Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
VOCALOID
Autor Wiadomość
Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 26 Marzec 2009, 20:15   VOCALOID

Ok No to aby być rzeczowym czym jest vocaloid? khem użyje wikipedi by sie nie przemęczać XD:
Vocaloid - syntezator śpiewu stworzony przez firmę Yamaha. Pozwala użytkownikowi na tworzenie przebiegów śpiewu przez wpisywanie tekstu, który ma zostać zaśpiewany, oraz melodii. Vocaloid to program przeznaczony na komputery osobiste. W nowatorski sposób zostały w nim połączone technologie syntezy mowy oraz syntezy dźwięku. Oferowany jest w wielu wersjach, różniących się barwą głosu oraz językiem. Doczekał się dwóch generacji, nazwanych kolejno "Vocaloid" oraz "Vocaloid 2". Druga generacja zawiera szereg usprawnień oraz bardziej realistyczne brzmienia głosu.
Czyli jak widzicie Vocaloid sam w sobie jest programem do śpiewu o dużym potencjale bardzo polecanym dla osób bez talentu vocalnego oraz bardzo popularnym, jak już było napisane wcześniej Vocaloid występuje w dwóch seriach 1 i 2 oraz obie mają do zaoferowania różne wersje albo inaczej tak zwane głosy w seri 1 są to:
* Leon - głos męski, język angielski
* Lola - głos żeński, języki: angielski i niemiecki
* Miriam - głos żeński, język angielski
* Meiko - głos żeński, język japoński
* Kaito - głos męski, język japoński
a w seri 2 :
* Miku Hatsune - głos żeński, język japoński
* Rin Kagamine/Len Kagamine - głos żeński (Rin) i męski (Len), język japoński
* Luka Megurine - głos żeński, języki: japoński i angielski
* Kamui Gakupo - głos męski, język japoński
* Sweet Ann - głos żeński, język angielski
* Prima - głos żeński, język angielski
* Big Al - głos męski, język angielski
Sam Vocaloid początkowo nie był poularny i znany a jakiekolwiek muzyczki lub utwory w internecie były ciężkie do znalezienia ale zmieniło sie to w wrześniu 2007 kiedy to wyszedł Vocaloid seria 2 albo inaczej zwanna Character Vocal Series : Wiki- Jest to seria programów Vocaloid 2, składająca się z trzech pozycji - Miku Hatsune, Rin/Len Kagamine oraz Luka Megurine. Każdemu z tych programów dana została reprezentująca go postać w stylu anime, a także specyfikacje takie jak wiek, wzrost, waga i styl muzyki, który jakoby "preferują", a do którego najbardziej się nadają.
No właśnie we wrześniu wyszła 1 wersja/głos seri 2 Hatsune Miku
Wyjście Miku Rozpoczeło nową ere Vocaloida(XD) oraz żesze Fanów Miku i jej Głosu Sama Miku zdobyła sporą popularność poprzez różne utwory z anime oraz slynną
Levan Polkke . Później wyszły pozostałe serie i tak oto rozkręcił sie ten biznes zwany Vocaloidem XD.
Kącik ten ma na celu głoszenie miłości do mi... Vocaloida XD, a tak na serio to ogólnie ma sie on tyczyć wszystkiego co ma związek z tym programem czyli sprawami technicznymi, adaptacjami różnymi, muzyką, rysunkami, pochwaleniem sie czy ma sie program (osoby posiadające jakąkolwiek wersje Vocaloida będą osobiście Zabite przezemnie ^^ bo ni mam go T_T).
Sam ja co jakiś czas wstawie jakieś dane osobiste dot maskotek vocaloida(tzn głosów) oraz utwory orginalnie skomponowane dla danych Vocaloidów oraz teksty do nich(czasami też może wstawie tłumaczenie na polski by me XD) jak i wytłumaczenia niektórych utworów jeśli będe w stanie oraz muzyczki z anime wykonaniu miku XD. Oczywiście zachecam innych Fanów też XD.

[ Dodano: 26 Marzec 2009, 20:49 ]
OK A teraz jeszcze krótko o Miku :

Miku Hatsune (jap. Hatsune Miku) to pierwsza wersja drugiej generacji programu Vocaloid, a zarazem pierwsza postać z serii Character Vocal Series. Swobodne tłumaczenie jej imienia i nazwiska brzmi "pierwszy dźwięk przyszłości"
Wzrost: 158 cm (5'2")
Waga: 42 kg (92.4 lbs)
Preferowany typ muzyki: Pop idol, pop dance
Optymalne Tempo: 70 ~ 150 BPM
Optimum range: A # 3 ~ E # 5
Typowy przedmiot: Pór albo po ang Leek
Ulubiony kolor: Zielony
Miku Sama w Sobie jest jednym z najpopularniejszych głosów Vocaloida na you tube co róż można znaleźć na youtube oraz nico douga różne piosenki w jej wykonaniu.
Miku jest tak popularna że powstała manga oniej oraz niezliczone fanowskie komiksy i 4comy oraz gry z nią w roli głównej oraz albumy muzyczne.
a teraz linki:
Manga o Miku Hatsune Mix
oraz fanowska 4coma o przygodach Miku
i kilka najpopularniejszch utworów:
Miku Miku Ni Shite Ageru
Piosenka ta jest tak jakby hymmnem Miku Gdyż w samej piosence ogłasza ona swoje przybycie do całego świata. piosenka ta jest tak poularna że często jest przerabiana dla innych Vocaloidów gdy wychodzą.
tekst piosenki:
Kagaku no genkai o koete Exceeding the boundary of science
Watashi wa kitan da yo I'm coming
Negi wa tsuite nai kedo I don't have a leek, however
Dekireba hoshii na If it's possible, I would like to have one

Ano ne, hayaku Excuse me sir, could you please hurry up?
Pasokon ni irete yo Install me into your PC
Doushita no? What's the matter?
PACKAGE zutto mitsumeteru You have been forever staring at the package

Kimi no koto Telling you the truth
Miku miku ni shite ageru Miku! I'll turn you into miku!
Uta wa madane, ganbaru kara I've been trying hard for this song
Miku miku ni shite ageru Miku! I'll turn you into miku!
Dakara chotto kakugo o shitete yo ne Therefore, please let me prepare a little more
Shite ageru kara I'll do it for you

Miku miku ni shite yan yo Miku! I'll turn you into miku!
Saigo made ne, ganbaru kara I'm trying my best until the end
Miku miku ni shite yan yo I'm going to Miku Miku
Dakara chotto yudan o shite agete So please neglect my mistake for a little while

Mikku miku ni shite ageru Miku! I'll turn you into miku!
Sekai juu no dare, dare yori From all around the world, no matter who you are
Mikku miku ni shite ageru Miku! I'll turn you into miku!
Dakara motto watashi ni utawasete ne Please hear me sing a little more

Saihate
jest to lekko romantyczna piosenka pożegnalna, jest to o osobie próbującej zaakceptować utrate(śmierć) bliskiej osoby. ma ona kilka wersji.

World is Mine
Jest To piosenka o rozpuszczonej dziewczynie(Miku) która uwarza siebie za księzniczke wokół której kręci sie cały świat, oraz jej proplemach w dążeniu do miłosnego związku z dość tępym facetem(XD no co ja bym dawno zauważył że ma do mnie pociąg XD a ten nic!)

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 26 Marzec 2009, 20:58   Re: VOCALOID

Nie wierzę oO... W końcu zrobiłeś.. xDD

Gurutsu napisał/a:
(czasami też może wstawie tłumaczenie na polski by me XD)

Tak, tak XD Wstawiaj xD

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 26 Marzec 2009, 22:39   

ale troche tego za dużo ^_^' jak ktoś chce to może to jakoś upożądkować by nie było tak choatycznie XD

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 27 Marzec 2009, 08:06   

Wiesz... ja jakoś dałam rade to przeczytać.. xD

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 27 Marzec 2009, 12:58   

Też przeczytałem... to teraz mi powiedz skąd można ściągnąć ten program (to wtedy sam też sobie ściągniesz xD).
btw. a co z tym drugim Vocaloidem, tym lepszym, tym darmowym xD?
Zresztą, ja wolę Teto Kasane xD.
Ja już gdzie indziej pisałem - ta piosenka mi się strasznie podoba i mogę jej słuchać bez oglądania video xD - http://www.youtube.com/wa...feature=related

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 27 Marzec 2009, 18:01   

Smoq wszystko pokolei XD napisze o reście też ale potem narazie mie łeb boli XD zresztą jakaś kolejność musi być ;p:
Najpierw napisze o bliźniakach potem moge teto XD
ty wiesz że w triple baka miku też śpiewa XD

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 27 Marzec 2009, 21:21   

Wiem, wiem... ona chyba nawet jest głosem przewodnim tam xD?

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 27 Marzec 2009, 22:25   

Ta.. Guru.. najpierw Len *_*

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 27 Marzec 2009, 22:27   

Len to shota xD.

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 27 Marzec 2009, 22:35   

Śmoczek.. i co z tego? xDD Słodziaśny jest i tyle xD

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 29 Marzec 2009, 00:52   

-________________________________________-..........................................................
Len & Rin Kagamine:

z wiki bom len: druga wersja programu Vocaloid 2, zawierająca głosy dwóch postaci - rodzeństwa, Rin (siostra) oraz Len (brat). Ich nazwisko, Kagamine, oznacza po japońsku "lustrzany dźwięk" [khem, khem... aktualnie to oni tak naprawde sa lustrzanymi odbiciami XD] , zaś ich imiona to gra słów i oznacza kierunki - lewy i prawy.
strój blizniaków tak samo jak strój miku jest wzorowany na mundurkach szkolnych.
Dotego blizniaki... jak to blizniaki lubia rozrabiac(Szczegulnie Rin) XD ich ulubinym zajeciem(poza spiewem) jest jazda ich zóltym walem drogowym(przy czym zwykle Kaito Bardzo cierpi bo stoi na drodze walca XD)
No TO Dane Personalne :
Rin Kagamine
Plec: Female(czyli zenska)
Wzorst: 152 cm (5'0")
Waga: 43 kg (94.79 lbs)
Preferowany typ muzyki: Electro-pop, rock, pop - Enka
Optimum Range: F # 3 ~ C # 5
Typowe przedmioty: Walec drogowy, Mikan pomaracza, zolta cebula
Len Kagamine
Plec: Male
Wzrost: 156 cm (5'1.4")
Waga: 47 kg (103 lbs)
Preferowany typ muzyki: Pop, dance, rock - Enka
Optimum Range: F # 3 ~ C # 5
Typowe przedmioty: Walec Drogowy, banan, ananas
No to czas na jakas muze XD:
Gekukojou/revolution
Bardzo zabawna rapowana melodia, Hardkorowi Fani blizniaków musza to obejrzec!
Ogólnie glównym motywem przewodnim piosenki jest chec blizniaków udowodnienia ze sa lepsi od miku, chociarz ta mysl bardziej sie trzyma Rin. Gdyz Len wbrew temu spiewa o "Falszywych"(jaaaaaaaaaasne XD) plotkach ze jest Shota, i do konca pierwszej zwrotki chwali jak to jego glos jest jego najwiekszym talentem i atrybutem. Rin podczas drugiej zwrotki mocno stwierdza ze jest slodsza, milejsza i piekniejsza od miku.
Piosenka przepakowana jest pycha i pewnoscia siebie blizniaków oraz ogromna iloscia podzienkowan do sluchaczy.

JA MAM WALEC DROGOWY
Blizniaki spiewaja o swojim walcu drogowym XD. bardzo fajna piosenka.

Meltdown
Hmmm w sumie to nie mam pojecia o czym jest to piosenka, po prostu nie potrafie jej rozgryzc ... ale spiewa ja napewno rin
no melodia jest calkiem mila dla ucha, polecam ^^

Spice
Jest to piosenka Lena, jest on w niej typowym sexlalusiem który wyrywa kazda panienke. Spiewa jaki ma stosunek do tych zwiazkow, twierdzi ze sa dla niego nieistotne i nudne, sam len ma niespelniona oraz niemozliwa niedodwzajemniona, zakazana milosci... ;] , efektem tego jest dazenie do ognistej pasji i niechec do milsci.

Daughter of Evil
Opowiada ona Historie zlej ksiezniczki(Rin) ktora rzadzi nad czarna królestwem zyjac w luksusie i wygodzie kosztem cierpiacych mieszkancow, Ksiezniczka ta zakochala sie w ksieciu z niebieskiego królestwa(Kaito), ale on juz mial kochanke w krainie zieleni(miku),
Ksiezniczka w zazdrosci i gniewie rozkazala znisczyc kraine zieleni, w momencie gdy kraina zieleni plonie ksiezniczka stwierdza"Oh, juz czas na przekaske". Pozniej kobieta w czerwieni(meiko) atakuje zamek ksiezniczki razem z niebieskim ksieciem(zrozpaczonym i wkórw... po utracie ukochanej), razem z pomoca wszystkich wscieklych mieszkanców pojmuja ksiezniczke i skazuja ja na smierc(gilotyna ^^) chwile przed smiercia ksiezniczka stwierdza "Oh, juz czas na przekaske" ciach!.
jest to piosenka bedaca czescia trylogi, pozna nia sa jeszcze dwie.

No koniec blizniaków czas na muzyke ogulnie:

Cinderella Romance by Miku:
Ksiaze, pantoefelki szklane, karoca? Miku stwierdza ze nie chce ich i je odrzuca gdyz woli ciebie! Tak ciebie sluchacza(albo wlasciciela jak wolita) wyraza ona w tej piosence swoja milosc XD.
Triple Baka
jest to luzna piosenka ogulnie bez motywu przewodniego, spiew o byciu ciapa XD
Godne jest zauwazenia fakt ze tekst "Jestes Glupi" jest typowym tekstem Kasane Teto.
Chocolate Train
Nie moge znalezc tlumaczenia do tego wiec zaduzo nie wiem o utworze, ale ma przyjemna dobrze skonponowana muzyke i rytm piosenki, oglólnie jest to chyba milosna piosenka opowiadajaca o checi bycia zauwazonym przez wybranka. jakis zespól japonski tak polubil ten utwor ze zrobil wlasna wersje XD.
Ostatnio zmieniony przez Gurutsu 29 Marzec 2009, 00:58, w całości zmieniany 1 raz  

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 29 Marzec 2009, 00:54   

Ha! Moj Lenik!! :D XD

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 29 Marzec 2009, 00:58   

........................... n/c
znowu masa tekstu ;p XD
i z bledami bo klawiatura mi szwankuje znaczy nie ma lá.... itp

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 29 Marzec 2009, 00:59   

Nie wiem.. nie chcę mi się dzisiaj czytać xD

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 29 Marzec 2009, 01:01   

lol
zapomnialem o tym jeszcze: co by sie stalo jakby vocaloidy ipoda reklamowaly? XD
http://www.youtube.com/wa...feature=channel

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 29 Marzec 2009, 01:02   

oO Oo oO

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 29 Marzec 2009, 23:44   

Melodi CZAS! XD :
The Servant of Evil
jest to 2 część trylogi muzycznej(1 była Daughter of Evil).
Opowiada ona historie "córki zła" z punktu widzenia jej sługi(len) któr aktualnie jest jej bratem bliźniakiem. Mimo iż Córka zła jest okrutna i zimna, jej sługa widzi jako jedyny jej miękką i niewinną strone, i służy jej lojalnie. Jednakże podczas zwiedzania zielonej krainy len zakochuje sie w dziewczynie którą tam ujrzał(miku hatsune XD). Gdy Córka Zła w swej zazdrości rozkazuje mu ją zabić(patrz Daughter of Evil XD), Len robi to bez wahania. Później Kochanek zabitej razem z armia czerwonej kobiety atakują zamek( też patrz to samo XD), Len wpada na pomysł jak uratować siostre, zamienia sie ciuchami i miejscami a ponieważ są bliźniakami nikt sie nie zorientuje. Nio plan sie udaje Len pojmany zostaje pozbawiony głowy(w tłumie podczas egzekucji jest jego zrozpaczona siostra). mimo to przez swą piosenke len nam mówi że nie żałuje niczego i jest sczęśliwy że mógł służyć swej siostrze do końca oraz że ma nadzieje że jeśli odrodzi to znowu z nią bedzie.
Regret Message
Trzecia i ostatnia część trylogi.
akcja dzieje sie zaraz po "Słudze Zła", opowiada o uczuciach córki zła(rin) dokładnie po egzekucji lena. Rin zrozumiała że to właśnie jej egoizm zabił Lena. Udaje sie na plaże i zauważa butelke z wiadomościa, to jej przypomina stare czasy kiedy to ona i len wrzucali do moża butelki z wiadomościami za młodu, robili to z powodu legendy która głosiła że jak napiszesz życzenie zabutelkujesz ją i wrzucisz do morza to sie ona spełni, życzeniem Rin było "być zawsze z Lenem", a życzenie Lena brzmiało "Żeby Rin zawsze była szczęśliwa"(butelki które Rin znalazła były butelkami z ich dziecinstwa). Rin robi kolejne życzenie które brzmi "jeśli sie odrodze, chce być znowu z tobą" co jest takim samym życzeniem jakie len miał w chwili śmierci.
Alternatywne zakończenie Daughter of Evil
jest to parodyjne alternatywne zakończenie córki oraz sługi zła w którym rin wparza walcem drogowym na egzekucje i ratuje lena XD. połączenie "Daughter of Evil" i "Ja mam walec drogowy".
Transmit
sczeże nic nie wiem o tym utworze ale fajnie brzmi XD. By Rin
Sadistic Vampire
to samo co wyżej XD. no ale przynajmiej idzie sie zorientować po tytule że o wampirze. by Len
Yukkuri Shiteitte ne
Miku wymiata na gitarze XD
Sakasama Reinboo
Śliczny Duet Miku i Rin.
Trick and Treat
Cókierek albo Psikus!!! Haloween w wykonaniu bliźniaków.
Zniknięcie Hatsune Miku
Piosenka o tym jak Miku dochodzi do swojej śmierci z nieznanych powodów(format? XD). Zastanawia sie nad swoim życzeniem jak to by chciała być jak człowiek, oraz nad tym jak widzi siebie jako zabawke do śpiewania. Jednocześnie wciąż chce śpiewać i być z swymi przyjaciółmi. Piosenka jest w Baaaaaaaardzo szybkim tempie wiec nawet nie próbujcie spiewać XD. istnieje kilka wersji [PV]. np http://www.youtube.com/wa...feature=related albo http://www.youtube.com/wa...feature=related .

Liberate
Boski utwór by Miku.
Ostatnio zmieniony przez Gurutsu 29 Marzec 2009, 23:45, w całości zmieniany 2 razy  

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 31 Marzec 2009, 23:38   

Gurutsu napisał/a:

Kamui Gakupo:

Hmmm ten cudaśny samuraj powstał gdy Yamaha postanowiła zutylizować głos muzyka w swym programie, za czym idzie fakt że Gakupo jest wmiare odpicowaną wersją Vocaloida
głosu oraz imienia(!!) udzielił mu piosenkarz/aktor Gackt Camui (Kamui Gakuto) , Gakupo jest specjalną edycją Vocaloida ochrzszczoną imienie "Gackpoid". Poniewarz gackpoid miał być wydany w miare szybko (2008r) Yamaha musiała jakiś wygląd mu wymyślić, poprosili oni o pomoc słynnego mangakke "Kentarō Miura"(twórca mangi/anime "Berserk") który to go ucznil.......... widzicie obrazek 1 nie? XD.
Tu powinny byc szczególowe dane... ale szczerze nie mam zadnego pojecia w tym zakresie na temat Gakupo poza...
Typowy przedmiot: katana i BAKLAZAN
wiec przejdzmy do muzyki!!! XD:

Dancing Samurai
jeeeeest to piosenka... o milosci gakupo do tanca, kocha taniec w takim stopniu ze niema zadnego szacunku do osób bez talentu.
istnieje kilka filmików do piosenki XD:
1 trójwymiarowa 2 Super zabawna polecam 3 z angielskim tlumaczeniem

Butterfly
nic o tym nie wiem XD
Cantarella
boskie
Owata!
SUPER boskie wysluchac!!!

Royal Flush

A teraz jako bonus piosenki Kasane Teto:
http://www.youtube.com/wa...feature=related - nie znam tytulu
World is mine Teto ver.
http://www.youtube.com/watch?v=5dKopJy97fY nieznam tytulu XD
Yume miru kotori
Fluttering

by Gu-chan xD...
Hmmm... kurcze, muszę znaleźć chwilkę i skomentować xD...

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 2 Kwiecień 2009, 21:00   

wszystcy mają gdzieś mój działek T_T buuu nikt nawet muzyczki nie oceni XD
ale co mie to XD
http://www.youtube.com/wa...3143&feature=iv Radze obejrzeć filmik bardzo fajny i wiele tłumaczy, to nie jest muzyka jakby co XD

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 2 Kwiecień 2009, 21:22   

Gu-chan - nio ciekawe całkiem, fakt xD...
Ej, a może zrobisz stronę www o vocaloidzie xD?
A nie komentuje muzyczek... kurde, no bo ja edytuje 24/7 i nie mam czasu xD... a reszta to lenie wielgachne, ot co xD.

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 2 Kwiecień 2009, 21:26   

Gurutsu napisał/a:
wszystcy mają gdzieś mój działek T_T buuu nikt nawet muzyczki nie oceni XD
ale co mie to XD

Nie nadazam za Toba T_T'''

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 2 Kwiecień 2009, 21:28   

co??
no chodzi mi o to że nikt swego zdania o muzyce nie wyraża XD

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 2 Kwiecień 2009, 21:34   

Bo nie nadazam... T_T Poza tym polowe z tego dales mi na gg, wiec na mnie nie licz xP.. (chyba, ze przestanie mi sie chciec spac T_T''')

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 2 Kwiecień 2009, 21:53   

lol tak cieżko coś o utworze napisać?

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 2 Kwiecień 2009, 21:59   

A zebys wiedział.. zeby cokolwiek napisac jest ciezko xP

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 21:20   

Żem Dawno tu nie pisał xD ONWARD!
Nr 03: Megurine Luka:

jest to trzeci Vocaloid z serii Character Vocal Series( i narazie ostatni XD)
Głos w nim zawarty przypomina głos 20-letniej dziewczyny, pozwala tworzyć piosenki zarówno w języku japońskim, jak i angielskim. Postać, która ją ilustruje, w przeciwieństwie do pozostałych maskotek serii, nie jest ubrana w szkolny strój, jej imie oznacza przepływającą pieśń. Luka ah Luka w większości piosenek jest przedstawiana jako sadystyczna bezlitosna osoba XD mająca słaby punkt w Miku oraz słodkich żeczach. Co do danych osobowych.... :
Wzrost: 162 cm co oznacza 1,62 co znaczy.... że jestem wyższy T_T
Waga: 45 kg .... WTF!? tylko 3 kilo wiecej niż Miku i to z TAKIM BIUSTEM!? XD
Preferowany typ muzyki: Latin jazz to ethno-pop/house to electronica dance;cokolwiek to znaczy XD
Optymalne Tempo: 65 to 145 BPM
Preferred singing range: D3 to D5
Typowy przedmiot: Zamrożona Tuna, Ośmiornica
A Teraz kilka piosenek:

JAPANESE NINJA NO1
polecam!
Double Lariat ,
St. Style cruel story , RIP=RELASE , Wander Last , Toeto , Secret of Megurine , Meguri-Hime Buyoukyoku
kilka piosenek w jednej linijce REKORD! XD
to tera z innej beczki:
Higo Sai
Bosko zanimowana piosenka polecam obejrzeć choćby dla rysunków
Yami no Uta
to chyba prequel Higo Sai bo podobnie narysowane.
Sousei No Aquarion ver. Miku
a teraz milosne piosenki XD:
Emo Love Love is War pinkna piosenka miku
Melt
Najpopularniejsza piosenka Miku jaka istnieje jest także bardzo romantyczna ;p
a tu Melt z innym filmikiem polecam obejrzeć bo od 3:20 zaczyna sie fajna animacja.
teraz z seri fajne 3d:
Nebula miku w HD
Black*rock shooter
Kokoro ładne 3d
Voice
i na koniec
Saihate heavenly_mix fajny remix mojej ulubinej muzyczki XD
Francium ten utwór to totalna psychodela XD polecam!
Na koniec mała prośba obejrzyjcie i skomentujcie chociarz jeden utwór!
to chyba żaden wysiłek nie? xD a było by miło usłyszeć jakąś opinie
Ostatnio zmieniony przez Gurutsu 10 Kwiecień 2009, 21:25, w całości zmieniany 1 raz  

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 21:22   

Gurutsu napisał/a:

Francium ten utwór to totalna psychodela XD polecam!

Tylko nie on >.>

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 21:26   

co masz do Francium!!!? XD to jest grejtne

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 21:27   

Dla Ciebie tak...

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 21:33   

hmm to może wyrazisz swa opinie na temat tego? XD

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 21:52   

Gówno, po którym można dostać szału... i niekoniecznie dobrze może skonczyc sie to dla osob badz tez przedmiotow znajdujacych sie w poblizu..

A tak w ogole... fajna sygna xD

doktryner rad:
Hayate Team

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 21:58   

Guru... Eeee... Nie wiem jak to skomentować, bo nie wiem co bym zjadł na deser a co na początek xD Ale zarówno tło Twojego siga jak i pierwszy plan chol... apetycznie wyglądają... Ślinka cieknie, możesz zaserwować coś takiego ?? xD

Wyrywkowo trzy sprawdziłem, bo minimum to jedno:
higo sai do mnie nie trafia, nie mam się na czym zaczepić, to nie ten styl, który bym lubił...
melt - naprawdę fajnie pokazana historyjka ^^
kokoro - świetnie złożone i nawet zgrane video - tak, to 3d jest dobrze zrobione ^^

A ja jeszcze raz sobie puściłem chocolate train bo mi się tak przypomniało jakoś :P A któryś dzień mi się nawet nuciło, muszę przyznać :P
Ostatnio zmieniony przez rad: 10 Kwiecień 2009, 21:59, w całości zmieniany 1 raz  

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 22:04   

tja chocolate train nosze wszędzie ze sobą XD
dzieki sig robiony by Saber.
mari no niewiem mi tam sie francium podoba XD
co do higo sai to mi sie podoba historia zaprezentowana w filmiku chociarz poleciłbym ci Voice

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 22:05   

Gurutsu napisał/a:

dzieki sig robiony by Saber.
mari no niewiem mi tam sie francium podoba XD

Domysliłam sie ^^
Tobie... na mnie oddziałuje tak jak napisałam xD

doktryner rad:
Hayate Team

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 22:36   

Ok, obejrzałem.
Przez pierwszą minutę kojarzyło mi się to z Alicją w krainie czarów :P
Potem jak Hayate no Gotoku...
A piosenka melodyjnie taka sobie, ale na +

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 22:38   

^^ mi sie podoba to bo wsumie smutne to jak ten robot sie poswiecil T_T

doktryner rad:
Hayate Team

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 22:40   

Że smutne to fakt...

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 22:43   

nio T_T tam jest sporo takich piosenek ale muzycznie to ja uwielbiam japanese ninja no1 XD i melt bo maja fajny rytm i wogule XD

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 22:44   

Japanese Ninja no1 to wole oryginalna wersje xD

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 22:49   

yyy ta z luką jest orginalna XD
ja tam wole remake w wykonaniu człowieka http://www.youtube.com/watch?v=m3r3JiUDroA gościu nietylko ma talent!! daje czadu!

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 10 Kwiecień 2009, 22:53   

To wole ta nieoryginalna.. xDD

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 8 Maj 2009, 14:58   

Dawno nic nie zamieszczalem tu wiec zamieszcze chociarz jedna rzecz XD
Niezbyt vocaloidowa ale XD:
Piosenka Dancing Samurai w wykonaniu churku japonców XD:
http://www.youtube.com/watch?v=NqgsPuwrAgA

doktryner rad:
Hayate Team

Wysłany: 8 Maj 2009, 15:09   

A ja mam coś co mnie totalnie rozbiło... Negatywnie:
http://www.youtube.com/watch?v=JPaKaSm-nA8
Czy tylko Polacy tak "tworzą"??? Jak się nie ma właściwego podkładu to po co w ogóle się za to zabierać??

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 8 Maj 2009, 15:13   

wiesz zwykle tak bywa T_T
ale przynajmiej gosciu mial miku! XD

doktryner rad:
Hayate Team

Wysłany: 8 Maj 2009, 16:12   

No miał... miał... Ale nie psuł by jej chociaż :P

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 8 Maj 2009, 16:19   

wiesz nie kazdy potrafi genialnie korzystac z vocaloida wkoncu to bardzo zaawansowany program XD

doktryner rad:
Hayate Team

Wysłany: 8 Maj 2009, 16:26   

Wierzę... Ale solo brzmiała by na pewno lepiej...
To brzmi jak karaoke bez podkładu karaoke... i jeszcze momentami takie opóźnienia jakby Miku była bardzo niezaawansowana... delikatnie mówiąc

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 8 Maj 2009, 16:32   

nieumial rytmu tepa wysokosci glosu i tekstu dopasowac odpowiednio i ustawic

doktryner rad:
Hayate Team

Wysłany: 8 Maj 2009, 18:06   

Cytat:
rytmu tepa wysokosci glosu i tekstu

Sporo tego...

[ Dodano: 8 Maj 2009, 18:07 ]
Krótko mówiąc: prawie wszystkiego...

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 8 Maj 2009, 18:13   

no ^^;
Vocaloid to trudny program XD

klasycysta Shirou Noir
Ksysio ^^

Wysłany: 19 Kwiecień 2010, 16:26   

No dobra, odświeżam temat po ROKU czasu ;P

Gdzie można znaleźć:
a) Repozytorium teledysków
b) Repozytorium audio
do pobrania na komputer i puszczania niezależnie od YouTube-o podobnych
c) Vocaloida2
w Polsce z japońskimi głosami (amerykańskie $200 zniechęca przy country/pop)

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 19 Kwiecień 2010, 16:38   

Po pierwsze nie wiem co znaczy rezpozytorium xd
ale najlepiej sie przeglada teledyski na nico nico douga. jest też strona z której możesz pobierac utwory na nico.
http://www.vocaloidism.com/ dobra strona z newsami dot Vocaloidów, dobrym pomysłem jest obejrzec se weekly vocaloid ranking by sie dowiedzieć co jest obenie popularne xd
a co do Vocaloid 2... różne nielegalne źródła do których linka podać nie moge xd
np. nyat......
Ostatnio zmieniony przez Gurutsu 19 Kwiecień 2010, 16:40, w całości zmieniany 1 raz  

klasycysta Kamo
vel Kamatori

Wysłany: 19 Kwiecień 2010, 17:18   

repo oznacza zbiór. Shirou stwierdzenie repo przede wszystkim wykorzystujemy przy zbiorach aplikacji a nie piosenek etc. ;)

klasycysta Shirou Noir
Ksysio ^^

Wysłany: 19 Kwiecień 2010, 18:20   

Kama-kun, mogę używać stwierdzenia "repozytorium". Z uwagi na fakt, że jest to wskazanie na zbiór danych - nie aplikacji. A muzyka, wideo - to są dane. RapidShare jest repozytorium plików ;P Taki przykład.

[ Dodano: 19 Kwiecień 2010, 18:23 ]
Bardziej mi zależało na legalnej wersji. Jakbym chciał japońską wersję, najnowszą, z samą Miku, to musiałbym wybulić w pre-orderze (bo to produkt jeszcze niedostępny) ponad 500 zł + koszt przesyłki (gdybym kupował na terenie Japonii, zapłaciłbym dokładnie Y17.350).

klasycysta Kamo
vel Kamatori

Wysłany: 19 Kwiecień 2010, 18:47   

na ebayu widziałem jakieś po 100$ około 2 tyg temu. Poszukaj

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 19 Kwiecień 2010, 19:21   

dokładnie na ebayu xd
ew yamaha.jp

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 22 Kwiecień 2010, 06:52   

Jakie są wasze ulubione piosenki Vocaloidów?(trzeba jakoś rozmowę podtrzymać)
mój to "Dancing Samuraj" Kamui Gakupo ^^
Ostatnio zmieniony przez Tapion Virgo 25 Kwiecień 2010, 10:16, w całości zmieniany 1 raz  

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 22 Kwiecień 2010, 12:25   

Hmm... nie słucham tego na codzień i nie znam tak dużo, ale jeżeli miałby coś wybrać to byłoby to z pewnością - http://www.youtube.com/watch?v=nqOkVYFNT_I - ^^!

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 22 Kwiecień 2010, 19:00   

oo przerzucam się na triple baka xD
Ostatnio zmieniony przez Tapion Virgo 25 Kwiecień 2010, 10:17, w całości zmieniany 1 raz  

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 22 Kwiecień 2010, 22:08   

ostatnio?
http://www.youtube.com/watch?v=7F4Cmu6vF-I Yowamushi Montblanc w wykonaniu gumi
no i Ura omote lovers
http://www.youtube.com/watch?v=1yiWnQmbel0
sporo ostatnio fajnych nowinek.
http://www.youtube.com/watch?v=FMDxKRx10mU
i klasyki fajne
http://www.youtube.com/watch?v=E7YGIH3WrC4
http://www.youtube.com/watch?v=R-8POAZLIes
Ostatnio zmieniony przez Gurutsu 22 Kwiecień 2010, 22:24, w całości zmieniany 1 raz  

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 11 Maj 2010, 07:02   

znalazłem nowe:
http://www.youtube.com/watch?v=AiE-2TY0Pew - w roli głównej Teto Kasane ^^

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 11 Maj 2010, 22:09   

klasyk remake silver Foresta z Touhou... T_T Łezka leci na wspomnienie Xd
tyle razy to tu umieszczałem xd
orginał http://www.youtube.com/watch?v=JUBbigtfCWs

klasycysta Shirou Noir
Ksysio ^^

Wysłany: 15 Maj 2010, 21:43   

Tapion Virgo napisał/a:
znalazłem nowe:
http://www.youtube.com/watch?v=AiE-2TY0Pew - w roli głównej Teto Kasane ^^

Hahaha, Miku w tle z napisem "15 000 yen" i tekst "nie musisz mieć dla mnie 15 tysięcy yenów" a chwilę później "free soft" :P To rządzi xD Ale i tak Miku ma lepsze utwory (jest lepiej zestrojona) i lepiej wychodzą jej kwestie mówione...

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 15 Maj 2010, 23:27   

W sumie masz racje xD co to tego z 15 000 yenów xD chociaż z z Miku także :) o ile się nie mylę, yła stworzona jako jedna z pierwszych Vocaloidów :D o czym świadczy także numer 01 na jej ramieniu xD

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 16 Maj 2010, 11:24   

Wrong...
Miku Była pierwszym Vocaloidem z Drugiej Seri Vocaloidów tzw Character Vocal potem były bliźniaki i luka.
z Pierwszej seri byli Kaito i Meiko
A potem jeszcze Vocaloidy innych Firm:
Internet Co. Ltd.
-Gackupo & Gumi
Ah Software:
- Miki & lolita ze szkoły podstawowej(kij wie jak ja zwa XD) i Teacha(wiem jak go zwia ale teacha brzmi lepiej)
w przyszłości szykuje sie jeszcze 1 nowy Voca wiadomo tylo że "Lily"
XD
No i jest Append
co do Teto... to na poczatku była ona żartem prima aprilisowym a potem stała sie częscia programu "Utau" który jest darmowy XD
Standardowa Miku kosztuje... no wiecie ile XD

tradycjonalista Hipek
Hayate Team

Wysłany: 16 Maj 2010, 11:29   

Sugerujesz, że Miku się sprzedaje?! D:

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 16 Maj 2010, 14:36   

nie Miku sie kupuje ^^

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 16 Maj 2010, 16:33   

Miku się nie sprzedaje, to ktoś ją sprzedaje xD
Ostatnio zmieniony przez Tapion Virgo 16 Maj 2010, 16:33, w całości zmieniany 1 raz  

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 16 Maj 2010, 16:39   

Znaczy ze ma... alfonsa xD? (tylko nie bijta xD)

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 16 Maj 2010, 17:42   

nie bo miku sie tylko i tylko KUPUJE! XD
Ta nazywa sie Yamaha xD

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 16 Maj 2010, 17:49   

Miku sie kupuje? xD czyli kupuje sama siebie? heh bez sensu xD

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 16 Maj 2010, 17:50   

Nie wcale nie!!! jak myślisz co zasila jej budrzet!! płaci na siebie z kasy za piosenki!! XD

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 16 Maj 2010, 18:25   

dobra dobra xD A tak z innej beczki to się niedawno dowiedziałem, że istnieje Hatchune Miku. Jest to taka zmniejszona wersja hatsune Miku, tak jakby jej młodsza wersja xD i jeszcze Tako Luka. Ośmiornica podoba do Luki Megurine, zwykle siedzi jej na głowie xD

[ Dodano: 16 Maj 2010, 18:26 ]
macie tu filmik, w którym sąpokazane xD śpiewane przez Miku xD
http://www.youtube.com/watch?v=upVTOlrB3no

EDIT: http://www.youtube.com/wa...feature=related OMG to jest powalające xD
Ostatnio zmieniony przez Tapion Virgo 16 Maj 2010, 18:55, w całości zmieniany 1 raz  

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 16 Maj 2010, 19:29   

TY!!!! O.O strasznie mało wiesz o Voca co nie? XD
a o Pedo Luce słyszałeś? ;] XD

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 16 Maj 2010, 19:59   

emm nie xD

tradycjonalista Hipek
Hayate Team

Wysłany: 16 Maj 2010, 22:59   

Tapion Virgo napisał/a:
Hatchune Miku

Gurutsu, pedo Luka?

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 16 Maj 2010, 23:05   

Serio nikt tu nigdy nie słyszał o pedo luce? XD
ja nie moge przecierz to chleb powszedni dla voca otaku xD
może jeszcze Chibi-Miku nie znacie?

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 16 Maj 2010, 23:08   

Ajc.. Guru... Ja i tak sie strasznie czuje ze z tym nie jestem juz na bierzaco, a Ty to w sumie wszystko poglebiasz T_T

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 16 Maj 2010, 23:13   

Mari... nawet ja nei jestem na bierząco xD' Yasha chyba jest ja tak pomniejszo
http://www.vocaloidism.com/ mini na bierzaco

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 16 Maj 2010, 23:18   

Ale ja to juz w ogole... ostatnio nie pamietam kiedy sluchałam miku nawet. a to jest juz straszne!! T_T... ach.. Y_Y
Ale mam nadzieje, ze w wakacje wszystko ten... no... w sumie nie wiem jakiego slowa uzyc.. ale ze bede juz jako tako na bierzaco i nadrobie zaleglosci *_*.. to by bylo boskie xD

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 16 Maj 2010, 23:23   

wiesz że miku ma teraz nowy wyglad ? :3 tzw miku append dostała 6 nowych głowśów jesli dobrze pamietam
nom
Soft, Sweet, Dark, Vivid, Solid, Light.
a tu no pantsu miku :) XD
http://danbooru.donmai.us...bridal_gauntlet
http://danbooru.donmai.us...ntlets-elbow_gl
http://danbooru.donmai.us..._gauntlets-hats
Ostatnio zmieniony przez Gurutsu 16 Maj 2010, 23:26, w całości zmieniany 1 raz  

klasycysta Mari
Zielony Słoń; Gumiś

Wysłany: 16 Maj 2010, 23:26   

W sumie to pierwsze slysze o tym OO..... Ach, chciałabym zobaczyc xD... Ach, jestem bardzo, ale to bardzo w tyle xD OO.. Niestety oo

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 16 Maj 2010, 23:27   

wyżej prezentacja po tagach wiecej znajdziesz xd
a co do appendu i tak narazie nie ma wiele fajnych piosenek do nich T_T

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 17 Maj 2010, 06:24   

ale się temat rozwija ^^

tradycjonalista Hipek
Hayate Team

Wysłany: 17 Maj 2010, 06:33   

Nie podobają mi się te stroje, wygląda w nich jakby naprawdę się sprzedawała.

doktryner rad:
Hayate Team

Wysłany: 17 Maj 2010, 12:56   

Mi też nie xD
Ale to mnie rozbiło xD
http://www.sankakucomplex...hinkansen-snub/

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 17 Maj 2010, 15:22   

stare.... ale jare XD naszczeście nie udało sie pojeb... japońskim otaku( bo spójrzmy prawdzie w oczy oni sa... khem)
http://www.sankakucomplex...inese-miku-mad/
co bym dał za ponowny atak chińczyków na 2ch XD
A nowa miku jest całkiem zabawna xD
Racze zauważyć że prawdopodobnie nie ma bielizny xD

doktryner rad:
Hayate Team

Wysłany: 17 Maj 2010, 15:46   

Nie ma xD Prawdopodobnie xD Lol xD

A w filmie niebieskie motylki od MorphOSa ściągnęli! That's trademark! xD Jak mogli xD
Miku jest święta, tak?? xD

Ale sam pociąg i to logo z "What's my name"... Fajne xD Pasowałoby xD

klasycysta Shirou Noir
Ksysio ^^

Wysłany: 22 Maj 2010, 14:58   

Jeden z linków spod artykułu Guru: http://www.sankakucomplex...miku-cosplayer/

Padłem :X Brzydka w cholercię... ;p

---

EDIT:

True Vocaloid (Project Diva): http://www.sankakucomplex...-sexy-swimwear/
True Cosplay: http://www.sankakucomplex...bikini-cosplay/

Którą wybieracie? xD

Ostatnio zmieniony przez Shirou Noir 22 Maj 2010, 15:00, w całości zmieniany 1 raz  

tradycjonalista Hipek
Hayate Team

Wysłany: 23 Maj 2010, 00:40   

Żaden prawdziwy Project Diva. :p

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 23 Maj 2010, 06:14   

Diva to mi się kojarzy tylko z Blood+ O_o...
btw. jak patrzę na komentarze na tym sankaku, to dochodzę do wniosku, że jednak nasz fandom nie jest jeszcze tak beznadziejny jak zagraniczny ;P.

klasycysta Shirou Noir
Ksysio ^^

Wysłany: 23 Maj 2010, 11:30   

Chodziło mi, że rysowany Vocal to prawdziwy Vocal, a Human Vocal to nieprawdziwy Vocal xD

W każdym razie - ma ktoś źródełko dostępu do podkładu pod Love is War by Miku?

http://www.youtube.com/watch?v=m13lto1qMEk
Kto to? :D

Ostatnio zmieniony przez Shirou Noir 23 Maj 2010, 11:31, w całości zmieniany 1 raz  

doktryner rad:
Hayate Team

Wysłany: 23 Maj 2010, 14:31   

A to widzieliście? xD

Dodałem to w zeszłym roku do zakładek i prawie zapomniałem xD
http://www.sankakucomplex...kagamiku-crash/
Nie ma to jak Otaku za kierownicą Mitsubishi xD

A skoro już poruszyłem temat otaku i samochodów: <wiem, spamuję xD>
http://www.sankakucomplex...rls-moe-itasha/
Ale oglądajcie od końca, bo na początku nie ma nic śmiesznego xD Nigdy bym sobie wozu tak nie obkleił xD Rozumiem jakiś art-rysunek/malunek na masce ale dywaniki i wszystkie inne pierdołki... Nie xD

No to jeszcze more Kagamiku xD
http://www.sankakucomplex...gamiku-returns/

Smoqu, ja chyba tylko raz czy dwa odważyłem się czytać tamtejsze komenty... O.o Strata czasu na brednie xD
Ostatnio zmieniony przez rad: 23 Maj 2010, 14:34, w całości zmieniany 1 raz  

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 23 Maj 2010, 17:39   

To mój drogi shirou jest Gumi inaczej zwana Megpoidem XD jest jednym z 2 vocaloidów wydanych przez firme Internet Co., Ltd. czy jakoś tak xD(pierwszy był Gakupo)
na zachete xd http://www.youtube.com/watch?v=7F4Cmu6vF-I

[ Dodano: 28 Maj 2010, 22:48 ]
NYA!
Nowe trailery do Project Diva 2:
http://www.vocaloidism.co...g-list-updated/
Teraz na pewno to musze mieć!

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 17 Lipiec 2010, 16:22   

heh dzisiaj się dowiedziałem że jest ktoś taki jak Gakuko :D
http://www.youtube.com/watch?v=-0IUzBWcpDQ

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 18 Lipiec 2010, 18:25   

każdy voca ma swa żenska ew meska fanowska wersje XD

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 19 Lipiec 2010, 01:51   

... Właśnie miałem zamiar się sprzeczać że nie każdy, ale jakby to przemyśleć, to chyba jednak każdy :D

EDIT; Nie, chwila, a Yowane Haku? ona chyba nie ma :D
EDIT2; Przepraszam, jest :D Honne Del xD imię niezbyt podobne ale wygląd bardziej :P
Ostatnio zmieniony przez Tapion Virgo 19 Lipiec 2010, 01:56, w całości zmieniany 2 razy  

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 19 Lipiec 2010, 14:16   

Wiesz jak coś mówie to wiem co mówie XD zważywszy na fakt że to dot Vocaloidów XD
jeszcze niecały tydzien do blackrock shootera anime...

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 21 Lipiec 2010, 12:48   

Wybacz mi panie xD

Gurutsu
SAIKYOU!!

Wysłany: 29 Lipiec 2010, 19:33   

Project Diva 2 dzisiaj wyszedł! wiec zainteresowani niech łąpia swoje pspki xd

Odpowiedz do tematu