Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Propozycje projektów naszych czytelników
Autor Wiadomość
Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 27 Grudzień 2013, 02:31   

Już poprawiłem. Swoją drogą nie dziwię ci się, Anno, że nie mogłaś znaleźć WataMote, gdyż nie jest to tytułem tej mangi.

Watamote jest skrótem od Watashi ga Motenai no wa dō Kangaetemo Omaera ga Warui!, czyli po angielsku No Matter How I Look at It, It's You Guys' Fault I'm Not Popular!. Grupa Żółć nie wpisała tego jako tytuł, bo to tylko skrót od pełnego tytułu. http://centrum-mangi.pl/W...maera-ga-Warui/

A nie szukałaś czasem TomoMote, czyli: Watashi no Tomodachi ga Motenai no wa Dō Kangaete mo Omaera ga Warui., czyli po angielsku: No Matter How I Think About It, It's Your Fault My Friend's Unpopular.? Bo to też robi Żółć i obie są ze sobą powiązane. http://centrum-mangi.pl/W...aera-ga-Warui./

Ogólnie google cię nie zdradziło - pierwszy link Watamote odsyła cię do wikipedii, gdzie masz pełny tytuł i zazwyczaj to po nim szuka się jakichkolwiek mang w sieci. Nie po skrótach.

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Łopatka z Miu
Hayate Team
Aye Sir!

Wysłany: 27 Grudzień 2013, 12:41   

Jak wpisuję w google, to od razu mam wszystkie readery angielskie, więc nie wiem jak mogło ci to umknąć.

Wydma z Anna Asakura
leńń universum

Wysłany: 28 Grudzień 2013, 17:14   

Wpisywałam oryginalny, japoński tytuł. Nie-tłumaczony. Więc taa... Nie wiem czemu nie chciało mi nic wyskoczyć.

kamilp55

Wysłany: 9 Styczeń 2014, 16:19   

Ja na nowy rok proponuję alive the final evolution, nowy rozdział nie wyszedł od 2 lat a manga ciekawa i zakończona, więc jakiś cel można sobie postawić ;) 85 rozdziałów bodajże istnieje.

Można tez jakoś zareklamować :D

Manga osadzona w świecie apokaliptycznym(znajome czyż nie?), po 5 rozdziałach po PL i rozkminy co tam po eng jest wypisane mogę stwierdzić, że krwi trochę się poleje a co za tym idzie akcja musi być i się rozwijać :) tak widziałem, projektów trochę zakończyliście więc i rąk do pracy może się znajdzie...

Ale to już od was wszystko zależy :)

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 9 Styczeń 2014, 16:53   

O, Ryohei to robił. Cóż, Ryohei nie ma kompa obecnie i pewnie dlatego w Genesis to stanęło, jak mu zrobię, pod koniec miesiąca go sobie weźmie, to pewnie ruszy Genesis, więc pewnie i ten projekt. Warto poczekać i jego pytać, co dalej. Kto wie.

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

kamilp55

Wysłany: 9 Styczeń 2014, 18:09   

Raczej mi się wydaje, że brakuje im rąk do pracy lub po prostu nikt tego u nich nie chce tłumaczyć, w końcu zaczęli robić minamoto coś tam jak już team black to robili a manga którą ja proponuje stoi i to w czasie taki gdzie normalnie każdy by uznał to za porzucenie...

Rolo129

Wysłany: 22 Styczeń 2014, 03:23   

Nigdzie nie znalazłem info... Cavalier of the abyss będzie dalej tłumaczone?

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 22 Styczeń 2014, 08:49   

Czemu pytasz się nas, a nie grupy, która tłumaczy Cavalier of the Abyss? Zapytaj Jinja Temple.

Odpowiedz do tematu