Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
13 Maj 2017, 00:15
Urtica
Autor Wiadomość
Urtica
chaptergiver

Wysłany: 25 Sierpień 2008, 20:35   Urtica

O sobie:

jestem:
stoikiem
introwertykiem
pogodna
uczynna
złośliwa
uparta
+niektórzy twierdzą, że poczciwa
++wolałabym żeby twierdzili, że tajemnicza

nie znoszę:
sceptycyzmu
konfliktów
uprzedzeń
uogólnień
przegrywać (nienawidzę byłoby lepszym słowem)

lubię:
konkrety
dążenie do celu
kawę + ciastko

ulubione hasło: "trzeba być twardym nie miętkim"

Urtica obecnie pracuje nad:

Tłumaczenie:
Natsume Yuujinchou
Asu no Yoichi
.hack//4koma

Korekta:
Fullmetal Alchemist: Prototype
Ai Yori Aoishi
Chii's Sweet Home
Breath of Fire Ryuu no Senshi
Hayate no Gotoku
Kara no Kyoukai (manga)
Kenko Zenrakei Suieibu Umisho
Mahoraba
Nyan Koi!
Yamato Nadeshiko Shichi Henge
School Rumble
Toaru Majutsu no Index
Infinite Stratos

Cleaning:
Breath of Fire Ryuu no Senshi
Fate/Stay Night
Hayate no Gotoku
Kenko Zenrakei Suieibu Umisho
Kill me baby
Kimagure Orange Road
Momoiro Sango
Nyan Koi!
Shakugan no Shana
Tales of Eternia
Tales of the Abyss
Yamato Nadeshiko Shichi Henge

Typesetting:
Infinite Stratos

Edycja:
.hack//4koma
Chii's Sweet Home
Natsume Yuujinchou
Shakugan no Shana
Ichigo Mashimaro
Nemuri Hime ni 100man-kai no Kiss

QC:

I wpycha się wszędzie tam, gdzie nie ma przypisanej ekipy, robiąc rozdział "żeby nie leżało".

Zakończone:
.hack//G.U. - korekta rozdziały 4-6, 12-26, edycja rozdziały 4-6 + reedycja 1-3, QC rozdziały 1-11
090 - Eko no Issho - tłumaczenie rozdziały 1-5, korekta rozdziały 6-23, cleaning rozdziały 1-6, 10-14, 40, 43-60, edycja rozdziały 7-9, 20-23, QC rozdziały 2-6
Abenobashi Mahou Shoutengai - tłumaczenie, edycja
Acony - cleaning rozdziały 7-11
Bad Company - QC rozdziału 7
Battle Gothic Guardian Grim Reaper - korekta rozdziały 3-5
Cross Over - korekta rozdziały 1-19, typesetting rozdział 5, QC rozdziały 1-3, 6-19
DNA^2 - edycja rozdziały 22-42
Fate/Stay Night: Caladbolg Motto Yume no Tsuzuki - cleaning
Full Metal Panic! Ikinari - tłumaczenie, edycja
Full Metal Panic! Sigma - tłumaczenie, edycja
Futari to Futari - QC
Gaba Kawa - edycja
Henkoi! Yuuhi no Ochiru Jikan - korekta rozdziały 4-5
Higurashi no Naku Koro ni - Tatarigoroshi-hen - korekta, edycja
Higurashi no Naku Koro ni - Watanagashi-hen - korekta rozdziały 3-12, typesetting rozdziały 1-2
Ibara no Ou - korekta rozdziały 18-37 +omake, edycja rozdziały 18-25, cleaning rozdziały 26-37 +omake
Iiinari! Aiburation - korekta rozdziały 4-11, 15-23, edycja rozdziały 5-11, 20-23, typesetting rozdział 4, 19, cleaning rozdział 12, QC rozdziały 3, 13-15
Inukami - korekta rozdziały 19-23, QC rozdziały 12-13
Kanaete Aizen - edycja części 2
Koi no Akashingou - QC
Kore ga Watashi no Goshujin-sama - korekta rozdziały 1-9, 14-20, cleaning special 1, edycja
Love Hina Special - edycja
Macross Frontier: Nantoiu Deculture! - QC
Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's - korekta rozdziały 3-6 +speciale 1-3, typesetting rozdziały 3-5
Mahou Shoujo Madoka Magica - QC rozdział 2
Maid wo Nerae! - korekta; cleaning; QC rozdziały 1-2
Mama wa Shougaku 4-nensei - tłumaczenie rozdziały 1-12, QC do omake 2
Mimi wo Sumaseba: Shiawase na Jikan - QC
NAGI - edycja rozdziały 5-7 i omake
Ningyo Shiriizu - tłumaczenie, edycja
No Bra - cleaning rozdziały 13-25, edycja 26-31
Onani Master Kurosawa - korekta rozdziały 9-24, 26-29, cleaning rozdziały 9-11, 13-31, QC rozdziały 8-11, 24-25
Oretama - cleaning rozdziały 26-41
Princess Tutu - korekta rozdziały 1-2 oraz 6-10, edycja rozdział 1, czyszczenie, QC rozdział 10
Shaman King - tłumaczenie rozdziały 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 216-224, 234-285, korekta rozdziały 17, 19, 36-49, 53-78, 174-188, edycja rozdziały 18, 20-25, 33-35, 38-49, 52-53, 108-110, 119-285, cleaning rozdziały 36, 50, typesetting rozdziały 51, 54-74, 101-107, 198-215, QC do rozdziałów 26-29, 36, 117
Shoujo Sect - korekta rozdziały 2-7 oraz 9 i special z 1 tomu, edycja rozdziały 2-3 oraz 6-7 i special z 1 tomu, QC rozdziału 4, 8 i 10
Shuna no Tabi - tłumaczenie, edycja
Slayers Evolution-R - cleaning, QC rozdziały 2-4
Slayers Revolution - cleaning 1-2 wersje 2, rozdziały 3-6, QC
Suzuka - tłumaczenie 101-103, edycja rozdziały 79-91, 101-102, cleaning rozdziały 92-96, typesetting rozdziały 78, 113-126, QC rozdziały 62-77
Touhou: Blanket - tłumaczenie
Touhou: Inarekiezoka - tłumaczenie
Touhou: Keine wants children - tłumaczenie
Touhou: Keine-Sensei's Sleepy at 21 o'Clock - korekta
Touhou: korekta - tłumaczenie
Touhou: Yawarakana Puris - tłumaczenie
Vampire Vampire - tłumaczenie
Vandread Special Stage - cleaning
Yumemiru Santa Claus - korekta
Utsurowazarumono breath of fire IV - korekta, cleaning, QC rozdziały 1-22
Vandread - tłumaczenie rozdziały 6-16, edycja rozdziały 13-14, cleaning rozdziały 15-20
Zero no Tsukaima - korekta rozdziały 7-9, 16-19, 25-36, cleaning rozdziały 15-29, 32-36, edycja rozdziały 30-31
Anata to Senya Ichiya - korekta
Narutaru - tłumaczenie, korekta, edycja
Otogi Matsuri - tłumaczenie, korekta, edycja
Busō Renkin - tłumaczenie, edycja
Doujin Work - cleaning
Kimi no Iru Machi - cleaning
Yome ga Kore na Monde - cleaning
Dive in the Vampire Bund - tłumaczenie
IS! 4koma - korekta, edycja
Kingyo Sou - tłumaczenie, edycja
Ostatnio zmieniony przez Urtica 23 Czerwiec 2015, 00:18, w całości zmieniany 68 razy  

Urtica
chaptergiver

Wysłany: 26 Sierpień 2008, 18:35   

:) ha! dopiero teraz znalazłam to miejsce
napisałam trochę o sobie w dziale Przedstaw się więc proszę tam zaglądnąć - bardziej szczegółowy opis może nadejść niedługo :)

jak szczegółowy powinien być taki opis? :)

na razie czuję "lekki" zawrót głowy i próbuję uporządkować zadania na ten tydzień :)

Pielęgniarka aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 26 Sierpień 2008, 18:56   

Ten dział, Urtica, widoczny jest tylko dla grupy Hayate, a to co tam napisałaś jest już na stronie głównej. Tutaj zamieszczasz rozszerzony opis xD Więc do dzieła :D:D

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Chirurg Otigiruru
Hayate Team
Hayatowy ...

Wysłany: 26 Sierpień 2008, 18:57   

Szczegółowość tekstu w tym dziale jest dowolna. Jednym wystarczy krótkie

"Jestem fajny, spoko, wszyscy mnie lubią i jest git" xD

a inni mają całą litanię. ^^

Urtica
chaptergiver

Wysłany: 27 Sierpień 2008, 20:50   

CAŁA PRAWDA O KASI

czytać pierwszy post w temacie! ;) //aq

ulubiony autor: Saint-Exupery (wszystko oprócz "Małego Księcia")
ulubiony aktor: Jet Li
ulubiony animaka: Mamoru Oshii (wiem, że tendencyjne, ale cóż... nic na to nie poradzę)
książka, którą czytam: "Tańcz, tańcz, tańcz" Haruki Murakami
anime, któe sąu mnie na dysku: Blade of the Immortal, Code Geass R2, Detroit Metal City, EVE no Jikan, Gintama, Genius Party, Natsu no Sora, NAtsume Yuujinchou, Real Drive, Soul Eater, The Garden of Sinners, xxxHOLiC Kei
jakie mangi śledzę: Five, Kingyo Sou, Pahanjip, Reaching you, Shiawase Kissa Sanchoume, They, too, love, Midnight secretary,

Ostatnio zmieniony przez aqvario 27 Sierpień 2008, 20:57, w całości zmieniany 1 raz  

feliX

Wysłany: 1 Wrzesień 2008, 20:20   

Oooo... koleżanka będzie robić tłumaczenie do Ichigo Maschimaro! Obiecuję, że jak dojdzie mi pocztą zamówiony sprzęt i wreszcie złożę kompa w całość to ja się zabiorę za edycję. Na razie z braku dostępu do Photoshopa (mam już CS3 lecz nie mam go na czym zainstalować - ciekawe jak sobie z nim poradzę po przejściu z wersji 7.0) zrobię sobie test na tłumacza.

BTW Właśnie, co do tłumaczenia IM: zanim mi się sypnął dysk, dałem na forum linka z moim tłumaczeniem 21 rozdziału (Smoczek go wywalił), jako, że teraz to ty Urtica tym się zajmujesz, mogłabyś na to zerknąć? <Smoq - sio! Nie kasować tego! xD> Teraz zmieniłbym kilka rzeczy (min. dwie z kilku zastosowanych tam czcionek) lecz jeśli nie miałabyś nic przeciwko temu to czy można by wykorzystać to co już zrobiłem?

Urtica
chaptergiver

Wysłany: 6 Wrzesień 2008, 00:01   

eh, szkoda że dopiero dzisiaj tu zaglądnęłam :(
chyba jeszcze nikt się nie wziął za poprawianie więc chętnie parę rzeczy pouzupełniam :) dzięki

Pielęgniarka aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 6 Wrzesień 2008, 15:37   

Tylko i tak to będzie robione od początku. Każdy tumacz i edytor ma swój styl - jesteś tłumaczem, Urtica, więc powinnaś to zrobić od podstaw. :)

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Rai
Hayatowa Kotka
Miau?

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 19:55   

I ja witam Urticę-chan. ^^ Choć trochę spóźniona.. xD Konban wa i miło poznać. Owocnej pracy i braku lenistwa. ^^
Baw się dobrze z Hayateńczykami! ^^

Urtica
chaptergiver

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 20:25   

na brak zajęcia już przezornie przestałam już narzekać :)

a dzisiaj jestem szczególnie dumna z nóg Ayukawy :)

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 20:32   

Hehe xD... Urtica, ale jak Ci się u nas podoba/pracuje xD? Może zachęcisz innych, jakąś reklamę w stylu "Jak skanlacje, to tylko Hayate!", czy cuś xD?

Urtica
chaptergiver

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 20:51   

co tu dużo mówić: podoba mi się :) złapałam kompletnie bakcyla... siedzę i godzinami bawię się photoshopem (towarzyski zombie...), w pociągu, samolocie, w pracy, po pracy, nad ranem skacowana po imprezie... (śmiech przez łzy), od czasu do czasu siądę i potłumaczę sobie coś (szczególnie bawi mnie tłumaczenie sfx - znalazłam nawet polski słownik wyrazów dźwiękonaśladowczych tzn wiem że istnieje jeszcze tam nie zaglądałam - trzeba zapłacić a ze mnie skąpiradło)

a teraz czas na reklamę: Hayate: najlepsze, najciekawsze skanlacje, a przede wszystkim najczęstsze ich aktualizacje

Pielęgniarka Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 20:59   

Urtica - najfajniejsze jest wymyslanie onomatopej (ciągu ciągu xD), jaką my mieliśmy zajawkę z Yashą w czerwcu, to głowa mała xD!

A ostatnie zdanie, co tu dużo mówić - szczera prawda, O! xD

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 18 Wrzesień 2008, 23:44   

tak, zwłaszcza z tymi częstymi aktualizacjami xP

Bo Hayate jest the best, kto nie wierzy głupi jest! ;)

buli696

Wysłany: 7 Luty 2011, 21:50   

Urtica musze ci podziekowac za to co wlasnie robic jednym slowem za niszczenie tego czym kiedys bylo Hayate im wiecej slysze o tym co sie dzieje w grupie jak ludzi sa naskakiwani oraz w jaki sposub sa nagle bez zadnych rozmow zmieniane rozne ustalenia a z tego co przeczytalem z fragmentow waszych rozmow powiem jedno albo jestescie wiekszymi dzieciakami nic my bylismy gdy zaczynalismy albo ... niebede nawet pisal bo szkoda

Urtica
chaptergiver

Wysłany: 7 Luty 2011, 22:23   

nudzi ci się i chcesz się z kimś pokłócić, czy co?

buli696

Wysłany: 7 Luty 2011, 22:25   

nie chcialem napisac co mysle i tyle jakbym chcial si epoklucic uzylbym gg^^ jest szybciej i tyle

[ Dodano: 7 Luty 2011, 22:26 ]
a i neinudzi mi sie mam co robic odziwo

NoNameX0
Kuma-goroshi

Wysłany: 7 Luty 2011, 23:01   

Przepraszam, ale czy dałoby rade zainstalować jakiś auto-słownik w przeglądarce ?

Bo wiesz, nie po to automatycznie podkreśla wyrazy uznawane za błędy, żeby je jeszcze ignorować, z interpunkcją i ortografią mogłem przeczytać i zrozumieć o minutę szybciej, ale bez tego niepotrzebnie zmarnowałem minutę, którą mogłem przeznaczyć na coś bardziej epickiego.

Ekhem :

super rze masz co robic ale jakim prafem sadziż rze Urtica niżdży Hayate ? ^^

Rozumiem, że tutaj możesz napisać co o kim myślisz, ale to niefajnie mówić, że ktoś niszczy Hayate ^^

Btw, mógłbyś napisać posta jak należy ^^? Bo wiesz, ja naprawdę nie rozumiem niektórych kwestii >.<

For the Hor.... Urti !!!

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 7 Luty 2011, 23:18   

buli696 napisał/a:
Urtica musze ci podziekowac za to co wlasnie robic jednym slowem za niszczenie tego czym kiedys bylo Hayate im wiecej slysze o tym co sie dzieje w grupie jak ludzi sa naskakiwani oraz w jaki sposub sa nagle bez zadnych rozmow zmieniane rozne ustalenia a z tego co przeczytalem z fragmentow waszych rozmow powiem jedno albo jestescie wiekszymi dzieciakami nic my bylismy gdy zaczynalismy albo ... niebede nawet pisal bo szkoda

Nie demonizujmy. Nic takiego znowu się nie dzieje. To, że czasami się pokłócimy jest zupełnie normalne. A drążenie rzekomych konfliktów niczemu nie służy.

Pielęgniarka aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 8 Luty 2011, 03:47   

Uch, spokojnie, pisałem ci Buli na gg, więc już tu nie przesadzaj. Z zewnątrz wygląda to inaczej, a na pewno nie uczestniczyłeś w ostatnim roku wystarczająco aktywnie, aby wiedzieć co się dzieje. Najczęściej wygląda to jak w każdej grupie. Stres, kłótnia, rozładowanie i tak w kółko, jak w życiu ;p

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 8 Luty 2011, 15:21   

Poza tym to jeszcze zależy kto marudził... Bo jeśli ci, którzy w Hayate są praktycznie duchem i za każdym razem trzeba ich poganiać, żeby łaskawie coś zrobili... To wiecie, nie ma co się przejmować. Bo jak dalej będą tak się "udzielać" w grupie jak do tej pory, to wylecą i tyle.

A ogólnie, to tak jak powiedział Aq - stresy, kłótnie i pogodzenia, jak w każdym innym miejscu, gdzie zbierają się ludzie ^^

I powtórzę to, co pisałam już wcześniej, po tym jak ja i Aq oddaliśmy Urice ster Hayate na okres wakacji. Nie ze wszystkimi jej decyzjami się zgadzam, ale nie powiedziałabym, że to był błąd. Nie powiedziałabym też, że Urti rozwala Hayate. Jej metody są ostre, czasem nie patrzy na to, co pisze i że to może kogoś dotknąć (uch, przyganiał kocioł...)... Ale niekiedy inne metody nie skutkują.

Więc chociaż nie wykrzyknę jak NoName, muszę powiedzieć zgodnie ze swoim sumieniem, że Urtica wykonuje dobrą robotę w Hayate i ktoś, kto już nie jest w grupie i nie zna sytuacji z własnego doświadczenia, nie ma prawa jej krytykować w ten sposób, Buli.

(piszę tego posta dopiero teraz, bo musiałam - jak to się mówi - przespać się z tym, przemyśleć... i ochłonąć ^^)

buli696

Wysłany: 10 Luty 2011, 22:34   

lili to ze opuściłem grupę nie znaczy ze się choć trochę nie orientuje w tym co się dzieje wyraziłem swoje zdanie i tyle co do NoNameX0 swoja wypowiedzią potwierdził tylko to co o nim czytałem i słyszałem wiec albo coś w tym co wiem jest albo naprawdę nie wiem widocznie wszystkie to co słyszałem jest wysanne z palca choć to wątpię.

co do Urtica nie powiem ze wszystkie jej decyzje są złe z wieloma się zgadzam ale robienia z człowieka idioty itp. tylko dlatego ze zwrócił słuszna uwagę jest jak dla mnie po prostu dziecinę i głupie co lepsze wiem ze już kilku odeszło i jeszcze kilku zamierza odejść aq i lil jak pamiętacie sytuacje z smokiem to teraz się szykuje powtórkę z niej z tym ze są małe szanse ze skończy się to tak pięknie jak ostatnim razem.

Urtica
chaptergiver

Wysłany: 10 Luty 2011, 22:55   

hm, za dużo ogólników, może tak szczegóły jakieś? bo nie przypominam sobie
buli696 napisał/a:
robienia z człowieka idioty

a raczej bym pamiętała :)

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 10 Luty 2011, 22:59   

buli696 napisał/a:
wiem ze już kilku odeszło i jeszcze kilku zamierza odejść

A to masz ciekawe wiadomości. Ja nic nie wiem o tym, żeby ktoś odszedł przez Urticę. A jak już mówiłam - jak chcą odejść osoby, które tylko figurują na liście członków Hayate, to ja ich zatrzymywać nie zamierzam.

Ryohei
Muttsuri-ni :D

Wysłany: 10 Luty 2011, 23:11   

buli696 napisał/a:
ze już kilku odeszło i jeszcze kilku zamierza odejść aq i lil jak pamiętacie sytuacje z smokiem to teraz się szykuje powtórkę z niej z tym ze są małe szanse ze skończy się to tak pięknie jak ostatnim razem.

Nie wiem kolego kogo masz na myśli :P
Bo odkąd jestem to tylko odszedł Kamo i to nie przez Urti :>
Ma cięty język, ale raczej każdy jest o niej nastawiony neutralnie :)
Czasami denerwuje, to prawda, ale kto tego nie robi? hm? Ty nikogo nie wnerwiasz?

BTW. Smoczek chce odejśc? I tak nic nie robi :) Jeden problem z głowy xd
Przynajmniej nie będę musiał po tydzień/dwa czekac na jego QC...

Bez obrazy Smoku^^

Urtica
chaptergiver

Wysłany: 10 Luty 2011, 23:19   

Ryohei napisał/a:
raczej każdy jest o niej nastawiony neutralnie :)

że co?!!
to nie jestem przez wszystkich uwielbiana?!!
szok

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 10 Luty 2011, 23:28   

Ryohei napisał/a:

BTW. Smoczek chce odejśc? I tak nic nie robi :) Jeden problem z głowy xd

Nie, nie zrozumiałeś go ^^" Buli nawiązał do sytuacji, gdy spora część grupy rozważała odejście przez zachowanie Smoka. Ale Smoq się zmienił i jest w porzo, nawet jeśli trzeba długo czekać na jego QC ^^"

NoNameX0
Kuma-goroshi

Wysłany: 10 Luty 2011, 23:30   

buli696 napisał/a:
co do NoNameX0 swoja wypowiedzią potwierdził tylko to co o nim czytałem i słyszałem wiec albo coś w tym co wiem jest albo naprawdę nie wiem widocznie wszystkie to co słyszałem jest wysanne z palca choć to wątpię.

Po prostu chcesz powiedzieć, że jestem popularny : >?

Suuuper, nie wiedziałem, że zaczną rozmawiać na mój temat, a to czy pozytywne czy negatywne rozmowy są, nie obchodzi mnie to, po prostu jestem sławny ! <--- zazdrościsz?

Urtica napisał/a:
Ryohei napisał/a:
raczej każdy jest o niej nastawiony neutralnie :)

że co?!!
szok

Dokładnie O_O

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 11 Luty 2011, 00:15   

Urtica napisał/a:

że co?!!
szok

The illusion shatered. xDD

Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 11 Luty 2011, 07:10   

Lepiej żyć w błogiej nieświadomości, niż nieść ze sobą ból wszechświata ;)

buli696

Wysłany: 11 Luty 2011, 10:58   

wiecie jak tak czytam was do dochodzę do wniosku ze wy se naprawdę lubicie porobić z ludzi idiotów :/ a lilka masz albo nieaktualne wiadomości albo po prostu nie zauważasz tego że ludzie odchodzą no cóż tak bywa. prawdę mówiąc po przeczytaniu tych postów odechciało mi się rozmowy z wami bo konkrety pewnie tez będą tak potraktowane jak reszta wiec niewidzie potrzeby ich podawania jedno co powiem grupa zmieniła się i chyba nie na lepsze moim zdaniem ale to raczej was nie obchodzi to co chciałem napisać napisałem i powiem jedno po niektórych wypowiedziach czuje się mocno zdegustowany i nie dziwie się że co nie którzy tak na was narzekają.

ps. NoNameX0 nie jesteś sławny akurat się natoczyłeś i tyle bo są osoby o których się mówi dużo więcej ciebie jedynie się gdzie nie gdzie dodaje jako małego nie znośnego cwaniaka i tyle.

Urtica
chaptergiver

Wysłany: 11 Luty 2011, 11:48   

mały nieznośny cwaniak cwaniakuje bo przetłumaczył ostatnio dwie mangi w całości :)

a twoje ostrzeżenia, Buli, ciężko potraktować jakoś poważnie, bo są za bardzo zawoalowane i nieokreślone, coś w stylu: uważajcie zaraz nastąpi koniec świata, i choć faktycznie od kiedy jestem w grupie zdarzyły się dwa momenty, kiedy ludzie byli tak wkurzeni, że duża część zastanawiała się nad jej opuszczeniem, to teraz jakoś nie wyczuwa się tej atmosfery

jak tak mocno się zastanowię to faktycznie np. Mysi dawno u nas nie było, ale cóż, jej wybór, już została skutecznie zastąpiona w większości swoich projektów

czasami nawet odnotowujemy powroty ludzi, jak np. Mrjogurt, czy Otigiruru

więc naprawdę nie wiem, kto i co ci nagadał, ale sytuacja nie wygląda jakoś źle i nikt się nie skarżył mi (no może poza Willem, który kazał mi się odstosunkować od jego projektów :)) ani jakoś bardziej oficjalnie nie zgłaszał, że coś mu się nie podoba

jako grupa powinniśmy być w stanie się dogadać w naszym własnym gronie, a jeśli ktoś chce powiedzieć mi, co mu się nie podoba w moim zachowaniu zawsze istnieją pw i gg

Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 11 Luty 2011, 11:58   

Urtica napisał/a:

więc naprawdę nie wiem, kto i co ci nagadał, ale sytuacja nie wygląda jakoś źle i nikt się nie skarżył mi (no może poza Willem, który kazał mi się odstosunkować od jego projektów :))

No, ale ja nie zamierzam odchodzić z grupy, więc konfliktu nie ma. xDD

NoNameX0
Kuma-goroshi

Wysłany: 11 Luty 2011, 13:59   

buli696 napisał/a:
ps. NoNameX0 nie jesteś sławny

Willfred napisał/a:
The illusion shatered. xDD

<rrryyyk i pppłłłaaacz>

Urtica napisał/a:

mały nieznośny cwaniak cwaniakuje bo przetłumaczył ostatnio dwie mangi w całości :)

Ta, przepraszam. Obiecuję, że się poprawię, że przestanę się obijać i wezmę się do pracy, żeby dogonić starych wyjadaczy :(

buli696 napisał/a:
i powiem jedno po niektórych wypowiedziach czuje się mocno zdegustowany i nie dziwie się że co nie którzy tak na was narzekają.

I powiem jedno, po niektórych wypowiedziach Buli'ego, czuję sie mocno zdegustowany, a spowodowane jest to tym, że nie widzę żadnego przecinka w jego wyrażeniu.
Nie po to uczą nas ortografii i interpunkcji, żeby Buli sobie przyszedł i napisał zdanie, które kierując do jednej osoby odbiera je kilka innych bo nie wiadomo co i do kogo.

buli696 napisał/a:
a lilka masz albo nieaktualne wiadomości albo po prostu nie zauważasz tego że ludzie odchodzą

A Buli, masz albo zjebaną datę na kompie albo po prostu nie zauważasz swojej głupoty.
Próbujesz nam udowodnić, że jak Ciebie nie ma w Hayate to hayate ulega zniszczeniu ? :OO
Przestań myśleć o sobie w liczbie mnogiej!

Urtica napisał/a:
Buli, ciężko potraktować jakoś poważnie, bo są za bardzo zawoalowane i nieokreślone, coś w stylu: uważajcie zaraz nastąpi koniec świata

Pielęgniarka Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 11 Luty 2011, 15:34   

Ok, Buli. Chcesz faktów? To proszę:

Od momentu, gdy wyleciał Hipek z grupy ubyło:
- Mio (wywalona po ponad rocznym urlopie i nieodzywaniu się)
- Lilone (zrezygnował, widząc, że ma mało czasu)
- Sentro (zrezygnował - ale ty znasz lepiej jego sytuację niż ja)
- Beatrice (zrezygnowała - ale nie napisała tego wprost, tylko przekazała Mysi O.o Usunięta dopiero po jakimś czasie od tego momentu)
- Masuo (zrezygnował z braku wolnego czasu)
- Przemek3 (zrezygnował z braku wolnego czasu)

Oczywiście te "braki czasu" to mogą być wymówki, aby nie mówić wprost, że się odchodzi przez kogoś z grupy. Ale ponieważ zakładam, że raczej ludzie mają jaja, żeby powiedzieć prawdę, to nie widzę tu nikogo, który odszedłby przez Urti, czy kogokolwiek.

Hm... Więc albo padło mi na mózg i jestem ślepa... Albo mówisz o ludziach-duchach, którzy są tylko i wyłącznie z nicka w grupie. A o tych już swoją opinię wyraziłam. Szkoda będzie niektórych, ale co zrobić? Przecież nikt nie będzie stał z karabinem i przytrzymywał ich w Hayate.

Pielęgniarka aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 25 Luty 2011, 10:50   

Napisane 12 lutego 2011

Och, przestańcie. Urti czasem przesadzała forsując szybkie tempo, ale to było nieuniknione i jeśli nie ona by to zrobiła, to zrobiłyby nam to powstające jak grzyby po deszczu grupy, które wydają rozdział, bo ich ulubiona mangusia nie ukazała się od dwóch tygodni. Czytać - sam starałbym się przyspieszyć prace nad tytułami.

Sprawa została załatwiona, a jeśli narzeka na grupę ktoś, kto zrobił 1-2 rozdziały na rok, to osobiście wisi mi jego zdanie i może sobie z grupy odejść w każdej chwili. No a aktywni (czasem mniej) członkowie grupy raczej mi mówią, co im się nie podoba (a w każdym razie paru mi powiedziało) i to wystarczy, abym mógł podjąć jakieś tam decyzje lub nie.

Więc Buli, konkrety mnie na gg proszę, tak jak ostatnio gadaliśmy. Zawsze rozmawiam z osobami, jeśli mam sygnały, że coś im nie pasuje. O ile mi odpowiedzą.

Ostatnio zmieniony przez aqvario 25 Luty 2011, 10:52, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu