Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
17 Maj 2017, 02:47
Naszej drużynie zostały... - piątek - 30 grudnia 2016
Autor Wiadomość
doktryner Junsu
Hayate Team
świrnięta szajbuska

Wysłany: 30 Grudzień 2016, 02:49   Naszej drużynie zostały... - piątek - 30 grudnia 2016

...już tylko dwa punkty do wygrania drugiego seta. Prowadzimy 2:0. Piłka po stronie rywali. Słychać dźwięk gwizdka.

Wszyscy zajmujemy swoje pozycje. Kolana ugięte, ręce przygotowane. Totalne skupienie.

Gracz z przeciwnej drużyny podrzuca piłkę, uderza… piłka trafia idealnie w ręce Lilki, która z 9-letnim doświadczeniem nie ma żadnego problemu, by posłać ją pięknym, wysokim łukiem w moim kierunku. Zadaniem rozgrywającego jest odebrać piłkę górą i odbić tak, by poleciała nisko nad siatką w kierunku słupka. I tak właśnie miało być, ale... *pstryk* Łamiący się paznokieć spowodował, że poleciała ona trochę niżej niż planowałam. No super...

Jednak... Hipek! Nasz atakujący zawsze wie co zrobić. Wystarczają mu dwa kroki, by wyskoczyć, atakuje i… po bloku. Piłka znowu trafia na naszą połowę. Widownia wstrzymała oddech.

Na boisku jakby się zatrzymał czas. Nikt się nie rusza. Taa… nie! Al odbił piłkę STOPĄ! Słychać okrzyki kibiców. Już nawet komentatorzy nie wiedzą co się dzieje...

Patrzę w bok i widzę Hipka, jak coś majstruje pod siatką. Po jego minie widać, że kombinuje, jak by tu podłożyć rywalowi nogę. Cały Hipek… Już Smoq wyczaił co się święci. Wystarczyło jedno krzywe spojrzenie i znów wszyscy są na swoich miejscach.

Niczym niezaskoczona i zawsze skupiona Lilka ponownie, z niesamowitą gracją odbija piłkę. Smoq, który dość niedawno zakupił sobie nowe buty, rozpędza się, wyskakuje przed linią trzeciego metra, atakuje. Piłka leci po prostej, w najdalszy róg boiska… i mamy kolejny punkt!

Został nam już tylko punkt meczowy…

integrysta Jerza
Hayate Team

Wysłany: 30 Grudzień 2016, 03:19   

Dobrze, że mnie w tej drużynie nie było, bo na bank by się skończyło jakąś kontuzją :v
Mój ostatni mecz siatkówki skończył się piłką w twarzy i połamanymi okularami T^T

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 30 Grudzień 2016, 03:31   

Miałaś zapasowe :D?
Junsu.... ten paznokiec... ala :D.

integrysta Jerza
Hayate Team

Wysłany: 30 Grudzień 2016, 03:35   

Smoq napisał/a:
Miałaś zapasowe :D?
Nope, musiałam tamte oddać do naprawy :v