Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pomysły i propozycje związane ze stroną...
Autor Wiadomość
Doktor Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 24 Kwiecień 2013, 00:38   

Black mozesz wybierac po gatunku, tylko trzeba gatunek kliknac w mandze (ta, brakuje jakiej listy rozwijanej z gatunkami).

Docent Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 24 Kwiecień 2013, 08:29   

I to jest bardzo wkurzające, bo najpierw muszę szukać mangi która ma wybrany przeze mnie gatunek, i dopiero wtedy mogę poszukać tytułu do poczytania.
Gdyby miała pojawić się lista chętnie widział bym jeszcze filtr ze względu na stan (idealnie by było gdyby można było wybrać konkretny gatunek i stan jednocześnie).

Doktor Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 27 Kwiecień 2013, 20:41   

Gdzie sie podzialy stare laye do wyboru? Miu sie skarzyla, ze nie ma starego wiosennego :O.

Doktor aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 29 Kwiecień 2013, 14:29   

Są dostępne jedynie te:
http://hayate.pl/old/inde...e=autumn1&tpl=1
http://hayate.pl/old/inde...e=easter1&tpl=1
http://hayate.pl/old/inde...football1&tpl=1
http://hayate.pl/old/inde...=olimpic1&tpl=1
http://hayate.pl/old/inde...yle=pony1&tpl=1
http://hayate.pl/old/inde...e=spring1&tpl=1
http://hayate.pl/old/inde...tanabata1&tpl=1
http://hayate.pl/old/inde...e=zaloba1&tpl=1

Pozostałe były niekompatybilne ze zmianami w kodzie i je usunąłem. I raczej już ich nie będzie.

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

KrisGroove

Wysłany: 4 Czerwiec 2013, 20:53   

Cześć :)

Jestem grafikiem i programistą stron internetowych,
chciałbym zaproponować pełne odświeżenie wyglądu strony.
Jeżeli jesteście zainteresowani :D to mogę wykonać kilka propozycji i podesłać na forum.

Magister Miu
Hayate Team
Aye Sir!

Wysłany: 4 Czerwiec 2013, 21:24   

Właśnie,
nadejdzie kiedyś dzień, w którym strona zmieni wygląd? Ten jest taki "niskojakościowy", rozmaziany. Brakuje mi słowa : <
Najładniejszy i taki świeży jest ten z kucykami pony, ale to nadal pony... :< (Bez tego wcięcia na post wygląda dużo lepiej)
Ostatnio zmieniony przez Miu 4 Czerwiec 2013, 21:26, w całości zmieniany 1 raz  

Doktor aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 4 Czerwiec 2013, 21:36   

Kris, odezwij się do mnie na gadulcu, jeśli masz. Możliwe, że cię wykorzystam, ale nie przy Hayate.

Miu, nadejdzie. Kazuya ostatnio pokazywał mi pomysły, włącznie z obsługą telefonów. I tak szybciej czeka nas kilka innych zmian. Zresztą wygląd to akurat nie jest problem - szablonów strony można zrobić dowolną ilość. ;) Każdy hayateńczyk może jakiś wykonać, włącznie z tobą :)

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Doktor aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 22 Czerwiec 2013, 20:50   

I uzupełniłem podstronę styli o te, które wcześniej nie zostały dodane, jakby coś. Przy okazji - styl Gejsza jest teraz domyślnym stylem. :)

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 23 Czerwiec 2013, 08:07   

Mały błąd. W jednym layoucie pisze "Lenia Olimpiada". Zgaduje, że miało być "Letnia* :P

Doktor aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 23 Czerwiec 2013, 12:11   

łoł, dzięki :) Już poprawione :)

Wagarowicz BlackFox
>.<

Wysłany: 23 Czerwiec 2013, 22:10   

po co to poprawiłeś, przecież "leń" i wszystkie jego odmiany pasuję do tej grupy xD

What do we say to the god of death? Not today!

Magister Miu
Hayate Team
Aye Sir!

Wysłany: 23 Czerwiec 2013, 23:37   

Ta ;d Szczególnie olimpiada lenia ;d Kto najwięcej będzie się opierdzielał ;d

etayaH-san

Wysłany: 4 Styczeń 2016, 02:04   

Ok. Ponad 2,5 roku od ostatniego postu i nikt nie miał pomysłów na ulepszenie stronki? No nic, nieważne. Przeglądam sobie dziś bazę tytułów (Projekty) jest tego pokaźna liczba, może nie oszałamiająca ale całkiem niezła. Zrobiliście mnóstwo rozdziałów, tytułów, wspaniale że mamy możliwość posortowania ich według statusu, gatunku lecz mnie osobiście brakuje jednej możliwości. Sort według autora, np: oglądam sobie listę i znalazłem interesujący mnie tytuł lecz chciałbym się dowiedzieć czy zrobiliście coś więcej tego autora i sprawa się komplikuje. Przeglądanie wszystkich tytułów chyba mija się z celem a gdyby była taka możliwość, klik w autora i mam listę tytułów z tytułami zakończonymi, aktywnymi, itd. Trochę dziwne że nikt na to wcześniej nie wpadł a może już ktoś taki pomysł podał i nie przeszedł? Tak czy siak dzięki wielkie za waszą prace i HEPY NJU IR :P (Ok my 4 stycznia ale co tam :))

Doktor Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 4 Styczeń 2016, 03:22   

Nikt pewnie na ten pomysł nie wpadł, bo po prostu autor rzadko się powtarza (owszem, są tacy autorzy, ale Hayate to jednak nie jest żaden kombajn, który miałby tysiące tytułów, to tylko jedna grupa skanlacyjna i o ile ilośc tytułów już dawno przekroczyła liczbę dwucyfrową, to nadal wydaje mi się zbyt mało jest powtarzających się autorów), ale przedyskutujemy Twój pomysł :).

Profesor Hipek
Hayate Team

Wysłany: 4 Styczeń 2016, 03:23   

Moim zdaniem warto by to dodać, jest kilka mang gdzie autorzy się powtarzają.

Doktor aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 4 Styczeń 2016, 13:28   

Smoq, autorzy się powtarzają, mamy tendencję do brania innych mang autora, od którego już coś robimy, jeśli projekt jest wolny. Jak zrobimy taką funkcję, to się sam przekonasz. :) Np Ken Akamatsu, Seo Kouji czy Fujisawa Toru. A jest jeszcze kilku innych.

Doktor Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 4 Styczeń 2016, 15:19   

Napisalem, ze sa to nieliczne przypadki.

Profesor Hipek
Hayate Team

Wysłany: 4 Styczeń 2016, 16:41   

W hentaiach też się powtarza. :p

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 4 Styczeń 2016, 17:30   

Ale przy tym żaden się nie przyzna że zna autora :P

Docent rad:
Hayate Team

Wysłany: 4 Styczeń 2016, 17:40   

Czemu? Wata120% często się przewijał xD

Doktor aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 4 Styczeń 2016, 19:31   

Liczne nieliczne. Większym problemem jest, że ponad 30 tytułów nie ma uzupełnionych autorów, a sporej części pomylone są imiona z nazwiskami i raz jest pierwsze imię, a raz nazwisko.

Akihito Yoshitomi - 2 tytuły
Aoi Hiiragi - 3 tytuły
Fujisawa Toru - 4 tytuły
Hajime Kanzaka - 2 tytuły
Hanamizawa Q-Tarô - 3 tytuły
Hiroyuki - 2 tytuły
Hiroyuki Takei - 4 tytuły
Ishikei - 2 tytuły
Izuru Yumizuru - 2 tytuły
Kakifly - 3 tytuły
Ken Akamatsu - 6 tytułów
Kouji Seo - 5 tytułów
Mattsuu - 2 tytuły
Noantica 2 tytuły
Nozomu Tamaki - 4 tytuły
Ryukishi 07 - 5 tytułów
Shouji Gatou - 3 tytuły
Tony Taka - 2 tytyły
Vivit Gray - 5 tytułów
Yuki Fujisawa - 2 tytuły

Także na 170 tytułów, 30 nieuzupełnione, w pozostałych 140 aż 63 ma tylko 20 autorów. Także z uzupełnionych aż 45% naszych mang ma powtórzonych autorów.

Moim zdaniem warto zrobić :)

Doktor Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 4 Styczeń 2016, 19:41   

Cóż, jak napisałem, dla mnie to strzelanie z armaty do wróbla, ale jeśli jest kilka osób, które uważają, że im się to przyda, to można to zrobić :).

etayaH-san - funkcjonalność ta zostanie wprowadzona wraz z wprowadzeniem nowej wersji strony :).

etayaH-san

Wysłany: 4 Styczeń 2016, 23:21   

Dziękuje bardzo za pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku :P.
A można jeszcze wiedzieć w jakiej najbliższej przyszłości zostanie wprowadzona nowa wersja strony czy ma to być niespodzianka?
Co do tej funkcjonalności jestem pewien że nie tylko ja ciepło ją przyjmę i wielu ułatwi choć trochę życie obcując na Hayate.
Dzięki aqvario ze chciało ci się :P zebrać te dane i choć nie jest to optymistyczne bo narzucam wam kolejną robotę to bardzo proszę o uzupełnienie brakującej części i dodawanie autorów w przyszłości.
Nie wydaje mi się by było jak to ująłeś "strzelanie z armaty do wróbla", stronka funkcjonuje nadal, rozdzialiki będą robione nadal puki są Hayate(a)ńczycy więc wszystko idzie ku lepszemu, będzie więcej, będzie lepiej, nic tylko się cieszyć :D.

Jeszcze raz dziękuje bardzo, nieczęsto udzielam się na forum tym bardziej mnie cieszy ze mogłem wnieść swoją iskierkę.

PS: Śliczny? (rumieniec) :D:D:D

Docent Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 25 Styczeń 2016, 03:06   

Jak siedziałem w archiwum i chciałem coś znaleźć to na trafiłem na problem - nie da się przeskoczyć do n-tej strony, trzeba iść po jednej, co czasem jest frustrujące. Znaczy jak się naciśnie na "«»" to wyskakuje odpowiednie okienko, ale po wybraniu strony zawsze przenosi na pierwszą.

No i skoro to archiwum, to mogłoby mieścić więcej shoutów na stronie niż okienko z bieżącymi wpisami (~400). Obecnie w archiwum jest 100/stronę. Ilość na SB jest spoko, ale czy nie można w archiwum zwiększyć do kilkukrotności SB? No chociaż żeby był ten 1000...

Docent rad:
Hayate Team

Wysłany: 25 Styczeń 2016, 03:12   

Alexandrus888 napisał/a:
nie da się przeskoczyć do n-tej strony, trzeba iść po jednej, co czasem jest frustrujące. Znaczy jak się naciśnie na "«»" to wyskakuje odpowiednie okienko, ale po wybraniu strony zawsze przenosi na pierwszą.
To prawda. Ale wystarczy na pasku adresu wpisać interesujące Cię numery shoutów i problem da się okrężną drogą ominąć. Ale jak najbardziej jest to coś, czym Smoq mógłby się zająć w wolnej chwili :P

Docent Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 25 Styczeń 2016, 03:21   

Nie wpadłem na to rozwiązanie, a przecież je czasem stosuję na innych stronach >.<

Szczawik Yuka

Wysłany: 19 Wrzesień 2016, 12:45   

Dodałabym zawieszone projekty. Po co taka manga jak np. Dears ma być w aktywnych skoro nie ma ekipy?
Może przez to bardziej będzie się rzucać w oczy i ktoś przygarnie projekt.

Docent Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 19 Wrzesień 2016, 13:21   

Nie wiem jak inni, ale odkąd zostałem hayateńczykiem prawie nie zaglądam na stronę główną, więc wydzielenie tam czegokolwiek gdziekolwiek indziej nie sprawi, że bardziej się tym zainteresuję. Część projektów które stoi jest wydzielone do innego działu na wewnętrznym. Istnieje też wypiska wszystkich nieobsadzonych stanowisk i jak ktoś ma wolne moce przerobowe śmiało może sobie tam coś znaleźć.

Jeżeli już wywieszać tak jak proponujesz to tylko w celu informacyjnym, by czytelnicy wiedzieli, że dany projekt może i pewnie będzie pojawiał się bardzo sporadycznie.

Docent Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 19 Wrzesień 2016, 13:38   

Alexandrus888 napisał/a:
Jeżeli już wywieszać tak jak proponujesz to tylko w celu informacyjnym, by czytelnicy wiedzieli, że dany projekt może i pewnie będzie pojawiał się bardzo sporadycznie.

A już to nie jest głupim pomysłem. No i może jakiś nowy wolontariusz do pracy przy danym projekcie się znajdzie? : D

Szczawik Yuka

Wysłany: 19 Wrzesień 2016, 13:58   

Drizzt napisał/a:
No i może jakiś nowy wolontariusz do pracy przy danym projekcie się znajdzie? : D

O to mi chodziło! O zwykłych czytelnikach, który wchodzą na stronę, a nie na te półmartwe forum. ;)

Zobaczą ile jest w zawieszonych to może będą chcieli pomóc i dołączą do grupy. Poza tym macie bardzo dużo projektów (53!), ale tylko kilka wychodzi w miarę regularnie.

Docent Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 19 Wrzesień 2016, 14:54   

Yuka napisał/a:
półmartwe forum. ;)

No wiesz co, foch. ;o
xd

Profesor Hipek
Hayate Team

Wysłany: 19 Wrzesień 2016, 16:05   

Prawde mowi, nawet laske Urtiki stracilismy, a to juz cos, nie?
Wiem, ze Hayate nie porzuca projektow, le dzial "Zawieszone" powinien jak najbardziej istniec z informacja o braku personelu i linkiem do rekrutacji, a takze notka czego takiego brakuje.

Notki moge uzupelnic, w sumie po czesci juz to przeciez zrobilem, ale jakies dodatkowe informacje dodac mozna, jak np. "przetlumaczone do xx rozdzialu, jednak brakuje edytora" (mamy projekty co maja po kilkadziesiat rozdzialow w przod!). Mysle, ze nawet jesli ktos na 5 rozdzialow dolaczy to tez pomoze. :)

Odpowiedz do tematu