandrus888:  Co to za wiaderko co ma dziurę :o Takie się nie liczy.
[2018-07-21, 23:43] Grabki z Lilka:  dlatego dobrze jest być grabkami ;) wiadomo, że służą do grabienia, a nie do nakładania piasku do wiaderka ;)
[2018-07-21, 23:45] Grabki z Lilka:  Alex, każde wiaderko ma dziurę... Przynajmniej z jednej strony ;)
[2018-07-22, 08:49] Sitko z Alexandrus888:  Z tej strony na to nie patrzyłem :o /// A co do grabek - zawsze mi się wydawały najmniej użyteczne. Bo czymże jest grabienie piasku? Syzyfowa to praca. Już bardziej miotełka byłaby odpowiednia :p
[2018-07-22, 11:08] Wiaderko z Lepanto:  Najlepsza zabawka to łopatka, bo można coś stworzyć, a potem bierzesz wiaderko z wodą i wszystko zalewasz :P
[2018-07-22, 15:02] Grabki z Lilka:  Alex, jak już zrobiłeś zamek z piasku, to grabkami można ładnie zagrabić ogródek przed zamkiem xD
[2018-07-22, 23:44] Wiaderko z Lepanto:  Lilka, nigdy nie spotkałem nikogo kto by robił ogródek przy zamku z piasku XD
[2018-07-23, 10:20] Aratar:  So it begins jakby to powiedział Theoden :P Zapowiedziano oficjalnie najbardziej wyczekiwany, przez większość graczy, event w Fate/Grand Order, a mianowicie Summer Event. Fabularnie dostajemy od swojego przełożonego wolne i trafiamy na tropikalną wyspę, gdzie grzeje słońce można popływać lub poopalać się. Oczywiście nie wszystkim się podoba, że gracz ma tylko wolne więc trafia tam z nim sporo żeńskich servantów by móc pokorzystać z uroków tropików(fani nagich męskich torsów muszą obejść się smakiem). Gdy gracz trafia na wyspę zauważa, że nic na niej nie ma i dobrze by było widoczną przestrzeń zagospodarować. Tak też się dzieje. Celem tego eventu jest zabudowanie wyspy kilkunastoma budynkami. Sam w sobie event trwa prawie CAŁY MIESIĄC i jest podzielony na 2 części: w pierwszej tropikalna wyspa, w drugiej powiedziałbym bardziej wulkaniczna. W całym evencie trzeba będzie farmić aż 10 walut(sick), niezbędnych by móc wykupić przedmioty ze sklepu i wyspę zabudować co jest niezbędne by ukończyć linię fabularną tego eventu. Co ciekawe nie trzeba cały czas podążać jednym wyznaczonym planem(mamy do dyspozycji Plan A, B i C). Z teog co się rozczytuje to można budować na zmianę, ja natomiast będę się trzymał jednego planu. Jeśli gracz chce odblokować wszystkie możliwe nagrody i dialogi to musi wyspę zabudować, zniszczyć wszystko, zabudować, zniszczyć wszystko, zabudować i tak w obu częściach eventu. Warto zapamiętać, że nie otrzymuje się zwrotu materiałów po zniszczonym budynku. Z racji dużej ilości różnorodnych walut(zawsze jest to maks 3-4 tutaj 10) pojawi się kilka ułatwień zwiększających ilość dropów. Jedneym z nich są oczywiście limitowani, plażowi słudzy oraz CE jakie można przywołać bądź też kupić ze sklepu. Co więcej każdy, tak każdy servant będzie miał bonus do dropa określonej waluty by móc jak najszybciej wykupić wszystko ze sklepu i ukończyć ścieżkę fabularną eventu. W tym linku http://fate-go.cirnopedia...0160811.php#map jest spis jaki sługa ma bonusowy drop i do czego. A teraz pytanie co dla tych, którzy nie chcą tracić SQ a też chcą mieć plażowego servanta? Otóż będzie możliwość zdobycia takowego. Darmowym servantem z okazji eventu jest 4* Scathach(Asasyn). Nie oszukując nikogo nie jest ona zbyt dobra gameplayowo, ale kto co lubi. Ja osobiście gram z Edmondem Dantesem a wg wszelkich list jest on w przedostatnim tierze użytecznych servantów. Aby móc Scathach wymaksować potrzebne będą gałązki(4 do kupienia w sklepie) by rozwijać ją o kolejne ascension no i 5 kopii jej samej by miała ona NP5. Jeśli nie uda się komuś zdobyć wszystkich tych przedmiotów to niestety Scathach zostanie na danym stopniu Ascension lub danym NP już do końca gry, bo nie ma rerunu tego eventu. Poczatek I części eventu to 26 lipca, czyli w Europie pewnie to będzie poranek 27. No to tyle z informacji codziennych :D
[2018-07-23, 10:59] Aratar:  A nie, jednak jest rerun summer eventu, także nie ma co rozpaczać jak się wszystkiego nie zdobędzie :P
[2018-07-23, 11:05] Sitko z Alexandrus888:  No to będziesz mieć zabawy, a zabawy :D
[2018-07-23, 13:48] Łopatka z Al Pachinko:  Zapowiedziano oficjalnie najbardziej wyczekiwany, przez większość graczy, event w Fate/Grand Order, a mianowicie Summer Event. o/ Mam już przyszykowane sq i tickety na summoningi, jabłka na grindowanie i deklarację siostry, że pomoże (sama chciała :v) Najważniejsza jest Scathach, ale liczę na zgarnięcie jeszcze chociaż ze 2 nowych servantów, najlepiej z jednego 5* - za lancera mam Elisabeth, która jest strasznie słaba i ma kiepski design, a z archerów mam tylko Emiyę, ale mnie tam w FGO obchodzą tylko ładne servantki :v
[2018-07-23, 14:06] Łopatka z Spiritusick:  tylko ładne servantki :v w FGO chodzi tylko o jedno - zdobyć wszystkie Arturie! :O
[2018-07-23, 19:21] Grabki z Lilka:  Lepanto, ja i moja przyjaciółka zawsze robiłyśmy :)
[2018-07-23, 21:10] Sitko z Alexandrus888:  To się nazwa kobiece podejście xD
[2018-07-24, 09:38] Aratar:  [2018-07-23, 13:48] Łopatka z Al Pachinko:Najważniejsza jest Scathach, ale liczę na zgarnięcie jeszcze chociaż ze 2 nowych servantów, najlepiej z jednego 5* - za lancera mam Elisabeth, która jest strasznie słaba i ma kiepski design, a z archerów mam tylko Emiyę, ale mnie tam w FGO obchodzą tylko ładne servantki :v Ktoś konkretnie cię interesuje z lansjerów bo jest dwóch? Ważne jest by sprawdzić rate up, bo nie wszyscy servanci będą w pierwszej części. Ja jakbym miał już tracić SQ to wydałbym na Marthe rulera(buster-oriented servant, który otrzymuje neutralne obrażenia od wszystkich poza bersekerami i avengerami? Wlazłbym w ciemno) i Arturia Archer./// [2018-07-23, 14:06] Łopatka z Spiritusick: w FGO chodzi tylko o jedno - zdobyć wszystkie Arturie! :O Żeby one jeszcze wszystkie były tego warte. Smutne, że Saber 5* jest słabsza od Saber Alter, która ma 4*. Zastanawiałem się czy nie założyć tematu dotyczącego newsów z FGO, żeby nie zginęły w bezmiarze spamu w shoucie, ale z drugiej strony wszystko jest dostępne w internecie, więc nie wiem czy jest sens.
[2018-07-24, 09:58] Łopatka z Spiritusick:  Mam Saber Alter i muszę przyznać, że faktycznie ma ciężką rękę. Ale to tylko truskawka na torcie bycia Arturią, muszę mieć wszystkie niezależnie od ich siły :D
[2018-07-24, 11:21] Sitko z Alexandrus888:  Aratar: "żeby nie zginęły w bezmiarze spamu w shoucie" Jakby na szocie było teraz nie wiadomo ile spamu :D
[2018-07-24, 11:37] Łopatka z Spiritusick:  Ale łatwiej przeszukuje się posty, niż archiwum SB D:
[2018-07-24, 12:09] Łopatka z Al Pachinko:  Ktoś konkretnie cię interesuje z lansjerów bo jest dwóch? Tamamo to marzenie, ale Kiyohime też mi się podoba. Ważne jest by sprawdzić rate up, bo nie wszyscy servanci będą w pierwszej części. Ja jakbym miał już tracić SQ to wydałbym na Marthe rulera(buster-oriented servant, który otrzymuje neutralne obrażenia od wszystkich poza bersekerami i avengerami? Wlazłbym w ciemno) i Arturia Archer. Nie sprawdzałem rate upów i mówiąc szczerze, jakoś nie pomyślałem, że pewnie podzielą summoning tak jak event... Jak rozdawali tych początkowych servantów to chyba pisałem, że szykuję się na Marthę, ale najfajniej byłoby mieć Marthę Ruler. Z tego co widzę jest w drugim rzucie :/ Muszę się porządnie zastanowić jak przywoływać, bo to w zasadzie wybór między trafieniem Lancera, a Archera z Rulerem. Zapewne więcej sq pójdzie w drugiej turze. Ważne jest by sprawdzić rate up, bo nie wszyscy servanci będą w pierwszej części. Ja jakbym miał już tracić SQ to wydałbym na Marthe rulera(buster-oriented servant, który otrzymuje neutralne obrażenia od wszystkich poza bersekerami i avengerami? Wlazłbym w ciemno) i Arturia Archer. Jak masz chęci to śmiało. Mi się nie chce szperać po internetach, a Twoje wpisy zawsze czytam, nawet jeśli nie zawsze odpisuję :D
[2018-07-27, 22:36] Aratar:  Zaćmienie Księżyca, oglądać kto może bo następne za ok 143 lata :P
[2018-07-27, 23:01] Grabki z Lilka:  Ja nie mogę, u nas leje i burza - co znaczy, że klimat z afrykańskiego zmienił się na amazoński :P
[2018-07-28, 14:54] Sitko z rad::  "Alexandrus888: Co to za wiaderko co ma dziurę :o Takie się nie liczy." W dziurawym wiaderku wody nie ponosisz, ale jednak babkę z reguły dasz radę zrobić. No chyba, że całego dna nie ma, to trochę mniej wygodnie xD //// "Aratar: Zaćmienie Księżyca, oglądać kto może bo następne za ok 143 lata :P" Chciałem iść jak się dowiedziałem, ale była godzina 12:00. Po dwudziestej byłem już do niczego i nie poszedłem, ale nie wiem czy coś bym w mieście zobaczył. Ponoć Mars miał być widoczny. Może jakiś replay w necie jest? xD //// "Lilka: [...] klimat z afrykańskiego zmienił się na amazoński :P" Czy w rzekach zaczęły pływać piranie? Bo pod Wawą szukają ponoć pytona xD
[2018-07-28, 16:58] Wiaderko z Jerza:  Ja widziałam zaćmienie :D Akurat wracałam w nocy z Bieszczad i po drodze z siostrą zatrzymywałyśmy się kilka razy, jak tylko ktoś przy drodze stał z lornetką XD BTW, kilka razy drogę nam przeszły jeże i zawsze szły z lewej na prawą :O
[2018-07-28, 17:14] Wiaderko z Tapion Virgo:  No to już wiemy gdzie nocą tupta jeż
[2018-07-29, 08:36] Sitko z Alexandrus888:  przed czymś uciekały. O ile pamiętam zaćmienie jest również nazywane "krwawym Księżycem" i stanowi dogodny czas do mrocznych, magicznych rytuałów.
[2018-07-31, 20:31] Aratar:  Zna ktoś jakieś gierki godne polecenia na komórki/tablety coś w stylu Fate/Grand Order tzn. gra się taktycznie tura w turę, losuje/przywołuje postacie którymi można grać? Wiem, że chyba Alpaka w coś pogrywa poza FGO. Sam czegoś szukam bo poza eventami to w FGO gra się 10-15 min co 7-8h, obecnie testuje polecane mi Knights Chronicle
[2018-07-31, 21:45] Łopatka z Al Pachinko:  Grałem w to ostatnio z półtora roku temu, ale naprawdę bardzo mi podchodziło - Grand Sphere. Całkiem spoko historia i system walki. W sumie... To sam bym teraz sobie w to zagrał... Ale z FGO, LL i Pokemon Quest i tak za dużo czasu mi schodzi na graniu na komórce. / Valiant Force jest całkiem spoko, głównie pod względem graficznym (oprócz walk), ale rozwój miast jest taki sobie.
[2018-07-31, 22:56] Aratar:  LL?
[2018-07-31, 23:36] Sitko z rad::  Pewnie coś z Love Live, którego Alpaka jest fanem :)
[2018-08-01, 00:09] Łopatka z Al Pachinko:  Yup, to Love Live ;)
[2018-08-01, 07:52] Grabki z kazuya:  Jeśli może być nie turowo, to spróbuj SAO MD
[2018-08-01, 12:57] Aratar:  Przejrzałem chyba ze 40 gier turowych, które mają systemu summona i żadna mi nie podchodzi(głównie przez postacie w formie chibi lub loli). Dzięki Kazuya za propozycje, ale wolę zwykłe turówki a poza tym nie znam świata SAO bo go ani nie oglądałem ani nie czytałem. Chyba jednak zostanę przy samym FGO. To Knights Chronicle jest skomplikowane, poświęcanie postaci by polepszyć inną postać, możliwość podniesienia rzadkości postaci no i 6-stopniowy system rzadkości(tutaj SSR ma 6 gwiazdek). Za dużo, jeszcze jakieś runy i ich ulepszanie. Coś ostatnio bardzo wybredny jestem i zrzędliwy :/
[2018-08-01, 13:09] Grabki z kazuya:  Zawsze możesz spróbować i zobaczyć czy się spodoba, znajomość świata nie jest potrzebna.
[2018-08-08, 08:55] Sitko z Junsu:  Wszystkiego najlepszego, Al! Spełnienia marzeń :)
[2018-08-08, 09:57] Wiaderko z Mino:  Najlepszego Al :D
[2018-08-08, 10:11] Łopatka z Spiritusick:  Puszystego futerka, Alpaka! :O
[2018-08-08, 11:58] Łopatka z Al Pachinko:  Dzięki :D
[2018-08-08, 12:06] Grabki z Lilka:  wszystkiego najlepszego, Al Pa! :D
[2018-08-08, 13:15] Aratar:  Sto lat Alpaka :) /// Pograłem w SAO MD i utrzymuję się w przekonaniu, że to gra nie dla mnie. Samodzielne sterowanie plus śmieszne AI supporta jest bardzo irytujące, aczkolwiek jest ogromna ilość graczy, której się ta gra spodobała./// Jest możliwośc na forum przekierowania do konkretnego postu? Jeśli tak jak to zrobić? Chodzi mi o to, że powiedzmy temat ma sto postów i ja zamiast pisać drugi raz to samo co napisałem powiedzmy w piętnastym po prostu za pomocą np. BBcode przekierowuje do tego posta. Da się coś takiego tutaj zrobić czy to już wyższa technologia?
[2018-08-08, 13:41] Grabki z kazuya:  Nad każdym postem są dwie małe ikonki, strzałka z kartką i kartka, ta druga to link do konkretnego posta.
[2018-08-08, 13:48] Grabki z kazuya:  Mi osobiście właśnie samodzielne sterowanie bardziej podchodzi. A support przydaje się tylko na początku gdy nie ma się wylevelowanych postaci (oraz do wykonania jednego z codziennych zadań), później bardziej przeszkadza niż pomaga.
[2018-08-08, 14:09] Łopatka z Al Pachinko:  Dzięki ;)
[2018-08-08, 15:02] Sitko z Alexandrus888:  Sto lat Alpako! Dobrych dropów (czy jak to się zwie) w Fate/G O, wydania wyczekiwanych mang i dużo kasy (na nie i nie tylko) /// Lilka, Aq, z okazji 10-cio lecia życzę wam wszystkiego najlepszego, żeby dziewczynki wam nie chorowały, rosły jak na drożdżach i były zawsze powodem do radości oraz dumy. Sukcesów zawodowych przy dużej ilości czasu wolnego na skanlacje. I spotkań w realu! Trzymajcie się, pamiętamy o was :D
[2018-08-08, 16:22] Sitko z Alexandrus888:  A tak, mamy jeszcze dla was, LilAq, prezent, ale z mojej winy się on opóźni :< Postaram się jak najszybciej dokończyć co mam do zrobienia :D
[2018-08-08, 17:29] Grabki z Lilka:  dziękujemy Alex! :D
[2018-08-08, 20:59] Aratar:  O, cieszy, że taka opcja na forum jest i działa. Bardzo mi to pomoże przy pisaniu na temat FGO, na którym obecnie pracuje. Z materiałem jestem już na grudniu i często bywa tak, że się Servanci będą powtarzać i nie chce mi się pisać tego samego dwa razy.
[2018-08-08, 21:15] Sitko z Drizzt:  Najlepszego Alpako! Oraz wam LalAqo~! xd
[2018-08-08, 22:02] Łopatka z Al Pachinko:  Dzięki Alex i Drizzt! :D
[2018-08-09, 00:04] Grabki z Lilka:  Dzięki, Drizzt :)
[2018-08-12, 12:48] Wiaderko z Tapion Virgo:  Hipek, z tego co widziałem wyszły kolejne 2 rozdziały Tate no Yuusha, wygląda na to że projekt znowu ruszył :D
[2018-08-13, 08:35] Łopatka z Al Pachinko:  Wszystkiego najlepszego Junsu :D Witamy w gronie pełnoletnich :D
[2018-08-13, 08:49] Łopatka z Spiritusick:  Najlepszego, babushka! Grzecznych wnuczków, pięknych kobiet i drogich alkoholi~
[2018-08-13, 12:55] Sitko z Alexandrus888:  Zawsze dobrego kakałka. Żyj nam sto lat Junsu!
[2018-08-13, 15:47] Wiaderko z Jerza:  Sto lat, Junsu~
[2018-08-13, 18:38] Grabki z Lilka:  Wszystkiego najlepszego, Junsu~! :D
[2018-08-13, 19:25] Sitko z Junsu:  Dziękuję bardzo ^^
[2018-08-13, 22:56] Sitko z Vuko:  Wszystkiego najlepszego Junsu :) I spóźnione wszystkiego najlepszego dla Ala oraz LilAq :D
[2018-08-13, 23:19] Grabki z Lilka:  dzięki Vuko :)
[2018-08-14, 00:13] Łopatka z Al Pachinko:  Dziena ;)
[2018-08-14, 01:17] Sitko z Drizzt:  Najlepszego Junseł! Powodzenia w okrutnej dorosłości. : D
[2018-08-14, 21:17] Sitko z Junsu:  Dzięki, Vuko i dziękuję bardzo za te jakże optymistyczne życzenia Drizzt xD
[2018-08-15, 11:23] Aratar:  Uwielbiam dyskutować na technologiczne/elektroniczne tematy z moim starszym bratem. Padł mi zasilacz do laptopa, ojciec wziął w naprawę, a matka z bratem zaczęli szukać zamiennika. No i brat znajduje i mówi mi, że znalazł mającego moc 60W, na co ja mu mówię, że mój ma 90W(chociaż pewności nie miałem). On, że to niemożliwe bo ten tutaj ma 19V i 60W, i mi zaczyna tłumaczyć, że 19V to równowartość 60W. A jak mu pokazałem zamiennik, który też miał 19V, ale moc 90W to powiedział, że to zmyślone, że każdy tak może i on sam by napisał tam 120W xD Nie wiem, może mnie uczyli innej fizyki w szkole(sam orłem nie byłem bo skończyłem z tróją) ale Volt i Watt to zupełnie dwie inne jednostki. No ale może ja się mylę.
[2018-08-15, 16:03] Grabki z Smoq:  :D znaczy może nie zupełnie inne (tj. występuje między nimi zależność)... ale i tak xD
[2018-08-15, 16:25] Łopatka z Al Pachinko:  19V to równowartość 60W. Co za bzdura D: Wystarczy spojrzeć na jednostki - mocy wyrażamy w watach, czyli W. I teraz prosta matematyka: W = VV = V*V, czyli zasilacz 19 V oznacza 361W! Słowo elektrotechnika xD
[2018-08-15, 18:12] Grabki z Smoq:  Alpaka wie co mówi :3
[2018-08-15, 20:41] Aratar:  Pies mi zdechł... Smutno mi :(
[2018-08-15, 23:17] Grabki z Lilka:  Łączę się z tobą w bólu, Aratar T^T To bardzo boli, gdy traci się czworonożnego przyjaciela T^T
[2018-08-15, 23:18] Grabki z Lilka:  https://bit.ly/2MPChzL