Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Hipek
23 Wrzesień 2017, 16:10
Niedziela wcale nie jest zła - niedziela - 5 lutego 2017
Autor Wiadomość
doktryner Junsu
Hayate Team
świrnięta szajbuska

Wysłany: 5 Luty 2017, 16:35   Niedziela wcale nie jest zła - niedziela - 5 lutego 2017

Każdy zawsze narzeka na niedzielę, bo od razu po niej jest poniedziałek. A co, jakby tak popatrzeć na to z innej perspektywy? Na przykład, że jest to dzień hayateńskich aktualek? I od razu robi się cieplej na sercu ^^

W tym tygodniu naprawdę dużo się działo. Rozdziały wirowały jak w pralce, a to dlatego, że chcemy, aby każdy z was dostał coś, na co od dawna czeka :) Nawet nasz nowy członek Sagara, choć dołączył do grupy, by zatopić się w rwących wodach Fuuki, postanowił przeteleportować się też i do innych projektów.

Wiecie co, niedawno sobie uświadomiłam, że czas nie stoi w miejscu. Hayateńczycy starzeją się tak, jak wszyscy inni ludzie na tym świecie. Z moich wzrokowych obliczeń wynika, że średni wiek hayateńczyka wynosi już ponad 25 lat. Szok! Tak więc szukamy nowych osób do pracy (Jakiej pracy? Przecież to sama przyjemność!), najlepiej wiek 20- XD. Nie no, żartuję. Przyjmiemy każdego, kto ma czas i chęci :) W szczególności będziemy szczęśliwi, jeśli chcielibyście poznać tajniki edycji. Oczywiście, wypełniając nasze testy jakieś podstawy trzeba mieć… ale bez stresu! Zawsze można się z nami skontaktować poprzez stronkę, forum lub e-maile i się o coś podpytać. A jak już zawitacie u nas jako nowi członkowie, to pojmiecie wszystko w mgnieniu oka, bo jesteśmy niesamowici, a wtedy Photoshop będzie dla was jak bułka z masłem. :D

Za to jeśli chodzi o mnie, to ostatnio rozpoczęłam naukę jazdy na snowboardzie :D Jest dużo zabawy, śmiechu, ale i bólu :/ W porównaniu z jazdą na nartach, upadki są o wiele bardziej bolesne. Moja kość ogonowa daje o sobie znać i chyba będę musiała pożyczyć maść na ból dupy, co to ostatnio krążyła po hayateńczykach. Zostało jej jeszcze trochę, nie? Proszę! A to jeszcze nie koniec, kilka dni temu złapałam przednią krawędź i zdarłam sobie cały lewy policzek, też nie wygląda to zbyt dobrze :( Ale jest światełko w tunelu! Wczoraj spotkałam przystojnego snowboardzistę koreańskiego pochodzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)… Tak więc jest ciekawie.

Miłego czytania!

Ostatnio zmieniony przez Hipek 6 Luty 2017, 23:04, w całości zmieniany 2 razy  

doktryner Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 5 Luty 2017, 16:40   

Snowboard jest w pytkę. Też zaliczyłem parę gleb, ale w końcu nauczyłem się nawet skręcać i hamować!
Chociaż po którymś razie zacząłem się zastanawiać, czy może jednak wynajęcie instruktora to nie byłby taki głupi pomysł, no ale wciąż żyję. xd
Snowboardziści łączcie się! Może kiedyś nart też spróbuję. :D

konserwatysta Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 5 Luty 2017, 18:59   

Junsu napisał/a:
Z moich wzrokowych obliczeń wynika, że średni wiek hayateńczyka wynosi już ponad 25 lat.

Dokładniej to będzie 26,91 lat ;) (Wykluczając Celes, bo nie podała daty urodzenia)
Ostatnio zmieniony przez Lilka 5 Luty 2017, 19:01, w całości zmieniany 2 razy  

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 5 Luty 2017, 19:00   

hayateńczyka... podoba mi się to słowo :D

doktryner Vuko
Hayate Team

Wysłany: 5 Luty 2017, 22:20   

Junsu napisał/a:
Wiecie co, niedawno sobie uświadomiłam, że czas nie stoi w miejscu. Hayateńczycy starzeją się tak, jak wszyscy inni ludzie na tym świecie.

Zapomniałaś, że Urti to nie dotyczy :D
Junsu napisał/a:
Moja kość ogonowa daje o sobie znać i chyba będę musiała pożyczyć maść na ból dupy, co to ostatnio krążyła po hayateńczykach. Zostało jej jeszcze trochę, nie? Proszę!

Ostatnio miał ją Smoq, znaczy Wela miała mu ją dać :)

doktryner Junsu
Hayate Team
świrnięta szajbuska

Wysłany: 5 Luty 2017, 23:05   

Wela napisał/a:

Junsu! :D Bardzo fajna aktualka *_*

Dziękuję :*
A tą maść to bym prosiła priorytetem wysłać xD

Odpowiedz do tematu