Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
11 Lipiec 2011, 00:10
Jutro zboczony dzień! - niedziela - 29 maj 2011
Autor Wiadomość
konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 29 Maj 2011, 22:59   Jutro zboczony dzień! - niedziela - 29 maj 2011

Najwyższy czas na kolejną porcję rozdziałów. Dziś postanowiłem wyrobić się z newsem przed północą, bo ostatnio ciągle nam nocne, poniedziałkowe wychodziły ;P Oczywiście najczęściej jest to spowodowane moim obijaniem się dnia poprzedniego i robieniem QC na ostatnią chwilę ;) Nie musicie mi tego wybaczać, ale za to trzymajcie kciuki za cierpliwość ekipy, zanim się wkurzy i zabierze mi posadę newsmena xD Ale analizując pojawiające się 'robótki', trudno nie stwierdzić, iż Hayateńczycy najwięcej czasu mają właśnie w weekendy. Pewnie wy macie tak samo :)

Matury pokończyły się wszystkie, więc nasi maturzyści powinni mieć już wolne, ale za to zaczęły się sesje. Noo, to jest kiepska wymówka, bo sesje to niektórzy mają na okrągło przez cały rok :) Ale każda wymówka jest dobra, aby poobijać się nieco. Studentów mamy w grupie 18... oj trzeba będzie ich przycisnąć, aby czasem ochłonęli od nauki i zrobili jakiś rozdzialik :)

Od jakiegoś czasu chciałem sobie pograć, tylko "obowiązki" Hayate mnie wzywały ;P Zainstalowałem sobie już leciwe SimCity 4, a po ogłoszeniu Blizzarda, iż ten będzie resety w Diablo II robił co pół roku, wkurzyłem się i przestałem grać na Open Battle Net. I tak zazwyczaj w te pół roku nie byłem w stanie dobić 30 poziomu, a gra zaczyna być ciekawa dopiero przy 50 :/ Szukam teraz jakiejś fajnej modyfikacji na Single Player, będę mógł rozwijać postać do czasu pojawienia się DIII :) A w międzyczasie prowadzimy dalej z Kazuyą dysputy na wyżynach marzycielstwa prawie niedostępnych dla reszty ^^

No dobra, dobra, jak widzicie czas odpocząć od Hayate i zająć się... eeee... czymś innym. I to nie będzie gra, no, chociaż blisko ;P Lato, motylki, "H" (jak u naszego Kyousuke z Kimagure Orange Road) i te sprawy ;) Cieplutko się robi, ino tylko kocyk na trawkę i rzucić się w objęcia przyrody :D A jutro jest "Dzień bez Stanika"! Dziewczyny, jutro nie zakładajcie staników! Idealny moment, aby zająć się czymś innym, prawda? ;P

Przyroda! Właśnie, miałem kontynuować newsy z ciekawostkami :) Jak wiecie, masz wszechświat ma 4 wymiary, jednakże w mikroskopijnych wymiarach, nie przekraczających wymiarów stałej Plancka, jest to 10 wymiarów (niektóre teorie mówią nawet o 26). Taka liczba wymiarów jest niezbędna, aby dało się wytłumaczyć zjawiska supersymetrii na poziomie kwantowym, jak np. parowanie czarnych dziur czy rozchodzenie się grawitacji. Jednak nadal naukowcom nie zgadzało się to z historią wszechświata (a przynajmniej tej znanej nam części). Ostatnia teoria zakłada, że podczas Wielkiego Wybuchu istniał jedynie 1 wymiar, a dopiero potem powstawały następne. Zgadzałoby się to z obserwacjami tła (dość skomplikowane). Co więcej, teoria ta zakłada, że w przyszłości będzie powstawało jeszcze więcej wymiarów! To mi przypomina teorię chaosu, ale cóż, wszystko dąży do entropii :) Tak sobie myślę, że Hayate też na początku było bardzo proste, a ostatnio stało się całkiem skomplikowanym tworem... A przynajmniej takie odnoszę wrażenie ;]

No ale dość ględzenia, w końcu i tak czytacie to po to, aby dobrać się do kolejnych rozdziałów :D

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Ostatnio zmieniony przez aqvario 29 Maj 2011, 23:28, w całości zmieniany 3 razy  

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 30 Maj 2011, 05:12   

A może zamiast dodawać nowe projekty, zakończcie kilka :P

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 30 Maj 2011, 07:55   

Obydwa są jednotomowe, więc nawet nie zauważysz, kiedy je skończymy ^^

EDIT:
Pomyłka, Princess Tutu jest dwutomówką, mea culpa ;)

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Ostatnio zmieniony przez aqvario 30 Maj 2011, 14:28, w całości zmieniany 1 raz  

jussoko
Gość

Wysłany: 30 Maj 2011, 09:29   

Też wolałabym by dokończyli jakieś stare projekty zamiast zaczynali nowe ^ ^"
Bo póki co tylko lista trwających projektów rośnie do niebezpiecznych rozmiarów przez co czas oczekiwania na nowe rozdziały baardzo starych projektów mocno się wydłuża...
Choć i tak podziwiam, że tak sprawnie pracujecie i wypuszczacie regularnie duże ilości rozdziałów ;)

klasycysta Ryohei
Muttsuri-ni :D

Wysłany: 30 Maj 2011, 09:34   

Byłoby więcej gdyby przed aktualką nie nachodziła ich ochota na dodatkowe QC >.<
Którego później ja nie zdążam nanieśc, bo jestem w tych godzinach poza domem, a jak wracam to nie włączam kompa tylko idę spac >.<

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 30 Maj 2011, 14:27   

Ryo, inaczej się nie da, za późno wprowadziłeś poprzednie poprawki po QC ;P Poza tym to chyba dobrze, że po wszystkich przypisanych QC Lilka robi jeszcze ostateczną kontrolę? Inaczej te błędy zobaczyliby czytelnicy ;)

Jussoko, niedługo zobaczysz przy projektach znaczki "koniec projektu" lub przeczytasz w newsie, że dogoniliśmy w niektórych Japończyków/Anglików :)

klasycysta Ryohei

Wysłany: 30 Maj 2011, 19:06   

aqvario napisał/a:
za późno wprowadziłeś poprzednie poprawki po QC

bo nikt więcej miał Qc nie robic... jakby mi napisała, że chce zrobic top bym szybciej naniósł, nie? Dlaetgo mnie wpieniają QC wędrowniczki >.< Ja zrobię na przyszłej aktualce do KAŻDEGO rozdziału 5 minut przed północą, ciekawe co puścicie :)

konserwatysta Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 30 Maj 2011, 19:18   

Zacznij wprowadzać poprawki zaraz po zrobieniu QC i będziesz miał problem z głowy. A jak ty nie potrafisz zrobić tego przez 4 dni, to co się czepiasz 6 godzin?
Ostatnio zmieniony przez Lilka 30 Maj 2011, 19:20, w całości zmieniany 1 raz  

klasycysta Ryohei

Wysłany: 30 Maj 2011, 19:21   

Zacznij robic QC tam gdzie jesteś przypisana :)

I nie będę nic wprowadzał. Nie mam ochoty, nie chce mi się i mam dośc photoshopa.
Jakim cudem ja wyłuskałem te projekty Oo

Idę się kremem posmarowac, bo się spiekłem... a później oglądnąc film i spac :)

konserwatysta Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 30 Maj 2011, 19:29   

Ryohei napisał/a:
Zacznij robic QC tam gdzie jesteś przypisana :)

Przecież robię :)
Ryohei napisał/a:
Idę się kremem posmarowac, bo się spiekłem...

Czyżby w końcu w Polsce skończyła się zima? ;)

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 30 Maj 2011, 19:31   

Ryohei napisał/a:
ciekawe co puścicie :)
Jeśli nic nie znajdziesz, to wszystko, jeśli coś znajdziesz w każdym, to nie będzie aktualki - zasadą Hayate jest wypuszczać rozdziały z jak najmniejszą ilością błędów, a nie szybko, bez względu na koszty. Kurcze, prawie rok w grupie i tego nie wiesz? xDDDDD Kurcze, ja się cieszę z każdego QC, które ktoś zechce zrobić i coś znajdzie! :D

klasycysta Ryohei

Wysłany: 30 Maj 2011, 19:37   

aqvario napisał/a:
Kurcze, ja się cieszę z każdego QC, które ktoś zechce zrobić i coś znajdzie! :D

A ja nie... bo photoshop żre więcej czasu niż qc >.>

konserwatysta Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 30 Maj 2011, 20:07   

Na pewno żre więcej zasobów komputera ;)

Warriordfr
Gość

Wysłany: 24 Lipiec 2015, 15:19   Jutro zboczony dzień niedziela 29 maj 2011

Jutro mamy święto tak więc może z tej okazji troche postrzelać? Snopków/Piaski, ktoś chetny? Czekam na propozycje.

Pozdrawiam

Odpowiedz do tematu