Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
I oto nadszedł! - sobota - 31 grudnia 2016 / 1 stycznia 2017
Autor Wiadomość
Pielęgniarka aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 31 Grudzień 2016, 23:59   I oto nadszedł! - sobota - 31 grudnia 2016 / 1 stycznia 2017

Przygotowania do sylwestra szły pełną parą. Wczoraj babcia malowała paznokcie zestawem, który dostała pod choinkę. Teraz na każdym ma inny obrazek - truskawki, jabłuszka, arbuzy i inne rzeczy, jak kwiatki. Złośliwości śmigały po pokoju, a trafiony czuł niemalże przymus, aby odpowiedzieć odpowiednią ripostą.

Dziś dziewczyny wyszły do sklepu po składniki do sushi. Lilka wracała do domu ze 4 razy, zanim naprawdę wyszły. Zdążyłem odkurzyć, i zrobić parę rzeczy, zanim zniknęły z horyzontu xD Miałem trochę czasu na ogarnięcie ludków w grupie, bo zaczynamy robić noworoczne porządki ;P A potem to już był cyrk na kółkach. Vicky ma małe, pomalowane paznokietki. Ciekawe, jakie ciuchy mi każą założyć, bo już babcia wspomina o przebierankach...

Kawę mamy zmieloną w odpowiedniej ilości, ręcznej roboty ajerkoniak przegryza się od tygodnia, ale jest bardziej spirytusowy niż wódka... Dziadek nie uznaje kompromisów, będzie miał przynajmniej 50%. W tle lecą "Kuchenne rewolucje" albo bajki Vicky na zmianę. Niestety nie tylko bajki, Youtube proponuje czasem takie dno, którego nie da się łatwo odfiltrować. Ale jakoś dajemy radę :) I jedzie lakierem do paznokci ;P

Nie podsumuję tego roku dla Hayate - nie było mnie tu 10 miesięcy i nie do końca jeszcze ogarnąłem, co się działo. Niby poprzedni news noworoczny miał być moim ostatnim, a tu patrzcie - nawet roku nie wytrzymałem bez naszej kochanej grupy... Lilka, to wszystko twoja wina! Nie żebym się naprawdę gniewał ;P Jest masa rzeczy do ogarnięcia, drobiazgi, których nie było komu pilnować. Może nic bardzo ważnego, ale trochę już udało mi się skończyć. Tak czy inaczej - znów piszę dla was newsa noworocznego. Nie planowałem tego, haha!

Jak u was strzelali? U nas prawie nic. Idziecie się gdzieś bawić? Ja mam 8 stopni na dworze, gdzie ta zima? O.o W diablo III mamy Noworoczny event, gdyby nie rodzinka na głowie i dzieci, to już bym zaczął grać xD Ale trudno, poczekam trochę.

W tym roku udało nam się zrobić niezbyt wiele, bo tylko 263 rozdziały. Grupa potrzebuje pewnej reorganizacji i obiecuję, że zrobimy co się da, abyście zobaczyli The End swoich ulubionych projektów. Nie popadniemy w marazm, trzeba brać się do roboty! Ale potrzebujemy was do pomocy. Łączy nas pasja, wszystkich hayateńczyków i was, naszych czytelników. Cieszymy się z tego, co robimy dla siebie i dla was. Jeśli możecie nam pomóc, to zapraszam do zakładki rekrutacja.

Kończąc ten dość długi wywód, chciałbym życzyć wam, czytelnikom Wszystkiego Najlepszego z okazji Nowego Roku od całej naszej grupy. Życzę też naszej grupie stałych wyzwań, dużej ilości wolnego czasu i skutecznego podboju świata! A teraz czas na czytanie. Do siego roku! :D

P.S. Nie zapomnijcie o postanowieniach noworocznych~! W końcu jeśli się nimi nie pochwalicie, to według przesądu, nie mają szans się spełnić. Także zapraszam do naszych komentarzy! :D

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Ostatnio zmieniony przez aqvario 1 Styczeń 2017, 14:13, w całości zmieniany 1 raz  

Pacjent Yuka

Wysłany: 1 Styczeń 2017, 00:39   

aqvario napisał/a:
Niby poprzedni news noworoczny miał być moim ostatnim, a tu patrzcie - nawet roku nie wytrzymałem bez naszej kochanej grupy...

To dobrze, że nie opuszczacie Hayate. Bez was Hayate to nie to samo.
aqvario napisał/a:
Jak u was strzelali?

Dość sporo wystrzelali. Już wczoraj zaczęli.
aqvario napisał/a:
Idziecie się gdzieś bawić?

Nie. Jak w poprzednim jestem na kompie. Gadam sobie na czacie.
aqvario napisał/a:
Ja mam 8 stopni na dworze, gdzie ta zima?

Znów nie ma. Y_Y
aqvario napisał/a:
W diablo III mamy Noworoczny event, gdyby nie rodzinka na głowie i dzieci, to już bym zaczął grać xD

Rozumiem. W tym roku zaczęłam o wiele więcej grać i też trudno mieć czas na wszystko.
aqvario napisał/a:
W tym roku udało nam się zrobić niezbyt wiele, bo tylko 263 rozdziały.

I tak nieźle. Niezbyt się to u was odczuwa. Zwłaszcza, że dajecie trochę rozdziałów tego i tamtego.
aqvario napisał/a:
Cieszymy się z tego, co robimy dla siebie i dla was.

To dobrze. Najważniejsze to robić coś co sprawia tobie przyjemność. ^^
aqvario napisał/a:
Kończąc ten dość długi wywód, chciałbym życzyć wam, czytelnikom Wszystkiego Najlepszego z okazji Nowego Roku od całej naszej grupy. Życzę też naszej grupie stałych wyzwań, dużej ilości wolnego czasu i skutecznego podboju świata! A teraz czas na czytanie. Do siego roku! :D

Dzięki. Szczęśliwego Nowego Roku dla całej ekipy!
aqvario napisał/a:
Nie zapomnijcie o postanowieniach noworocznych~!

Uświadomiłeś mi, że nigdy nie robiłam sobie żadnych postanowień...

Internista rad:
Hayate Team

Wysłany: 1 Styczeń 2017, 01:03   

aqvario napisał/a:
Złośliwości śmigały po pokoju, a trafiony czuł niemalże przymus, aby odpowiedzieć odpowiednią ripostą.
Chciałoby się rzec: "Ucz się od najmłodszych lat"? :P
Jak sobie Vicky dawała radę? :>

aqvario napisał/a:
Ciekawe, jakie ciuchy mi każą założyć, bo już babcia wspomina o przebierankach...
WUT?! xD Jak Hayate w HnG... Już Ci współczuję :P

aqvario napisał/a:
ręcznej roboty ajerkoniak przegryza się od tygodnia, ale jest bardziej spirytusowy niż wódka
Mmmmm~~~

aqvario napisał/a:
Dziadek nie uznaje kompromisów, będzie miał przynajmniej 50%.
Uhuhuhuhuh, aż zaleciało xD

aqvario napisał/a:
Jak u was strzelali? U nas prawie nic. Idziecie się gdzieś bawić? Ja mam 8 stopni na dworze, gdzie ta zima? O.o
Trochę postrzelali, ale większość za nisko bym z okna parteru zauważył coś więcej niż rozbłyski :/
Siedzę w domku tak jak i rok temu.
U mnie -1'C. Wiatr zachodni, 8 węzłów xD Opadów brak. Tak przynajmniej podaje pobliskie lotnisko.

aqvario napisał/a:
skutecznego podboju świata!
Na rowerach! xD

aqvario napisał/a:
P.S. Nie zapomnijcie o postanowieniach noworocznych~! W końcu jeśli się nimi nie pochwalicie, to według przesądu, nie mają szans się spełnić. Także zaproaszam do naszych komentarzy! :D
Nie mam :)

Yuka napisał/a:
W tym roku zaczęłam o wiele więcej grać i też trudno mieć czas na wszystko.
A ja nie gram a i tak ciężko wygospodarować czas na wszystko :(

Może nie wszyscy czytają shouta więc i tutaj warto napisać tak jak i Yuka:
Wszystkiego dobrego z okazji Nowego Roku ^^ Oby był niegorszy niż poprzedni, a zatem lepszy!
Ostatnio zmieniony przez rad: 1 Styczeń 2017, 01:04, w całości zmieniany 1 raz  

Internista Junsu
Hayate Team
świrnięta szajbuska

Wysłany: 1 Styczeń 2017, 02:20   

rad: napisał/a:
Nie mam :)

Możesz mieć :) zrobić jakieś robótki dla Hayate :D

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 1 Styczeń 2017, 05:52   

Witam, najle[zego wam zycze wszystjum z kazhui nowego roku, wlaanie wrocilem z imprezay, bylo calkime ciekawie, polecam :D@! Ide jakies qc albo inna korekte zrobic, jesli dam rade :D!

Aratar
Valar

Wysłany: 1 Styczeń 2017, 10:47   Re: I oto nadszedł! - sobota - 31 grudnia 2016 / 1 stycznia

aqvario napisał/a:

P.S. Nie zapomnijcie o postanowieniach noworocznych~! W końcu jeśli się nimi nie pochwalicie, to według przesądu, nie mają szans się spełnić. Także zaproaszam do naszych komentarzy! :D

Być dobrym człowiekiem bo to jakoś nigdy mi do końca nie wychodzi.
Wygrać coś porządnego lub uzbierać gotówkę na lapka nowego grając w pokera. Możliwe, że dzisiaj pojawi się jako takie podsumowanie roku pokerowego u mnie w temacie.

Odpowiedz do tematu