Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Hipek
8 Styczeń 2018, 21:32
Pożegnania - sobota - 30 grudnia 2017
Autor Wiadomość
Sitko z Hipek
Hayate Team

Wysłany: 30 Grudzień 2017, 23:19   Pożegnania - sobota - 30 grudnia 2017

Dziś piszę mój ostatni news w tym roku, a zarazem ten najcięższy z nich.

W poprzednich, jak to Lilka zwała, kartkach z pamiętnika opisywałem ludzi i nieczęsto się z nimi żegnałem. Nie chciałem tym psuć świątecznej atmosfery, więc zaprzestałem na czas świąt... Niestety, pech chciał, że zawsze kończę, co zacząłem, a w nowy rok chciałbym wejść z czystym kontem.

Tym samym muszę dokończyć żegnanie się z ludkami, ale dni grudnia pozostało za mało, bo pożegnań wypadałoby zrobić aż 12. Z tego powodu zrobię to na raz... Przepraszam, jeśli ktoś poczuje się urażony, a i zapraszam do nas ponownie, jeśli ktoś poczuje się na siłach wrócić - wszystkich was nam brakuje. Naprawdę.

• Alcatraz

• Osoba, która zniknęła przed moim przybyciem i od ponad 2 lat pozostała zniknięta. Niestety, z tego samego powodu nie mogę za wiele o nim powiedzieć...
  • Alien

• Niebezpieczny Ósmy Pasażerowiec. Bestia, która dołączyła do nas i zawojowała miesięczne statystyki! Niestety, jakoś kilka miesięcy temu wypadł za burtę i zaginął... Raz było go widać w odmętach internetów, jednak życie okazało się zbyt niebezpieczne i chaotyczne. Szczęścia w rodzinie i powodzenia w nowym lokum!
  • Anek

• Osoba tajemnicza i przedziwna. Edytor, który znikał na miesiące i nagle wracał z dziesiątkami rozdziałów w zapomnianych projektach - lub też takich, gdzie ktoś zalegał. Chwała mu za to!
  • Bauaser-kun

• Tajemniczy samuraj przebrany za sumo. Również nie ma go odkąd jestem, a i z tego samego powodu dotychczas go nie wypisałem... Czas jednak skończyć z nadmiernym szacunkiem do starszych i zacząć kierować się z sadami. ;x
  • Kyuubi

• Nieopisany fan Naruto, a przynajmniej tak myślę, bo też zniknął przed moim przybyciem. ;x
  • Miu

• Niezwykle sympatyczna i życzliwa osóbka. Średnio aktywna w grupie, jednak czasem zaglądała. No i niezwykle chętna do pomocy. Gdziekolwiek jest, mam nadzieję, że układa się jej dobrze.
  • Nilf-kun

• Nieopisany fan kucyków pony, niezmienny kochanek Rainbow Dash i zaginiony edytor.
  • Otigiruru

• Powrócił z cienia, aby w cieniu pozostać...
  • Sagara

• Swojego czasu nadwyraz aktywny edytor, a niezmiennie wspaniały człowiek. Zaginął nam jakoś we wrześniu. Liczę, że kiedyś wróci...
  • lukass

• Zaginiony tłumacz, zniknął zaraz po zakończeniu Yankee. :(
  • miko

• A tu dla odmiany korektor... Korektorów brakuje nam najbardziej. Miko wleciał do nas jak huragan, zrobił tyle korekt, że do dziś z nimi pracujemy, a potem zaginął... Zaginął zaledwie kilka dni po tym, jak przestaliśmy myśleć, że jest kobietą! :o
  • ranma_chan

• Tajemnicza japonistka, która zajmowała się Talesami i innymi mangami, gdzie brakowało angielskich tłumaczeń. Nigdy nie miałem okazji jej poznać, jednak wierzę, że jest osobą o dobrym sercu, bo kto zły przygarnąłby biedne mangusie?

Wszystkim wam i każdemu z osobna życzę, aby jak najlepiej się w życiu powodziło, a i pamiętajcie, że jeśli zechcecie wrócić, to zawsze będzie dla was miejsce!

Tutaj kończymy pożegnania, choć przyznam, że kilka dni dłużej i musiałbym wypisać dodatkowe osoby... Żebyście wiedzieli, jak ja nie cierpię wypisywać ludzi... Ale, ale! To już koniec roku i koniec pożegnań, pozostało tylko moje "do przeczytania w przyszłym roku"! Jutro newsa pisze Aqvario, więc go męczcie. :D

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Wiaderko z Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 31 Grudzień 2017, 09:37   

widzę, że o włos uniknęłam losu gorszego niż śmierć :)

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 31 Grudzień 2017, 12:48   

Jeszcze parę dni i ja mogę na tej liście być xD Także wiesz, Urti, trzeba uważać, Hipek przestał bać się wykopywać xD Ale dobrze, że się za to wziął, bo sam chciałem zasugerować, aby na nowy rok podać jakieś staty i info do kalendarium. Tylko nie wiem, czy dam radę, bo nas wszystkich w domu choróbsko jakieś rozłożyło i cała czwórka chodzi i charka od ponad tygodnia, co skutecznie utrudnia skupienie się na czymkolwiek :(

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Ostatnio zmieniony przez aqvario 31 Grudzień 2017, 13:02, w całości zmieniany 1 raz  

Sitko z Hipek
Hayate Team

Wysłany: 31 Grudzień 2017, 19:00   

aqvario napisał/a:
Jeszcze parę dni i ja mogę na tej liście być xD Także wiesz, Urti, trzeba uważać, Hipek przestał bać się wykopywać xD

To miał być twój obowiązek, ale go zaniedbałeś, jak i wszystkie inne. :D

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 31 Grudzień 2017, 20:24   

Wybacz, ostatnie dwa miechy były dla mnie ciężkie i ostatnią rzeczą była myśl o dodatkowych obowiązkach. Zobaczymy po nowym roku, jak się wszystko poukłada. :) Ale z pozytywnych rzeczy - wreszcie robisz, co trzeba :)

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Sitko z Hipek
Hayate Team

Wysłany: 31 Grudzień 2017, 20:50   

Nie żebym był niemiły czy coś, ale z tych mniej pozytywnych, to zostało ci 12 dni. ;x

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 31 Grudzień 2017, 23:14   

Już szykuję walizki, bo nie ma szans. Albo się wyrzucę sam po napisaniu newsa xD

Wydma z Anek

Wysłany: 4 Styczeń 2018, 12:35   

Hee, w końcu nastał dzień pożegnania. Hipek długo żeś tolerował moją nieobecność, myślałem że nie doczekam nawet ostatniej rocznicy. No nic, życie toczy się dalej.

Dla mnie gwoździem do trumny było niestety zamknięcie CM, wiele tytułów które z sentymentem wspominam zaginęło. Szukając alternatywy, siłą rzeczy pozostały mi tylko grupy skanslacyjne których na dobrą sprawę jest niewiele. Dlatego swój wolny czas poświęcam głownie na czytaniu novel.

Nie pozbędziesz się mnie na dobre. Nadal będę tu zaglądał od czasu do czasu, w końcu manga dla której zawitałem na Hayate nadal nie została wydana w całości, a patrząc po tempie jej wydawania, miną jeszcze dziesięciolecia zanim będzie ukończona.

Do wszystkich, miło się z wami bawiłem. Szczególnie miło się współpracowało z Lilką, Urti, Aq, siudemką, Miu, lukasem, Alexem i innymi o których w tej chwili zapomniałem

Cóż czas odchodzić, choć kto wie może jeszcze o mnie usłyszycie... ;_D

Konewka z Yuka
Wampanellla

Wysłany: 6 Styczeń 2018, 14:31   

Anek napisał/a:
w końcu manga dla której zawitałem na Hayate nadal nie została wydana w całości, a patrząc po tempie jej wydawania, miną jeszcze dziesięciolecia zanim będzie ukończona.
Co to za manga?

Sitko z Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 6 Styczeń 2018, 17:42   

Anek napisał/a:
Dla mnie gwoździem do trumny było niestety zamknięcie CM
Może kiedyś odżyje w jakiejś formie innej niż lista tytułów z linkami do stron nieaktywnych grup T-T Aq pisał, że całą bazę danych ma. Właśnie! Może mógłby udostępnić co poniektórym choć częściowo te dane XD
Anek napisał/a:
Szczególnie miło się współpracowało z Lilką, Urti, Aq, siudemką, Miu, lukasem, Alexem i innymi o których w tej chwili zapomniałem

Oby cię kiedyś rad:-nekromanta wskrzesił i byś był jak twój awatar XD

Odpowiedz do tematu