Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Otwarty przez: aqvario
2 Czerwiec 2017, 23:40
Wesołych Świąt - Sobota - 24.gru.2oo5
Autor Wiadomość
Cukiereczek Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 23 Grudzień 2005, 17:57   

No i nadszedł 24 grudnia, Wigilia.
Z tej okazji życzymy wam wszystkiego najlepszego, zdrowia szczęścia, pomyślności i nie połamanych kości.
No i jeszcze azjatycki akcencik (jakby fakt, że strona jest poświęcona M&A nie wystarczał xP):
Shinnen omedeto. Kurisumasu omedeto.

... ... ...
Nadszedł czas zmian...
Na stronie pojawiły się napisy do dwóch pierwszych epizodów Wolf's Rain (muszę przyznać że, spore problemy miałem z endingiem i nadal nie ma to formy takiej jak powinno mieć).
Ponadto znajdziecie dwa nowe rozdziały MSN (46 i 47)... ale, ale to nie koniec zmian.
Jak widać zmienił się również wystrój wnętrza na taki... bardziej świąteczny ^^ i mamy własną (i wcale nie ciasną ^_-) domenę:

Miała się również dziś pojawić kolejna część DNA^2, ale ze względów niezależnych od nas musimy przesunąć jego wydanie.
I to by było na tyle...
Jeszcze raz wesołych i pogodnych świąt życzę ja i cała grupa Hayate.
I na sam koniec, śliczna rymowanka autorstwa aqvario ^^:

W święta często rwetes mamy
Noce czasem zarywamy
Ale razem się trzymamy
I śpiewamy wam ho ho!
Mangi razem wydajemy
Tłumaczymy, skanujemy
Czasem też edytujemy
Dla was my robimy to!
Więc szybciutko dziś czytajcie
Dobrym słowem zachęcajcie
Często nas tu odwiedzajcie
Odwdzięczymy się, a co!

luk666
Gość

Wysłany: 23 Grudzień 2005, 23:48   

I ja Wan życzę wesołych Swiąt i jeszcze lepszego Nowego Roku i oby Wam sił i zapału starczylo do następnego roku.

(I'm first^^)

Papierek po BakaRangerRed

Wysłany: 24 Grudzień 2005, 00:09   

Yeah nowy layout calkime nieźle wygląda.

Jeśli korzystacie ze skanów [AQS] zostawiajcie ich creditsy, to nie mój wymysł gadałem z nimi na ich forum i prosili o to.

Zdrowych i wesołych świąt i braku litości dla karpia życzy LHFan_19 <znany również jako ]BladE[, NeoGenic, JinkiEx>.

Rastil Mascir Magister... Luke !!!

Kercon
Gość

Wysłany: 24 Grudzień 2005, 06:01   

Co prawda Niejestem z bytnio świąteczny XD. Ale bardzo dzieki za życzenia n akulturaka każe mi złożyć wam życzenia XD.
No to bedzie tak Spełnienia mażeń ogromnej liczby czytelników sukcesów w pracy , szkole ( jeśli kotoś sie uczy tam XD ) w życiu towarzyskim , prywatnym no i jeszcze gure złota albo piniedzy ( troche sie rozpisałem ;] )

Papierek po buli696

Wysłany: 24 Grudzień 2005, 10:18   

noi nareszcie swieta:D wszystkiego najlepszego dla wszystkich :D

Wysłany: 24 Grudzień 2005, 13:34   

Otrzymałem niezwykle zaskakujący prezent (stry trąbił o nim od miecha :P). Nowego Pałer Suplaja o mocy 350 W (łał i co mam do tego podłączyć grzałkę do wody) z 24 pinowym wtykiem zasilającym do płyty głównej (moja płyta obsługuje 20 pinowy wtyk + 4 pinowe zasilanie dodatkowe - oddzielny mniejszy wtyk). Za ciula go nie podłącze bo nie ma siły żeby wtyk 24 pin pasował do gniazda 20 pin. Mój satry to antygeniusz.

Cukiereczek aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 24 Grudzień 2005, 21:46   

Zgadza się, tym bardziej, że kupując już nowoczesny zasilacz ze złączem S-ATA, 24 pinowym złączem ATX i 6 pinowym złączem do grafiki na PCI-E to 350W jest stanowczo za mało - powinno się mieć ze 400-450 ;) Ale mimo to prezent niezły ;)
Ja dostałem żółty pluszowy księżyc z siedzącą na nim czerwoną biedronką... ^^ Kya, kawaii ~~ !!! xD

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Papierek po buli696

Wysłany: 24 Grudzień 2005, 22:40   

a ja narazie dostalem nowy zestaw glosnikow (tylko szkoda ze 2-1) a na reszte musze poczekac do jutra:P

Wysłany: 24 Grudzień 2005, 22:58   

aqvario mój qmpel dostał zestaw figurek z Naruto. Niedługo mu się spalą :P (tak, jestem zazdrosny).

SpeQ
Gość

Wysłany: 25 Grudzień 2005, 00:15   

Łady lay *.* ...

luk666
Gość

Wysłany: 25 Grudzień 2005, 00:33   

Ja dostałem trochę kasy, kilka skarpet (a na kiego mi skarpety, a w dodatku za duże, nowe głośniki do kompa iii pierwszy tom Slayersów (nie mam zielonego pojęcia skąd stary to wytrzasną, ale jestem wery hapi xD)

Mio
Gość

Wysłany: 29 Grudzień 2005, 16:12   

Też jestem zainteresowana mangami najbardziej tymi zrobionymi przez Kena Akamatsu i ciesze sie że założyliscie taką stronke gdzie są i będą nowe jego mangi ktorych jeszcze nie ma w polsce
:D A wasz lay jest switny;P

Papierek po buli696

Wysłany: 29 Grudzień 2005, 18:19   

niewiem oco ci dokladnie chpdzi bo stron tego co nasza typu jest sporo:P a za lay dzieki :D

Wysłany: 29 Grudzień 2005, 18:25   

Bardzo mi miło, że naszą stronką interesują się nie tylko faceci. Wpadaju tu częściej Mio. Aha witam w gronie fanów Kena Akamatsu.

Ciekawostka:

Pojawiły się przesłanki, zapowiadające pojawienie się 2 sezonu anime Mahou Sensei Negima liczącego co najmniej 20 odcinków. Więcej info na forum teamu AQuaStar [AQS]. Nie pamiętam adresu stronki, wpiszcie po prostu Aquastar anime w dowolnej wyszukiwarce. Info znajduje się w dzile o Maho Sensei Negima.

Szczęśliwego zakończenia nowego roku. I braku kaca na początku nowego !

speQ
Gość

Wysłany: 29 Grudzień 2005, 23:34   

Można było się tego spodziewać, anime było "niepełne" ...

Papierek po Nishin

Wysłany: 29 Grudzień 2005, 23:43   

To fakt o odcinki 23-26 były po porstu "wirtuozerią spłycenia fabuły". Nie mówiąc już o rysie charakterologicznym poszczególnych bohaterów. Jeśli chcą kontynuować to tylko przyklasnąć bo pierwsza seria pozostawiła u mnie dość duży niesmak (zwłaszcza jak się ją porówna z mangą). Wiem, wiem nie da się tak obszernej serii tomikowej zanimować nie robiąc przy tym "krzywdy" fabule, ale mogliby się zrewanżować.

luk666
Gość

Wysłany: 30 Grudzień 2005, 02:29   

Małe pytanko, gdzie można ściągnąć anime MSN, manga jest zajefajna i dlatego chciałbym obejrzeć anime (najlepiej PL, może być też po angielsku, byle nie po japońsku).
Szczęśliwego nowego roku i trzymajcie się ciepło (a już niedługo lato i wakacje) :D

Cukiereczek aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 30 Grudzień 2005, 08:36   

Samo anime można ściagnąć z paru znanych źródeł - ale zapomnij o www. Tyle mogę podpowiedzieć... xD A polskie napisy do połowy serii zrobił jeden z towarzyszy naszej grupy. Może niedługo się spręży i skończy? Na pewno je opublikujemy :)

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Wysłany: 30 Grudzień 2005, 08:43   

Znam przykład anime, które zbytnio (prawie wcale, nie różnie się od mangi. Ani pod wzgledem graficznym, ani fabularnym. Mówię oczywiście o Bleachu. Może gdyby ekipa do Bleach anime wzięła się za Mahou, wyglądałoby to o wiele bardziej przyzwoicie.

Odpowiedz do tematu