Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Ichigo Mashimaro
Autor Wiadomość
Hayate

Wysłany: 1 Styczeń 2006, 00:00   

Ichigo Mashimaro to opowieść o życiu Nobue Itoh, jej młodszej siostry Chiki, oraz jej przyjaciółek.

W mandze zostały ukazane najróżniejsze wydarzenia od zwykłej wyprawy na plażę, aż po próbę rzucenia palenia przez Nobue. Tytuł naprawdę godny przejrzenia zarówno ze względu na specyficzny humor jak i całkiem ładną kreskę.

gal anonim
Gość

Wysłany: 11 Lipiec 2007, 13:51   

W 11 rozdziale można by dodać odnośnik tłumaczący dlaczego Ana tak nie cierpi swego nazwiska i czemu reszta dziewczyn słysząc je zrobiła wielkie oczy. :) Na Wikipedii jest nawet napisane co dla japończyka może znaczyć to nazwisko po zapisaniu je kaną.

Pomocnik aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 11 Lipiec 2007, 18:33   

Celna uwaga, nie pomyśleliśmy o tym! Dzięki! ^^ Coś się zrobi :)

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

RUHU

Wysłany: 23 Grudzień 2007, 12:18   

podoba mi sie to

Kontuzjowany feliX

Wysłany: 24 Maj 2008, 04:29   Ichigo Mashimaro - nieoficjalna aktualka... ;D

Usychając z tęsknoty za aktualką związaną z Ichigo Mashimaro (serio :D), popełniłem ponizsze dziełko. Myślałem, że sobie poćwiczę na paru dymkach i mi się odechce a ostatecznie zrobiłem cały pierwszy rozdział trzeciego tomiku. Jest to "tłumaczenie tłumaczenia" czyli skany grupy Akatsuki Manga + mój wkład. Potraktowałem tę pracę jak wprawkę, więc wiele sobie nie obiecywałem. Cóż osądzcie sami. Dwa popołudnia + 2 nocki + obecna noc kiedy to wysyłam. Padam na pysk... Teraz wiem co to za ciężki kawałek chleba. Szacunek dla tych co robią to tak od lat!

Cenzurka xD - link łusunięto (tak po góralsku).
--
Smoq

EDIT:
...eee O_o, że jak... "po góralsku" - wybacz ja z nizin (bynajmniej nie społecznych xD). Przynajmniej jakaś reakcja ze strony grupy, bo już myślałem, iż żadnej się nie doczekam. Choć przyznam, że oczekiwałem czego innego. Nie mam zamiaru tu robić konkurencji. Przeciwnie chętnie odciążę Nishina w edycji (kurcze, ile to on ma projektów wymienionych w swym profilu) czy ciebie w tłumaczeniu. Rodziliście dwa tomiki tego tytułu przez trzy lata, jeśli więc nie macie nic przeciwko temu to chętnie się do tego projektu przyłączę i przyspieszę ten proces.

Ostatnio zmieniony przez Smoq 1 Czerwiec 2008, 02:53, w całości zmieniany 2 razy  

Pomocnik Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 16 Wrzesień 2009, 01:34   

feliX napisał/a:
Rodziliście dwa tomiki tego tytułu przez trzy lata, jeśli więc nie macie nic przeciwko temu to chętnie się do tego projektu przyłączę i przyspieszę ten proces.

Chyba mogę to tylko wykropkować... Bo inny komentarz tu jest zbędny, prawda? xD

pac

Wysłany: 21 Sierpień 2011, 21:02   

mam nadzieję, że teraz (po niespodziewanym już będą w normalnym tempie wydawane kolejne rozdziały ;)
w każdym razie, ja będę na nie czekał ;D

Pomocnik Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 21 Sierpień 2011, 21:43   

Pac, niestety projektem zajmuje się człek, który ma hopla z przerzutką na temat jakości. W jego przypadku to jest wada... Perfekcjonizm zabija, mówię ci. Ale miejmy nadzieję, że uda się wypuścić kolejny rozdział! ^^

Pomocnik Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 22 Sierpień 2011, 09:12   

Łoja, a cóżesz to jest hopl z przerzutką xD? W sensie taka rowerowa? Rad, wyjaśnisz xD?

Napastnik rad:
Hayate Team

Wysłany: 22 Sierpień 2011, 09:24   

Smoq napisał/a:
Łoja, a cóżesz to jest hopl z przerzutką xD? W sensie taka rowerowa? Rad, wyjaśnisz xD?
Hmmm... U nas na PP mamy doktora o imieniu Witold i nazwisku Hoppel (coś koło 70-tki pewnie ma), zajmuje się automatyką zabezpieczeniową sieci średniego napięcia oraz... ogródkami skalnymi, nawet w telewizji w programach ogrodniczych nieraz występował.
Ale przerzutka mi nijak do niego nie pasuje...
A gość jest wporzo, sypie kawałami na wykładzie, ciągle jest śmiesznie i potrafi sensownie przekazywać swoją wiedzę xD
Ostatnio zmieniony przez rad: 22 Sierpień 2011, 09:26, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu