Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
13 Październik 2013, 00:07
Shaman King
Autor Wiadomość
Hayate

Wysłany: 1 Styczeń 2006, 00:00   Shaman King

Kliknij, aby przeczytać projekt online lub ściągnąć rozdziały.

Gatunek: Akcja, Dramat, Komedia, Nadnaturalne moce, Przygoda, Shounen

Pewnie słysząc słowo szaman przychodzi wam na myśl ubrany w maskę staruszek biegający dookoła ogniska albo ważący jakiś lecznicy napar. Jednym słowem, zero potencjału do stworzenia ciekawej historii… A może jednak? Shaman King pokaże wam stronę szamanów, której nie znaliście! Poprzez umiejętność zjednoczenia z duchami z zaświatów zyskują oni nadludzkie moce i toczą między sobą epickie bitwy, a wszystko to aby osiągnąć marzenie każdego szamana: zostać Królem szamanów!

Shaman King rozpoczął swój bieg w znanym piśmie Weekly Shonen Jump (w którym ukazują się aktualnie takie tytuły jak Naruto, Bleach i One Piece, a w przeszłości serializowany był Dragon Ball) w 1998 roku. Pomimo, że seria została anulowana przez Shonen Jumpa w listopadzie 2004, ostatni 32 tom mangi ukazał się dopiero na wiosnę 2006. Jako, że oryginalne zakończenie serii urywało fabułę, została też narysowana dodatkowa (składająca się z pięciu rozdziałów) seryjka znana jako Funbari no Uta. Ironicznie, zostawia ona czytelników z taką samą ilością pytań jak wcześniej.

Pomimo, że oficjalnym powodem anulowania serii były spadające notowania serii w rankingach popularności w porównaniu z innymi tytułami tam się ukazującymi, to Shaman King miał i nadal ma dużą liczbę fanów zarówno w samej Japonii jak i poza jej granicami. Jednym z tego dowodów są liczne produkty stworzone w oparciu o serię.

Anime na podstawie serii zostało wydane przez studio XEBEX i składa się z 64 odcinków oraz 3 odcinków specjalnych. Po raz pierwszy zostało one wyświetlone pomiędzy 4 lipca 2001, a 25 września 2002. Tradycyjnie wydane zostały też liczne soundtracki (dokładnie osiem). Przy okazji warto zaznaczyć, że (jak w przypadku wielu anime) amerykańska wersja anime (a w efekcie też polska) zostały poddane dość mocnej cenzurze.

Dodatkowo powstało też bardzo dużo gier spod znaku Shaman Kinga. Mamy więc do czynienia nie tylko z grami elektronicznymi (na m.in. GameBoya, Game Cube’a i PlayStation 2), ale nawet grą karcianą.

by Yasha

Część 1 - Butsu Zone - pierwowzór postaci występujących w Shaman King, w tym miecza Amidamaru. Planujemy to zrobić.
Część 2 - Mappa Douji - oneshot wyjaśniający, czemu Hao ma taki charakter. Cofa nas o 1000 lat w historii świata SK.
Część 3 - Shaman King Zero - 6 oneshotów opowiadających historię shamanów przed przystąpieniem do turnieju. Planujemy to zrobić.
Część 4 - Shaman King - 285 rozdziałowa główna historia, podzielona na 32 tomy. 32 tom zawiera oneshot Funbari no Uta, opowiadający o synu Yoha i Anny, 7 lat po zakończeniu turnieju. Zakończyliśmy ten projekt.
Część 5 - Shaman King Kanzenban - 300 rozdziałowa historia, podzielona na 27 tomów, narysowana od nowa po 10 latach od głównej historii oraz wzbogacona o 16 dodatkowych rozdziałów (285 został usunięty). Nie planujemy robić tej mangi, ani nawet tych 15 dodatkowych rozdziałów!
Część 6 - Shaman King: Remix Track - 16 pobocznych historyjek uzupełniających w humorystyczny sposób wątki, które zostały jedynie wspomniane w głównej historii Shamana.
Część 7 - Shaman King - Flowers - historia syna Yoha i Anny, 10 lat po zakończeniu turnieju Shamanów. Manga wciąż powstaje. Tej mangi również nie zamierzamy robić!

mistral
Gość

Wysłany: 28 Lipiec 2006, 08:14   

To super że uaktualniliście te mangę!
Oglądam anime i jest super!
Liczę na dalsze skanlacje SK i czekam na MSN.
Ale ta wasza strona się rozrosła, a na początku to były podajże tylko 4 mangi do wyboru ;-)
gartulacje i powodzenia!

fafkoolec

Wysłany: 7 Sierpień 2006, 19:22   

SK też mi się podoba. Czekam na dalsze rozdziały.
ps. Czy moglibyście podawać przybliżone daty wyjścia następnych rozdziałów? Ułatwiło to by życie użytkownikom :)

fafkoolec

Wysłany: 7 Listopad 2006, 22:37   

Rozdział 6, strona 160
Dlaczego Ren mówi "ku ku ku"? Wcześniej było "fu fu fu"... to celowe? jeśli tak, to co to znaczy, to jakiś skrót myślowy? Ttego wyrażenia nie ma w mym słowniku. Ren się jąka czy co?

klasycysta Nishin

Wysłany: 7 Listopad 2006, 22:59   

Generalnie "fu fu fu" i "ku ku ku" to rodzaj smiechu jakiego używają jaończycy (jest ich znacznie więcej ale nie chce mi się wyliczać). Cóż trzeba użyć wyobraźni :)

fafkoolec

Wysłany: 8 Listopad 2006, 13:23   

a nie można tego było przetłumaczyć na jakieś polskie "hi hi hi" czy coś? Bo jak przeczytałem "fu" to nie za bardzo skojarzyło mi się za śmiechem, no ale niech będzie, może tylko ja jestem inny...

klasycysta Nishin

Wysłany: 8 Listopad 2006, 15:13   

nie my tłumaczymy tylko GBF :) my robimy tylko edycję

fafkoolec

Wysłany: 8 Listopad 2006, 18:25   

takie buty... a to przepraszam. Idę się kłucić do kogoś innego

klasycysta Nishin

Wysłany: 8 Listopad 2006, 22:03   

Loozik XD

klasycysta buli696

Wysłany: 14 Listopad 2006, 21:34   

niema mnie a tu takie jaja :(dobrze ze ja tylko robie edycje :P

Ghost

Wysłany: 17 Styczeń 2007, 10:21   

Świetne spolszczenie "shaman king" czekam na resztę rozdziałów i tomów

Ghost

Wysłany: 21 Styczeń 2007, 15:47   Zainteresowani Shaman King'iem

Przy okazji chciałem wszystkich zainteresowanych mangą i anime "Shaman King" zaprosić na www.shamanking.com.pl gdzie można poczytać artykuły, poforumować, ściągnąć odcinki anime i jeszcze pare rzeczy ;-P

Czajnik

Wysłany: 23 Styczeń 2007, 13:24   

Jak błagam dajcie nowe epizody SK, bo nie wytrzymuje już :D

bobon
konwentowy zboczyl

Wysłany: 23 Styczeń 2007, 16:01   

true true.......

fanka_gz

Wysłany: 21 Luty 2007, 21:38   pyt

Jaki muszę miec program zeby mi sie otworzyło tłumaczenie sk????Bo mi sie jak na razie otworzyc nie chce i to mnie wkurza!!!!!

klasycysta buli696

Wysłany: 21 Luty 2007, 21:50   

taki jak do pozostalych:P wszystkie pliki sa spakowane w rar lub zip a skany to chyba zawsze jpg czyli każda przegladarka zdjec

Ghost

Wysłany: 7 Marzec 2007, 18:35   

kIEDY BĘDZIE DRUGI TOM??

klasycysta buli696

Wysłany: 7 Marzec 2007, 21:32   

odrazu chcialbys tom?? raczej az tak dobrze niebedzie ale posatram sie aby w najbliszym czasie cos bylo [musze tylko jeszcze troszeczke popoprawiac]

mastah

Wysłany: 9 Marzec 2007, 13:55   

Przetłumaczcie kolejne części Shaman Kinga . Może jescze Naruto .

www.sk.dl.pl - stronka o anime Shaman King

poool

Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 14:14   

hmm chciałabym się zapytać czy nadal tłumaczycie sk bo jeżeli tak to chętnie obejrzałabym następne rozdziały/tomy :) i dzięki za to świetne tłumaczenie wszystkich rozdziałów które już są

klasycysta Nishin

Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 16:55   

Widze ze jak jakis tytul nie wychodzi czesciej niz raz na 2 tygodnie to wiekszosc uznaje, ze go porzucilismy :D. To nie tak. jak na razie wszystkie tytuly, ktore mamy sa aktywne, po prostu jedne ida szybciej, a inne wolniej. W przypadku Shamana dochodzi jeszcze to, ze jest to Joint i nie zalezy on tylko od nas. Tlumaczenie jest robione przez inna grupe a my zajmujemy sie edycja (i troche korekta), wiec jak cos sie u nich z tlumaczeniem zasiedzi, to i my musimy czekac. Stad poslizgi czasowe. Nie nalezy sie przejmowac, tylko uzbroic w cierpliwosc, bo nastepne rozdzialy z pewnoscia sie ukaza.

klasycysta buli696

Wysłany: 19 Kwiecień 2007, 21:38   

no tym razem to moja wina bo neimam czasu zedytowac tego co mam jak tylko znajde czas to sie tym zajme pozatym zeka namnie jeszcze kilka innych tytulow wiec neijest to takie proste :(

ktos
Gość

Wysłany: 25 Czerwiec 2007, 19:10   

mozecie podac dokładną datę kiedy bedą następne rozdziały SK? nie mogę się ich doczekać

Agnez
Gość

Wysłany: 11 Lipiec 2007, 20:04   

Kidy dacie następne rozdziały??? Może jakaś data?? Bo nie mogę się ich doczekać!!

Diwas

Wysłany: 12 Lipiec 2007, 13:23   

Słuchajcie , mam 20 rozdziałów tej mangi w polskiej wersji ze strony http://www.animefan.pl/cms/index.php .Niestety ta strona zawiesiła jej tłumaczenie i wykasowała istniejące skanlacje. Jeśli się zgodzi to mogę przeslać te rozdziały do "redaktora" tej strony , a on potem doda je na stronę Hayate.

Ostatnio zmieniony przez Diwas 12 Lipiec 2007, 13:25, w całości zmieniany 1 raz  

Diwas

Wysłany: 12 Lipiec 2007, 13:27   

PS.
Shaman King to najleprza manga i anime !!!!

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 12 Lipiec 2007, 14:27   

Shaman będzie, trudno mi powiedzieć kiedy, ale długo nie trzeba będzie czekać. ;) Dzięki Diwas za dobre chęci, niemniej podziękujemy - tłumaczenie mamy już zrobione. :) Pozostała cała reszta, która trwa zazwyczaj o wiele dłuzej :)

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Diwas

Wysłany: 13 Lipiec 2007, 12:46   

Miło mi słyszeć że tłumaczeniemangi idzie wam tak dobrze. Życze sukcesów !!!!

ktos
Gość

Wysłany: 30 Lipiec 2007, 11:43   super!! nowe 3 rozdziały!!

super że są nowe 3 rozdziały!! wielkie dzięki!! :D naprawde swietnie sie spisujecie! a kiedy bedą następne?:>

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 30 Lipiec 2007, 13:43   

Standardowe pytanie i standardowa odpowiedź :)

Męczyć Smoczka (on to tłumaczy), Buliego (on to edytuje) i Nishina (wyłapuje błędy ich obu).

Ale idzie do przodu - sukcesywnie :)

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

vimes6

Wysłany: 30 Lipiec 2007, 14:14   

Ważne ,że do przodu.
You see the world by candlelight.
Seconds by U2

animefan
Gość

Wysłany: 30 Lipiec 2007, 16:02   

czemu teraz kolejność stron niektórych rozdziałów SK jest pomieszana? wcześniej tak nie było. ściągnęłam jeszcze raz jeden z rozdziałów i to samo. co się dzieje?

agatao
Gość

Wysłany: 2 Sierpień 2007, 18:36   

KOCHAM SHAMAN KING MANGĘ I ANIME!! NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KOLEJNYCH CZĘŚCI!! :D

klasycysta buli696

Wysłany: 12 Sierpień 2007, 13:42   

jezeli idzie o pomieszanie stron to musze to sprawdzic bo umnei jest wszytko ok [chyba ze przy przerabianiu cos sie pochrzanilo postaram sie jak najszybciej to sprawdzic i naprawic bledy]

Marcin
Gość

Wysłany: 29 Październik 2007, 21:17   Shaman King

Ładne tłumaczenie, tylko szkoda, że przeczytanie 2 Tomów trwa tylko 2h ;(( Mając wszystkie miał bym co robić cały tydzień! ;D Ale gratuluje strony, widzę, że postęp idze wraz z biegiem czasu, a to dobrze rokuje, może już wkrótce bedzie kolejny rozdział? Może Tom? He?

Fu Fu! xD

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 29 Październik 2007, 21:35   

Na razie polecam przejrzenie innych naszych projektów (naprawdę warto, no i będziesz miał co robić przez cały tydzień xD), mogę nawet jakiś polecić jeżeli powiesz co konkretnie Cię interesuje xD.
A odnośnie tego kiedy pojawi się następny rozdział (tom) - dobre pytanie, ale niestety... na nie zna odpowiedź tylko Buli ^^".

Marcin
Gość

Wysłany: 31 Październik 2007, 00:45   

Hmm interesuje mnie cos w stylu: naruto, Dragon Ball, Bleach, zeby kreska byla nowoczesna nie ta starozytnia (lata '80) i zeby bylo zabawne, takie jak jest np,: Shaman King :)

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 31 Październik 2007, 01:03   

Hmm... w takim razie proponuje na początek Mahou Sensei Negima - jest zabawne, moze nie za dużo tu walki (mniej niz w Bleachu na pewno), ale za to kreska jest bardzo ładna i faktycznie dużo humoru można znaleźć ^^.
Ponadto do gustu powinno Ci przypaść Fate/Stay Night, Busou Renkin, Tenka Musou i tak naprawde wiekszosc naszych projektow (w znacznej wiekszosci kreska jest "nowoczesna" i jest sie z czego posmiac).

Ola
Gość

Wysłany: 6 Grudzień 2007, 20:01   

Czemu już nie tłumaczycie tej mangi?

nana
Gość

Wysłany: 15 Grudzień 2007, 11:51   

cały czas czekam na kolejne tomiki i nic:( buu

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 15 Grudzień 2007, 13:36   

No cóż, Buli jest teraz bardzo zajęty, ale zaczął już chyba robić kolejny rozdział. Zresztą nawet jeśli nie, to zrobi :) Niestety sam napisał, że nie obiecuje terminów :D

Szczeciarz

Wysłany: 15 Grudzień 2007, 21:41   

Shaman King jest takie sobie i nie mam na myśli o tłumaczeniu!!! Jest trochę bez sensu.

keragon
Gość

Wysłany: 22 Grudzień 2007, 19:38   

ja też z niecierpliwością czekam na kolejne rozdziały. A i jeszcze jedno pytanie:cz shaman king manga kończy sie w tym samym momencie czy idzie dalej bo anime skończyło sie dość niejasno

integrysta Otigiruru
Hayate Team
Hayatowy ...

Wysłany: 22 Grudzień 2007, 21:24   

Kolejny rozdział kiedyś wyjdzie (chyba). Nawet nie wiem, kto się tym projektem zajmuje, więc nie mam pojęcia kiedy może wyjść kolejny rozdział.

Natomiast jeśli chodzi o mange to jest ona dużo dłuższa niż anime i ma około 30 tomów (chyba 32 ale pewny nie jestem).

klasycysta Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 23 Grudzień 2007, 12:36   

Ona ma 32 tomy i z tego co wiem też ma niejasne zakończenie (mimo, że nie czytałem).

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 23 Grudzień 2007, 14:38   

Jateż nie czytałem, ale za to tłumaczę xD.

Trawis19
Gość

Wysłany: 26 Luty 2008, 15:44   RE: xD

Ldzie czy ten projekt nadal działa?? Jesli ktoś umie angielski i chęć do tłumaczenia tej mangi to niech do mnie napisze na adrian_tr@wp.pl bo ja mam już dość czekania a jak wy?!

Sawassas
Kapłan Hanyuu

Wysłany: 26 Luty 2008, 17:46   

Ach. Pomogę wam troche w uspokajaniu <patrzy na tych co się tym zajmują>. Zrozum. NIe od razu Rzym zbudowano. To nie jest takie proste! Spróbuj sam sobie jakąś mange przetłumaczyć. Wydaję się łatwe, ale potem się okazuje, że trudne. Do wszystkich co tu jeszcze coś chcą napisać: Poczekajcie cierpliwie. Następne rozdziały NAPEWNO wyjdą. Jeśli wam się nudzi to poczytajcie Busou Renkin bo jest nie gorsze. Dziękuję za uwagę.

PS. Shaman King jest nawet fajny, ale mi się znudził.

Travis92xD
Gość

Wysłany: 27 Luty 2008, 16:54   

Wież mi na słowo jak znajdę osoby chętne do tłumacznia to reszta to pikuś! A tą mange tłumaczą w takim tepie ze ostatni rozdział wyjdzie za 999 lat. Patrz jakoś Naruto I bleach tłumaczą i skalują w 1,2 godziny a tego nie mogą?

rusek
Hayate Drift Team

Wysłany: 27 Luty 2008, 17:09   

to zrób własną grupe skanlacyjna ^^ wez tak dużo projektów i tak mało edytorów i tłumaczy zobaczymy jak sobie poradzisz

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 27 Luty 2008, 17:40   

Nie gorączkujcie się, spokojnie! Człowiek od edycji ma w tej chwili tyle na głowie, że nie wie jak sie nazywa, a i na forum z tego powodu zagąda raz na ruski miesiąc. Jak sprawa się wyprostuje, to zacznie się ukazywać regularnie. Tłumaczenie to nie problem, jest zrobione odpowiednio do przodu :)

Pamiętamy o tej i innych mangach :D

Sawassas
Kapłan Hanyuu

Wysłany: 27 Luty 2008, 18:45   

Za 999 lat to już kazdy z Hayate umrze. Wtedy sobie poczytasz mangę u aniłków lub u diabełków... albo u swojego szamana! Może zostaniesz duchem stróżem? Na ziemi zostaniesz (tak jak z Amidziem) bo czekasz na coś... aż grupa Hayate ci całą mangę przetłumaczy skorektuje i co tam jeszcze trzeba zrobic.

Travis92xD
Gość

Wysłany: 28 Luty 2008, 21:36   

To jeśli
tłumaczenie jest gotowe z łaski swojej mogłby ktoś mi je przysłać bym się nie obraził xD mój e-meil adrian_tr@wp.pl czekam z nie cierpilwością!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klasycysta buli696

Wysłany: 28 Luty 2008, 22:57   

ja dam ci prosta i jasna odpowiedz nikt ci jego nie wysle maja je max 3 osoby i watpie zeby ktorakolwiek z nich wyslala ci je.

Travis92xD
Gość

Wysłany: 29 Luty 2008, 16:30   

wnioskując z wypowiedzi aqvario on ją ma więc jak jest tak madry to niech ją wyśle:/

rusek
Hayate Drift Team

Wysłany: 29 Luty 2008, 16:35   

cierpliwosc jest cnotą xD

klasycysta buli696

Wysłany: 29 Luty 2008, 16:51   

aq raczej ich nie ma:P byly na serwerze ale chyba zniknely wiec neiludz sie ze ktorys z czlonkow ci je przesle szczegonei ze sa oen obwiane prawami autorskimi :P

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 29 Luty 2008, 17:10   

hmm, koniec dyskusji. Ja akurat nie mam tłumaczenia SK do przodu, poza tym nie wysyłamy takich tłumaczeń nikomu, a po prostu edytujemy i zamieszczamy rozdziały. Nota bene czytanie w ten sposób mang jest bez sensu - to jak czytanie książki z autorskich notatek pismem ręcznym, ale gorzej, bo nie widać kontekstu w postaci obrazków. Także - czekać cierpliwie ;)

Travis92xD
Gość

Wysłany: 2 Marzec 2008, 10:47   

http://www.onemanga.com/Shaman_King/ <-tu znajdziecie całą serie SK po angielsku xD

Ichigo
Gość

Wysłany: 22 Kwiecień 2008, 20:04   Proszę

Kiedy następny rozdział bo doczekać się nie mogę a po angielsku to tak jakoś nie za dobrze, bo nie znam baaaaaaaaaaardzo dobrze angielskiego (trochę znam) WIĘC PROSZĘ dajcie następny ONEGAI SHIMASU!

Benio
Hayate support group

Wysłany: 23 Kwiecień 2008, 16:07   

Słownik/google/infobot w łapy i wio!

KiRa

Wysłany: 10 Grudzień 2008, 20:31   

Eejj? Kiedy nowy chapter? Tak czekam i czekam i zaczynam się niepokoić.
A zresztą podobno JPF ma to wydać więc stracicie projekt

klasycysta buli696

Wysłany: 10 Grudzień 2008, 20:34   

coz jak wydadza to tak sie stanie. a kiedy to chyba nikt nie wie :P

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 10 Grudzień 2008, 22:15   

A na jakiej podstawie twierdzisz, że jednym z nowych tytułów JPFu będzie Shaman King? Jakieś konkrety, linki do obietnic, tematów w których ktoś z JPF powiedział to wprost, lub choćby zasugerował? Nic takiego nie wiemy ;)

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 10 Grudzień 2008, 23:45   

Chyba nawet na pewno xD.

KiRa

Wysłany: 15 Grudzień 2008, 19:49   

Z sondy jpf jakoś tak z miesiąc temu? Wygrywało. Jpf ma 3 tytuły w planach. możliwe że nie wyda ale się jeszcze zobaczy ^^

Ostatnio zmieniony przez KiRa 15 Grudzień 2008, 19:55, w całości zmieniany 2 razy  

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 15 Grudzień 2008, 20:09   

Szczerze mówiąc nie siedzę na forum JPFu i nie śledzę za bardzo ich projektów. Czy w takim razie w przeszłosci się zdarzało, że tytuły, które wygrywały w sondach były przez nich wydawane? Bo jeśli zawsze tak było, to można przyjąć za pewnik. Ale sądzę, że pewnie nie, uzyskanie licencji w dobrej cenie i na dobrych warunkach nie jest wcale takie proste...

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 15 Grudzień 2008, 20:16   

eee akurat u jpf szanse wydania wynoszą 80% XD

KiRa

Wysłany: 16 Grudzień 2008, 14:37   

No spoko wiem! Ale i tak wole żeby było zrobione przez waszą grupę bo
1. Uwielbiam wasze chapterki
2. Jpf nie zawsze dobrze tłumaczy ( np. w Naruto zamiast Akatsuki jest brzask co wg mnie kompletnie ugłupia sprawe)

Dobra, już nie poruszam już tego tematu ;]

Ostatnio zmieniony przez KiRa 16 Grudzień 2008, 14:43, w całości zmieniany 1 raz  

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 14 Marzec 2009, 01:30   

KiRa - to miłe xD. Ja osobiście nie lubię gdy moja praca musi pójść w diabły, ale z drugiej strony - bardzo fajnie by było gdyby ta (i nie tylko zresztą) manga została wydana u nas oficjalnie, z chęcią bym zakupił (a później pewno porównał z naszą wersją xD).

CoCo

Wysłany: 18 Sierpień 2009, 16:54   

Nie wiem czy to dobre miejsce na napisanie tego, ale na początku czwartego rozdziału w pierwszym tomie (strona z krótkim opisem Amidamaru) jest błąd, bo jeśli on urodził się szóstego stycznia to powinien być Koziorożcem, a nie Skorpionem ^^

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 18 Sierpień 2009, 17:32   

Nie wiem, skąd wystąpił ten błąd, ale sprawdzimy to, dzięki :) Co prawda Lilka już to tez zauwazyła wcześniej, ale pierwsze rozdziały to był joint z grupą Go-Bakkin Fanscans, która upadła. Nie mamy więc źródeł, a nikomu nie paliło się do ponownej edycji tej strony. No ale trzeba to poprawić w końcu :)

Arwenka

Wysłany: 7 Listopad 2009, 23:46   

szukam i szukam mangi Shaman King po polsku i nigdzie nie umiem znalesc ;< po angielsku jest tylko na onemanga.com ;/ przetlumaczcie to zebym mogla sciagnac, to tylko 300 chapterow 1 serii i az 1 chapter 2 serii ;p

klasycysta kimek
Touchpadowy Bot

Wysłany: 8 Listopad 2009, 03:47   

ahh.. tylko 300chapków xD

Dawka
Gość

Wysłany: 28 Lipiec 2010, 23:23   

Będą prowadzone dalsze prace nad tym tytułem? Bo z tego co widziałem to 3grupy brały się do tego i każda kończyła mniej więcej w tym samym miejscu... A gdzie dalsze chapterki?... :(

klasycysta Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 28 Lipiec 2010, 23:45   

rozdziały są właściwie gotowe, nawet spora ich ilość, czekają jeszcze tylko na ostateczne qc, ponieważ pracowało przy tym kilku edytorów, w przeciągu miesiąca powinny się pojawić, a kolejne też powinny zacząć wychodzić regularnie, gdyż przetłumaczonych jest sporo rozdziałów do przodu

mati
Gość

Wysłany: 1 Grudzień 2010, 00:37   hmm??

mam małe pytanko kiedy bd wstawione nowe tomu shaman king?? a i tak yo można by było prosić o dodanie okładki do drugiego tomu??pozdrawiam

Bob
Gość

Wysłany: 11 Grudzień 2010, 13:59   

no możecie walnąć bo czekam i czekam i nic, tez mozecie mi tłumaczenie wysłać na BartexXx310@gmail.com to se lookne

klasycysta Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 11 Grudzień 2010, 17:44   

Hahahahahahahaha! Tak dobrze to nie ma :P Będziecie czekać, dopóki duchy nie zaczną nas nawiedzać xD

bob
Gość

Wysłany: 11 Grudzień 2010, 21:06   

a tak wogole to wydajecie nowe chaptery czy nie ? bo cos wam to dlugo idzie a jak tak to co ile tak ?

konserwatysta Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 11 Grudzień 2010, 21:23   

Kolejne rozdziały będą wtedy, kiedy będą :) Ale postaramy się, aby to jeszcze nastąpiło w tym roku. Obecnie edytor zaginął w akcji i trzeba znaleźć zastępstwo.

mati
Gość

Wysłany: 28 Grudzień 2010, 13:41   

ruszajcie się bo po eng czytac to nie to samo

klasycysta Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 28 Grudzień 2010, 13:41   

ciężką taką wielką ociężałą machinę ruszyć do przodu ale pchamy, pchamy

k i n i a |i n o u e|

Wysłany: 27 Czerwiec 2011, 19:27   Shaman King

Wiecie tak po angielsku nie za dobrze mi się czyta. Patrze a tu zatrzymaliście się przy 49 chapie. A następny kiedy ? Tak się zastanawiam kiedy dobiegnie to wszystko końca <chodzi mi m.in o SK>zdąrze się tu zestarzeć ^^'

konserwatysta Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 27 Czerwiec 2011, 19:29   

No niestety, a z niektórymi mangami jest jeszcze gorzej, bo wciąż powstają :) Jak już Aqvario pisał dzisiaj, Shaman King jest na warsztacie i postaramy się wkrótce znowu ruszyć :)

PS. Pisze się "zdążę".

k i n i a |i n o u e|

Wysłany: 28 Czerwiec 2011, 07:49   

Lilka napisał/a:
PS. Pisze się "zdążę".[/size]

sorki ^^'

fasada

Wysłany: 3 Sierpień 2011, 16:30   

O! To i ja wyrażę swoją nadzieję odnośnie nieurywania tej serii i wypuszczeniu kolejnych rozdziałów jak najprędzej. Tłumaczenie jest przecież bardzo dobre i gdzieś we mnie, starej fance, siedzi spory sentyment dla Shaman Kinga i chętnie poczytam sobie go w rodzimym języku.

klasycysta Ryohei
Muttsuri-ni :D

Wysłany: 4 Sierpień 2011, 10:30   

Edytora ścigaj :D

klasycysta Sakata
Nyaa~

Wysłany: 4 Sierpień 2011, 11:18   

Fasada zostań edytorką :) Są wyczyszczone prawie 2 tomiku do przodu to można zaszaleć :P

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 4 Sierpień 2011, 14:02   

Sakata, to raczej typesetterką, edytor sam sobie czyści :)

klasycysta Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 21 Wrzesień 2011, 11:37   

potrzebuję kogoś, kto zna lub pamięta nazwy specjalnych ciosów z polskiej wersji anime SK
a może jakaś stronka, gdzie są one wypisane?
w chwili obecnej poszukuję ciosów Bokutou no Ryu :) pomoc mile widziana

klasycysta siudemka
Bakusiozaur

Wysłany: 27 Wrzesień 2011, 18:48   

mam na dysku całą serie, więc jeśli mi powiesz gdzie szukać (mniej więcej), to postaram się znaleźć :)

klasycysta Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 27 Wrzesień 2011, 19:15   

o widzisz, chodzi mi o okrzyk Ryuu - nazwę jego ataku, podczas walki z Boz Brothers :) to jest gdzieś zaraz po walce z Renem a przed wyjazdem Rena do Chin

klasycysta siudemka
Bakusiozaur

Wysłany: 27 Wrzesień 2011, 19:16   

ide szukać...

edit:
Gardłowy atak

jak coś jeszcze będzie potrzebne, to chętnie poszukam :)
Ostatnio zmieniony przez siudemka 27 Wrzesień 2011, 19:31, w całości zmieniany 1 raz  

konserwatysta Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 27 Wrzesień 2011, 19:19   

Urtica napisał/a:
to jest gdzieś zaraz po walce z Renem a przed wyjazdem Rena do Chin

Po walce Yoha z Renem i po wyjeździe Rena do Chin, ale przed wyjazdem Yoha do Chin ;)

klasycysta siudemka
Bakusiozaur

Wysłany: 27 Wrzesień 2011, 19:33   

Lilka napisał/a:
Po walce Yoha z Renem i po wyjeździe Rena do Chin, ale przed wyjazdem Yoha do Chin ;)

Lil masz rację :D

fenixking

Wysłany: 3 Październik 2011, 15:29   kiedy dodacie rozdziały Shaman kinga?

tak ja w temacie pris o szybkie odpowiedzi jeslij juz so jakies przetłumaczone to dajcie linka do pobrania pris

marekku

Wysłany: 3 Październik 2011, 15:41   

http://hayate.pl/old/forum/viewtopic.php?t=7490
tu pisze do kiedy może nie być rozdziałów.
"Gdzie jest grzeczność, nie ma drwin. Gdzie jest tolerancja, jest i poparcie ludu. Tam, gdzie jest zaufanie, tam i odpowiedzialne zadanie od ludu. Tam, gdzie bystrość, zasługi. Dzięki hojności ludzie będą chętnie pracować."
Ostatnio zmieniony przez marekku 3 Październik 2011, 15:42, w całości zmieniany 1 raz  

klasycysta Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 3 Październik 2011, 16:27   

a o ile wszystko jest tak jak było planowane, to 12 dowiecie się, ile ich dokładnie będzie :) ja wiem, ale nie powiem :)
jedyne co mogę powiedzieć, to że wczoraj rozmawiałam z tłumaczem i do końca października jeszcze kilka dotłumaczy

mnie też już męczy ten strajk, ale jak się powiedziało A...
wytrzymaj :)

będzie przetłumaczonych parę rzeczy, których nie ma w wersji ang, więc to będą dodatkowe bonusiki za czekanie :)

fenixking

Wysłany: 3 Październik 2011, 16:38   

dzieki
zobaczysz błędy ortograficzne i inne napisz mi:d

http://ycraft.pl/rejestra...ceCode,41EDF87C
polecam:D

Odpowiedz do tematu