Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Matlak - niedziela - 11 lutego 2018
Autor Wiadomość
Pacykarz Matlak
Hayate Team

Wysłany: 11 Luty 2018, 19:19   Matlak - niedziela - 11 lutego 2018

Halo! Witam wszystkich czytających mangi i tych, którzy je robią dla nas! Jestem nowym edytorem, zwą mnie Matlak i dziś to ja napiszę dla was newsa!

Pierw krótko o mnie. Taki tam koleś z technikum, który dołączył, by edytować mangę “Nazo no Kanojo X” (którą szczerze polecam!), lecz okazało się, że to nie edytora brak a tłumacza. :) Na szczęście po krótkiej rozmowie udało się dogadać i najprawdopodobniej w najbliższym czasie pojawią się tłumaczenia. Bardzo fajni ludzie, więc jak ktoś się waha, by dołączyć do ekipy to polecam!

To może przypomnę wszystkim, że znów jest zimno, a że jako że ujemna temperatura nie sprzyja wychodzeniu na dwór (albo pole jak kto woli), więc polecam siedzieć hayate.pl i czytać mangi!

Przy czytaniu można zgasić światła i zapalić sobie świeczkę zapachową, tak o, dla klimaciku. Wiecie, taka małą, okrągłą, co ładnie pachnie. No ale po skończeniu czytania należy pamiętać, by ją zgasić, a ja wam powiem, jak tego nie robić. Otóż nie należy robić tego całą dłonią. Spytacie dlaczego otóż to bardzo proste. Poparzycie się, ręka wam się zassa do tego i spanikujecie, a co za tym idzie, zaczniecie machać ręką, co spowoduje, że świeczka odpadnie i resztki wosku znajdą się wszędzie. Nie żebym coś o tym wiedział, ale nie polecam.

Skończyły mi się ferie i nastał smutek. Ale tym, co się zaczęły, życzę miłego czytania.

Pacykarz Lust
Hayate Team

Wysłany: 12 Luty 2018, 01:03   

Cytat:
"No ale po skończeniu czytania należy pamiętać, by ją zgasić, a ja wam powiem, jak tego nie robić. Otóż nie należy robić tego całą dłonią. Spytacie dlaczego otóż to bardzo proste. Poparzycie się, ręka wam się zassa do tego i spanikujecie, a co za tym idzie, zaczniecie machać ręką, co spowoduje, że świeczka odpadnie i resztki wosku znajdą się wszędzie. Nie żebym coś o tym wiedział, ale nie polecam."

Wygrało xD

krzymaj

Wysłany: 12 Luty 2018, 08:29   

Matlak napisał/a:
Taki tam koleś z technikum, który dołączył, by edytować mangę “Nazo no Kanojo X” (którą szczerze polecam!), lecz okazało się, że to nie edytora brak a tłumacza. :)

No, w końcu może ruszy się ten projekt z kopyta.
Bo już myślałem, że idzie on pod licencję dla Dango lub Kotori.
Matlak napisał/a:
Przy czytaniu można zgasić światła i zapalić sobie świeczkę zapachową, tak o, dla klimaciku.

Faktycznie, pomysł ze świeczką jest nawet w dechę.
Ale taką relaksującą.
Bo u mnie w puszczy, to wystarczy, że dłużej popada śnieg i światła same gasną.
A o czytaniu online, też można zapomnieć, bo transfer jest do d... .
Jedną stronę ładuje około 90 s.
Pozostaje tylko wdychać zapach świeczki lub otworzyć okno i wyrzucić kompa na dwór.
Kolega tak zrobił.
Ulżyło mu na 5-ć minut.
Ale, gdy sobie przypomniał, że właśnie grał w "Fallout 4",to znowu dostał "doła".
A teraz siedzi u mnie, bo ja, teraz mam najmocniejszy sprzęt w wiosce, aby grać w tą grę.:(
Idę zapalić świeczkę, bo znowu zaczął padać śnieg.

Klekotka Yuka

Wysłany: 17 Luty 2018, 10:45   

Łoł! Daliście MSN!! W dodatku skoczyliście 19 tom. A pisaliście, że jak zaczniecie 20 tom rozdziały będą się ukazywać częściej. XD

Gryzipiórek Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 17 Luty 2018, 12:04   

Ja też w to wierzę, Yuka... ^^'

Odpowiedz do tematu