Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Jutuberzy
Autor Wiadomość
Sitko z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 7 Maj 2017, 22:27   

A spotkaliście może Gonciarza na Pyrkonie? : D

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 7 Maj 2017, 22:32   

Nadal nie lapie tego zachwytu nad tym ziomkiem :D... ale chyba nie zrozumiem mlodziezy, niestety :(. To to samo co z popkiem.

Sitko z Junsu
Hayate Team
świrnięta szajbuska

Wysłany: 7 Maj 2017, 23:08   

Drizzt napisał/a:
A spotkaliście może Gonciarza na Pyrkonie? : D

Ja nie, moja siostra tak :(

Sitko z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 7 Maj 2017, 23:13   

No przepraszam bardzo, ale proszę mi tutaj nie porównywać Gonciarza z Popkiem. xD
No ale jest spoko no, klimat mnie interesuje, myślę, że to działa też trochę na zasadzie takiej zdrowej zazdrości. W pierwszej myśli fajnie by było być tam gdzie on itp.
Ja np. nie rozumiem jak można nie widzieć różnicy dźwięku w słuchawkach za 30 zł i 500 zł : D
Albo interesować się całą masą innych, nie interesujących mnie jutuberów. ; p

edit:
Junsu napisał/a:
Ja nie, moja siostra tak :(

co w rodzinie, to nie zginie. xd
Ostatnio zmieniony przez Drizzt 7 Maj 2017, 23:13, w całości zmieniany 1 raz  

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 7 Maj 2017, 23:26   

Drizzt napisał/a:
Albo interesować się całą masą innych, nie interesujących mnie jutuberów. ; p

Większość youtuberów to... w bardzo wielkim skrócie - dzieciaki. Ten gonciarz wyróżnia się czymśkolwiek poza tym, że zrobił karierę w Japonii?

Sitko z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 7 Maj 2017, 23:37   

Smoq napisał/a:
Ten gonciarz wyróżnia się czymśkolwiek poza tym, że zrobił karierę w Japonii?

Czy zrobił karierę w Japonii? No coś tam mu się udało, ale nie wiem czy aż tak górnolotnych sformułowań bym użył. Generalnie wyróżnia się jakością ujęć, warsztatem, chociaż nie żebym był jakimś znawcą, bo też innych zbyt wiele nie oglądałem, ale ogólnie raczej mało jest w Polsce jutuberów z takim sprzętem jak on i potrafi go nieźle wykorzystać. Jak sam się chwali, ma najładniejsze vlogi na polskim yt, a przynajmniej do takiego miana aspiruje. A dość egzotyczne miejscówki na pewno mu w tym pomagają. ;p
Jak dla mnie jego filmy są bardzo ładnie i nie rzadko inspirujące w jakiś sposób. ;p No i też ostatnio leci trochę niekonwencjonalnie jak na vlogera, jakieś Grenlandie, kanały burzowe. itp
No ale trochę offtop się robi. : D

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 7 Maj 2017, 23:55   

Ano troche offtop :D.... z youtuberow, ktorych do tej pory widzialem chyba tylko Niekryty mnie zainteresowal, chociaz tez nie mozna go za duzo puszczac, bo jego zarty z odcinka na odcinek niewiele sie zmieniaja i raczej nie sa najwyzszych lotow, ale jednak milo mi sie czasem jego filmiki oglada.

Sitko z Junsu
Hayate Team
świrnięta szajbuska

Wysłany: 8 Maj 2017, 00:03   

Czasami lepiej obejrzeć Gonciarza niż to co leci w telewizji ;)
Polecam obejrzeć vloga z Grenlandii, niezły materiał.
Z jego filmików można się dużo dowiedzieć. Szczególnie o Japonii, ale zrobił też filmiki jak był w Tajlandii, Korei, na Grenlandii, Islandii, USA... Ma niezły sprzęt, więc i filmy genialne. Jego kanał wyróżnia się też tym, jak składa filmiki, dla mnie czarna magia, jednak nawet ja mogę stwierdzić, że odwala naprawdę dobrą robotę. Bardzo fajnie się ogląda, niezłe efekty. Widać, że lubi to, co robi i ciągle się rozwija. Podobno nawet napisał książkę... Ogólnie ciekawy facet, nawet moja mama czasami go ogląda xD

Konewka z Yuka
Wampanellla

Wysłany: 12 Maj 2017, 18:06   

Junsu napisał/a:
. Ma niezły sprzęt, więc i filmy genialne. Jego kanał wyróżnia się też tym, jak składa filmiki, dla mnie czarna magia, jednak nawet ja mogę stwierdzić, że odwala naprawdę dobrą robotę. Bardzo fajnie się ogląda, niezłe efekty. Widać, że lubi to, co robi i ciągle się rozwija.

+1
Też oglądam Gonciarza. Ostatnio też częściej i więcej różnych kanałów oglądam. Ale też nie jest tego dużo. Porównując do innych to pewnie bardzo mało.

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 13 Maj 2017, 00:14   

Z koleżanką dziś gadałem, podała jakiegoś jutjubera robiącego filmiki o Japonii na znacznie wyższym poziomie aniżeli Gonciarz (tj. tak mówiła), będę musiał od niej wziąć linka jakiegoś :D.

Konewka z Yuka
Wampanellla

Wysłany: 15 Maj 2017, 10:49   

Kanał Goncarza nie jest poświęcony o Japonii. Bardziej to taki dodatek i od czasu do czasu coś tam powie na temat Kraju Kwitnącej Wiśni. Bardziej pokazuje swoje codzienne życie i swoje poglądy.

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 15 Maj 2017, 13:11   

Ach, okej, to chyba jednak by mnie to nie zaciekawiło :D.... chyba że chociaż miejscami jest zabawne. Mai bad then, źle was zrozumiałem.

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 27 Czerwiec 2017, 11:36   

Bo Joutuberzy, to nowa klasa. Ostatnio poznałem nowe słowo, którego nie znałem wcześniej - influencer. Gonciarz i inni youtuberzy (vblogerzy) lub blogowicze należą do takich osób. Można to już traktować jako zawód i zdaje się jest wpisane na listę zawodów. Samego Gonciarza nie oglądałem całościowo żadnego odcinka, jedynie fragmenty, bo nie interesuję się tą sferą internetu. Ale czasem zdarza mi się zawędrować w jakieś kanały, tylko czas, czas...

Jak ktoś go ma, to polecam Rocket Jump: https://www.youtube.com/user/freddiew/videos

Freddie od ponad 10 lat po prostu bawił się w efekty specjalne. Był na tyle dobry, że ostatecznie założył firmę i teraz robi dla innych teledyski, spoty filmowe czy telewizyjne. Zaczynał jako amator. Ale nadal nie przestał wrzucać filmików na vblogu. Jest yotuberem pełną gębą. ;)

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Odpowiedz do tematu