Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Fate/stay night
Autor Wiadomość
Wydma z Shirou Noir
Ksysio ^^

Wysłany: 28 Listopad 2007, 23:54   

Tak, wiem. Z jednej strony masz rację. To jak z wydajnością w komputerze. Możesz sobie ustawić mega szczegóły, ale ograniczysz płynność, możesz ustawić szybkość działania, ale zredukujesz jakość tekstur...

No cóż... zostaje mi znaleźć inną robotę :P

Wydma z Saber

Wysłany: 29 Listopad 2007, 00:21   

Oczywiście mógłbyś zacząć (strzelam, bo nie wiem jak wygląda u was tłumaczenie) następną część tłumaczyć a najwyżej Yasha by twoje tłumaczenie "sprostował" tak żeby nie odbiegało za bardzo od jego stylu.

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 21:02   

Dziś obejrzałam to anime do końca i jak zwykle po napisach końcowych wzięła mnie melancholia. Zawsze tak mam jeśli nie ma happy enda.

Nie wiem czy inni melancholicy tu tak mają, ale ja się zaczęłam zastanawiać czy byłam dobrym człowiekiem i czy nie chciałabym czegoś zmienić jak Saber. Taki smutek mnie złapał straszny.

Jedyne co mnie cieszyło wtedy to na pewno to, że Rin i Ilya miały się dobrze ^^

I pytanie odnośnie mangi. Jak bardzo różni się od anime? Zgaduję, że to drugie jest okrojone. Czytałam w recenzjach, że tam np seks jest na porządku dziennym (lub nocnym xD) a w anime tylko o tym wspomniano w rozmowach... cenzura prawie jak w Bollywood ale dobrze, bo to mi się bardzo podobało. Czy to może znaczyć, że manga mi się nie spodoba? Jeśli będzie miała bardziej zdecydowane sceny?

W ogóle w mandze Shirou i Saber wyglądają jak dzieci - w anime o wiele lepiej już to wygląda xD

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 21:31   

No anime jest dobre, ale mangi nie czytałem do końca, więc nie wiem. Się okaże, jak będę edytował kolejne rozdzały :) Mnie też ucieszyło, że dziewczyny przeżyły, ale od początku pomyślałem, że Rin bardziej do Shirou pasuje niż Saber... no i szkoda, że postać Archera jest taka płytka.
Rin-chan jestem flegmatykiem i też tak mam, więc to akurat od charakteru zależy :)

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Wydma z Shirou Noir
Ksysio ^^

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 21:49   

No więc w mandze dochodzi kilka zmian w czasie walk, ale głównie wygląda niemal identycznie. Nieco inaczej ukazany jest kryzys Shirou-->Archer ale mniejsza o to.

Wysłać ci końcówkę mangi która opisuje co się stało po napisach końcowych Anime? xD

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 21:56   

Ilya chciała mieć romans z Shirou xD? Hiehie możesz wysłać :P Bo aż ciekawa jestem ^^

Wydma z Saber

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 22:12   

Ja tak samo się czułem po obejrzeniu Fate Stan Night (nie przepadam za skrótem FSN)... Ale mnie ta melancholia to ze tydzień trzymała... A co do mangi, jak byś pograła (ja grałem) to byś widziała "pikantne sceny", ale grę można przejść na kilak sposobów (TU JEST SPOJLER, ZAZNACZ, ABY ZOBACZYĆ: seksu nie można pominąć jednak bo to uzupełnia manę Saber, po tym jak ją zużyje podczas użycia swojego szlachetnego widma), i słyszałem że jest i happy end, ale z powodu braku angielskiego (ja się zabiję... Czemu poszedłem na niemiecki zamiast angielskiego?!?!?! To był największy błąd mojego życia...) grę przeszedłem tylko raz i niestety z smutnym zakończeniem (to tylko wzmogło moją depresje, tzn. melancholię). A więcej nie gram bo to dłuuugie o sporo czasu by mi zajęło przejście jej jeszcze raz, i tam by była mała szansa na to że był by happy end, bo nie znam angielskiego. A wiem że naprawdę sporo mnie ominęło (domyślam się że z 70% gry jest jeszcze dla mnie tajemnicą) bo oglądałem materiały (tylko zdjęcia) i naprawdę sporej części nie widziałem.

Ps. Uważam że Saber pasuje do Shirou, nie tak jak Rin-chan ale (ta z anime/mangi/gry ma się rozumieć :) ) Rin-chan też może być :) Chociaż ja osobiście wolę Sabera z Shirou. TU TEŻ ^^:Te końcowe "Kocham Cię" mną naprawdę wzruszyło... A widok Saber odchodzącej z tego świata z tych czasów do sowich czasów... I jej śmierć... Prawie się poryczałem. Ja sam nie mogłem w to uwierzyć że Shirou był taki spokojny i opanowany... ja to chyba ze 3 razy bardziej przeżywałem od niego...

Ps.2 Chociaż ja tak czytam ten swój post to dochodzę do wniosku że nie chcę włączać gry z jeszcze jednego powodu... (I JESZCZE TU xD)Nie mógł bym znieść ponownego widoku śmierci Saber... Znowu miał bym doła na ładnych kilka dni...

//pozwoliłem sobie ukryć spojlery - Yasha ^^

//WIELKIE DZIĘKI KOLEGO! Szkoda że jak zwykle ostatni się dowiaduję że ktoś grzebie w moich postach i je edytuje bez mojej wiedzy/zgody... -,-
BTW. A co do ilości postów pod rząd... Srr ale nie bawi mnie edytowanie 78-raz edytowanie tego samego postu... Stąd tyle postów pod rząd... ~~

Ostatnio zmieniony przez Yasha 24 Styczeń 2008, 00:02, w całości zmieniany 4 razy  

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 22:44   

Cytat:
Wysłać ci końcówkę mangi która opisuje co się stało po napisach końcowych Anime? xD

To Ci chyba Shirou o jakiś fanowski komiks chodzi, bo oficjalna manga nadal się ukazuję. ^^

Saber, muszę przejść grę, bo to co mówisz zaczyna mi lekko mieszać. ^^ Z tego co wiedziałem wcześniej w grze w obrębie scenariusza jest tylko jedno zakończenie. Poza tym, taka uwaga: nie musisz mieć wiele czasu aby przejść grę jeszcze raz. ^^ Wystarczy, że wciśniesz ctr, a sceny będą lecieć z prędkością światła. xD Oczywiście gra zatrzyma się w momencie gdzie trzeba będzie dokonać wyboru.

Poza tym, nie spojleruj. xD

Swoją drogą, wielkimi krokami zbliża się tłumaczenie drugiego scenariusz. ^^

Ostatnio zmieniony przez Yasha 11 Grudzień 2007, 22:49, w całości zmieniany 1 raz  

Wydma z Saber

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 22:49   

Luz... Ja trzymałem Ctrl ale jednak próbowałem coś z tego wyczytać. A co do tych kilku zakończeń to osobiście nie wiem, ja to wyczytałem na jakimś forum (zresztą z tamtą się też dowiedziałem że ta gra istnieje ^^)

Ps. a kto grał w pierwszą odsłonę Fate Stan Night? ^^ nazywała się (ta gra) chyba Fate/Take czy jakoś tak... (ta sklerozaaa...)

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 22:57   

Po pierwsze, piszę się Fate/stay night (nie stan xP). Nie bierz tego do siebie, po prostu wyczulony jestem na takie sprawy. ^^

Nie rozumiem o co Ci chodzi z pierwszą odsłoną, ale jeśli mówisz o prequelu, to nazywa się on Fate/zero i jest to light novel. Nie jest on tłumaczony oficjalnie, ale amatorsko tłumaczy go grupa Baka-tsuki (po angielsku, oczywiście ^^). Wszystkich zainteresowanych ich pracą odsyłam pod poniższy adres (przetłumaczyli tak z połowę):
Tutaj ^^

Sam nie czytałem (z braku czasu, ale wkrótce sobie odrobię ^^).

Wydma z Saber

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 23:05   

Sorka za to Stan, literówka ^^ i ja wolę pisać nie Fate/Stay Night ale Fate Stay Night ^^ Jakoś lepiej mi to wygląda. I chodziło mi o pierwszą grę jaka została zrobiona.

(Ps. Yasha, a ty przeszedłeś całą grę i jak się domyślam znasz angielski ^^ Więc mógł byś mi (oglądałem Anime ale Anime ostro skrojone ^^) w skrócie coś ciekawego powiedzieć? Tzn. Jakieś konkrety i ciekawostki które zostały pominięte w Anime (np jak Shirou i Saber są w dojo (czy jak to się tam pisze ^^ bo nie pamiętam), i kiedy mają zacząć trening to tam można na trzy sposoby rozwinąć akcje, w anime tylko jedna została opisana. Oczywiście to tylko mała prośba więc się nie obrażę jak odmówisz. Ale jak by Ci się zachciało to byś mi opisał miej więcej co się tam dzieje przy wyborze każdej opcji bo mnie zżera z ciekawości ^^)

Ostatnio zmieniony przez Saber 11 Grudzień 2007, 23:12, w całości zmieniany 1 raz  

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 23:13   

Z tego co wiem pierwszą grą wydaną pod znakiem Fate było właśnie Fate/stay night, potem wydano chyba Fate/hollow ataraxia (sequel, który jednak przez wielu uznawany jest jako raczej coś dla fanów niż prawdziwą kontynuację) a następnie Fate/stay night Realta Nua (Fate/stay night wersja dla wszystkich, a nie +18 jak oryginał).

Zresztą... to wszystko jest napisane w opisie mangi, który skrupulatnie przygotowałem, czyżby nikt ich nie czytał T_T.

xD

Wydma z Saber

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 23:16   

Omg, ja grałem w oryginał (+18), nawet nie wiedziałem że jest taka dla wszystkich ^^

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 23:17   

Jest, ale jest ona mało popularna. Co więcej, i tak w nią sobie nie za bardzo byś pograł, bo nikt jej nie tłumaczy na angielski. xD

Wydma z Saber

Wysłany: 11 Grudzień 2007, 23:19   

Aha ^^ dobrze wiedzieć

Ps. Aha, przy mojej sklerozie to nie należy do końca przejmować się tym co piszę szczególnie słabą mam pamięć do nazw i imion...

Ps.2 jak by ci się zachciało Yasha zrobić tą przysługę to był bym niezmiernie wdzięczny za wysłanie tego na gadulca lub e-mail

Ostatnio zmieniony przez Saber 11 Grudzień 2007, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 12 Grudzień 2007, 16:03   

http://www.lights-maguro....talfake/ss.html

Bijatyka 3D ^^
Demko można zgrać sobie ^^

Wydma z Saber

Wysłany: 12 Grudzień 2007, 16:24   

Ja mam pełną wersje na komputerze ^^

Wydma z Saber

Wysłany: 28 Grudzień 2007, 22:30   

Przecież to jest temat poświęcony FSN... I nie jest napisane że chodzi tylko o mangę, więc tu wszystko się kręci ogólnie wokół FSN i nie ma spamu... Jedynie to czasem ktoś zacznie komentować czyjś post i dojdzie do wymiany (ognia? XP) zdań.

(Ps. jaki ja szczęśliwy jestem że w końcu znowu ten temat jest poruszany, chodzi mi oczywiście o FSN)

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 28 Grudzień 2007, 22:38   

Mogę was zapewnić, że dołożyłem wszelkich starań ze swojej strony. Teraz czekamy na edycję i korektę. ^^

Wydma z Saber

Wysłany: 28 Grudzień 2007, 22:43   

Hmm... To brzmi zachęcająco ^^

Wydma z Saber

Wysłany: 1 Styczeń 2008, 14:25   

NIEE NO... Mamy nowy rok i jakoś nowych części Fate/Stay Night nie widzę... T_T A obiecaliście...

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 1 Styczeń 2008, 14:43   

Wybacz, nie dałem rady przed nowym rokiem, ale robię, więc będzie ^^

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Wydma z Saber

Wysłany: 1 Styczeń 2008, 14:44   

:D Już jestem w lepszym nastroju, a kiedy mogę się spodziewać widocznych postępów twojej pracy? ^^

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 1 Styczeń 2008, 14:57   

a tego to najstarsi górale nie wiedzą xD

Wydma z Saber

Wysłany: 1 Styczeń 2008, 14:59   

No tak... Ten twój "zapał" do pracy...

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 1 Styczeń 2008, 18:06   

Nie chodzi o zapal, chodzi raczej o obowiazkowowsc, Aq jest najmniej obowiazkowa osoba jaka poznalem w zyciu xD.

Wydma z Saber

Wysłany: 1 Styczeń 2008, 19:04   

To poznaj moją siostrę... @.o ona i obowiązek to dwa inne słowa

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 1 Styczeń 2008, 19:35   

Nie wiem... nie wiem czy Aq moglby byc mniej nieobowiazkowy od kogokolwiek ^^".

Wydma z Saber

Wysłany: 1 Styczeń 2008, 19:38   

A ma jakiekolwiek? Tak? Więc przegrywa z moją siostrą bo ona nie ma żadnych

Wydma z Otigiruru
Hayatowy ...

Wysłany: 1 Styczeń 2008, 19:52   

Ale taki Aq ma obowiązki i już prawie 3 lata się z nich wywiązać nie może, więc jeśli twoja siostra nie ma żadnych to jest dużo mniej nie obowiązkowa niż Aq.

Wydma z Saber

Wysłany: 1 Styczeń 2008, 19:58   

shadow napisał/a:
Ale taki Aq ma obowiązki i już prawie 3 lata się z nich wywiązać nie może, więc jeśli twoja siostra nie ma żadnych to jest dużo mniej nie obowiązkowa niż Aq.

Wróciłem do tego zdania po jakimś czasie i już zajarzyłem ^_^ No chyba masz rację, ale taki Aq jednak ma jakieś obowiązki tylko ich nie robi (ale kiedyś zrobi ^^ Trzymam w kciuki) a moja siostra nic nie robi (nawet posprzątać pokoju nie chce się jej... Wygląda to jak wysypisko śmieci...) a nawet jak coś musi zrobić to to olewa i na tym się kończy

EDIT:
A ja niedawno sobie ściągałem całe CAŁE anime Fate/Stay Night ^_^ Teraz to tylko na DVD wypalić i oglądać na telewizorze :D

Ps. Czekam na mangę ^^

Ps.2 Ciekawe czy kiedyś wyjdzie anime Fate/Hollow Ataraxia...

EDIT 2:
A tak z czystej ciekawości, jest kilka wersji mang (FSN) prawda? A powiecie dokładnie ile? ^^ Oczywiście jeśli wiecie

Ostatnio zmieniony przez Yasha 3 Styczeń 2008, 19:06, w całości zmieniany 3 razy  

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 3 Styczeń 2008, 19:00   

Z tego co sie na wikipedii doczytałem to jest jedna, ale ja tam nie wiem xP.
Hmm... ale są cztery tomy xD.
Chyba opowiadające o różnych rzeczach o.o.
Ostatnio zmieniony przez Smoq 3 Styczeń 2008, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  

Yagami90

Wysłany: 6 Styczeń 2008, 19:32   

Witam wszystkich mam pytanko (może dwa XD)
Po obejrzeniu anime Fate Stay Night czyje nie dosyt (i taką ... melancholie jak opisywaliście :)) po prostu tak mnie to pochłonęło że chcem więcej wciągu jednego dnie obejrzałem cała anime ... ale to mało istotne xD

Czyli tak co wyczytałem manga FSN jest manga otwarta czy jakoś tak to sie pisze ;) mianowicie wychodzą dalsze tomiki czy może sie mylę ??

i ile mam (Mamy) czekać na kolejne rozdziały mangi

No i oczywiście WIELKIE DZIĘKI za te 2 tomiki :)

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 6 Styczeń 2008, 21:43   

Nie mylisz się.

Jeśli czujesz niedosyt, a angielski nie jest dla ciebie problemem to możesz spróbować zagrać w oryginalną visual novel Fate/stay night. Jak jesteś zainteresowany, to napisz do mnie na PW.

Z czekaniem to odpowiedź nie jest taka prosta, ale jesteśmy bliżej niż dalej. ^^

Poza tym wielkie dzięki za uznanie. xD

Ostatnio zmieniony przez Yasha 6 Styczeń 2008, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  

Yagami90

Wysłany: 7 Styczeń 2008, 15:11   

a jeszcze jedno pytanko o co chodzi z tym Dark Saber ??

pw poszedł :)

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 7 Styczeń 2008, 17:25   

Powiem, szczerze, że nie znam żadnych szczegółów na jej temat, ale z tego co wiem to pojawia się ona na pewno w scenariuszu Heaven's Feel. W scenariuszu, na podstawie którego jest robiona przez nas manga, Unlimited Blade Works, chyba jej nie ma, ale nie grałem w niego, więc nie jestem pewny. Jestem natomiast pewny, że nie ma jej w scenariuszu Fate (to na jego podstawie zrobiono głównie anime).

Jeśli nie boisz sie spoilerów, to polecam poszukać odpowiedzi na Twoje pytanie na angielskiej Wikipedii.

UWAGA!
Jeśli ktoś z was zna odpowiedź na pytanie Yagamiego i chce ją tu umieścić, to proszę, niech napiszę tą cześć swojego posta czarną czcionką, tak aby tylko zainteresowani mogli sobie zobaczyć, jak zaznaczą. Używanie opcji 'ukryta wiadomość' odpada, bo i tak wystarczy jak ktoś napisał posta w tym temacie, to ją zobaczy. ^^

Już odpowiadam ^^

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 7 Styczeń 2008, 17:36   

Mam coś dla fanów :) Scan książki :P

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 7 Styczeń 2008, 18:03   

Dzięki Rinoicia-san. ^^

Jakby ktoś nie wiedział to ten skan jest z prequelu Fate/stay night, powieści Fate/zero.

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 7 Styczeń 2008, 20:30   

I jest tam mała Sakura i Rin xD

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 7 Styczeń 2008, 21:09   

I mała Rin robi taką zadziorną minkę. xD

Wydma z Saber

Wysłany: 11 Styczeń 2008, 23:42   

Mogę zamówić w przyszłym czasie (najlepiej jak najszybciej ;) ) przetłumaczony tekst z mangi Fate/Stay Night?? (Z tego co pamiętam to Smoczek się chwalił... ........... eee...? chyba coś mi się po merdało... dobra, nieważne, i tak dokończę, choć błędną, myśl... Więc Smoczek się chwalił że czytał już cały tekst przetłumaczony, więc ja też chciał bym ten dokumencik ^^)

Yagami90

Wysłany: 12 Styczeń 2008, 16:18   

O jeśli to prawda mógł bym również dostać zestawik z manga :> sam może to złoże :) jak sie uda ofc xD

Wydma z Saber

Wysłany: 12 Styczeń 2008, 23:55   

Ciekawe ile jeszcze będziemy musieli czekać na jakiś znak/odpowiedź... ~~

Yagami90

Wysłany: 13 Styczeń 2008, 09:56   

oby krótko bo za długo chyba nie wyciągnę xD

Wydma z Saber

Wysłany: 13 Styczeń 2008, 17:53   

A mnie strasznie ciekawi kiedy zobaczymy kolejne tomy Fate/Stay Night'a... ~~

Benio
Hayate support group

Wysłany: 13 Styczeń 2008, 18:01   

Polecam poszukać po angielsku - mi od czekania na hayatowy MSN odbiło ...

Wydma z Saber

Wysłany: 13 Styczeń 2008, 18:37   

Ale to jest FSN a nie MSN...

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 13 Styczeń 2008, 18:41   

Mnie też ciekawi. xD

Aktualnie jest drobny problem z kontaktem z edytorem (jak może ktoś z was zauważył nie ma go od tygodnia na forum), więc nie mam pojęcia jak idą pracę.

Benio
Hayate support group

Wysłany: 13 Styczeń 2008, 18:43   

Saber,

To i to są hayatowe projekty więc ....

Wydma z Otigiruru
Hayatowy ...

Wysłany: 13 Styczeń 2008, 18:52   

Yasha z tego co wiem, to nie idą. Aq ma ostatnio dużo pracy (nie mam pojęcia jakiej) więc podejrzewam, że jeszcze na rozdział trzeba będzie poczekać. Ale nie martwcie się w tym roku wyjdzie (chyba).

Wydma z Saber

Wysłany: 13 Styczeń 2008, 19:11   

Ale ten temat jest poświęcony FSN a nie MSN... Tam marudzić a nie tu :D

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 14 Styczeń 2008, 19:55   

Aq... hmm... pewnie sie bawi komputerami, jak zawsze xD i cos tam mamrocze, ze nie ma czasu ^^"... ale ja wrocilem, wiec cos rusze, tylko nie bedzie to FSN, sorry xD.
A w przyszla sobote pewnie bedziem sie z nim widziec, wiec... khem, khem... smierc nadchodzi xD.

Wydma z Saber

Wysłany: 14 Styczeń 2008, 20:04   

Niech no on się tylko pokarze... A będzie mieć z moim Excaliburem do czynienia...

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 14 Styczeń 2008, 20:14   

Tylko trzeba uwazac... by go wprawic w bojowy nastroj (do edytowania FSN np.), a zeby przypadkiem nie stala mu sie krzywda (bo musi miec czym edytowac xP).

Wydma z Saber

Wysłany: 14 Styczeń 2008, 21:30   

Spokojnie... Nóg do tego nie potrzebuje... ]:-> A paluszki i głowę na karku to się oszczędzi bo bez tego raczej sobie pracy jego nie wyobrażam... A bez nóg to nawet lepiej bo od roboty nie będzie mógł uciec :D A jak się napracuje to go pochwalimy ^^ I może nawet spróbujemy nogi przyszyć XD Ewentualnie jakieś protezy się mu zafunduje... XP

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 14 Styczeń 2008, 22:10   

Oj, protezy drogie o.o!

Wydma z Saber

Wysłany: 14 Styczeń 2008, 22:25   

To się je weźmie ze szpitala i... Po problemie :D

//prosiłbym o nieużywanie wulgaryzmów - Yasha ^^

//i nie będzie... Ale Ty wolisz to zrobić sam... I moj posty wygląda teraz co najmniej dziwnie... ~~ Więc go edytuję żeby było w nim za grosz logiki... -,-... - Saber

Ostatnio zmieniony przez Yasha 23 Styczeń 2008, 23:55, w całości zmieniany 3 razy  

Yagami90

Wysłany: 20 Styczeń 2008, 14:56   

jupi jest 9

Domo arigato gozaimasu

i juz przeczytane fajne :) .. no to czekam dalej :>
Ostatnio zmieniony przez Yagami90 20 Styczeń 2008, 15:12, w całości zmieniany 2 razy  

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 20 Styczeń 2008, 19:05   

Dzięki za docenienie naszej pracy. ^^ Postaramy się, aby na dziesiąty rozdział nie musieliście tyle czekać. xD

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 21 Styczeń 2008, 10:41   

O.o... Yasha, jestes fanem Mission Impossible xD?

Yagami90

Wysłany: 21 Styczeń 2008, 12:16   

a czemu zaraz MI ?? wszystko da sie zrobić tylko zależy to od chęci :) każdy ma inne a twoje Smoczku chyba są już znane ... ;)
bez urazy jak coś ^^

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 21 Styczeń 2008, 12:26   

Moje checi sa najwyzsze jakie odnalazlbys w naszej grupce ^^.
A czemu MI? Bo MI jest fajne xD.

Yagami90

Wysłany: 21 Styczeń 2008, 12:55   

a no to może :) jeszcze aż tak długo tu nie jestem :) aby innych oceniać :)

ale to nie zmienia faktu ze czekam na FSN
tylko oby nie za długo miał czekać ;) wnioskując z twoich prognoz to może potrwać xD

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 21 Styczeń 2008, 18:45   

Nie, no zartuje... checie w sumie maja wszyscy, tylko... no wlasnie, chodzi m.in. o czas.
Co do FSN... edytuje to Aq, a on właśnie z czasem ma pewne problemy.

Yagami90

Wysłany: 21 Styczeń 2008, 20:45   

aha to wszystko jasne ;)

teraz każdy coś czasu nie ma ;/ już takie czasy
ale co tam i tak muszę czekać na kolejny rozdział ^^

Benio
Hayate support group

Wysłany: 21 Styczeń 2008, 20:48   

Yagami

Kiedyś też kłamali.

Yagami90

Wysłany: 22 Styczeń 2008, 12:10   

Kiedyś a teraz ??

oby mówili prawdę :) a zresztą jak maja chęci to szybko pójdzie :)

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 22 Styczeń 2008, 12:41   

Żebyście widzieli w jakich warunkach robiliśmy ten rozdział. xD

Dzięki Yagami za wiarę. ^^ Będę miał jeszcze dodatkową motywację, by motywować Aqvaria. xP

rusek
Hayate Drift Team

Wysłany: 22 Styczeń 2008, 12:42   

motywować Aq . tzn dźgac go???

Wydma z Otigiruru
Hayatowy ...

Wysłany: 22 Styczeń 2008, 12:44   

Nie, aż tak drastycznie nie postępujemy Rusek :)

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 22 Styczeń 2008, 12:44   

Nie... nie trzeba aż tak drastycznie, ale mam swoje sposoby (ale i tak wam ich nie zdradzę nieważne ile byście prosili xD).

rusek
Hayate Drift Team

Wysłany: 22 Styczeń 2008, 12:51   

dobże że masz bo to tez sztuka znalesc na niego metody

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 24 Styczeń 2008, 01:15   

xD nom, sztuka sztuka... A Yasha opanował ja prawie do perfekcji (na Smoka nie działa) xD

Jak tylko zrobię omake, to zabiorę się za 10 rozdzialik, ale nie spodziewajcie się szybciej niż w lutym :) ostatnio mam dużo jeżdżenia i załatwiania różnych spraw. ^^

Wydma z Saber

Wysłany: 13 Marzec 2008, 17:53   

Hej, kiedy można się spodziewać kolejnego rozdziału?

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 13 Marzec 2008, 20:58   

Więc tak - tłumaczenie jest już jakiś czas chyba, tylko oczywiście jak zawsze problemem jest edycja ^^"... Nie - nie wiemy kiedy będzie next chapter.

Wydma z Saber

Wysłany: 13 Marzec 2008, 21:02   

Z edycją... Aq? ^_^ A wysłał byś mi na e-maila? Może bym się troszkę pobawił ^_^ PROSZĘ! Przyjacielska prośba ^^

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 13 Marzec 2008, 21:10   

Ja tego nie tłumaczę i nie mam tego tłumaczenia xD...

Wydma z Saber

Wysłany: 5 Maj 2008, 00:32   

Hej! Hej! Kiedy będzie nowy rodziział Fate/Stay Night? Już się nie mogę doczekać... Strasznie się stęskniłem T_T

Yagami90

Wysłany: 3 Czerwiec 2008, 17:59   

no tez jestem ciekawy bo już trochę czekamy ... i nie możemy sie doczekać :)

są jakieś widoczne postępy w pracy ??:>

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 4 Czerwiec 2008, 09:46   

Pytaj się pana o nicku Aqvario, bo to na niego czekamy. ^^

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 4 Czerwiec 2008, 11:18   

Cóż mogę powiedzieć? Na pewno będzie to pierwsza rzecz jaka się pojawi ode mnie w najbliższym czasie (poza pewnmi korektami). Ale przyznacie, że stronka wygląda teraz fajniej niż poprzednio ^^

Wydma z Yasha
Tengu Elite

Wysłany: 4 Czerwiec 2008, 11:26   

Ty tu mi nie zmieniaj tematu. -_-"

Yagami90

Wysłany: 18 Lipiec 2008, 22:00   

i odwieczne pytanie w tym temacie xD

jak idą prace nad nowym rozdziałem widać już koniec ;)

pozdro
Ostatnio zmieniony przez Yagami90 18 Lipiec 2008, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 18 Lipiec 2008, 22:13   

Zaspamujcie skrzynke Aqvaria... może ruszy :> xD.

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 18 Lipiec 2008, 23:36   

<siedzi cicho i stara się nie rzucać w oczy>
Nie tłumaczę się, bo to bez sensu, ale jak powiedziałem, będzie to pierwsza rzecz, jaka ode mnie wyjdzie poza korektą.

Yagami90

Wysłany: 19 Lipiec 2008, 20:44   

rozumiem ze tylko to masz ;) czy jeszcze coś pod Swoimi skrzydłami ;))

mam nadziej ze już za długo nie będziemy musieli czekać ;)

pozdro

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 19 Lipiec 2008, 21:48   

Ma od groma... i chciałby więcej xD... Jak każdy, neee xD?

Trimack

Wysłany: 21 Listopad 2008, 20:32   

Siema jestem tu nowy czy orientujecie sie może ile jest wszystkich rozdziałów FSN wydanych do tej pory?

Grabki z aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 21 Listopad 2008, 22:42   

Jeśli pytasz o język polski, to tyle ile jest na naszej stronie, czyli 10. Jeśli pytasz o wersję angielską, to 17 rozdziałów i dalsze tłumaczenie zostało zatrzymane ze względu na licencję (reszta ukaże się oficjalnie w tomikach). Jeśli pytasz o wersję japońską, to w tej chwili jest 7 tomów (nie potrafię powiedzieć ile dokładnie rozdziałów, ale pewnie 71). Jednak 8 tom ukaże się 26 grudnia, więc myślę, że rozdziałów jest ok 80. :)

Sawassas
Kapłan Hanyuu

Wysłany: 22 Grudzień 2008, 22:42   

Chwała wam, za to, że podjęliście się przetłumaczenia tego ^^ Jak już wiecie jestem pseudofanem FSN. Pseudo, bo nie grałem w visual novel, a to szkoda T_T

Wydma z Saber

Wysłany: 21 Kwiecień 2009, 20:34   

Ja też jestem fanem ^^ no co prawda nie wiem tyle co prawdziwy fan wiedzieć powinien, ale i tak ubóstwiam FSN ^_^

[ Dodano: 21 Kwiecień 2009, 19:29 ]
Taka informacja, jak by ktoś nie zauważył... Ten projekt znowu ruszył xD

Sawassas
Kapłan Hanyuu

Wysłany: 21 Kwiecień 2009, 20:50   

Saber napisał/a:
Ja też jestem fanem ^^

Wiesz, nikt się nie domyśli ;p

Saber napisał/a:
no co prawda nie wiem tyle co prawdziwy fan wiedzieć powinien, ale i tak ubóstwiam FSN ^_^
Polecam angielską wikipedofilię... znaczy wikipedię.

Aż mi się przypomniał mój świr na punkcie Ilyi XD

shakkin

Wysłany: 9 Lipiec 2009, 20:49   

Pierwszy post i nie będzie miły! Umrę ze starości zanim doczekam się dalszych tomów, a niewiele życia mi pozostało. Tak wyczekuję kontynuacji ze już siwe włosy mam...

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 10 Lipiec 2009, 12:31   

hmmm napewno nie wina sabera!! on dużo pracuje.....

shakkin

Wysłany: 10 Lipiec 2009, 19:51   

Eh wiem że to nie jego wina tylko po prostu wyczekuje kontynuacji...Tak mi tęskno gdyż lubię anime i jeszcze bardziej mangę !!

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 10 Lipiec 2009, 21:55   

Aby na pewno nie jego xD? Ja tam nie wiem, więc nic nie piszę xD.

shakkin

Wysłany: 10 Lipiec 2009, 22:44   

A ponosicie winę za śmierć fana??

Grabki z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 10 Lipiec 2009, 23:40   

Dołącz do nas i edytuj FSN xD...

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 10 Lipiec 2009, 23:46   

NIE TO PODSTĘP SABER SIE NABRAŁ TY TEGO NIE RÓB! XD

shakkin

Wysłany: 11 Lipiec 2009, 00:07   

Niestety nie mogę!! Czas jest całym gwoździem w trumnie :D z chęcią ale sami widzicie...

Odpowiedz do tematu