Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Hipek
8 Styczeń 2018, 21:32
Jiji i Junsu, kwietniowe duo - środa - 13 grudnia 2017
Autor Wiadomość
Bramkarz Hipek
Hayate Team

Wysłany: 13 Grudzień 2017, 20:31   Jiji i Junsu, kwietniowe duo - środa - 13 grudnia 2017

Jak powszechnie wiadomo, ilość kobiet w Hayate kuleje, a jeśli jeszcze do kryteriów dodamy: miła, mądra, singielka, ciekawa świata, kocha loli; to lista spada się do zera. Fakt ten jest niezmiernie smutny i wprawia wszystkich loliconów w depresję. Fakt ten daje im również siłę. Siłę, aby poznając nową Hayatenkę zadać te najważniejsze pytanie:

"Lubisz loli?"

Reakcje bywają przeróżne. Jedne nie wiedzą co odpowiedzieć, inne blokują na czacie, niektóre uciekają, czasem uznają to za żart, a te odważniejsze powiedzą, że nie. Rzecz ta jest niezmienna od zarania dziejów. Stwierdzenie to jest niemalże tak poprawne, jak twierdzenie, że większość yaoistek jest yaoistką z przymusu, a nie wyboru - część panów ucieszyłaby się, jakby ich "dziewczyna" mówiła o parówce i odbycie, jednak żaden z nich nie będzie szczęśliwy, jeśli dodałaby o obecności wyłącznie dwóch samców i nikogo innego.

Obie nasze panie dołączyły w przeciągu tego samego miesiąca, więc był to nie lada wyczyn, aby z obiema porozmawiać i rozeznać się w sprawach związanych z loli. Niestety, nasz świat nie jest taki piękny, jakby się wydawało i sprawa mocno się pokomplikowała, bo po stronie Jiji stanęło przeznaczenie - ukryła się, zakamuflowała i nigdy w życiu z nią nie rozmawiałem. Chociaż w sumie to mogło nie być przeznaczenie, tylko anonimowy kapuś... Jeśli zaś chodzi o Junsu jest za to kompletnym przeciwieństwem. Jiji się kryła, Junsu gadała. Jiji nie dołączyła do naszego czatu, Junsu nie przestaje tam pisać. Jiji nie przyszła na Discorda, Junsu tak. Jiji jest zajęta, Junsu jest wolna. A właśnie, chyba już nie jest wolna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O Jiji niestety nie mogę już nic powiedzieć, bo nic więcej nie wiem. O Junsu mógłbym gadać jeszcze długo, pewnie nawet za długo, więc rzucę tylko ogólnym zarysem... Chora yaoistka lubująca kakałko. Nie poddająca się w ciężkich sytuacjach i prowadząca statystyki maniaczka doskonałości. Ależ mi piękny opis wyszedł... Junsuś, nie hejtuj, dobra? :D

Dzisiejsze Bonnouji dopieścili:

wspaniały ja, Hipek,

nie-lubująca-loli Junsu,

zaginiona Urtica,

lubujący loli Al Pachinko i Mino,

a i jeszcze pseudo-lolicon Smoq.

Napastnik Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 13 Grudzień 2017, 21:00   

Hipek napisał/a:
Jak powszechnie wiadomo, ilość kobiet w Hayate kuleje
Co może wydawać się dziwne bo badania donoszą, że kobiety w fandomie stanowią większość.

Hipek napisał/a:
zadać te najważniejsze pytanie: "Lubisz loli?"
Właściwie co cię interesuje czy kobieta lubi loli czy nie? W znaczeniu bardziej cię powinno interesować co myśli o loliconach. Swoją drogą jak się interesuje loli to jest pedo-lesbą, także tego... fakt, to równie warzne pytanie jak "czy lubisz yaoi?" :v

Hipek napisał/a:
Jiji stanęło przeznaczenie - ukryła się, zakamuflowała i nigdy w życiu z nią nie rozmawiałem. Chociaż w sumie to mogło nie być przeznaczenie, tylko anonimowy kapuś...
To przeznaczenie/kapuś ma imię. Drizzt. Broni swego "terytorium" przed zbezczeszczeniem xD

Hipek napisał/a:
Jiji jest zajęta, Junsu jest wolna. A właśnie, chyba już nie jest wolna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy o czymś społeczność Hayateńska nie wie? Czyżby kolejne ogłoszenie matrymonialne? Kto tym razem wpadł po uszy w sidła Amora?

Hipek napisał/a:
Chora yaoistka lubująca kakałko.
I nie zboczuchy. Kakałko w tym przypadku nie ma podtekstu ;]

Bramkarz Jerza
Hayate Team

Wysłany: 13 Grudzień 2017, 21:03   

Hipek napisał/a:
Fakt ten daje im również siłę. Siłę, aby poznając nową Hayatenkę zadać te najważniejsze pytanie:
"Lubisz loli?"
Pierwsze primo: mi takiego pytania nigdy nie zadałeś :v
Drugie primo: mam dziwne wrażenie, że Twoje standardowe pytanie do każdej samicy na forum brzmiało ździebko inaczej... "Mogę byc Twoim dywanikiem?" albo "Chciałabyś mnie zdeptać?" :v

Pomocnik Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 13 Grudzień 2017, 21:35   

Mi też nikt takiego pytania nie zadał... Ale może to dlatego, że Hipek dołączył po mnie... I to w dodatku, gdy już nie byłam singielką xD

Napastnik Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 13 Grudzień 2017, 23:49   

Ano, Junseł okazała się niezłą świruską (pozytywną ofc). : D
Jiji zresztą też... : D
A propos loli, znowu Nilf nam przepadł :P

Bramkarz Hipek
Hayate Team

Wysłany: 14 Grudzień 2017, 11:17   

Alexandrus888 napisał/a:
Właściwie co cię interesuje czy kobieta lubi loli czy nie? W znaczeniu bardziej cię powinno interesować co myśli o loliconach. Swoją drogą jak się interesuje loli to jest pedo-lesbą, także tego... fakt, to równie warzne pytanie jak "czy lubisz yaoi?" :v

Loli można się np. opiekować czy ją rozpieszczać. Nie trzeba jej gwałcić, zboczeńcu. ;x

Alexandrus888 napisał/a:
To przeznaczenie/kapuś ma imię. Drizzt. Broni swego "terytorium" przed zbezczeszczeniem xD

Jeśli dobrze kojarzę, to Lilka. xD

Jerza napisał/a:
Pierwsze primo: mi takiego pytania nigdy nie zadałeś :v

Po prostu inne rzeczy bardziej zapadły ci w pamięć. Wszystkich, którzy dołączyli po 2010 o to pytałem i część tych, którzy dołączyli wcześniej. Oprócz Lilki, rozmowa z nią wyglądała tak:
- Hej, jestem Hipek.
- Hej, a ja zajęta.

:|

Drizzt napisał/a:
Ano, Junseł okazała się niezłą świruską (pozytywną ofc). : D
Jiji zresztą też... : D
A propos loli, znowu Nilf nam przepadł :P

A no, tak słyszałem... Ale weź ty ją tam szturchaj, bo za kilka dni to i ona będzie się do zaginionych zaliczać... Żeby choć rozdział na miesiąc był. :D

Pomocnik Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 14 Grudzień 2017, 14:15   

Hipku, nie pamiętam, kiedy do mnie zagadałeś po raz pierwszy, ale prawdopodobnie robiłam coś dla Hayate ;) Zwykle ludziom odpowiadam, że jestem zajęta, gdy jestem zajęta, żeby wiedzieli, że będę odpisywać wolniej, po chwili, a nie natychmiast ^^'

Hipek napisał/a:
Jeśli dobrze kojarzę, to Lilka. xD

Ja nic nie wiem? O_o

Napastnik Junsu
Hayate Team
świrnięta szajbuska

Wysłany: 14 Grudzień 2017, 21:03   

Hipek napisał/a:
Jiji jest zajęta, Junsu jest wolna. A właśnie, chyba już nie jest wolna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nic z tych rzeczy

Alexandrus888 napisał/a:
Hipek napisał/a:
Chora yaoistka lubująca kakałko.
I nie zboczuchy. Kakałko w tym przypadku nie ma podtekstu ;]

O to, to. Dokładnie tak.

Hipek napisał/a:
Junsuś, nie hejtuj, dobra? :D

Rozumiem, że wolisz bitwę na skarpetki? xD

Hipek napisał/a:
O Jiji niestety nie mogę już nic powiedzieć, bo nic więcej nie wiem.

Jiji to super laska, Drizzt wiedział, co dobre xD Tworzą genialną parę, świetnie się z nimi bawiłam na H-conie. Oby więcej takich spotkań!

Napastnik Vuko
Hayate Team

Wysłany: 1 Styczeń 2018, 20:00   

Junsu napisał/a:
Jiji to super laska, Drizzt wiedział, co dobre xD Tworzą genialną parę, świetnie się z nimi bawiłam na H-conie. Oby więcej takich spotkań!

To wszystko prawda :) A ja miałem jeszcze farta, bo mnie oprowadzali po Rzeszowie :D

Bramkarz Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 1 Styczeń 2018, 20:01   

A mnie w pracy nie odwiedziliście T_T

Napastnik Vuko
Hayate Team

Wysłany: 1 Styczeń 2018, 20:12   

Przez 3 godziny włóczyliśmy się po Rzeszowie i gdy zaczęliśmy się zbierać do wyjazdu, to jakoś nam się przypomniałaś, ale było już po 16 xP

Pomocnik aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 2 Styczeń 2018, 00:35   

Urti, a ty nie pracujesz poza miastem? Jakoś tak mi się kojarzy, że schroniska to najczęściej poza miastem są. Ale miasta rosną i to może być już nieprawda (jak z lotniskami).

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Napastnik Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 2 Styczeń 2018, 00:52   

A no jakoś tak wyszło. Nie pamiętam już dokładnie, ale coś mi świta, że przewinęła się taka propozycja. Nie zgraliśmy pomysłu w czasie. >.< Następnym razem. : D

Odpowiedz do tematu