Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Pocieszycielka xD?
Autor Wiadomość
Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 20 Maj 2008, 00:49   Pocieszycielka xD?

Coś cię wkurzyło - może ktoś pocieszy... albo wręcz przeciwnie xP?

Właśnie dostałem jasnej cholery... od jakiegoś tygodnia nie tykałem nagrywarki, dziś sobie odpalam program, wkładam płytkę, wybieram obraz, naciskam wypalanie, odchodzę na film... wracam po 20 minutach, a tu śliczny napis:
Power Calibration Area Error
=='.
Kto mnie pocieszy xP?

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 18:24   

Mam doła, czuje się beztalenciem... czuje się niepotrzebna...
Ciągle ktoś czuje się zawiedziony przeze mnie...
Nie sprostam niektórym wymaganiom, ludzie nie rozumieją... czuję się straszna...
Wcale nie mam ochoty iść już do przodu...

Rai
Hayatowa Kotka
Miau?

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 20:05   

*usiadła i zaskomlała*
Rin-chan, co Ty opowiadasz..? Jesteś wspaniałą osobą! W dodatku śliczną! I przepięknie rysujesz.
Jesteś potrzeba. Nam wszystkim! Pomyśl.. Gdyby Cię tu zabrakło, to wszystko byłoby inne. Rin-chan jest kimś niezastąpionym!
A co do sprostania wszystkim wymaganiom.. Wszystkim, niestety, się nie da. Ale jestem pewna, że Rin-chan, jako wspaniała osoba, potrafi sprostać większości.
Rin-chan, jesteś naprawdę cudowną osobą i musisz w to uwierzyć!
*uśmiechnęła się nieśmiało i zamerdała przyjacielsko ogonkiem*

Smoku-kun.. Niestety nie wiem, co oznacza to, że pojawił się ten napis.. Ale może po prostu spróbuj jeszcze raz nagrać to? Albo innym programem? ^^
Mam nadzieję, ze wszystko będzie okay.
Dasz radę, Smoku-kun! Bo także jesteś super! ^^
*merda ogonem, wesoło szczerząc kiełki*

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 20:29   

Dziękuję za pocieszenie xD.... szczegół, że eee.... to był daaaaaaaaawny problem xD, ale liczą się chęci ^^.
Rin - dont worry, swiat jest piekny... moze troche zimno, ale to sie akurat wytnie xD. Beztalenciem? No wiesz co... Sp[ójrz na swoje rysunki, zobacz ile czeka osób na dalszą część twego opowiadania....! Ty to nazywasz bycie beztalenciem? W zyciu są sukcesy, są porażki, ale powiedzmy sobie szczerze - życie jest piękne ^^... zwłaszcza gdy w pobliżu mamy winogrona xD...! Będzie dobrze, gambatte xD! A AK się nie przejmuj, bo nie warto, setki tysięcy osób nie zdają i dają radę ^^!
Zobacz, nie dostałem się w zeszłym roku na studia... ale co z tego? Dostałem się za to w tym xD...!
A właśnie Rai, bo chciałem to dawno napisać xD - dzięki, bo jakby na to nie patrzeć, pomogłaś mi trochę w tym by poprawić maturkę, a przynajmniej mnie do tego zagrezewałaś xD i w pewnym stopniu przyczyniłaś się do tego, że mogę się mianem studenta szczyić (tia... jak przyjdzie sesja, to będę ten fakt przekliknał xD).

Saber

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 20:50   

Nigdy nie byłem dobry w pocieszaniu i wątpię żebym kiedykolwiek był (nie ukrywam tego) ale Rin-Chan, jak już powiedział Smoczek i Rai nie jesteś beztalenciem... ja sobie tego forum nie wyobrażam bez ciebie! Twoje wspaniałe opowieści, mangi, komiksy, rysunki... Jesteś naprawdę dobrą osobą która się stara... Jak byś przestała zaglądać na forum, gg do gry... To osoby na forum i ja utracili byśmy coś bardzo ważnego... Bardzo ważną dla nas osobę...

Shirou Noir
Ksysio ^^

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:07   

Hmm... nie chcesz do przodu? Odwróć się o 180* i idź do tyłu! No i proszę, wszystko wygląda inaczej :D Nie idziesz do przodu a jednak...

A to że ludzie nie rozumieją, to prawda stara jak świat, bo "ludzie no baka" i tyle!

Sokrates powiedział: "Wiem, że nic nie wiem", a wiedział najwięcej. Z tego wniosek, że "czuję się beztalenciem... czuję się niepotrzebna..." oznacza iż masz olbrzymi talent i jesteś niesamowicie potrzebna :D A nawet jeśli nie z powodu Sokratesa, to chociażby z tego powodu, że kobiety (prawie)zawsze mówią na opak - tak=nie, nie=tak xD

Chirurg Otigiruru
Hayate Team
Hayatowy ...

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:09   

Rin-chan-sempi to ja pocieszę Ciebie na swój własny oryginalny sposób.

Rin nie ma się czym martwić, każdemu zdarzają się gorsze dni. Pamiętaj, że jeśli nie wiedziała byś co Cię smuci to nie wiedziała byś również co sprawia Ci radość a to było by okropne. Zresztą mam pewien zarzut. Na tym forum może być tylko jedno kompletne beztalencie którego nikt nie lubi, nie kocha wszyscy go olewają i ogólnie jest ono do kitu a tym beztalenciem jestem oczywiście ja. Dlatego głowa do góry jutro będzie dobry dzień a jeśli nie to i napoje Cię kawą a wtedy będziesz aż nadto roześmiana więc uważaj ot co.

A teraz ja się będę żalił.

Jest do kitu, wszystko mnie boli, mam kiepski humor i ogólnie jest fatalnie. Jestem nikomu nie potrzebny a jeśli już bym się przydał, to i tak zwykle nie mam natchnienia aby cokolwiek robić.

Rai
Hayatowa Kotka
Miau?

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:13   

Coś wszystkich jesienna deprecha łapie.. ^^"
*kręci noskiem w zamyśleniu*
Ogonku-kun.. Nie mów tak. ^^ Jesteś pewnie przemęczony. Połóż się wcześniej spać, pośpij dłużej.. I zobaczysz, że będzie lepiej! ^^ I zjedz dużą milkę. Ona wszystkie smutki zabija! ^^
I naprawdę jesteś super chłopakiem. ^^ Rai tak mówi! ^^ Ja wiem, ze zdanie Rai może nie jest najlepszym przykładem.. Ale, ale, ale no. *zamerdała ogonkiem*
A skoro chcesz tak bardzo pomagać innym.. Nie czekaj na natchnienie. Po prostu rób wszystko prosto z serca. To się zawsze najbardziej docenia. ^^ Haaai? ^^

Edit: Przecież sam pisałeś, Smoku-kun, że nie rozmawialiśmy, bo nie miałam czasu.. To o czym mam pamiętać? xD
Ostatnio zmieniony przez Rai 18 Wrzesień 2008, 21:16, w całości zmieniany 1 raz  

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:18   

Shadow, shadow xD.... jesieinna deprecha wszystkich dopada xD? Kurde... wiecie, ze ja wczoraj tez mialem cos a'la deprecha, ale mi szybko przeszlo xD.
Ale oka, Shadow, ja wiem, ze woliszs aby Cie ladna moe pocieszala (jedna juz sie przed szereg wyrwala, jak widze xD... ale i ja Ci powiem, ze naprawde jestes wartosciowa osoba i powiem szczerze.... CHCE CIE WIDZIEC NA NASTEPNYM Hayate-conie xD! I Rin tesz chce, i Rin tez xD! Wiec czujcie sie pocieszeni, moge sie z wami nawet winogronami podzielic xD.

Rai - no chociaz o tym, ze zainstala taka sytuacja xD.
Ostatnio zmieniony przez Smoq 18 Wrzesień 2008, 21:19, w całości zmieniany 1 raz  

Chirurg Otigiruru
Hayate Team
Hayatowy ...

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:20   

Rai zdanie się nie liczy, bo Rai jest Rai i przez to jest za dobra ;P

Na czekoladę nie mam ochoty, wolał bym pół litra i utopić smutki ... ciężkie jest życie abstynenta T.T

Moje serce wyjechało na urlop do zimnych krajów :(

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:27   

Tak Smoku, życie jest piękniejsze jak mamy winogrona, a jak jest jeszcze bita śmietana to może być perwersyjniej ^^

Shadow-kun ty jesteś super, wiesz że kocham Twoje poczucie humoru i zamierzam cię cytować tak długo w moim opku aż mi brzuch zmaleje ze smiechu xD (a łasa na słodycza jestem więc długooo bede cytowala xD). Poza tym zgadzam się ze smokiem, musisz być na Hayate-con ponieważ ja już wiem, że tam bede wiec ty też musisz i się razem narąbiemy kofeiną i bedziemy tańczyć, o ! xD

Albo każemy Smokowi zainstalowac Mortal Kombat i ..... "będziemy zaaaabijaaać *.*"

Saber dziękuję, że mnie tak doceniasz. Postaram się dać z siebie jeszcze troche, a nawet więcej. Jak to spiewa pewien Ohno Satoshi xD "Nie zamierzam się poddać, to dopiero początek"

A do Rai bym się chętnie przytuliła... i obie będziemy merdać ogonkami xD

Saber

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:29   

Oti... Wiesz... Ja też nie piję i choć czasami (aczkolwiek bardzo rzadko) się zastanawiam czy jak bym sięgną po flaszkę (a u mnie zawsze jest alkohol *nie żeby moi starzy pili na umór, czy coś... Oni zawsze są trzeźwi, a jak już piją to albo jedno, góra dwa piwa wypiją albo zrobią sobie grzańca czy samo winko domowej roboty ^^ no chyba że są goście ale nawet jak jest mała imprezka to nie zdarza im się upić, mami nigdy a starszy jak trochę za dużo wypije to po prostu idzie spać i tyle ^^ nie ma z nimi najmniejszych kłopotów pod tym względem <ale spam ^^'>*) Ale wiem że to nie załatwi żadnych problemów... I tak jak napisała Rei idź się wyśpij porządnie to na 100% poprawi Ci humor ^^ (najlepiej jest się zdrzemnąć bo rano rzadko ma się dobry humor XD *chyba że jest weekend*)

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:33   

Hehehe.... Hayate to taka piekna, kochajaca sie rodzina xD.

Chirurg Otigiruru
Hayate Team
Hayatowy ...

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:37   

Mylisz się alkohol pomaga. Kiedyś zacząłem pić około 20 pisząc wpis na bloga a skończyłem około północy nie będąc zbyt kontaktowy ale przynajmniej problemy gdzieś odpłynęły. Zresztą co innego jest nie pić nigdy a co innego odstawić całkowicie alkohol.

Rai
Hayatowa Kotka
Miau?

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:39   

Cytat:
I tak jak napisała Rei
Rai.. Nie chcę się czepiać, ale Rei to Rei, Rai to Rai. ^^" I Rei-chan mogłaby się obrazić, że zostałam jej imieniem nazwana.. ^^"
Alkohol to zło! *prychnęła* Jak się upijesz, Ogonku-kun, to może i na chwilę zapomnisz o smutkach i problemach.. Ale w końcu wytrzeźwiejesz. I to wróci. W jeszcze większym stopniu..
Więc łepek do góry i całować chmury! xD Nie wiem, czemu mi się to napisało.. xD
Pamiętaj, Rai jest z Tobą. ^^
Rin-chan, ja także bym Cię chętnie przytuliła. Mocno, mocno, mocno. I pokręciłybyśmy ogonkami, pomruczały.. ^^ Może kiedyś będzie okazja. ^^
Smoku-kun, wiadomo. Hayate to Hayate! (Jak to wiele mówi. ;D)

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:42   

A nie lepiej napić się coli lub kawy na mleku xD? Nie no ja wiem, że kofeina tylko na mnie tak działa bo jestem dziwna... ale np alkohol jest bleee nie dobry, smierdzi i psuje zdrowie... co innego oczywiscie czerwone wino jakies slodkie na urodziny lub imieniny...
Shadow odstaw tą flache i przyjedz do mnie na tea ^^

Widać Rin już odbija po zjedzeniu pięciu kawalków czekolady, wypiciu herbaty z cytryną i przeczytaniu ładnego spamu na forum.

Arigato gozaimasu... za wszystko i za to że jesteście :*

Chirurg Otigiruru
Hayate Team
Hayatowy ...

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:44   

To jest propozycja robimy Hayate-con na ogrodzie u Rai za tydzień.

Rai nie martw się Rei się nie obrazi, że ktoś nazwał Ciebie jej imieniem. A jak coś to się z nią pogada i nic nie będzie. ;P

Rai
Hayatowa Kotka
Miau?

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:48   

Yyy.. Nie za tydzień.. Nie w ogrodzie mym.. xD Po pierwsze zimno, po drugie rodzice.. ^^"
Mam nadzieję, że Rei-chan się nie pogniewa.. ^^"
Rin-chan, od tego jest rodzina. Od tego jest Hayate. ^^

Saber

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 21:58   

Wybacz Rei ale mi się to po prostu myli XD... Bo jest Rei, Rai, Rin... i zawsze mogę się pomylić ^^' nic na to nie poradzę, A propos Otiego to naprawdę, proszę cię z całego serca odstaw tą flaszkę, na 100% ci ona zrujnuje życie... Stoczysz się chłopie... ja nie chcę cię obrażać ale ostrzec, naprawdę posłuchaj się mnie i innych tu siedzących an forum i dostaw to narzędzie szatana (pewnie sam ma w tym udziały)

Chirurg Otigiruru
Hayate Team
Hayatowy ...

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 22:12   

Zastanawiam się czy ja pisze nie zrozumiale czy niektórzy mają problemy z czytaniem ze zrozumieniem.

napisałem w poscie

[guote="Oti"]Na czekoladę nie mam ochoty, wolał bym pół litra i utopić smutki ... ciężkie jest życie abstynenta T.T[/guote]

na co dostałem waszą odpowiedź

Rai napisał/a:
Alkohol to zło! *prychnęła* Jak się upijesz, Ogonku-kun, to może i na chwilę zapomnisz o smutkach i problemach.. Ale w końcu wytrzeźwiejesz. I to wróci. W jeszcze większym stopniu..

rinoicia napisał/a:
Shadow odstaw tą flache

Saber napisał/a:
odstaw tą flaszkę

<załamał się całkowicie i już dochodzi do wniosku, że jest gorszy niż myślał>

Saber

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 22:17   

Nie, nie nie nie! NIE jesteś gorszy, tylko źle cię zinterpretowaliśmy... Kurczę NOOOO! teraz wszyscy się obrażają... Przez was jest mi teraz smutno... naprawdę... i czuję się źle... Oti BAKA

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 22:21   

Rai, Rin, Saber.... raaaaaany, to zescie mu dowalili.... on przecie pisal, ze abstynentuje xD!

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 22:34   

Tak to jest jak się za szybko czyta :P Ale cokolwiek było w tej flaszcze, nawet jeśli cola... to i tak masz do mnie przyjechać na moją tea, bo robię pyszną ^^

Chirurg Otigiruru
Hayate Team
Hayatowy ...

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 22:38   

Obiecałem, że przyjadę więc przyjadę. Jeszcze tylko nie wiem kiedy xD

Rai
Hayatowa Kotka
Miau?

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 22:39   

Ale ja nie pisałam, że pijesz i żebyś to odstawił! Ja pisałam ogólnie.. ^^" Że to nie pomaga.. ^^"

Chirurg Otigiruru
Hayate Team
Hayatowy ...

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 22:48   

Ale w moim kierunku, a ja wszystko biorę do siebie T.T

Saber

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 23:01   

1 Oti... Ja też...
2. BAKA! wszyscy się żalą, mówią że przez nas (patrz punkt 1 prze zemnie) są smutni, zdołowani i że my (ja) ich jeszcze dobijamy a mi naprawdę się prze to robi smutno i (patrz punkt 1) myślę że to prze zemnie i mnie też ranicie! T_T!

IDĘ SPAĆ

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 23:04   

Rany xD..... Zróbmy Gropup huga.... i bądźmy weseli na zawsze xD!
Rin jestes wesola?
Rai jestes wesola?
Sabewr jeswtes wesoly?
Shadow jestes wesoly?
NO! xD

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 23:35   

don't worry - be happy ^^
Każdy ma gorsze dni i coś (wszystko) mu nie wychodzi. Ale to nie znaczy, że ma się poddać! O nie! Próbować aż do skutku!
Zgadzam się z tym, co powtarza moja mama: jak cię wywalą drzwiami, to wejdź oknem :]

Rai
Hayatowa Kotka
Miau?

Wysłany: 19 Wrzesień 2008, 15:59   

Hehe, dobre powiedzonko. ^^

Saber

Wysłany: 19 Wrzesień 2008, 23:25   

Taa... To na pewno XP

Arn'Us
Bard Andersen

Wysłany: 26 Wrzesień 2008, 00:42   

Pewien bardzo madry medrzec powiedzial kiedys:
"Kazdy problem ma swoje rozwiazanie. A jezeli cos nie ma rozwiazania, to nie ma problemu" :D
I szczerze mowiac jest to moje stale motto przed kazda sesja egzaminacyjna :D
Ewentualnie dla tych bardziej strapionech polecam piosenke "hakuna matata" :)
Take me home and I'll look into return...

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 26 Wrzesień 2008, 01:13   

albo "don't worry - be happy" :)

Zniszczonko
Patelniarka Crossa

Wysłany: 27 Czerwiec 2009, 21:10   

To teraz ja się pożalę...

Jestem nikim, nic nie umiem, nikomu nie umiem pomóc, nie umiem nikogo zrozumieć, jestem egoistyczna i głupia.

>.<

Pielęgniarka aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 27 Czerwiec 2009, 22:05   

na pewno jesteś kłamczuchą, ponieważ:

- jesteś kimś
- umiesz dużo
- umiesz pomagać wielu osobom
- rozumiesz więcej, niż przyznajesz się przed samą sobą
- troszczysz się o innych, nie o siebie
- głupia? Aha, masz IQ poniżej 80? Czyli ktoś za ciebie napisał Twój post, bo sama nie dałabyś rady...

To może my się poskarżymy, dzieciaki obok zrobiły imprezę, najwyraźniej kiepsko się bawią, bo zaczepiają studentów i nas, skaczą po dachu, walą w okna, drzwi, krzyczą do nas, wrzucają nam coś do pokoju... ogólnie poniżej poziomu, gdyby byli starsi pomyślałbym, że to kibice po chlaniu.... Dno, normalnie dno, a to dzieciaki w wieku 12-13 lat...

No internet ciągle pada... pewnie przez tę imprezę....

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Zniszczonko
Patelniarka Crossa

Wysłany: 27 Czerwiec 2009, 22:09   

hm...wiem xD ale to był napad myśli depresyjnych... ^^;

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 2 Lipiec 2009, 12:32   

Zgubiłem ładowarkę do telefonu... kto mnie pocieszy T_T?

kimek
Touchpadowy Bot

Wysłany: 2 Lipiec 2009, 12:37   

Śmoczek: Wirtualny telefon!

Zniszczonko
Patelniarka Crossa

Wysłany: 2 Lipiec 2009, 12:39   

Smoq: wystarczy kupić nową, no nie? -.-

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 2 Lipiec 2009, 12:46   

To nie było pocieszenie, Zniszczonko T_T...
Kimek - wirtualny... a da się przez taki gadać xD?

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 3 Lipiec 2009, 01:44   

wirtualny uchwyt rządzi! xD Smoku, nie łam się... jak nie ta, to inna ^^ Znajdziesz tą, która cię pokocha ^^ (i twój telefon)

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 3 Lipiec 2009, 10:20   

Znaczy... kartę xD?

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 3 Lipiec 2009, 15:34   

nie, Smoku, ładowarkę xD

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 3 Lipiec 2009, 15:47   

Ale ona mnie kocha xD...

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 3 Lipiec 2009, 15:53   

no, ale mówiłeś, że ci uciekła... znaczy, że wróciła? ^^ Może tylko się droczy ^^

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 6 Lipiec 2009, 11:46   

Biedny Smoku :P może przez przypadek ją zjadłeś xD????

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 6 Lipiec 2009, 12:02   

Wcale-ze-nie T_T! Nie jadam tych, ktorzy mnie kochaja!

Zniszczonko
Patelniarka Crossa

Wysłany: 6 Lipiec 2009, 14:15   

A jesteś pewien że ona cię kochała? XDD

Internista rad:
Hayate Team

Wysłany: 17 Wrzesień 2009, 22:29   

Aq napisał/a:
To może my się poskarżymy, dzieciaki obok zrobiły imprezę, najwyraźniej kiepsko się bawią, bo zaczepiają studentów i nas, skaczą po dachu, walą w okna, drzwi, krzyczą do nas, wrzucają nam coś do pokoju... ogólnie poniżej poziomu, gdyby byli starsi pomyślałbym, że to kibice po chlaniu.... Dno, normalnie dno, a to dzieciaki w wieku 12-13 lat...

Tak jest. Dzisiejsza młodzież jest zdemoralizowana! <Oczywiście nie wszyscy, czego dowodem jest forum Hayate ^^>
Wezwijcie jakąś straż miejską czy coś - skakanie po dachu i zakłócanie ciszy już podchodzi pod paragrafy...
Albo pokażcie im, jak należy się bawić! xD

Lil napisał/a:
będzie pieczony ogon! Głodna jestem! :D

Co, gdzie, jak, kiedy? Czyżby ominęła mnie uczta?! Nie może być, nie macie jeszcze tego trochę gdzieś po zamrażalkach pokitrane :> ??

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 27 Marzec 2010, 18:59   

A mnie jest smutno, bo sobota, a mnie zaatakowała gorączką i tak głowa boli... a jak głowa boli to dziwnym zbiegiem okoliczności i zęby bolą, oczy też... i coś w krzyżu >.< Pewnie po wczorajszym maratonie sprzątania... Brakuje mi malinowego soku :(

Mysia
I Am Giant

Wysłany: 27 Marzec 2010, 19:06   

<tuli rin> jutro będzie lepiej, nic nie będzie boleć i będziesz zdrowa:) tylko zadbaj o siebie:)

Internista rad:
Hayate Team

Wysłany: 27 Marzec 2010, 19:09   

Mam podobnie. Od rana leżę w wyrze i próbuję się wypocić ale mi to nie idzie. Tzn... Mam tylko 37,0'C ale i tak się niewyraźnie czuję. Weź sobie jakiś rutinoscorbin, aspirynkę i napij się gorącej herbatki. I do wyra. Jak oczy bolą to spróbuj zasnąć, włącz sobie jakąś spokojną muzyczkę i spróbuj nie myśleć o bólu. Ja mam problemy z gardłem i straszną chrypę. No i stawy trochę bolą. To pewnie wszystko przez to nagłe ocieplenie - kilkukrotnie do chaty wracałem praktycznie mokry... Podzieliłbym się sokiem, ale niestety to za daleko :P

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 27 Marzec 2010, 19:20   

No to przyłączam się do klubu. Chociaż nie mam nic ekstremalnego, ale też niewyraźnie się czuję. Dwa dni temu skopałem ogródek, wczoraj myłem okna, a dzisiaj odkurzanie całego mieszkania i halny w dodatku. Ale spoko, do jutra wrócę do formy.
No i na szczęście mam butelkę soku.xD

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 27 Marzec 2010, 21:00   

Lacze sie w bolu :(...

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 27 Marzec 2010, 22:18   

to ja się przyłączę do kręgu poszkodowanych... nie mam co prawda gorączki, ale mam coś gorszego, co zdarza się kobietom co miesiąc >.< A ostatnio zrobiło się cholerstwo bolesne i tylko leżę, jęczę i jadę na środkach przeciwbólowych... Do tego znowu zrobiły mi się afty na wardze, więc boli przy jedzeniu i piciu... :(
Ale mam sok xD
Ostatnio zmieniony przez Lilka 27 Marzec 2010, 22:19, w całości zmieniany 1 raz  

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 27 Marzec 2010, 22:33   

Jak widać, najważniejszy w czasie dolegliwości jest sok. xD

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 27 Marzec 2010, 22:55   

afty O_O? A co to o.o?

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 27 Marzec 2010, 23:28   

mówiąc w skrócie - stan zapalny w jamie ustnej. Wcześniej powodowały je niesprawne migdałki (niech je diabli!), obecnie pojawiają się jak się przeziębię... >.< Ale są i inne możliwe przyczyny - stres, alergia, niedobór witamin i pewnie jeszcze jakieś choroby się znajdą.

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 27 Marzec 2010, 23:41   

To chyba nic milego ;(. Coz... ale minie ^^.

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 27 Marzec 2010, 23:54   

tak, zwykle znikają same po kilku dniach ^^
Smoq napisał/a:
To chyba nic milego ;(
Oj nie... zwłaszcza jak pojawią się na języku >.> Boli przy jedzeniu, przy piciu i przy mówieniu...

Psychiatra Hipek
Hayate Team

Wysłany: 28 Marzec 2010, 10:15   

Willfred napisał/a:
skopałem ogródek,
Biedny ogródek. T^T

btw. jestem chory, a muszę do szkoły chodzić, bo nauczycielka ma na to wy****** i nie przyszła jak miałem pracę zaliczeniową oddać, a teraz muszę ją złapać jak będzie...
Męczy mnie katar, kaszel i mam sucho w gardle, pochłaniam wielkie ilości napojów, herbaty, kawy i wody. xD
Ale narzekać nie mam zamiaru, jutro będzie gorzej - szkoła. xD
Wczoraj spałem od ~12 to dzisiaj o 09:30 - zawsze z 4-5 godzin mi starczało, a później i tak się leniłem w domu. xD

Mysia
I Am Giant

Wysłany: 28 Marzec 2010, 10:18   

nie trzeba było latać nocą po dyskotekach, to byście zdrowi byli! xD

Kamo
vel Kamatori

Wysłany: 28 Marzec 2010, 10:20   

a kto teraz na dyskoteki chodzi O_o

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 28 Marzec 2010, 11:04   

No właśnie? xD

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 28 Marzec 2010, 12:19   

Nasi kochani staruszkowie xD?

kimek
Touchpadowy Bot

Wysłany: 28 Marzec 2010, 12:20   

soczki na imieninach/urodzinach nei wystarczą juą :C

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 28 Marzec 2010, 16:18   

Kamatori napisał/a:
a kto teraz na dyskoteki chodzi O_o

też chciałabym wiedzieć o_o W swoim życiu byłam chyba tylko raz na dyskotece i wystarczy mi na całe życie :P

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 28 Marzec 2010, 16:27   

Niby gardło już nie boli, kataru też nie ma... pewnie pomogło to multum leków, które wczoraj podkradłam przeziębionej rodzince xD, ale o 4 mnie okres obudził i cierpię jak Lil, tylko leków przeciwbólowych nie biorę T.T
Ale mam już sok!!! marchewkowy!!! xD

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 28 Marzec 2010, 16:46   

ja biorę, bo już nie mogę wyrobić ^^' Ze Zniszczonkiem doszłyśmy do wniosku, że okres wymyślił... Ojciec Natur. Dlatego, że Matka Natura jest kobietą i sama wie, co to za cierpienie.... xD

Internista rad:
Hayate Team

Wysłany: 28 Marzec 2010, 18:09   

Mogę Wam tylko współczuć...

Bo nic więcej się nie da chyba zrobić :P

Ja mam katar i leczę się aspiryną i witaminami... Ponadto łupie mnie pod łopatką i w kręgosłupie, ale przecież trzeba robić na jutro sprawozdania z laboratoriów T.T
Ostatnio zmieniony przez rad: 28 Marzec 2010, 18:11, w całości zmieniany 1 raz  

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 28 Marzec 2010, 18:15   

to może napijmy się wszyscy soku? ^^

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 28 Marzec 2010, 18:28   

Zła wiadomość jest taka że skończył mi się sok. Za to dobra, umyłem wszystkie drzwi i jestem już zdrowy. Praca leczy! xD

kimek
Touchpadowy Bot

Wysłany: 28 Marzec 2010, 18:55   

nie wciskaj nam kitu xD

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 28 Marzec 2010, 19:01   

Skoro nie wierzysz, no cóż nie mój problem.
Chorobę najlepiej wypocić, a jeśli dzieje się to w czasie pracy to dobrze.
Oczywiście nie każdą chorobę, ale lekkie przeziębienie owszem.

Pielęgniarka aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 28 Marzec 2010, 20:46   

Willfred, nadal wciskasz nam kit ^^

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 28 Marzec 2010, 22:18   

Trochę kitu zawsze się przyda. xD

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 28 Marzec 2010, 22:22   

zwłaszcza przy budowie domu? xD

Internista rad:
Hayate Team

Wysłany: 28 Marzec 2010, 22:45   

Kit to kiedyś w okna się kładło xD Teraz to jako wypełniacze to albo szpachlówka, albo silicon albo pianka poliuretanowa xD Zależy w jakim przeznaczeniu ]:->

O kurde, ale żenujący żart dałem xD

Psychiatra Hipek
Hayate Team

Wysłany: 28 Marzec 2010, 23:03   

To to był żart? :p

Internista rad:
Hayate Team

Wysłany: 28 Marzec 2010, 23:46   

No w sumie masz rację... To chyba sama prawda xD

A tak serio serio... Stosuje się jeszcze gdzieś kit? Ktoś wie? :> Oczywiście poza tym tematem xD

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 29 Marzec 2010, 00:04   

W moim domku na wsi dalej uszczelniam okna kitem.

Internista rad:
Hayate Team

Wysłany: 29 Marzec 2010, 00:14   

Ano... Jak drewniane i starego typu to można ^^ Tak tradycyjnie :]

Ale z nowymi to już by chyba nie przeszło ;)

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 29 Marzec 2010, 01:24   

Z nowymi nie... bo by wyglądało do kitu. xD

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 30 Marzec 2010, 14:13   

Ja się przeziębiłam przy myciu okien xD. Ale już mi lepiej, sok rządzi! :P

Internista rad:
Hayate Team

Wysłany: 30 Marzec 2010, 17:17   

Mi katar pozostał. Ale... leczony trwa 7 dni, nieleczony tylko tydzień więc co za różnica xD
No i jeszcze mnie czasem coś pod łopatką łupnie xD

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 9 Lipiec 2010, 09:10   

Od niedzieli jestem cała w bąblach przez komary. Przez uczulenie na ich jad wszystkie są bardzo spuchnięte :(. Na dodatek jak znikają to pojawiają się duże siniaki :(. Już się przyzwyczaiłam, ale stopę mam spuchniętą jak balon, nie wiem dlaczego oO - najgorzej wieczorem, choć z dnia na dziej wydaje mi się, że opuchlizna mniejsza to wieczorami jakby wraca. te wakacje to jakieś utrapienie, najpierw angina i migdałki jak bąbki choinkowe, a teraz nogi poobijane, pogryzione i spuchniete :(

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 9 Lipiec 2010, 16:26   

biedna Rin-chan <glaszcze>. Mam nadzieję, że szybko wyleczysz nóżki... Moje są całe w odciskach i bąblach przez moje buty :(

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 10 Lipiec 2010, 10:38   

To też jest ból :) Ja sobie powiedziałam wiosną, że nie będę już nosić wysokich butów, ale nawet na płaskich robią się odciski xD Szczególnie te ciasne klapki - najlepsze są "palestyny" XDD

Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 10 Lipiec 2010, 16:33   

Jezus wiedział co nosi xD

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 10 Lipiec 2010, 22:15   

No :D, był przygotowanym piechurem xD

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 10 Lipiec 2010, 22:46   

Kurde, nie mam motywacji do pracy!

Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 10 Lipiec 2010, 23:13   

A cóż może lepiej motywować do pracy niż możliwość zjedzenia kromki świeżego chleba następnego ranka? Pracujemy bo musimy, pracujemy bo się tak idiotycznie urządziliśmy że pieniądze są sensem i celem naszego lichego życia... No i patrz prze ciebie też mam doła >_<

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 10 Lipiec 2010, 23:23   

Pieniądze nie są dla mnie celem i sensem życia, bo gdyby były to takie życie byłoby bez sensu. Forsa to tylko środek.
Ja chcę sie rozwijać żeby podbić rynek architektoniczny i mangowy w Polsce! xD

Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 10 Lipiec 2010, 23:26   

A po co chcesz podbić rynek architektoniczny i mangowy w Polsce (Powodzenia :)? A zresztą, są celem i sensem twojego życia, bo wątpię abyś miał własną farmę na której sam produkujesz wszystkie potrzebne do życia środki włącznie z narzędziami, jedzeniem i bimbrem xD A NAWET gdybyś ją miał, to skąd skombinowałbyś co posadzić? (no dobra, wiem że kradzież też jest rozwiązaniem, ale jest rozwiązaniem ZUYM!!!)
Ostatnio zmieniony przez Cperka 10 Lipiec 2010, 23:27, w całości zmieniany 1 raz  

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 10 Lipiec 2010, 23:28   

I tu się mylisz, bo akurat bimber produkuję w domu. xD
A czemu nie podbijać rynku? Nie chcesz być na szczycie dla samej satysfakcji? Poza tym rywalizacja mnie motywuje, tylko całe moje towarzystwo robi w innych branżach albo utknęło gdzieś bez perspektyw, względnie produkują dzieci. xD

Urtica
chaptergiver

Wysłany: 10 Lipiec 2010, 23:30   

no cóż, a ja bardzo rozumiem ból Willfreda - dzisiaj też mam dół motywacyjny, robię wszystko tylko nie to co trzeba :) wino nie pomogło, zakupy też nie, chipsy nie, edycja trzech rozdziałów i tłumaczenie jednego też nie - motywacja do tłumaczenia nudnego tekstu socjologicznego nadal nie nadchodzi

Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 10 Lipiec 2010, 23:31   

Cytat:
wino nie pomogło, zakupy też nie, chipsy nie, edycja trzech rozdziałów i tłumaczenie jednego też nie

Leczyć brak motywacji do pracy inną pracą? Ciekawa metoda...

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 10 Lipiec 2010, 23:34   

Bo nie zawsze pracujesz w czymś co lubisz, więc dobrze się zmotywować albo chociaż rozluźnić czymś co daje ci satysfakcję.

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 11 Lipiec 2010, 12:21   

Tak, stwórz to porządne wydawnictwo i wydaj kolejne tomy Kindaichiego xD

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 11 Lipiec 2010, 12:45   

Zamierzam i zrealizuję to w końcu. A polski rynek mangowy będzie leżeć u moich stóp. Hahaha.

Odpowiedz do tematu