Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
12 Styczeń 2009, 03:09
W co gracie?
Autor Wiadomość
Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 4 Kwiecień 2015, 23:25   

zależy od poziomu trudności, ale jeśli grasz na legendarnym to na pewnie nie zaczynaj od wampirów, bo nawet źle zbalansowana kusza która wali jak z balisty ci nie pomoże ;)
Ostatnio zmieniony przez Ragi 4 Kwiecień 2015, 23:26, w całości zmieniany 1 raz  

Piccolo z Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 5 Kwiecień 2015, 13:58   

Aratar napisał/a:
Zainstalowałem te Legendary Edition i teraz kurde mam wszystko na raz: na niebie smoki, na ziemi wampiry i z czym tu walczyć?

Zarżnij wszystko jak leci.

Aratar
Valar

Wysłany: 5 Kwiecień 2015, 18:00   

Są kusze w Skyrimie? Ja tam szyję z łuku i walczę dwoma mieczami. Pamiętam aby przynajmniej jeden z nich był srebrny. Ja gram na tym trzecim poziomie trudności, ale na pewno to nie jest legendarny. Jak przechodziłęm za pierwszym razem to skupiałem się na głównym wątku a teraz wykonuję mnóstwo pobocznych. Czytam wszystko co wpadnie w ręce, nawet księgi czarów, gadam z każdym no i zawsze musi iść ze mną jakiś huskarl cobym mógł wszystko zrabowane przynieść xD
Co ciekawe odwiedziłem dopiero trzy miasta i nie wykonałęm jeszcze wszystkich misji a już mam 19 poziom. Podobają mi się łukowe finishery :)

Will, to wiadome, że zarżnę wszystko jak leci ale jakąś kolejność trzeba ustalić. Myślę, że jednak podstawkę najpierw przejdę a potem będę wykonywał misje z dodatków. Chociaż już oczyszczałem jeden zamek z wampirów gdzie w jednym momencie serce mi prawie wyskoczyło ze strachu xD

Piccolo z Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 5 Kwiecień 2015, 19:56   

Aratar napisał/a:

Will, to wiadome, że zarżnę wszystko jak leci ale jakąś kolejność trzeba ustalić. Myślę, że jednak podstawkę najpierw przejdę a potem będę wykonywał misje z dodatków. Chociaż już oczyszczałem jeden zamek z wampirów gdzie w jednym momencie serce mi prawie wyskoczyło ze strachu xD

Dla mnie Skyrim to taki slasher i niewiele więcej, jakoś nie mogę pojąć fascynacji tym tytułem :)

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 5 Kwiecień 2015, 20:22   

Aratar napisał/a:
Są kusze w Skyrimie?

yep, nie zauważałeś ze z mechów w ruinach krasnoludzkich wypadają bełty? dostajesz jak dotrzesz do bazy gości którzy bawią się z wampirami, niewiele więcej wiem ,bo 2 miechy temu wróciłem do skyrima , ale wątku z morowindem i wampirami nie ruszyłem.

Willfred napisał/a:
Dla mnie Skyrim to taki slasher i niewiele więcej, jakoś nie mogę pojąć fascynacji tym tytułem :)

slasher to jest na najwyższym poziome, kiedy zwykłego bandytę okładasz 5 minut mieczem. Po za tym skyrim wyróżnił się jako jeden z największych, najładniejszych i najbardziej rozbudowanych sanboxów RPG. Aby czerpać przyjemność z pilarsa trzeba czytać sporo książek by załapać klimat krainy, natomiast skarim (zapewne przez kamerę i grafikę) sam ci ja wpaja. Gra już zyskała tytuł kultowej i podobne produkcje będą w pierwszej kolejności porównywane do niej, a nie do gothica czy wcześniejszych elderów. Ehhh gdyby dialogi i opisy były w nim jak w pilarsie...uffff to elder po raz pierwszy miał by fajna fabułę.

Aratar
Valar

Wysłany: 5 Kwiecień 2015, 20:39   

No właśnie byłem dopiero w jednych krasnoludzkich ruinach i faktycznie kilka bełtów znalazłem. Swoją drogą wykonuje misje z cyklu "Dowiedz się jak możesz pomóc innym Towarzyszom" no i biegam po całej mapie ratując, odnajdując lub coś zabijając. Trochę już tego wykonałem i liczyłem, że no nie wiem jakoś się te misje skończą a w internecie czytam, że można je wykonywać bez końca. Kurde jestem szefem gildii a pozostali jej członkowie traktują mnie jak zwykłego paroba :(

Likier z Tapion Virgo
Hayate Team
Nep Nep

Wysłany: 5 Kwiecień 2015, 22:57   

To samo znajdziesz w każdej gildii, więc się nie zdziw :P
Ale w Gildii złodziei coś to da, bo po iluś tam misjach (nie wiem dokładnie ilu, nie zrobiłem tego, ale to nadrobię) dadzą ci przywództwo w gildii. A potem możesz dalej biegać na posyłki.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 6 Kwiecień 2015, 10:46   

tak, te misje dla towarzyszy nie mają końca , czasem poproszą cie o poszukanie totemu boga łowów, które zwiększają siłę wilczej postaci, albo poposzą cie o odczarowanie z wilczej postaci, ale po za tym będziesz odwiedził i robił ciągle to same w tych samych lokacjach.

W gildii złodziei masz podobnie z tą różnicą że musisz wykonać po 5 misji w każdym większym mieście po czym dostajesz misję specjalną, po jej wykonaniu "bania" się rozbudowuję, dochodzą nowi kupcy itp. dodatkowo podczas misji fabularnych można znaleźć bonusowe przedmioty które lądują w szafie za biurkiem szefa. No i oczywiście gildia ma najbardziej popieprzony quest z koroną (po znalezieniu tych kamieni benzin czy jakos tak, wysyłają cie do ruin falmerów byś znalazł złotą ramę by połączyć kamienie) po jej wykonaniu niemal wszędzie znajdujesz diamenty, rubiny itp. kosztowności są wszędzie.

Przerwałem granie w pilarsy by sprawdzić nowy dodatek do simsów , i mimo że jestem skrajnie negatywnie nastawiony do serii z powodu zabrania mapy świata, muszę przyznać że seria zrobiła lekki krok do przodu w tym dodatku.

Aratar
Valar

Wysłany: 7 Kwiecień 2015, 10:31   

Dobra chyba mi się lekko Skyrim zbugował. Mam jedną wykonaną misje ale jest nie zaliczona. Pomogłem myśliwym zabić potwory i dostałem za tą misję nagrodę, ale wciąż mam ją w dzienniku. W sumie to pal licho bo to była zwykła misja od karczmarki, ale druga misja to już jest problem. Zniszczyłem fabrykę skoomy i mam o tym donieść pani jarl w Pękninie. Sęk w tym, że ja jej "nie widzę" tzn. ona sobie jest ale ja z nią nie mogę porozmawiać. Próbowałem tą misje oddać zarządcy czy nawet ochroniarzowi jarla ale tylko ona ją przyjmuje. Mam nadzieję, że mi się kiedyś odwiesi bo nie będę miał jednego miasta zaliczonego ;(

Likier z Tapion Virgo
Hayate Team
Nep Nep

Wysłany: 7 Kwiecień 2015, 10:48   

Niestety skyrim ma sporo błędów. Przy misji dla Gildii złodziei za pierwszym razem nie mogłem dokończyć misji bo postać która miała podejść do groty poszła sobie w długą i tyle ją widzieli. Jest też misja czerwonego orła (jeśli dobrze pamiętam) i można ją zacząć przez przeczytanie książki. Nawet po zakończeniu można ją aktywować, ale nie wiem czy coś to zmieni w kwestii wykonywania misji.

Aratar
Valar

Wysłany: 7 Kwiecień 2015, 13:24   

Tak jest ten czerwony orzeł, co ciekawe ta misja powinna uruchomić się po otwarciu książki a ja ją przeczytałem kilka razy w kilku miejscach i... misji nie mam.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 7 Kwiecień 2015, 14:58   

musisz chyba mieć odpowiedni poziom, ale w sumie dziwne bo powinna się odpalić, jeśli masz pirata to się nie dziw , spróbuj ją potraktować patchem do najnowszej wersji

Aratar
Valar

Wysłany: 7 Kwiecień 2015, 17:43   

Ragi(serio taki skrót? :P) teraz jak i za pierwszym razem mam pirata i gra nie miała takich kwiatków, a zainstalowałem najnowszy patch. Zobaczymy jak będzie szło, jeśli coraz częściej będą mi się tak misje krzaczyły to po prostu przejdę te trzy główne wątki i tyle.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 8 Kwiecień 2015, 12:37   

ja mam oryginała a i tak są bugi, np, czasem robią mi się przedmioty w eq których nie mogę się pozbyć, bo niby są powiązane z zadaniem (mimo że już je ukończyłem) lub ukończyłem zadanie przed jego wzięciem, i jak potem biorę to zadanie to nie idzie już go zrobić. Cóż ale jak na ogrom tej gry, takie pierdoły jestem w stanie wybaczyć............chociaż nie, wo otatniej misji mi się zbugowało, ale potem okazało się że to przez wgrane mody

Aratar
Valar

Wysłany: 8 Kwiecień 2015, 21:27   

Też mam oryginała ale gram z pirata. Powodem jest to, że Skyrima dostałem od gościa który już go na siebie zarejestrował ale gra mu się nie spodobała.
Póki co jarl Pękniny mi się odblokował i mogę grać dalej. Zobaczymy na jak długo. Ale dzisiaj na przykład biegałem przez dłuższą chwilę z soplem lodu w głowie xD

Wódka z Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 8 Kwiecień 2015, 23:44   

Masz może screen'a? To musiało epicko wyglądać!

Likier z Tapion Virgo
Hayate Team
Nep Nep

Wysłany: 9 Kwiecień 2015, 01:09   

Kiedyś grałem na piracie żeby sprawdzić czy ta gra w ogóle mi pójdzie (aż przelazłem główny wątek z Alduinem) i miałem dziwnego buga przez który miałem ciągle lód pod nogami. Gdzie nie poszedłem tam chłodziło mi nogi. Trochę drażniący był dymek który się za mną ciągnął. W końcu kupiłem skyrim na PS3 i jak na razie jedyny błąd jaki miałem to nie respiący się cienisty koń od Mrocznego bractwa, ale i bez niego sobie radzę :P.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 9 Kwiecień 2015, 20:06   

Aratar napisał/a:
dzisiaj na przykład biegałem przez dłuższą chwilę z soplem lodu w głowie xD

o też to miałem, tylko że było we mnie wbite z 4 sople, nie zawsze one znikają , wkurzało mnie to do tego stopnia ze wczytałem grę, wyuczyłem się przywoływania na maxa i gdy wchodziłem do jakiegoś pomieszczenia do przyzywałem 2 władców dremor i.....zamykałem za nimi drzwi czekając aż zrobi się cicho xD walka z magami jest porąbana, czasami jeden czar wystarczy (mroźny podmuch i nie ważne w co jesteś uzbrojony na bank padniesz)

Aratar
Valar

Wysłany: 9 Kwiecień 2015, 22:19   

Raganrok napisał/a:
Aratar napisał/a:
dzisiaj na przykład biegałem przez dłuższą chwilę z soplem lodu w głowie xD

o też to miałem, tylko że było we mnie wbite z 4 sople, nie zawsze one znikają , wkurzało mnie to do tego stopnia ze wczytałem grę, wyuczyłem się przywoływania na maxa i gdy wchodziłem do jakiegoś pomieszczenia do przyzywałem 2 władców dremor i.....zamykałem za nimi drzwi czekając aż zrobi się cicho xD walka z magami jest porąbana, czasami jeden czar wystarczy (mroźny podmuch i nie ważne w co jesteś uzbrojony na bank padniesz)

No magowie są upierdliwi. Rzuci jeden czar i nie dość, że kondycje mi zabiera to jeszcze życie. Już wolę ogień od lodu, bo lód mnie prawie zawsze zabija(a jestem Nordem, który ma 50% ochronę od lodu).

Likier z Tapion Virgo
Hayate Team
Nep Nep

Wysłany: 9 Kwiecień 2015, 22:46   

zwykli magowie nie są tacy źli, ale arcymagowie są po prostu OP. Nawet mając łamacza zaklęć z daedrycznych misji jest z nimi bardzo ciężko, a co dopiero bez.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 10 Kwiecień 2015, 13:41   

zdarza się że niektórzy magowie lepiej tankują niż herszt bandytów :D super sprawa jest z magią przywoływania, przez połowę gry nie miałem żadnej broni przy sobie , wszystko sobie przywoływałem(przywołana broń może od razy łapać dusze co jest wygodne), a gdy się osiągnie 100 poziom odblokowuje się misja w której musimy przywołać zbuntowanego władce dremor, jeśli go pokonamy ( co okazuję się zaskakująco trudne) to zacznie nam służyć i od ej pory możną przywoływać 2 władców jednocześnie, albo przywołać atronacha ognia który będzie tak długo łaził za nami aż nie dednie(taki drugi huskarl, tylko nieco słabszy). Ja zawsze gram łucznikiem, więc mając 2 władców i huskarla i mnie skaczącego z tyłu z łukiem wydaje się najlepszą kombinacją na bez problemowe przejście gry. Pozostałe szkoły magi są nijakie.

Piccolo z Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 10 Kwiecień 2015, 22:19   

Hmm, Pillars of Eternity okazało się w miarę fajne, szwankuje AI drużyny bo czasem potrafią stać jak ciołki, brak romansów i super przegięty adrowy smok, który jest prawie nie do pokonania (przynajmniej mi się nie udało).
Z postaci drużynowych najlepsze teksty ma Hiv :) Wciąż jednak nie są to tak rasowe postacie jak te z Baldura albo Tormenta. Wątek kolejnych wcieleń i popadania w szaleństwo ma potencjał chociaż nie został wykorzystany bo nie czuć presji czasu albo jakiś negatywnych modyfikatorów które mogłoby to nieść ze sobą. Nie ma tu niestety tego co było fajne w dodatku do Neverwinter Nights 2 czyli pożeracza dusz i tego w jaki sposób on wpływał na postać z upływem czasu. No i ostatni chyba zarzut, że system reputacji w za mały sposób przekłada się na realia świata. W sumie jedyna realnie licząca się reputacja to ta, która dotyczy frakcji w Zatoce Buntu.

Ostatnio zmieniony przez Willfred 11 Kwiecień 2015, 13:20, w całości zmieniany 1 raz  

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 23 Maj 2015, 11:08   

Wreszcie mogę sobie pozwolić na grę w Skyrima :) Ale czym dłużej gram tym coraz bardziej tęknię za ciepłym Cyrodiil... tylko bez otchłani, tam było za ciepło i brzydko. Dodatki w tes jak zwykle nie powalają. Bardzo ciekawie się zaczynają, ale potem jest już tylko mozolne łażenie po jaskiniach i walka z bossem.
Jeśli mam porównać do Obliviona to prowincja Cyrodiil bardziej mi się podobała niż Skyrim, ale w Skyrim jest o wiele lepszy rozwój postaci :)

Aratar
Valar

Wysłany: 23 Maj 2015, 12:54   

No ja cały czas gram. Obecnie jestem tanem już we wszystkich miastach, poza Wichrowym Tronem bo muszę wątek Gromowładnych przejść, no i szefem gildii złodziei, skrytobójców, towarzyszy, magów i dołączyłem do Akademii Bardów. Obecnie skupiam się na misjach daedrycznych, choć nie wszystkie wykonuje(np misje z koszmarami i kanibalami przeszedłem na niekorzyść daedr), ale powoli mi się nudzi. Prawie 45 poziom, legendarna zbroja smocza, miecz i sztylet smoczy, smoczy łuk ze smoczymi i ebonowymi strzałami, no i huskarl również wyposażony w smoczy ekwipunek. A jeszcze nie zacząłem głównego wątku i dodatków :) Prawie jak nerd ;)

Piccolo z Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 25 Maj 2015, 02:30   

https://www.youtube.com/w...1256C0&index=60

Bimber z Eni
Hayate Team

Wysłany: 2 Czerwiec 2015, 17:06   

Żegnaj zdana sesjo, Wiedźmin 3 mi działa :D !

Piccolo z Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 16 Lipiec 2015, 14:25   

Witcher 3 is fucking amazing!! :D

Ostatnio zmieniony przez Willfred 16 Lipiec 2015, 14:26, w całości zmieniany 1 raz  

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 20:40   

zacna, chociaż jeszcze nie pokonałem :D nie cierpię kończyć gier :D teraz gram w najlepszą grę jaka kiedy kol wiek powstała :D mount&blade werband na modzie prophecy and prophesy

Nalewka z Yuka
Wampanellla

Wysłany: 31 Sierpień 2015, 18:01   

Skończyłam niedawno Warcraft III z dodatkiem Frozen Throne XD

Piccolo z Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 31 Sierpień 2015, 18:13   

A ja Assassin's Creed Rogue i Unity. Horror.

Bimber z Spiritusick
Hayate Team
Jerzyfikowany, 69%.

Wysłany: 31 Sierpień 2015, 18:50   

Ja walczyłem z przejściem Borderlands i FF XIII, a teraz czekam kilka tygodni na kompa :P

Wódka z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 31 Sierpień 2015, 19:41   

Borderlandsy super gry!
Ja przeszedłem dziś i wczoraj
Spiler Alert
oraz
Fearless Fantasy!

zrobiłem 100% achi na steamie! xD
Tak, kupiłem gtx970 by grać właśnie w takie gry. xP
Ostatnio zmieniony przez Drizzt 31 Sierpień 2015, 19:41, w całości zmieniany 1 raz  

Bimber z Spiritusick
Hayate Team
Jerzyfikowany, 69%.

Wysłany: 31 Sierpień 2015, 19:58   

No ja lece na 780ti, daje radę :P

Dotrze mi komp to skończę pierwszą część, bo dwie następne też mam i czekają na przejście :D

Wódka z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 31 Sierpień 2015, 20:06   

Niestety nie mam Bordera pre sequel, ale jak będzie w jakiejś dobrej promocji na steamie to dołączy do pozostałej dwójki. Tales from Borderlands też bym chętnie wyhaczył. Podoba mi się ten klimat. : D

Piccolo z Lugo
No Sister, No Life

Wysłany: 31 Sierpień 2015, 20:21   

Miło wiedzieć, że więcej osób kocha klimat borderlandsowy tutaj xD
Ostatnio zmieniony przez Lugo 31 Sierpień 2015, 20:22, w całości zmieniany 1 raz  

Piccolo z Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 31 Sierpień 2015, 20:59   

Może uda się znowu zrobić Hayateńskie playthrough na Borderlands 2 <3

Koniak z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 31 Sierpień 2015, 21:01   

Wiem, ze duzo ludzi sie podnieca ta gra... ale co to wlasciwie jest?

Piccolo z Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 31 Sierpień 2015, 21:36   

Cperka napisał/a:
A ja Assassin's Creed Rogue i Unity. Horror.

Skończyłem z AC na Black Flag i już do tego nie wrócę, jeszcze przygody Ezio były w miarę interesujące, ale potem już nie bardzo. Piraci byliby lepsi gdyby była większa różnorodność statków do łupienia, bo po jakimś czasie nawet liniowce zatapiałem bez problemów :)

Piccolo z Lugo
No Sister, No Life

Wysłany: 1 Wrzesień 2015, 00:24   

Co do Bordera ^^

Jedną z najlepszych gier w klimacie postapokaliptycznym w ostatnich latach jest z całą pewnością Borderlands, a w obliczu sukcesu kasowego Mad Maxa: Na drodze gniewu, studio Lionsgate postanowiło przenieść szalone uniwersum planety Pandora na wielki ekran.

Borderlands, którego pierwsza cześć trafiła na rynek w 2009 roku, jest ciekawym połączeniem kosmicznego westernu z postapokalipsą - akcja gry toczy się na fikcyjnej planecie Pandora, o której zasoby walczą bandyci, różnej maści poszukiwacze przygód i w końcu międzygwiezdne korporacje, a do tego dochodzi jeszcze bogata i niezbyt przyjazna fauna. Cała akcja toczy się w komiksowym (za co odpowiada grafika w stylu cel shading) stylu i w oparach absurdalnego humoru.

Za projektem stoi nie byle kto, bo bardzo doświadczony producent Avi Arad - założyciel filmowego Marvel Studios (wcześniej jego firma Toy Biz przejęła Marvela ratując go przed bankructwem) - który na koncie ma między innymi parę części Spider-Mana, Iron Mana, X-Menów, Ghost Ridera czy Blade'a. Arad odpowiadać ma także za ekranizacje innych popularnych gier takich jak Uncharted, a także za hollywoodzką adaptację ikonicznego anime Ghost in the Shell.
http://www.geekweek.pl/ak...wie-borderlands

Piccolo z Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 1 Wrzesień 2015, 01:55   

Cytat:

Wiem, ze duzo ludzi sie podnieca ta gra... ale co to wlasciwie jest?

Pytasz o Borderlands czy AC?

Willfred napisał/a:
Skończyłem z AC na Black Flag i już do tego nie wrócę, jeszcze przygody Ezio były w miarę interesujące, ale potem już nie bardzo. Piraci byliby lepsi gdyby była większa różnorodność statków do łupienia, bo po jakimś czasie nawet liniowce zatapiałem bez problemów :)

Mnie bardziej niż wspomnienia przodków bardziej interesowało to, co się dzieje w świecie "współczesnym" - gdzie stoją teraz Asasyni i Templariusze, Fragmenty Edenu, Ci Którzy Byli Przed Nami, Abstergo, teoria spiskowa dziejów i reszta. Dlatego też ukończyłem wszystkie części, które wyszły na PC poza AC Liberation, bo po pierwsze to marny port, po drugie z tego co czytałem nie ma tam nic ciekawego z tej właśnie perspektywy.
Unity było zdecydowanie najgorszą częścią po "trójce", dlaczego? Po pierwsze - najobrzydliwsze wydarzenia w historii ludzkości: Rewolucja Francuska. Ugh. Po drugie - BUGI BUGI BUGI PIERDOLONE BUGI. W każdej chyba części parkourowanie nie chodziło całkiem bezproblemowo, ale Unity to obrzydliwa, zepsuta gra i nigdy więcej nie chcę do niej wracać. Do tego wymuszone elementy coop.
Ostatnio zmieniony przez Cperka 1 Wrzesień 2015, 01:57, w całości zmieniany 2 razy  

Koniak z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 1 Wrzesień 2015, 03:23   

Mowie o Borderlands, AC znam, ale nie przepadam.
Okej Lugo... ale napisales 0 o tym czym ta gra faktycznie jest, czy to jest jakas strzelanka czy co?

Bimber z Spiritusick
Hayate Team
Jerzyfikowany, 69%.

Wysłany: 1 Wrzesień 2015, 06:45   

Tak, strzelanka połączona z elementami RPG, ale bez żadnych szaleństw.
Powiedzmy, że każda klasa ma 3 drzewka rozwoju, ale w duuużoooo mniejszym stopniu rozbudowane niż w WoWie.

Możesz grać solo lub w trybie współpracy do 4 graczy.

Chodzisz, strzelasz, łapiesz expa i zbierasz loot :P

Koniak z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 1 Wrzesień 2015, 12:16   

mhm, typowy coop... wiec co w tym takiego niesamowitego, ze sie ludzie tym tak podniecaja?

Bimber z Spiritusick
Hayate Team
Jerzyfikowany, 69%.

Wysłany: 1 Wrzesień 2015, 12:35   

Klimat, kreska i fabuła - a przynajmniej dla mnie ;)
Obejrzyj sobie chociaż intro na youtube z pierwszej części, bo ciężko mi to jakoś dokładniej wytłumaczyć :D

Koniak z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 1 Wrzesień 2015, 12:37   

moze jak dojade do domu :D.

Wódka z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 1 Wrzesień 2015, 13:04   

Spiritusick napisał/a:
Klimat, kreska i fabuła - a przynajmniej dla mnie ;)

No, grafika gry jest specyficzna, mi się bardzo podoba taki styl. Fabuła jest spoko, jest też humor, całość z grafiką tworzą niepowtarzalny klimat. Po prosto nie sposób pomylić tej gry z żadną inną. : D
Ostatnio zmieniony przez Drizzt 1 Wrzesień 2015, 13:06, w całości zmieniany 1 raz  

Aratar
Valar

Wysłany: 1 Wrzesień 2015, 19:26   

Ostatnio gram w Hearthstone'a i Lego Harry Potter lata 1-4.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 3 Wrzesień 2015, 21:22   

Aratar napisał/a:
Ostatnio gram w Hearthstone'a

krytykowałeś go chyba w innym temacie :D zwabiły cię DLC? podobno dużo nowych kart dali

ja dzisiaj pokonałem Werbanda na modzie Pendora i teraz wrócę na kilka dni do This War is mine , ma wyjść DLC dodający nowe lokacje i dzieci, niestety tylko na konsole na razie :/

pobrałem sobie również divinity Dragon comander, twój który chyba zbezcześcił serię która i tak mi się mało podobała , ale jak przyjemnie się pyka :)

Piccolo z Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 3 Wrzesień 2015, 22:00   

Ragi napisał/a:
This War is mine

Zaciekawiła mnie ta gra, ale sejw mi się zbugował i jakoś tak nie chciało mi się potem do niej wracać.

Ragi napisał/a:
niestety tylko na konsole na razie :/

Plugawe, konsolowe wsiury T_T

Aratar
Valar

Wysłany: 3 Wrzesień 2015, 22:11   

Ragi napisał/a:
Aratar napisał/a:
Ostatnio gram w Hearthstone'a

krytykowałeś go chyba w innym temacie :D zwabiły cię DLC? podobno dużo nowych kart dali

Fakt, kiedyś był nudny. Teraz jak mam kilka kart, którymi można grać to gra ma sens.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 7 Wrzesień 2015, 23:08   

Cperka, save do this war to nie save do skyrima :D jedna gra trwa tam kilka godzin :D

Nie wierzę że na PC nie wyjdzie, szkoda że ten DLC niewiele wniesie , mogli by dać nowe lokację, przedmioty do wybudowania i znalezienia (no chyba że to zrobią :D)

Ar jakim bohaterem grasz najczęściej? w WOWa nie grałem ale najbardziej mi przypadła do gustu talia tego kolesia z łukiem :D niedawno wywaliłem to z dysku bo mi się coś popsuło w tej przeglądarce od Bilzzarda. Najgorsza jest monotonia, nawet 2,3 partie dziennie są męczące na dłuższą metę. Tylko wydawanie prawdziwej kasy daje szybki rozwój talli:/

teraz gram w ciekawego indyka Armello, mieszanka gry turowej, karcianki,"gry w kości"(naciągane) i strategi przede wszystkim bo w sieci można fajnie w to pograć. Tury niestety są krótkie, polecam recenzje https://www.youtube.com/watch?v=R4Le3GvO_Vc

Aratar
Valar

Wysłany: 7 Wrzesień 2015, 23:23   

Ragi napisał/a:

Ar jakim bohaterem grasz najczęściej? w WOWa nie grałem ale najbardziej mi przypadła do gustu talia tego kolesia z łukiem :D niedawno wywaliłem to z dysku bo mi się coś popsuło w tej przeglądarce od Bilzzarda. Najgorsza jest monotonia, nawet 2,3 partie dziennie są męczące na dłuższą metę. Tylko wydawanie prawdziwej kasy daje szybki rozwój talli:/

Nie grałem w WoWa nigdy. Miałeś tylko podstawowe talie? Takimi też się da wygrywać ale teraz gdy od tygodnia funkcjonują już 2 dodatki jest cholernie ciężko. Monotonia jest w każdej karciance, potrafiłem kilkanaście partii podczas jednego posiedzenia przy komputerze. Teraz już mniej bo się wkręciłem w pokera na nowo i gram kilkanaście turniejów dziennie.
Odkąd gram nie wydałem ani złotówki na cokolwiek, czy to kupno nowych bohaterów, pakietów kart czy przygód. W sumie to teraz ciułam na 3 część z 5 przygody Naxramas. Kosztuje 700 monet a ja mam obecnie 600. Za dwa dni dam radę uzbierać. Chociaż coraz częściej kusi mnie aby kupić sobie kilkanaście pakietów kart. Trochę już kart mam, ale nic specjalnego. Obecnie gram paladynem, chociaż łowca(ten z łukiem) jest moją ulubioną postacią, ale brakuje mi 3-4 kart aby ułożyć talie.
Wiem, że Jerza też grywam i chciałbym się kiedyś z nią zmierzyć :)
Ostatnio zmieniony przez Aratar 7 Wrzesień 2015, 23:25, w całości zmieniany 1 raz  

Likier z Jerza
Hayate Team

Wysłany: 7 Wrzesień 2015, 23:45   

Podaj nick to się zmierzymy ;P

Też nie wydaję na nic kasy, nie opłaca się. Jak mam szczęście i kilka zadań, to na paczkę lub wejście na arenę mogę zarobić po 4-5 partiach :D

Piccolo z Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 8 Wrzesień 2015, 00:11   

Ragi napisał/a:
Cperka, save do this war to nie save do skyrima :D jedna gra trwa tam kilka godzin :D

No niby tak, ale mnie stosunkowo łatwo zdemotywować xD

Koniak z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 8 Wrzesień 2015, 00:17   

Hmm... grałęm przez chwilę w HS... ale prostota tej gry trochę mnie odrzuca :/. Coś się zmieniło przez ostatni rok?

Aratar
Valar

Wysłany: 8 Wrzesień 2015, 11:11   

Smoq napisał/a:
Hmm... grałęm przez chwilę w HS... ale prostota tej gry trochę mnie odrzuca :/. Coś się zmieniło przez ostatni rok?

Smoq, ta gra nigdy nie miała być skomplikowana. To nie Magic The Gathering, tutaj zasady są proste aby mogło w nią zagrać jak najwięcej ludzi. Nie wiem co się zmieniło przez ostatni rok bo nie wiem jakich zmian oczekujesz.
Jerza napisał/a:
Podaj nick to się zmierzymy ;P

To się chyba z tymi cyferkami podaje? Jeśli tak to mój nick: Aratar#2161

Koniak z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 8 Wrzesień 2015, 11:20   

Wiem - blizz - mistrz tworzenia uproszczonych gier :D.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 8 Wrzesień 2015, 15:23   

dopóki się kasa zgadza to nie przestaną ;) zasady są proste , ale mając odpowiednie karty w dłoni można niezłe taktyki tworzyć np, mając kruka który daje ci kartę za każda bestie i 2 karty ogarów które dają ci tyle psów co wróg ma na planszy kart i do tego hiena która koksuje się z każda padniętą bestią , takie zagrywki naprawdę cieszą, aż do momentu w którym przeciwnik wystawi smoka który niszczy wszystko (też mam tą kartę) jak się zagrywacie to moze sobie to ściągnę ;)

Aratar
Valar

Wysłany: 9 Wrzesień 2015, 12:42   

Chodzi ci pewnie o Śmiercioskrzydłego. Już się za bardzo nie opłaca, są tańsze karty, które mają podobne efekty.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 9 Wrzesień 2015, 15:20   

miałem go w zestawie ze sklepu , a szkoda go rozłożyć na części bo mało by mi to dało punktów do craftingu , ściągam właśnie tą grę, ciekaw jestem nowych kart ;)
Ostatnio zmieniony przez Ragi 9 Wrzesień 2015, 15:21, w całości zmieniany 1 raz  

Aratar
Valar

Wysłany: 8 Marzec 2016, 23:51   

Ludziska poszukuję gry. Jakiej? Cóż... ostatnio sporo filmików oglądałem Z far cray 3, ale ta gra jest dla mnie za świeża aby znów w nią pograć(wciąż za dużo z fabuły pamiętam aby w nią teraz grać). FC4 mi nie pójdzie, FC2 przeszedłem i nie mam zamiaru wracać a w FC wkurzało mnie to że twórcy wrzucili mutanty do gry. Także szukam coś tego typu gdzie mogę połazić i postrzelać zarazem. Crysis odpada, pograłem i mi się nie podoba

Bimber z Eni
Hayate Team

Wysłany: 8 Marzec 2016, 23:52   

Duke Nukem 3D :P

Aratar
Valar

Wysłany: 8 Marzec 2016, 23:53   

NOPE... inne propozycje?

Piccolo z puhe11
Nowy

Wysłany: 8 Marzec 2016, 23:55   

Counter Strike: Global Offensive?
League of Legends?
Osu?
Tibia?
Civilization?

Edit: nie doczytałem, że poszukujesz strzelanek :v

Ostatnio zmieniony przez puhe11 8 Marzec 2016, 23:56, w całości zmieniany 1 raz  

Bimber z Spiritusick
Hayate Team
Jerzyfikowany, 69%.

Wysłany: 9 Marzec 2016, 08:04   

Polecam serię Saints Row :v
Coś jak GTA, ale z poczuciem humoru :D

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 9 Marzec 2016, 20:16   

racja saint row jest mega zwłaszcza the third bo 4 i 5 są juz troche zbyt wymyślne.

- jeśli chodzi o fabułe to polecam ci Alpha protocol, gra trochę toporna i hejtowana, ale siwienie się przy niej bawiłem (niestety walki z bossami są źle zbilansowane i na średnim i trudnym są mega trudne) za to bardzo barwne postacie są ;)

- robię sobie własnie retro-granie i naparzam w fallouta 1 , wiec 3 lub NV powinno cie usatysfakcjonować jeśli chcesz na nałazić i postrzelać ;) chyba ze pójdzie ci 4 która mimo hejtu mega mi się podoba

- spraw sobie Rise of the Tomb Raider lub jakiegoś troche starszego o rok, tez podobno dobre

- no i wygląda nieźle tez Just Caus 2, też muszę sobie to sprawdzić

- sleping dog tez jest mega i pod względem fabuły i rozgrywki POLECAM! świat jest otwarty na tyle na ile pozwoli ci miasto, trochę mnie swobody niz w GTA

-watch dogs też spełnia twoje wymagania, ale gra jest trochę źle zbalansowana i może się przycinać na dobrym sprzęcie

Aratar
Valar

Wysłany: 10 Marzec 2016, 19:59   

Poprosiłem o fpsa z lekko otwartym światem a w propozycjach rpgi :D
Zabawna sytuacja bo szukałem fpsa a znalazłem grę logiczno-przygodową Aura - fate of the Ages :P

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 10 Marzec 2016, 22:10   

no podałem ci fpsy, no ale racje sa w tym elementy rpg, w tych nowszych produkcjach elementy rpg, crafting, znajdzki i survival są niemal ze standardem :D

mimo to proponuje ci sleping dogs, strzela sie, jeździ, walczy wrecz i jest mega fajna fabuła :D

gier typowo w stylu far cry ci nie polecę bo nie lubię tylko strzelać, niech za tym kryje się coś więcej ;)

Wódka z Hipek
Hayate Team

Wysłany: 10 Marzec 2016, 22:25   

fps = first person shooter; chodzisz i widzisz teoretycznie to co bohater. Sam celujesz i strzelasz, mając broń przed sobą, nie masz mapy z góry, a widok oczami bohatera. :)

Nie wiem jak pozostałe, ale Fallout zdecydowanie nie jest FPSem. :p

Koniak z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 10 Marzec 2016, 23:25   

Fallout 3 i 4 jest FPSem, Hipku.

Aratar: Doom (ten nowy), Left 4 Dead, Dying Light (ostatni światowy hit polskiego studia), seria Borderlands, Mirror's Edge (aczkolwiek tu mniej strzelania niż skakania po dachach wieżowców), Serious Sam HD, Metro 2033 (polecam wersję Redux), Deus Ex, seria Call of Juarez (też polskiego studia), BioShock (zastanawiałem się, czy sobie nie kupić i nie pograć). Poza tym starsze serie, jak Half Life 2, S.T.A.L.K.E.R. czy F.E.A.R.

Popatrz na gameplaye każdej z nich i sobie coś wybierz, jest tego mnóstwo. O, jeszcze Hitman, chyba film na podstawie tej gry ukazał się niedawno. Jak lubisz wojenne, to Call of Duty i Wolfenstain.

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 10 Marzec 2016, 23:53   

tak właściwie to jedziesz Ar http://www.gry-online.pl/...1&TEM=148&CZA=4 :D

Aratar
Valar

Wysłany: 11 Marzec 2016, 00:21   

Aq zobaczę jak się ta logiczna będzie sprawować, ale coś sobie na pewno wybiorę.

Rag, zabawne to nie jest. Nie chce mi się sprawdzać ponad 500 tytułów.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 11 Marzec 2016, 14:10   

każdy ma inny gust, my możemy cie zasypywać tytułami, ale najpewniej sam być cos dla siebie znalazł ;) obejrzyj 10 stron chociaż, jak nic nie znajdziesz to znaczy ze daremny nasz wysiłek :D

ja kupiłem sobie paczkę za 20zl w której był medieval 2, shogun 2(którego i tak miałem), viking battle for asgard, total war battles shogun , rome empire oraz napoleon total war ;) mam zajęcie na bardzo długo ;) niektóre tytuły się dobrze starzeją ;)

zagraj sobie w jakiegoś sniper elite, też ponoć dobre tylko nie wiem która cześć

Aratar
Valar

Wysłany: 12 Marzec 2016, 11:45   

Gdzie żeś ty taką paczkę gier kupił? Ja shoguna 2 z wszystkimi dlc za 30 dychy kupiłem ale samego. Sniper Elite grałem, fajna giera ale trójka nie chce mi działać.
Nie no sporo fajnych gier podaliście, ale problem leży w moim laptopie, których nie udźwignie ich na wyżej niż minimalnych a ja chciałbym pograć co najmniej na średnich.
Na steamie, mam już 9 gier kupionych, które tylko czekają aż lapka wymienię, ale wpierw muszę coś porządnego w pokera wygrać :D

Koniak z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 12 Marzec 2016, 12:05   

Stacjonarka wyjdzie ci taniej, a do grania właściwie tylko ona, jeśli nie chcesz wydać majątku na gamingowego lapka (bo powyżej 5k zł zaczynają się rozsądne propozycje, poniżej to trochę kastraty).

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Aratar
Valar

Wysłany: 12 Marzec 2016, 12:19   

Aq wiem, że wyjdzie taniej ale i tak już postanowiłem, że kupię gamingowy laptop za ok 8-9k zł.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 12 Marzec 2016, 14:05   

Aratar napisał/a:
Gdzie żeś ty taką paczkę gier kupił? Ja shoguna 2 z wszystkimi dlc za 30 dychy kupiłem ale samego.

https://www.facebook.com/Lowcygierpl/ przejrzyj stronę główną tego profilu, może jeszcze jest dostępna ta oferta. Pamiętaj ze dostaniesz jednego keya na te kilka gier niestety, a gry które już masz no cóż będą dalej, szkoda bo steam wprowadził coś takiego ze jak kupujesz paczkę w której jest gra która już masz to zwracają ci cześć pieniędzy, niestety to działa tylko w sklepie stemowym ;/

aqvario napisał/a:
Stacjonarka wyjdzie ci taniej, a do grania właściwie tylko ona, jeśli nie chcesz wydać majątku na gamingowego lapka (bo powyżej 5k zł zaczynają się rozsądne propozycje, poniżej to trochę kastraty).

dobrze prawi, polać mu :D

Aratar napisał/a:
Aq wiem, że wyjdzie taniej ale i tak już postanowiłem, że kupię gamingowy laptop za ok 8-9k zł.

Ałaaaa :D

Koniak z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 12 Marzec 2016, 15:55   

Ragi, ja korzystam z ich strony, ma większą funkcjonalność niż FB, mają tam też wyszukiwarkę okazji i najniższych cen: http://lowcygier.pl

Aczkolwiek kilka serwisów, jak humble bundle czy indiegala, to mi przysyłają oferty wcześniej na maila. Teraz się skuszę na bundla z Dreamfall Chapters, bo to świetna gra. :) O, w tej paczce: https://www.humblebundle...._eid=a267954096

Ragi napisał/a:
Pamiętaj ze dostaniesz jednego keya na te kilka gier niestety
Raczej odwrotnie, CZASEM się zdarza, że jest jeden key na kilka gier, tak normalnie, to każda gra ma swój. W komentarzach ludzie o tym piszą, pod newsami z paczkami gier.

GOG zrobił dziś fajną promocję na strategie: https://www.gog.com/promo..._Corner_Main_EN

Wódka z Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 12 Marzec 2016, 17:00   

aqvario napisał/a:
Teraz się skuszę na bundla z Dreamfall Chapters, bo to świetna gra. :)
Ech... ciekawe czy wyjdzie kiedyś po polsku :< Oficjalnym kanałem, bo fanowskie tłumaczenie pierwszej księgi już powstało. Marzy mi się, że kiedyś wyjdzie polska dubbingowa edycja płytowa, tak jak to było obiecywane...

Koniak z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 12 Marzec 2016, 18:58   

Alexandrus888 napisał/a:
Ech... ciekawe czy wyjdzie kiedyś po polsku
Też jestem ciekawy. Miało się tym zająć CDP, głosy miały podstawiać te same osoby, co w TLJ i Dreamfall, ale Red Thread Games wycofał się z lokalizacji po decyzji podziału na chaptery, broniąc się, że lokalizacje będą powstawać, gdy zostanie wydana całość. 5 chapterów już za nami, a podobno ma być jeszcze jeden. I są tylko 4 lokalizacje, więc może faktycznie powstanie zapowiedziana wersja PL.

Na Kikstarterze nie zebrano 100% wymaganej sumy do powstania następnej części, czyli The Longest Journey Home, która ma opowiedzieć o 10 letniej historii April pomiędzy TLJ a Dreamfall, ale Ragnar Tørnquist zapowiedział, że i tak po zakończeniu Chapters powstanie. Zobaczymy.

Wódka z Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 12 Marzec 2016, 19:31   

A to już nie pamiętałem, że na Home nie zebrali. Ale pewnie kiedyś powstanie - n-lat po chapterach. Między wszystkimi częściami cyklu są takie dziury czasowe jak dotąd :(

Aratar
Valar

Wysłany: 12 Marzec 2016, 20:20   

Pograłem w tą logiczną grę chwilę po czym stwierdziłem, że jednak to nie to. Jedyna logiczna w jaką się wciągnąłem to The Talos Principle - polecam. Twórcy umieścili w niej sporo easter eggów, ale ja miałem tego farta i nie znalazłem żadnego dzięki czemu nie zepsułem sobie rozgrywki.

Po namyśle stwierdzam, że... jednak Far Cry 3. Mimo że wiem jak się skończy i pamiętam ponad połowę historii ale jednak zagram :D

Wódka z Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 12 Marzec 2016, 20:31   

Aratar napisał/a:
Pograłem w tą logiczną grę chwilę
Mówisz o Chaprersach? Bo zaczynasz od końca :P Najpierw była Najdłuższa Podróż, potem Dreamfall i dopiero na końcu Dreamfall Chaprers :>

Koniak z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 12 Marzec 2016, 21:01   

Nie, mówi o:
Aratar napisał/a:
bo szukałem fpsa a znalazłem grę logiczno-przygodową Aura - fate of the Ages :P

A Talos Principle mam na liście życzeń, czekam aż stanieje ;P Ostatnio udało mi się po ponad roku polowania dostać tanio Never Alone. Poluję też jeszcze na niską cenę The Vanishing of Ethan Carter. I parę innych xD

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 12 Marzec 2016, 21:28   

aqvario napisał/a:
Ragi, ja korzystam z ich strony, ma większą funkcjonalność niż FB, mają tam też wyszukiwarkę okazji i najniższych cen: http://lowcygier.pl

Fb jest spoko dla osób które nie mają czasu za bardzo siedzieć w necie ;)

aqvario napisał/a:
Raczej odwrotnie, CZASEM się zdarza, że jest jeden key na kilka gier, tak normalnie, to każda gra ma swój. W komentarzach ludzie o tym piszą, pod newsami z paczkami gier.

Jak odwrotnie? kupiłem paczkę w której było kilka gier i dostałem jednego keya który zawierał je wszystkie, chociaż wolał bym dostać osobnego dla każdej gry, bo bym rozdał znajomym gry które miałem.

aqvario napisał/a:
A Talos Principle mam na liście życzeń, czekam aż stanieje ;P

Rozumiem ze jesteś wrogiem piractwa :D Ja nie kupuje oryginał gier w których nie ma multi z wyjątkiem kilku tytułów którym jestem wierny i chce by ich twórcy zarobili by mieli z czego robić kolejne części ;) aby kupić grę singlową muszę mieć pewnosc ze kiedys do niej wróce tak jak to mam z this war of mine lub eador:masters of the broken world

najgorszym zakupem na mojej stemowej lisci było Valiant Hearts bo gre pokonałem w 9h a pewnie da sie szybciej, historia fajna, ale nie za te pieniądze ;)
najlepszym zakupem oryginału zdecydowanie jest mount&blade werbad , w grze spędziłem 842h nie licząc czasu który spędziłem na pirackiej wersji nim kupiłem oryginał ;)
Ostatnio zmieniony przez Ragi 12 Marzec 2016, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 12 Marzec 2016, 21:34   

chociaż nie , Rust i frotiers jest gorszym zakupem od valentive bo tam spędziłem 6h, ciekawe czy tą gre kiedyś skończą robić ;/

Aratar
Valar

Wysłany: 12 Marzec 2016, 21:43   

aqvario napisał/a:

A Talos Principle mam na liście życzeń, czekam aż stanieje ;P Ostatnio udało mi się po ponad roku polowania dostać tanio Never Alone. Poluję też jeszcze na niską cenę The Vanishing of Ethan Carter. I parę innych xD

Polecam Talos, giera ma kilka zakończeń i było kilka chwil na przemyślenia. Zaginięcie Cartera to polska gra i podobno dobra, ale Polacy ją strasznie hejtują w internecie.

Bimber z Eni
Hayate Team

Wysłany: 12 Marzec 2016, 21:44   

ja kupując co miesiąc cd-action od lat i czasem nabywając gry w promocjach "6 dag gier za 4 złote" stwierdzam, że mam więcej gie niż w życiu zdążę ograć, zwłaszcza, że rzadko chce mi się coś odpalić. Tylko wiedźminy i europy universalis przyprawiają mój portfel o ukłucia strachu :v

Koniak z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 12 Marzec 2016, 22:02   

Ragi napisał/a:
Rozumiem ze jesteś wrogiem piractwa :D
Nie. Jak kiedyś miałem czas na granie, czyli zanim doszedłem do Hayate, to piraciłem równo - bo nie miałem kasy na gry. Dziś mam kasę, ale nie tyle, aby wydać 30 funtów na jeden tytuł. Ba, nawet 10 nie wydam (dwa lata temu zrobiłem wyjątek dla Civilization 5 ze wszystkimi dodatkami za 11 i pół). No dobra, zrobiłem też wyjątek dla Diablo III, ale też poczekałem aż stanieje o 1/3.

Ja nie muszę grać w nowości. Jestem cierpliwy. No i nie mam za dużo czasu na granie. Za rok czy dwa gra na pewno będzie w promocji. A czasem nawet za darmo. :] Wiedźmina 1 na GOGu kupiłem za funta, a 2kę dostałem na GOGu za darmo (obie rozszerzone) rok temu. Poluję na gry, gdy są w cenie poniżej 3 dolarów, bardzo rzadko robię wyjątki (jak na cały cykl Deponii za 9 funtów).

Likier z Jerza
Hayate Team

Wysłany: 12 Marzec 2016, 22:09   

aqvario napisał/a:
(jak na cały cykl Deponii za 9 funtów)
Ja na kolejne części nie mogłam się doczekać i kupowałam jak tylko wyszły, a teraz wszędzie widzę promocje w stylu "Saga Deponia/The Complete Journey za 9zł!" TT_TT

BTW - niedawno wyszła kolejna(!) część, Deponia Doomsday, a na początku kwietnia będzie premiera polskiej edycji. Ale tym razem będę cierpliwa :v Głównie dlatego, że nie mam teraz na to kasy :v
Ostatnio zmieniony przez Jerza 12 Marzec 2016, 22:10, w całości zmieniany 1 raz  

Wódka z Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 12 Marzec 2016, 22:13   

I chyba dopiero w "Complete Saga Deponia" trójka była spolonizowana (dlatego ją kupiłem, mimo, że 2 pierwsze części już miałem -> jednak zakończenie mnie nie powaliło :< [SPOIL]za smutne[/SPOIL]

Edit:
Jerza napisał/a:
BTW - niedawno wyszła kolejna(!) część, Deponia Doomsday
O.O Może uratują zakończenie :O A miała być trylogia... Cóż... kasa musi się zgadzać :v
Ostatnio zmieniony przez Alexandrus888 12 Marzec 2016, 22:15, w całości zmieniany 2 razy  

Likier z Jerza
Hayate Team

Wysłany: 12 Marzec 2016, 22:15   

Zakończenie było przygnębiające, ale podobało mi się, nie silili się na happy end :>
Pół dnia potem leżałam i ryczałam T_T

Obejrzyj zwiastuny, wygląda na to, że sensownie to rozwiązali :D
Ostatnio zmieniony przez Jerza 12 Marzec 2016, 22:16, w całości zmieniany 1 raz  

Aratar
Valar

Wysłany: 12 Marzec 2016, 22:33   

Parę dni temu była wyprzedaż gier Square Enix na steamie, od 30% nawet do 85%. Kumpel mi o niej przypomniał. Kupiłem trylogie FF XIII, dałem 102 zł z hakiem

Wódka z Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 12 Marzec 2016, 22:40   

Ja aż tak emocjonalnie do gier nie podchodzę - chodziłem trochę nieco przybity, wyżaliłem się na forum i było już ok :)

Już zwiastun obejrzany, recenzja przeczytana - będzie się działo. Tylko dlaczego wszystko na raz? LuxTorpeda, Deponia, Pyrkon (z Blame, Sidonią i Ajin)... Co jeszcze D:

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 13 Marzec 2016, 07:36   

Deponia fajna, zabawna gra, tylko ze to jest gra na jeden raz dlatego nigdy bym nie kupił oryginała, najmniejszy opór mam przed kupnem strategi, lub sanboxu z elementami survivalu i craftingu )chociaż na Ruscie się naciąłem, to fallouta 4 sobie bardzo cenie i czekam za DLC który ma wprowadzić MEGA! survival :))

Koniak z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 13 Marzec 2016, 09:54   

Fallouta 4 hejtuję, odkąd studio ogłosiło, że będzie to gra z minimum 4-5 DLC, z czym się nawet nie kryją. Nienawidzę DLC, gdzie te czasy, gdzie gry były całością, a dodatki oferowały przynajmniej połowę czasu rozgrywki podstawki. A nie sztuczne ograniczanie gry, żeby potem zarabiać na niemalże obowiązkowych, płatnych dodatkach...

Wódka z Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 13 Marzec 2016, 11:19   

Ragi napisał/a:
Deponia fajna, zabawna gra, tylko ze to jest gra na jeden raz
Jedynkę przeszedłem już dwa razy :P Ale idąc twoim tokiem rozumowania, to wszystkie przygodówki (no, zdecydowana większość) jest jednorazówkami, bo zagadki się pamięta i nie są wyzwaniem, a fabuła jest jednoliniowa, więc nic nas nie zaskoczy.

aqvario napisał/a:
gdzie te czasy, gdzie gry były całością, a dodatki oferowały przynajmniej połowę czasu rozgrywki podstawki.
Wróciły z Wiedźminem3 :>

Koniak z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 13 Marzec 2016, 12:07   

Nawet wiedźmin 3 został obcięty o efekty graficzne, bo wywarto na nich presję, że na konsolach będzie wyglądało o wiele gorzej w porównaniu do PC... To ostatnio straszna mania wśród producentów gier, ten strach, że "konsolowcy" będą ich hejtować, bo na PC wygląda lepiej. A że nowe konsole na starcie miały specyfikacje gorsze od topowych PC, to i taki efekt. A potem mamy porty gierek z konsol na PC z blokadami 1080p i 30 klatek, co ciągną często budżetowe karty graficzne, a topowe się nudzą podczas gry.

Likier z Jerza
Hayate Team

Wysłany: 13 Marzec 2016, 13:51   

Ragi napisał/a:
Deponia fajna, zabawna gra, tylko ze to jest gra na jeden raz dlatego nigdy bym nie kupił oryginała
Nie chcesz w żaden sposób wesprzeć twórców, którzy zrobili dobrą grę? :<

Dobra przygodówka jest jak dobry film, fajnie czasem przejść ją parę razy, chociażby po to, żeby przypomnieć sobie świetne teksty i historię :> Samą Różową Panterę przeszłam z kilkanaście razy tylko po to, żeby zobaczyć jak różne postacie skomentują różne przedmioty :D

Koniak z Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 13 Marzec 2016, 14:55   

Różowa Pantera była zaczepista, zagrałabym jeszcze raz ^^

Odpowiedz do tematu