Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
15 Wrzesień 2007, 12:38
AMV
Autor Wiadomość
Zombie rad:
Hayate Team

Wysłany: 27 Listopad 2014, 10:14   

Jerza napisał/a:
P.S. Oczywiście nie zapmiętałam tego dokładnie: pojawiły się wszystkie damskie postacie, nie tylko ruda z kokardkami :)
6:40 to sporo więcej niż 4 minuty... Jestem pod wrażeniem, że filmowali rzeczywiste miejsca i wklejali tam postacie z anime. Aczkolwiek nie wyglądało to idealnie, bo "oświetlenia" postaci nie dostosowali do panujących w pomieszczeniach / na dworze warunków. Tak czy siak, montaż niezły ^^

Gratuluję znalezienia! Też przeszło mi przez myśl Wayback, ale nie wiedząc czego tak naprawdę szukać nie zabrałem się za to... A mogłem chociaż zaproponować >_<

Co do tego od Urtiki... Plus za stary utwór U2 :) Aczkolwiek akcja, jak na moje zmysły, momentami była za wolna w stosunku do muzyki ;P Fajne zakończenie z tym płatkiem kwiatu wiśni.

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 6 Grudzień 2014, 16:52   

Nie jest to typowe AMV, ale jest mega. xP

https://www.youtube.com/watch?v=_NXrTujMP50

Aratar
Valar

Wysłany: 6 Grudzień 2014, 18:28   

To AMV jest przepotężne xD

https://www.youtube.com/watch?v=rnQBF2CIygg - zostajemy przy tym autorze.

Zombie rad:
Hayate Team

Wysłany: 6 Grudzień 2014, 19:43   

Drizzt, Twoje wymiata! Kolejne, które jeszcze kiedyś z pewnością obejrzę! xD A, że był też Gangnam style, to trzeba Crossowi podlinkować xD

To od Aratara ma fajną muzyczkę i jest dobrze poskładane :) Ale tak czy inaczej w obu imo pełen szacun za ilość motywów i połączenie tylu anime w jedną amvkę ^^

Aratar
Valar

Wysłany: 7 Grudzień 2014, 12:11   

Skoro rad nic nie wrzuca to mam tutaj kolejny: https://www.youtube.com/watch?v=BBQ7OadqaMI

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 7 Grudzień 2014, 20:25   

Drizzta ma lepszą muzykę, za to Ara momentami jest genialne jeśli chodzi o humor xD

Zombie Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 17 Grudzień 2014, 01:57   

AMV które to ostatnio siadło mi na mózg:
https://www.youtube.com/watch?v=dG7PFeiqkbU
Co myślę o użytych tam anime jest opisane w tym miejscu
[color=]TP #1063: Widziałem jeszcze kilka innych AMV do Redline, ale żadne mi nie pasuje do tego anime jak to![/color]

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 3 Luty 2015, 13:12   

przez przypadek znalezione, ze skrzypcami
https://www.youtube.com/watch?v=cub37BV0TpA

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 31 Maj 2015, 23:50   

dla potomności :)
https://www.youtube.com/watch?v=8Tc7MH5ZXbg

o, należę do wybrańców, którym nie skleja postów! hurra!

Ostatnio zmieniony przez Urtica 31 Maj 2015, 23:51, w całości zmieniany 1 raz  

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 20:18   

takie sobie, poprzednie były lepsze no i nie lubię tego anime które jest przewodnie w tym filmiku :D

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 20:41   

Nie lubię yaoi (a to ci zaskoczenie), ale samo amv jako amv całkiem spoko, wpada w ucho ta przeróbka. Mnie anime przewodnie nie przeszkadza wcale (kolejne zaskoczenie?). Sam motyw, pomijając yaoi do niej pasuje. :D
To mi przypomniało, że chciałem obejrzeć Haruhi kolejny raz, ale tym razem chronologicznie, w końcu. :P

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 20:45   

ale interesujący opis psychologiczny sprawcy :d jak ty chciałeś to obejrzeć chronologicznie? jedyne co pamiętam z tego animca to to że coś było tam nie tak z czasem i około 8 odcinków było niemal identyczne, jestem zszokowany tym że nie powstała kontynuacja :D
Ostatnio zmieniony przez Ragi 27 Lipiec 2015, 20:47, w całości zmieniany 1 raz  

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 20:51   

No bo właśnie odcinki były puszczane w "losowej" kolejności, co się świetnie sprawdziło, a te 8 niemalże identycznych odcinków (były delikatne różnice), było w drugiej serii właśnie. Z kontynuacją jest problem, bo jest problem z Seiyuu Haruhi. Już nie pamiętam dokładnie, ale miała jakieś przeboje z sekstasmami czy innymi takimi. Nawet nie wiem czy jeszcze pracuje jako Seiyuu, Aya Hirano mianowicie. Nie interesowałem się tym długi czas, więc cieżko powiedzieć.

No i wracając do tej losowości, to właśnie mimo, że nadawano to "losowo", to nic nie stoi na przeszkodzie, aby obejrzeć to chronologicznie, co mam zamiar zrobić, przy bodajże trzeciej dopiero powtórce.

[ Dodano: 27 Lipiec 2015, 21:53 ]
No ale zamieszanie z samym czasem też było, pomijając już chronologię odcinków i to nieźle "zagnieżdżone".

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 20:55   

no ok coś tam się te odcinki minimalnie różniły.......no i co? to miałbyś jakiś przekaz? nauka? że nasze życie jest pasmem wtórności i monotonii czy jakaś inna bzdura? totalnie nie rozumiem tej zagrywki tasiemce są monotonne , ale tam przynajmniej się boss zmienia :D

Zombie Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 27 Lipiec 2015, 21:03   

Kiedyś próbowałem się za ten tytuł zabrać, ale mi nie szło właśnie przez tą losowość. Trzecie podejście miało być chronologiczne, ale ani z zapowiedzi na końcu odcinków ani z listy internetowej nie byłem w stanie ustalić kolejności i w końcu odpuściłem.

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 21:08   

Nie, nie, nie miałem zamiaru tego bronić, czy coś, bo to było naprawdę głupie zagranie. Tak rzuciłem, że były minimalne różnice. A nauka? Że jeden bug może rozpieprzyć całą czasoprzestrzeń? xD (W sumie jakiś pewnie bóg też by mógł)

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 21:08   

lol, pierwsze słyszę, że w Haruhi odcinki były losowo :)

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 21:09   

one nie były po kolei? nie pamiętam tego, albo trafiłem na jakaś listę poukładaną, albo fabuła tak bardzo mnie nie interesowała ze nie zauważyłem bezsensowności ich działań :D oho ale ze mnie ignorant :D alex nie polecam :D

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 21:10   

Alex

Chronological Season 1 Only:
1. Melancholy I
2. Melancholy II
3. Melancholy III
4. Melancholy IV
5. Melancholy V
6. Melancholy VI
7. Boredom
8. Mysterique Sign
9. Remote Island Syndrome I
10. Remote Island Syndrome II
11. Adventures of Mikuru Ashahina
12. Live Alive
13. Day of Sagittarius
14. Someday in the Rain

Chronological Season 1+2:
1. Melancholy I
2. Melancholy II
3. Melancholy III
4. Melancholy IV
5. Melancholy V
6. Melancholy VI
7. Boredom
-Wait for Season 2 Part 1-

: P

[ Dodano: 27 Lipiec 2015, 22:11 ]
Urtica napisał/a:

Ej, bo to ja wyjdę na dziwnego. xP

[ Dodano: 27 Lipiec 2015, 22:11 ]
A w takiej kolejności były emitowane

1. Adventures of Mikuru Ashahina
2. Melancholy I
3. Melancholy II
4. Boredom
5. Melancholy III
6. Remote Island Syndrome I
7. Mysterique Sign
8. Remote Island Syndrome II
9. Someday in the Rain
10. Melancholy IV
11. Day of Sagittarius
12. Live Alive
13. Melancholy V
14. Melancholy VI

Zombie Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 27 Lipiec 2015, 21:23   

Czyli tak: pierwszy sezon to Suzumiya Haruhi no Yuuutsu w takiej kolejności jak podałeś.
To ma sequel Suzumiya Haruhi no Yuuutsu (2009) czyli 8 identycznych odcinków + 6 normalnych.
wszystko kończy się kinówką Suzumiya Haruhi no Shoushitsu, która ma też alternatywną wersję Nagato Yuki-chan no Shoushitsu (16 odcinkowa seria TV) będąc spin-off'em dwu pierwszych produkcji)
Do tego dochodzi jeszcze kilka spin-off'ów i 2 sezon Suzumiya Haruhi no Yuuuts który nie powstał (i =/= produkcji z 2009 roku)
Dobrze to przedstawiam? :D

Zawsze wiedziałem, że ustalanie rodziny danego anime na podstawie wypiski na MAL'u jest zabawnie bezcelowe :D

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 21:25   

teraz moje życie jest spełnione, ostatecznie nikt z nikim nie będzie pewnie wiec zakończenie będzie absurdem które do niczego nie doprowadziło

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 27 Lipiec 2015, 21:27   

Um... coś w ten deseń, chociaż Nagato Yuki-chan no Shoushitsu nie nazwałbym alternatywną wersją Suzumiya Haruhi no Shoushitsu, raczej realizującą podobny motyw. Aczkolwiek Nagato-chan jeszcze nie oglądałem, więc nie mogę stwierdzić na pewno. : P

Aratar
Valar

Wysłany: 28 Lipiec 2015, 09:42   

Kontynuacji nie będzie bo:
- ekscesy erotyczne Ayi Hirano pozbawiły ją znacznej części ról, ale seiyuu jest nadal. Z tego co wiem to w sequelach serii w której ona podkładała początkowo głos wybierano już inną aktorkę. Nie wyobrażam sobie Haruhi z innym głosem.
- powód najważniejszy, autor i twórca Haruhi stwierdził, że zrobi sobie od niej przerwę i zajmie się innymi tytułami. Przerwa ta trwa prawie 5 lat już i nie wiadomo czy będzie mu się do tego jeszcze chciało wrócić.

Macie salty sticka:
https://www.youtube.com/watch?v=h9tJ57Qao_Y

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 28 Lipiec 2015, 18:18   

Ano, rzeczywiście, jak to wytłumaczyłeś, Aratar, to mi się przypomniało. Także raczej nie ma co się spodziewać kontynuacji, niestety. Bo w filmie zapodali motyw, który miał potencjał do rozwinięcia no i strasznie mnie to zaciekawiło. :D No nic... może kiedyś będzie mi dane przeczytać LN.

Co do AMV, to niezłe, ale jak dla mnie trochę za duża powtarzalność ujęć, zwłaszcza w pierwszej połowie. Doceniam, ale bez szału. ; )

Szkielet z Wela
Hayate Team

Wysłany: 30 Lipiec 2015, 10:58   

Wrzucam to tu, bo mi się fajnie przy tym ze spamerami gadało :-)

https://www.youtube.com/watch?v=qHgECST88hs

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 30 Lipiec 2015, 11:57   

Smieszne anime :D.

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 30 Lipiec 2015, 16:36   

Ji-Ji-Ji-Jinxed? :P

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 30 Lipiec 2015, 16:57   

Smoq napisał/a:
Smieszne anime :D.

mirai nikki było dla ciebie głupie , a to jest fajne?! w tym pierwszym śmierć była przynajmniej uzasadniona. Porąbane ono było, niektóre postacie ciekawe , ale przegrywa na każdej płaszczyźnie z Mirai

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 30 Lipiec 2015, 18:11   

Dangan miało lepszego mc, było ciekawsze i przede wszystkim był czarny humor, Mirai Nikki to slice of life z dokładką przemocy... trochę jak Elfen Lied, którego nie znoszę.

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 30 Lipiec 2015, 20:29   

Dla mnie Dangan to jest takie anime które na siłę próbowało stworzyć jakąś intrygę, która ostatecznie nie została z tego co pamiętam uzasadniona, misiek zabijał tak bo tak i to tego w wyrafinowany katowski sposób. Po całym anime zadałem sobie pytanie....po co i dlaczego? co mu to dało? opowieści szaleńca i tyle. W Mirai przynajmniej masakra była uzasadniona. Postacie również w Miari były lepsze. Nie były typowo szablonowe jak np. W Danganu koleś z kaczym kuprem (zbuntowany bandzior który wszystko załatwia przemocą, lub super regulaminowy koleś) tam wszystko było skrajne. Przemoc była brutalna do przesady, zachowania postaci były skrajne, fabuła była za przeproszeniem gówniana. Anime było napędzane tajemnicą jak mówisz, zgadza się też mi sie to podobało, ale brak w tym sensu na dłuższą metę. Byłem zawiedziony zakończeniem, żadnych przemyśleń nic.

Tez nie cierpię jak główny bohater to ciapciuch, ale w tym przypadku kto nie był by osr..... jak by się okazało ze wszyscy na ciebie polują a twoja moc jest do kitu pluis psychopatka w pakiecie. Dla mnie tam bohater dobrze się wpasował nie zgrywał bohatera i tym bardziej mędrca jak to miało miejsce w Danganu. Najgorsze co może być w anime to grupa dzieciaczków z czego jeden ma IQ na poziomie wikipedii a jeden jego tekst zamiata Konfucjusza pod dywan bo tak przesiąknięty jest mądrością. Normalnie w anime takich osób jest mało co się rozlewa na tle reszty, a w Dangan każdy dzieciak był mędrcem i knuł intrygi na poziomie renesansowej Francji :D wszystko było zbyt wyraziste a kreska bardziej mi się podobała w Yu-GI-OH niż w tym :D

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 30 Lipiec 2015, 20:49   

Bo takie miały być, z jakiegoś powodu oni byli "elitarni" :D. Musieli reprezentować stereotypy, inna sprawa, że anime nieco nie dokończone, ale o co chodziło, zostało wyjaśnione w last odcinku.
Okej, a jakie miałeś przemyślenia w Mirai Nikki? Dangan przynajmniej, jak dla mnie, nie udawało, że jest czymś ambitnym :D. To tak samo jak Death Note, kolejne anime stanowczo zbyt mocno zhypowane (i jak Madoka, tak przy okazji). I jeżeli w Mirai cała przemoc nie była przesadzona... to zastanawia mnie czy oglądaliśmy to samo anime :D.

Problem z głównym bohaterem Mirai nie polega na tym, że jest ciapowaty... on nie ma żadnego charakteru... on jest po prostu pusty i nic sobą nie reprezentuje.

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 30 Lipiec 2015, 21:02   

Zauważ że niemal każde anime opowiadające o uczniach zaczyna się słowami " Nazywam się bla bla bla jestem ZWYKŁYM uczniem ZWYKŁEM szkoły" i kurde po 5 minutach okazuje się że on jest kurde nie zwykły na całego. Nie żyj w przekonaniu że każdy japoński uczeń jest jakiś przebojowy lub coś :D(mnie to nudzi, dlatego omijan shouneny szerokim łukiem, nie cierpię schematu, dlatego oglądam prawie tylko komedie i parodie bo im jestem w stanie to wybaczyć) jak dla mnie zapodanie szarego naprawdę zwykłego ucznia pasuję. Prosty przykład, koleś z avka Drizzta, miał być i zachowywał się początkowo jak typowy człowiek do tego nudny, a już po kilku odcinkach przyjmował z heroiczną miną informacje że świat może zostać zniszczony, być moze szukam zbyt dużo realizmu w animacach bo to nie było normalne zachowanie na taka informację, ale absurd sytuacji też ma swoja granicę

Mirai też jest brutalne tak wiem, ale czy ta przemoc jest przesadzona? do mortal kombat temu jest daleko. Była sobie akcja w której ktoś zginął, a Dangan eksponował swoja brutalność replayami!!! :D

a odpowiedz "miał taki być" trochę burzy definicje dyskusji :D

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 30 Lipiec 2015, 21:15   

Te postacie od początku NIE były zwyczajne i nie miały takie być, to było bardzo dobitnie powiedziane. I to anime na pewno odbiega od schematu, same postacie były do bólu stereotypowe, ale takie miały być i to nie zabija dyskusji... w Twoim przypadku problemem jest to, że chyba zupełnie czego innego się spodziewałeś po tym anime, a co innego mieli w planach twórcy.
Co do ziomka z avka Drizzt, on po prostu miał całkowicie wyje*** na wszystko... i stąd jego w gruncie rzeczy znikomy poziom zaskoczenia. Czy było to realistyczne... zależy od postaci :). Ale w tym anime i w sumie w mało którym anime nie chodzi o realizm. Przede wszystkim sztuka (bo anime to jest sztuka) rządzi się swoimi prawami i realizm nie jest jednym z tych praw, chyba że tworzy się w konkretnym nurcie, który realizmu wymaga.

A tak właściwie:
Czego się spodziewałeś po Danganronpa? W momencie w którym zobaczyło się postacie, można było wiedzieć, że to nie będzie do końca poważna produkcja, a Ty w niej szukasz realizmu, to tak jakby w melodramacie szukać scen pościgów i wybuchów :D.

Co do schematów... mało jest twórczości odbiegającej od schematów, bo do tego trzeba nieco ambji, a większość anime jest tworzone tylko po to by przynosiły zyski... tylko niektóre mają dodatkowy cel - być oryginalnymi :D.

Aratar
Valar

Wysłany: 1 Sierpień 2015, 16:46   

Smoq podziwiam cię, że tłumaczysz coś Ragowi czego on i tak do wiadomości nie przyjmie :P
Co do Dangana to nie oglądałem ale grałem w pierwowzór. Świetna i nietypowa vn na psp a zakończenie... normalnie mózg rozj****** :P

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 3 Sierpień 2015, 16:30   

nie gadaj , jak nie znam się na czymś lub moja opinia nie jest dokońca ukształtowana to przyjmuje nowe informację , ale w tym przypadku się najnormalniej w świecie nie zgadzam, jest to gów... produkcja i tyle ;D

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 12 Wrzesień 2015, 12:26   

ponieważ czekam, żeby mi się ściągnął kolejny odcinek:

https://www.youtube.com/watch?v=oRpfYOgXUtU

https://www.youtube.com/watch?v=aAa1-CkAY6M

haha, yaoi for the win :)

Ostatnio zmieniony przez Urtica 12 Wrzesień 2015, 12:41, w całości zmieniany 5 razy  

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 12 Wrzesień 2015, 12:40   

Urti, przechodzisz na złą stronę mocy? : D

Prochy po Lugo
No Sister, No Life

Wysłany: 12 Wrzesień 2015, 12:40   

Widzę że poziom wykonań AMV naprawdę skoczył. To drugie technicznie i rytmicznie jest naprawdę fajnie zrobione. Szkoda że to o romansujących chłopcach...
Ostatnio zmieniony przez Lugo 12 Wrzesień 2015, 12:40, w całości zmieniany 1 raz  

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 12 Wrzesień 2015, 12:41   

przy takich słodkich chłopcach po prostu nie da się inaczej :)

ooo, i jeszcze to! TeamSpirit!

https://www.youtube.com/watch?v=LJsCKkLLXsI

Zombie Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 12 Wrzesień 2015, 13:11   

A więc Rena znalazła edytora...

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 12 Wrzesień 2015, 13:18   

Lugo napisał/a:
Widzę że poziom wykonań AMV naprawdę skoczył. To drugie technicznie i rytmicznie jest naprawdę fajnie zrobione. Szkoda że to o romansujących chłopcach...

Jest dużo więcej takich ^^
Pierwsze dwa które mi przyszły na myśl (moje ulubione) i również wcześniej je linkowałem. Lugo, koniecznie sprawdź to pierwsze (jeśli jeszcze nie wiedziałeś), czuję, że ci się spodoba. :D
https://www.youtube.com/watch?v=gucwr-shJrY
https://www.youtube.com/watch?v=Raiz5MAb98Q

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 12 Wrzesień 2015, 13:18   

Alexandrus888 napisał/a:

Nie prorokuj. ; p

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 12 Wrzesień 2015, 15:20   

dobra, znalazłam amv, które mnie zachęciło do Haikyuu, mam nadzieję, że go wcześniej tu nie wrzucałam - przynajmniej nie sądzę, żebym to robiła

https://www.youtube.com/watch?v=xqtNS2zI8tc

Szkielet z Eni
Hayate Team

Wysłany: 31 Październik 2015, 18:15   

To na obchody Samhain, by się wczuć w klimat: https://www.youtube.com/watch?v=qztch6_Uhuk :D

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 4 Listopad 2015, 21:10   

po tym mam ochotę przypomnieć sobie soul etera :D

Zombie Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 4 Listopad 2015, 21:12   

Też mnie kiedyś to AMV zachęciło do obejrzenia tego anime, a w konsekwencji do nabywania mangi :D Ach te wspomnienia!

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 17 Listopad 2015, 21:39   

Kolejny rok przemija, więc mamy kolejne roczne podsumowanie anime w amv wykonanym przez qyll. Enjoy. ^^
https://youtu.be/_j-epiIoPak

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 1 Styczeń 2016, 23:53   

chyba jeszcze tutaj nie wklejałam

https://www.youtube.com/watch?v=02_nNaMzPZE

opis pod amv jest po prostu idealny! :)

Spoiler included!
There is no Tatsuya. There is only Godsuya. And whatever Godsuya says is FACT. And Godsuya does whatever he damn well pleases. And he's immortal. Is there anything this man can't do? No. Because he's Godsuya.

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 2 Styczeń 2016, 00:41   

hm, nie wiem... mam wrażenie, że bardzo chcę, żeby mi się podobało :)

https://www.youtube.com/watch?v=dNbuphFkW3U

za to to mi się na pewno podoba :)

https://www.youtube.com/watch?v=2HfAIqT-4Do

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 2 Styczeń 2016, 01:05   

SPAM AMV :)
https://youtu.be/hCqtNGGrqDQ

Zombie Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2 Styczeń 2016, 02:04   

Urtica napisał/a:

Kiedyś zacząłem to anime katować, ale nie prędko je skończę. Mam dużo lepszych serii ponapoczynanych.

Urtica napisał/a:
Jednak rap do mnie nie przemawia. Jak grochem o ścianę.

Ostatniego też nie dałem rady do końca :(

Duch Yuka
Wampanellla

Wysłany: 2 Styczeń 2016, 15:51   

Alexandrus888 napisał/a:
Kiedyś zacząłem to anime katować, ale nie prędko je skończę.

Słabe jest? Słyszałam kilka negatywnych opinii to nie byłam zainteresowana,ale po tym AMV zachciało mi się oglądać.

Zombie Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2 Styczeń 2016, 16:05   

Dla mnie zbyt rozwleczone. Obejrzałem 7 odcinków, z czego bodaj 5 pierwszych nosiło tytuł "rozpoczęcie roku szkolnego cz I, II, III ..." A potem "pierwsza akcja cz I, II, III ..."
No i sztampowi do buló (jak taki zapis) bohaterowie: zimny i wyniosły bisz będący przekoksem, którego wszyscy biorą za ostatnią ofiarę losu, jego siostra-geniusz, z kompleksem brata większym od cycków protagonistki hentaia...
Techno-magia kontrolowana za pomocą padów. Nie, jakoś to do mnie nie przemawiało.

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 2 Styczeń 2016, 16:07   

powiem tak... porywające to to nie jest, ale udało mi się obejrzeć całą serię

albo komuś się spodoba koncept Godsuyi i jest w stanie to obejrzeć jako lekką rozrywkę, albo nie i wtedy faktycznie można nie mieć sił tego oglądać :)
no i siostra zauroczona do poziomu ubóstwienia (nie wiem, jak inaczej to interpretować) swoim bratem też może niektórych wystawić na ciężką próbę

Duch Yuka
Wampanellla

Wysłany: 2 Styczeń 2016, 16:15   

Urtica napisał/a:
no i siostra zauroczona do poziomu ubóstwienia (nie wiem, jak inaczej to interpretować) swoim bratem też może niektórych wystawić na ciężką próbę

Co oni mają z tymi siostrami... Jakby nie mogli raz normalnego rodzeństwa dać...

Zombie Hipek
Hayate Team

Wysłany: 2 Styczeń 2016, 16:26   

Dlaczego w innych tematach można usuwać posty, a tu nie? :o
Ostatnio zmieniony przez Hipek 2 Styczeń 2016, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  

Duch Yuka
Wampanellla

Wysłany: 2 Styczeń 2016, 21:47   

Dlatego,że moich postów nie można usuwać XD

Zombie Hipek
Hayate Team

Wysłany: 3 Styczeń 2016, 04:37   

Nie, nie... swój chciałem usunąć, bo głupotę napisałem. W innych działachmożna, jeśli nikt jeszcze nie odpowiedział, a tu nie. :o

Zombie Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 3 Styczeń 2016, 12:05   

Ale ty lubisz gryźć się w język pięć po dwunastej :D

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 8 Styczeń 2016, 20:55   

power ballad :)
przed aktualką jak znalazł

https://www.youtube.com/watch?v=W2lU9R2GskU

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 9 Styczeń 2016, 23:14   

o...
https://www.youtube.com/watch?v=WjQHouGcLQ4

aż mam ochotę obejrzeć anime - ktoś widział i powie, czy faktycznie warto?

Zombie rad:
Hayate Team

Wysłany: 10 Styczeń 2016, 02:12   

Przypadkiem kliknąłem na ten temat T_T To czytam... Potraktuję to jak odpoczynek od odpowiadania w temacie SpamBoxa w Czystym Spamie...

Urti napisał/a:
Drizzt napisał/a:
Ej, bo to ja wyjdę na dziwnego. xP
Nie przyłożyłaś się xD Było o tym dosyć głośno na necie, a i na forum Drizzt o tym chyba już wcześniej pisał ;) Drizzt, nie jesteś dziwny ^^ Po prostu lubisz tę serię... No i Kyona... Ale tak normalnie oczywiście! xD

Alex napisał/a:
Dobrze to przedstawiam? :D

Zawsze wiedziałem, że ustalanie rodziny danego anime na podstawie wypiski na MAL'u jest zabawnie bezcelowe :D
Jestem do tyłu z tą serią... Widzę, że jednak skutecznie mnie zatrzymał ten drugi sezon z 8oma powtórzonymi odcinkami...

Aratar napisał/a:
Kontynuacji nie będzie bo:
- ekscesy erotyczne Ayi Hirano pozbawiły ją znacznej części ról, ale seiyuu jest nadal. Z tego co wiem to w sequelach serii w której ona podkładała początkowo głos wybierano już inną aktorkę. Nie wyobrażam sobie Haruhi z innym głosem.
Czy któryś wyśledził te "taśmy prawdy"? :> Macie je? xD Ciekawe czy u nas by aktorów też tak wywalili za takie przewinienia... A może byłoby jeszcze gorzej?

Drizzt odnośnie AMV salty sticka zapodanego przez Aratara napisał/a:
Co do AMV, to niezłe, ale jak dla mnie trochę za duża powtarzalność ujęć, zwłaszcza w pierwszej połowie.
Dokładnie takie samo miałem odczucie...
Wela napisał/a:
Wrzucam to tu, bo mi się fajnie przy tym ze spamerami gadało :-) https://www.youtube.com/watch?v=qHgECST88hs
Zupełnie nie moje klimaty >_< Ciekawe przy czym Ci się źle gada ze spamerami xD
Ragi napisał/a:
a już po kilku odcinkach przyjmował z heroiczną miną informacje że świat może zostać zniszczony, być moze szukam zbyt dużo realizmu w animacach bo to nie było normalne zachowanie na taka informację, ale absurd sytuacji też ma swoja granicę
A jak powinien się zachować? Pójść do knajpy i się nap... napić? xD
Aratar napisał/a:
Smoq podziwiam cię, że tłumaczysz coś Ragowi czego on i tak do wiadomości nie przyjmie :P
Jaka szczerość xD
Urti napisał/a:
ponieważ czekam, żeby mi się ściągnął kolejny odcinek: [...] haha, yaoi for the win :)
Ja tam scenek yaoi się na szczęście nie dopatrzyłem :P
Urti napisał/a:
ooo, i jeszcze to! TeamSpirit!
Spirit ma jakiś team poza Hayate? xD
Alex napisał/a:
Uch... Spirit coś edytował? O_o
Drizzt napisał/a:
Pierwsze dwa które mi przyszły na myśl (moje ulubione) i również wcześniej je linkowałem. Lugo, koniecznie sprawdź to pierwsze (jeśli jeszcze nie wiedziałeś), czuję, że ci się spodoba. :D
https://www.youtube.com/watch?v=gucwr-shJrY
https://www.youtube.com/watch?v=Raiz5MAb98Q
1. Fajna piosenka. Gdzieś już ją słyszałem... Może już to linkowałeś gdzieś indziej? Aczkolwiek amv nie kojarzę, a też niezłe ^^
2. Jakoś wybitne nie było, ale bardziej zastanawia mnie piosenka. Niezbyt moje klimaty, ale wydawało mi się, że jest głównie po angielsku a trochę wstawek miała japońskich xD I to bardzo ładnie zaśpiewanych, wręcz jakby wokaliści faktycznie umieli bardzo dobrze oba te języki xD
Urti napisał/a:
dobra, znalazłam amv, które mnie zachęciło do Haikyuu, mam nadzieję, że go wcześniej tu nie wrzucałam - przynajmniej nie sądzę, żebym to robiła
Tego konkretnego nie, ale seria chyba bardzo Ci do gustu przypadła, bo kilka innych już dałaś xD
Drizzt napisał/a:
Kolejny rok przemija, więc mamy kolejne roczne podsumowanie anime w amv wykonanym przez qyll. Enjoy. ^^
https://youtu.be/_j-epiIoPak
Bardzo ładny montaż, przyjemna muzyczka... Pod koniec środkowej części zaskoczyła mnie ilość pocałunków xD Myślałem, że żadnego anime z tego sezonu nie rozpoznam, a udało mi się dostrzec To Love-Ru i Fate'a ^^
Urti napisał/a:
hm, nie wiem... mam wrażenie, że bardzo chcę, żeby mi się podobało :)

https://www.youtube.com/watch?v=dNbuphFkW3U
Anime było fajne, ale amvka mnie nie porwała :P Mimo to, fajnie było zobaczyć ich wszystkich znowu, dzięki ^^
Urti napisał/a:

https://www.youtube.com/watch?v=2HfAIqT-4Do
Początkowo nie wiedziałem, co w tym fajnego, ale jak w pewnym momencie zrozumiałem, że słowa piosenki pasują do tego, co dzieje się na wizji to zaczęło być zabawne xD
Alex napisał/a:
Ostatniego też nie dałem rady do końca :(
A ja każde katuję do końca... Ale jak naprawdę nic nie czuję, to nic na jego temat nie piszę...
Alex napisał/a:
jego siostra-geniusz, z kompleksem brata większym od cycków protagonistki hentaia...
ROTFL xD Naprawdę próbuję to zrozumieć i ciężko, ale brzmi śmiesznie :P

Alex napisał o 12:05 napisał/a:
Ale ty lubisz gryźć się w język pięć po dwunastej :D
Ale jedynym, który napisał pięć po dwunastej jesteś... TY!!! xD

Urti napisał/a:
power ballad :)
przed aktualką jak znalazł

https://www.youtube.com/watch?v=W2lU9R2GskU
Fajneee~ Nie wiem czy to przez to, że oglądałem anime? Ale muzyka też mi nie przeszkadzała, dobrze zrobione ^^

Zombie Hipek
Hayate Team

Wysłany: 10 Styczeń 2016, 08:04   

Urtica napisał/a:
aż mam ochotę obejrzeć anime - ktoś widział i powie, czy faktycznie warto?

Jeśli szukasz dobrej komedii z nutką dramatyzmu i niepozornie poważnym wątkiem, to tak, naprawdę warto. :D
Tytułu tam nie podali: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 10 Styczeń 2016, 15:37   

rad: napisał/a:
Ragi napisał/a:
a już po kilku odcinkach przyjmował z heroiczną miną informacje że świat może zostać zniszczony, być moze szukam zbyt dużo realizmu w animacach bo to nie było normalne zachowanie na taka informację, ale absurd sytuacji też ma swoja granicę
A jak powinien się zachować? Pójść do knajpy i się nap... napić? xD

Cóż wiele rzeczy mógł by zrobić , zwymiotować, narobić w spodnie, zemdleć , udać ze to żart :D mogę wymieniać w nieskończoność

Jak byś zareagował ty drogi radzie? :D ja na tem przykład poszedł bym do knajpy i się schlał jak to powiedziałeś :D bo akceptacja ze spokojem tego faktu jest...nie naturalna. Jak bym stał obok kogoś kto tylko skinął bym głowa i powiedział "aha rozumiem" no to pierwsze co się nasuwa na myśl to to ze to czubek ;)

swoja droga skąd wykopałeś mój komentarz? bo nie wiem z jakiego animca wtedy szydziłem :D

a też dzisiaj przeszukałem ten temat, kiedys urti dała fajny AMV nazywał się chyba december lub novemer, była to techniawka z jakimś animcem wojennym i nie mogę go poszukać na YT ;/

Szkielet z Wela
Hayate Team

Wysłany: 10 Styczeń 2016, 15:45   

Sorry, że się wtrącę ale czy to anime warto obejrzeć? Widział to ktoś? Zainteresowało mnie to...
https://www.youtube.com/watch?v=T2SJ2LZMfeM

Zombie rad:
Hayate Team

Wysłany: 10 Styczeń 2016, 20:33   

Ragi napisał/a:
Jak byś zareagował ty drogi radzie? :D ja na tem przykład poszedł bym do knajpy i się schlał jak to powiedziałeś :D
Nie wiem jak bym zareagował, ale on taki już jest xD
Może tak samo jak Ty? Ale to anime nie jest kierowane do takiego grona odbiorców, dla których autorytetem miałaby być osoba takiego pokroju jak przedstawiamy xD
Faktycznie, jest tak jak mówisz, doszukujesz się ralizmu, a do mang/anime, które traktują o podróżach w czasie/światach równoległych i esperach trzeba podchodzić z dystansem xD I imo nie wszystko trzeba rozumieć :P

Ragi napisał/a:
swoja droga skąd wykopałeś mój komentarz? bo nie wiem z jakiego animca wtedy szydziłem :D
Lipiec/sierpień ubiegłego roku. Od tamtego czasu miałem zaległości w tym temacie.

Ragi napisał/a:
a też dzisiaj przeszukałem ten temat, kiedys urti dała fajny AMV nazywał się chyba december lub novemer, była to techniawka z jakimś animcem wojennym i nie mogę go poszukać na YT ;/
Nie natrafiłem w ciągu ostatniego półrocza.
Ostatnio zmieniony przez rad: 10 Styczeń 2016, 20:35, w całości zmieniany 2 razy  

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 10 Styczeń 2016, 23:50   

odrabiasz lekcje sprzed roku? :D grasz na kodach! :D

Zombie Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 12 Styczeń 2016, 15:58   

Ciekawe czy u nas by aktorów też tak wywalili za takie przewinienia... A może byłoby jeszcze gorzej?
Obawiam się, że u nas by po takim wybryku dostawali jeszcze więcej ról. "Nie ważne jak mówią, ważne że mówią"...

Aratar napisał/a:
Jaka szczerość xD
Zacznijmy od tego, że Ragi nawet nie przeczyta wyjaśnień Smoqa, bo za długie ;P

Uch... Spirit coś edytował? O_o
Umm... nie, nie edytował. I nie pamiętam skąd mi się wzięła taka myśl. Z kontekstu też nie mogę powtórnie tego wywnioskować :(

ROTFL xD Naprawdę próbuję to zrozumieć i ciężko, ale brzmi śmiesznie :P
Typek ma siostrę. Siostra ma kompleks brata (mówiąc w prost leci na niego) ale taki po bandzie (w sensie, że duży). Cycki w hentai też są duże, ale jednak kompleks tej siorki jest jeszcze większy (coś takiego jak w porównaniu "ma cycki większe od mózgu, ale w drugą stronę).

Ale jedynym, który napisał pięć po dwunastej jesteś... TY!!! xD
ROLF rozwaliłeś system xD nawet nie zauważyłem, że tak wstrzeliłem z czasem

Ragi napisał/a:
dokładnie 30 lipca 2015 21:02. Piłeś od Haruhi

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 12 Styczeń 2016, 16:54   

aaa no tak, moja opinia na temat tego absurdu się nie zmieniła :D

Zombie Vuko
Hayate Team

Wysłany: 14 Styczeń 2016, 01:16   

20wela napisał/a:
Sorry, że się wtrącę ale czy to anime warto obejrzeć? Widział to ktoś? Zainteresowało mnie to...

Nawet nie wiedziałem, że Rainbow ma też anime. Ja czytam mangę i mnie wciągnęła. Początek akcji toczy się w latach pięćdziesiątych. Grupka chłopaków w poprawczaku się poznaje i tworzą zgraną paczkę, której losy są ukazywane są na przestrzeni kilku lat. Przynajmniej w mandze tak jest :D

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 15 Styczeń 2016, 23:58   

https://youtu.be/D7pJDOaXzpU

Aż mam ochotę obejrzeć HxH. Ktoś ma jakieś przemyślenia odnośnie nowej wersji? Mnie zniechęcił pierwszy odcinek, bo zapowiadało się na proste odświeżenie starej serii.

Duch Yuka
Wampanellla

Wysłany: 19 Styczeń 2016, 22:27   

Urti obejrzałam tylko nowszą wersję, ale polecam. Gdy będę miała więcej czasu to obejrzę i starszą.

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 20 Styczeń 2016, 00:41   

Urtica napisał/a:

opis pod amv jest po prostu idealny! :)

Spoiler included!
There is no Tatsuya. There is only Godsuya. And whatever Godsuya says is FACT. And Godsuya does whatever he damn well pleases. And he's immortal. Is there anything this man can't do? No. Because he's Godsuya.

Dobre AMV i dobre anime. Dziękuję, pozdrawiam. :D Również zgadzam się z opisem. ^^

No i Kyona... Ale tak normalnie oczywiście! xD

Bo to mój idol! Zaraz za nim jest Hikigaya z Oregairu. : D
2. Jakoś wybitne nie było, ale bardziej zastanawia mnie piosenka. Niezbyt moje klimaty, ale wydawało mi się, że jest głównie po angielsku a trochę wstawek miała japońskich xD I to bardzo ładnie zaśpiewanych, wręcz jakby wokaliści faktycznie umieli bardzo dobrze oba te języki xD

No wiesz Rad: ten montaż, te animacje, majstersztyk. : D
A co do piosenki to się dużo nie pomyliłeś, śpiewają to dwa zespoły w kolaboracji. Dziewczyny długi czas mieszkały w Nowym Jorku, a kolesie po prostu chcieli rapować po angielsku to się nauczyli. :P Swoją drogą jeden z nich bodaj nagrał 3 ending do Soul Eatera
Początkowo nie wiedziałem, co w tym fajnego, ale jak w pewnym momencie zrozumiałem, że słowa piosenki pasują do tego, co dzieje się na wizji to zaczęło być zabawne xD

Generalnie zazwyczaj tak się montuje AMV, żeby muzyka pasowała do tego co się dzieje. Albo raczej na odwrót, bierze się piosenkę i pod nią składa amv. :P
Hipek napisał/a:
Jeśli szukasz dobrej komedii z nutką dramatyzmu i niepozornie poważnym wątkiem, to tak, naprawdę warto. :D
Tytułu tam nie podali: Chuunibyou demo Koi ga Shitai!

Potwierdzam
Urtica napisał/a:
Aż mam ochotę obejrzeć HxH. Ktoś ma jakieś przemyślenia odnośnie nowej wersji? Mnie zniechęcił pierwszy odcinek, bo zapowiadało się na proste odświeżenie starej serii.

Z zaufanego źródła słyszałem, że warto obejrzeć tę nową serie i że później są różnice. Nie licząc tych w kresce i animacji oczywiście. (nie oglądałem żadnej)
Ostatnio zmieniony przez Drizzt 20 Styczeń 2016, 00:42, w całości zmieniany 2 razy  

Zombie rad:
Hayate Team

Wysłany: 25 Styczeń 2016, 17:58   

Alexandrus888 napisał/a:
Zacznijmy od tego, że Ragi nawet nie przeczyta wyjaśnień Smoqa, bo za długie ;P
Ragi napisał/a:
aaa no tak, moja opinia na temat tego absurdu się nie zmieniła :D
I nie skomentował :P
Alexandrus888 napisał/a:
Umm... nie, nie edytował. I nie pamiętam skąd mi się wzięła taka myśl. Z kontekstu też nie mogę powtórnie tego wywnioskować :(
Bywa. Nie przejmuj się.
Alexandrus888 napisał/a:
ROLF rozwaliłeś system xD nawet nie zauważyłem, że tak wstrzeliłem z czasem
Też z tego brechtałem xD
Drizzt napisał/a:
A co do piosenki to się dużo nie pomyliłeś, śpiewają to dwa zespoły w kolaboracji. Dziewczyny długi czas mieszkały w Nowym Jorku, a kolesie po prostu chcieli rapować po angielsku to się nauczyli. :P
No i doceniam to, bo śpiew był świetnie zrobiony ^^
Drizzt napisał/a:
Generalnie zazwyczaj tak się montuje AMV, żeby muzyka pasowała do tego co się dzieje. Albo raczej na odwrót, bierze się piosenkę i pod nią składa amv. :P
Tak, ale amvki nie zawsze są tak ambitne, by to, o czym śpiewają działo się na ekranie :P Wiem, Drizzt xD Po prostu tutaj to w pewnym momencie bardzo rzuciło mi się w oczy, czego nie doświadczałem od dawna.

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 2 Luty 2016, 19:42   

niedobrze...
mam ochotę pooglądać Gintamę...

https://www.youtube.com/watch?v=c7A43WCjIjs

Ostatnio zmieniony przez Urtica 2 Luty 2016, 19:43, w całości zmieniany 1 raz  

Aratar
Valar

Wysłany: 3 Luty 2016, 17:07   

Ej pierwsze widzę niektóre sceny, a nie są one z obecnie wydawanej serii. Coś pominąłem chyba.

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 3 Marzec 2016, 17:50   

ponieważ była mowa o Madoka Magica, przypomniał mi się ten teledysk :)

https://www.youtube.com/watch?v=9yoh8o0CPc8

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 1 Czerwiec 2016, 21:19   

haha, z okazji dnia dziecka :)

https://www.youtube.com/watch?v=cpSgyIW7vQk

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 1 Czerwiec 2016, 21:56   

Tekst wyjątkowo dla dzieci. xD

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 5 Czerwiec 2016, 12:27   

Love Bastille!

https://www.youtube.com/w...8&v=JlP6qXNu1k8

nie wiem co to za anime, ale sądzą po grafice chyba mnie nie interesuje... ale może się mylę:)

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 22:01   

Całkiem ładne, Urti. Anime kiedyś zacząłem, ale odrzuciła mnie lekka gejoza i absurd pierwszego odcinka, podobno później jest lepiej i są całkiem ładne animacje. Kiedyś do tego wrócę. ;d A tak to walki i jakaś drama. Nie wiem nic więcej, tytuł masz na samym początku wideo, pewnie zauważyłaś. xd
Muzyka jest spoko, dość dobrze zgrane, montaż mi się podoba, dynamiczny, ale te zakrzywienia na początku wyglądają troszkę kiczowato. :P

A tutaj coś ode mnie:

https://youtu.be/HLbdrYqPPQs

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 22:06   

Co to za anime :O? A przynajmniej to z ta pania opleciona czyms :O?

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 22:08   

To jest z bardzo wielu anime. : D Która sekunda dokładnie, to postaram się pomóc. Chodzi o ten całkowity początek?

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 22:11   

0:21

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 22:12   

To będzie Mnemosyne no Musume tachi.
fixed
Ostatnio zmieniony przez Drizzt 6 Czerwiec 2016, 22:13, w całości zmieniany 1 raz  

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 22:14   

Opowiesz mi cos o tym :O?

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 22:16   

Niestety nie bardzo. Widziałem krótkie fragmenty, mam ściągnięte, ale jeszcze nie oglądałem. Kumpel mówi, że raczej słabe i nie poleca, także nie wiem czy kiedyś w końcu obejrzę. xD

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 22:34   

Wydalo sie byc interesujace... ale ujrzalem tylko maly fragmencik :D.

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 22:35   

Biorąc pod uwagę co to był za fragmencik, ta wypowiedź jest co najmniej podejrzana, Smoq. xd

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 22:36   

Ladna kreska, to mialem na mysli :D.

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 6 Czerwiec 2016, 22:49   

bardzo dobre amv - już je widziałam wcześniej

Ostatnio zmieniony przez Urtica 6 Czerwiec 2016, 22:50, w całości zmieniany 1 raz  

Wilkołak Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 15 Grudzień 2016, 21:52   

KYAAAA!

https://www.youtube.com/watch?v=Q9yxgTxPPBg

Wilkołak Jerza
Hayate Team

Wysłany: 15 Grudzień 2016, 21:59   

Już wiem, jakie anime teraz obejrzę, przekonałaś mnie~ :v

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 16 Grudzień 2016, 06:26   

https://www.youtube.com/w...xMWXom_w8&t=15s
Best amv, jesli ktos lubi komediowe amvki w ktorych dzieje sie duzo :D.

Zombie Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 16 Grudzień 2016, 19:39   

Wow, genialne, takie właśnie lubię. :3
A efekty i montaż miazga. : D

Szkielet z Spiritusick
Hayate Team
Jerzyfikowany, 69%.

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 16 Grudzień 2016, 20:54   

Efekty i montaż to jedyne co tam było :v
Ale nie hejtuję, podobało się :P

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 16 Grudzień 2016, 23:35   

Spiritusick napisał/a:
Efekty i montaż to jedyne co tam było :v

Była też fabuła :D i to całkiem niezła :D.

Duch Yuka
Wampanellla

Wysłany: 22 Grudzień 2016, 15:57   

Smoq napisał/a:

Dobre. Fajne zrobione.^^

Duch Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 22 Grudzień 2016, 17:57   

Yuka napisał/a:
Smoq napisał/a:

Dobre. Fajne zrobione.^^

nie dziołooo ;(

Wampir Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 22 Grudzień 2016, 20:38   

Sprawdz linka w moim poscie a nie Yuki :P.

Odpowiedz do tematu