Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Odblokowywanie rozdziałów
Autor Wiadomość
Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 23 Maj 2012, 20:28   Odblokowywanie rozdziałów

Ten temat będzie służył do zamieszczania zażaleń na nieodblokowane do ściągnięcia rozdziały po terminach.

Cyan
Gość

Wysłany: 3 Czerwiec 2012, 19:17   ...

Minami-ke - tom 6 rozdziały 6 i 7

Lol, nie wiem, od kiedy one czekają na odblokowanie... x'D

BlackKuma

Wysłany: 9 Maj 2013, 00:31   

Kiedy zniesiecie tą bzdurną blokadę?? Zarabiacie na tym, że się tak boicie o te tłumaczenia?
Lubię wasze tłumaczenia i mangi, które robicie, ale to co z tym downloadem wyprawiacie to przesada.

Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 9 Maj 2013, 11:50   

NEVER! We will NEVER take this block off... at least not until Aqvario is our admin xD.

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 9 Maj 2013, 12:54   

BlackKuma napisał/a:
Zarabiacie na tym, że się tak boicie o te tłumaczenia?
Nie, my jeszcze dokładamy do tego kasę, czas i pasję. I dlatego nie chcemy, aby ktoś zarabiał. A kiedy? Na koniec miecha - bo szykują się kolejne poprawki strony w związku z DL, więc będzie przy okazji.

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Devu
Hell Dash

Wysłany: 9 Maj 2013, 14:56   

BlackKuma napisał/a:
Zarabiacie na tym, że się tak boicie o te tłumaczenia?
No jasne! Zarabiamy na tym grube miliony (na głowę) miesięcznie! Każde przeczytanie rozdziału to wpływ na hayatańskie konto kwoty 100tys. złotych! Ja dzięki hajsowi z Hayate mam 4 wille i jestem najbogatszym Polakiem (widocznie inni sporo kasy wydają).

Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 9 Maj 2013, 16:02   

Devu napisał/a:
No jasne! Zarabiamy na tym grube miliony (na głowę) miesięcznie! Każde przeczytanie rozdziału to wpływ na hayatańskie konto kwoty 100tys. złotych! Ja dzięki hajsowi z Hayate mam 4 wille i jestem najbogatszym Polakiem (widocznie inni sporo kasy wydają).

Myślę, że ten sarkazm jest odrobinę przesadzony... Byłem "najpłodniejszym" tłumaczem przez dwa lata z rzędu, a stać mnie tylko na jedną willę i Lamborghini :/

Miu
Hayate Team
Aye Sir!

Wysłany: 9 Maj 2013, 18:20   

Widocznie im mniej robisz tym więcej zarabiasz ;d

Cytat:
NEVER! We will NEVER take this block off... at least not until Aqvario is our admin xD.

Jesteśmy w Polsce :>

Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 9 Maj 2013, 20:26   

Miu napisał/a:
Jesteśmy w Polsce :>
Ale chyba nie wszyscy (kojarzę co najmniej dwójkę co nie jest) SZANUJMY MNIEJSZOŚCI !!!

Takie małe pytanko: Kto wam płaci? No bo przecież nie ci co czytają. [chwile myśli] WIEM! Jesteście w konszachtach z Ministerstwem Kultur i Dziedzictwa Narodowego! Te grube miliony są z budżetu państwa! To przez was mamy w Polsce dziurę budżetową!
Ostatnio zmieniony przez Alexandrus888 9 Maj 2013, 20:27, w całości zmieniany 1 raz  

Devu
Hell Dash

Wysłany: 10 Maj 2013, 03:15   

Miu napisał/a:
Widocznie im mniej robisz tym więcej zarabiasz ;d
Dokładnie tak!

Alexandrus888 napisał/a:
Takie małe pytanko: Kto wam płaci?
Szybciej można by było odpowiedzieć na pytanie kto nam nie płaci.

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 10 Maj 2013, 18:20   

Devu napisał/a:

Wszyscy? :D

Devu
Hell Dash

Wysłany: 11 Maj 2013, 15:23   

Tapion Virgo napisał/a:
Devu napisał/a:

Wszyscy? :D
Zgadza się :(

zielonek545

Wysłany: 11 Maj 2013, 18:35   Upload suzuki..

Siemka! Nie mogę pobrać rozdzialow 97+ suzuki.. Nie ma downloadu? Może ktoś rozdzialy 97 + zuploadowac? No nie wiem.. zrobie wszystko za download ;)

Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 11 Maj 2013, 19:09   

Rozdziały 97-106 są przecież do ściągnięcia O.o Rozdziały powyżej 107 są jeszcze nie udostępnione.

zielonek545

Wysłany: 12 Maj 2013, 13:43   

Okejka.. znalazlem 12 tomik.. Może jakiś edytor by mi przeslal na maila 13 i 14 tomik? Naprawde cyrograf podpisze za tą mange!

Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 12 Maj 2013, 13:53   

Nie podpisuj cyrografu. Nie warto. Lepiej zrobić test. Większe szanse osiągnięcia celu!

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 12 Maj 2013, 14:40   

Zielonek, proszę: http://manga.animea.net/suzuka.html

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

zielonek545

Wysłany: 12 Maj 2013, 23:03   

Ale po polsku, od was.. Zrobię wszystko za rozdziały po polsku! :P Nienawidzę czytać na komputerze.

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 12 Maj 2013, 23:41   

... to ty sobie drukujesz nasze skanlacje? o.o

Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 13 Maj 2013, 07:50   

aqvario napisał/a:

Tego jeszcze chyba nie było...

zielonek545

Wysłany: 13 Maj 2013, 08:01   

Niee ;p Czytam sobie na telefonie.. Ma ktoś te rozdzialy do downloadu?

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 13 Maj 2013, 08:56   

Cperka napisał/a:
Chyba było.

Zielonek: telefon/smartfon to też komputer. Tablet to też komputer. Smart TV to też komputer. Konsola do gier, to też komputer. Czytnik ebooków to też komputer. Do każdego z tych urządzeń można wgrać dowolny system operacyjny i dowolne oprogramowanie. Czyli czytasz na komputerze. Rozdziałów wydanych w formie elektronicznej nie da się czytać na niczym innym, co nie jest komputerem. Chyba że sobie wydrukujesz. I nie, nikt nie będzie miał ich dla ciebie. Ani dla nikogo innego. Odpuść sobie. Pod koniec maja odblokuję, nie wcześniej.

Ostatnio zmieniony przez aqvario 13 Maj 2013, 08:57, w całości zmieniany 1 raz  

zielonek545

Wysłany: 13 Maj 2013, 11:13   

Pisząc komputer, miałem na myśli PC. Dlaczego nie udostepniacie rozdzialow do sciagniecia? Co to za roznica czy bedą teraz, czy za miesiac do downloadu? (oprocz tego, ze ludzie czekaja). Ranyy.

BlackFox
>.<

Wysłany: 13 Maj 2013, 11:18   

wiesz, ja na twoim miejscu cieszyłbym się że będzie można zacząć ściągać pod koniec maja a np blokada została by przedłużona/ wprowadzona na stałe ;)

What do we say to the god of death? Not today!

zielonek545

Wysłany: 13 Maj 2013, 17:37   

No bez przesady.. Teraz będe musiał bawić się w zapisywanie stron na dysku.. Na upartego, to ten uploader z waszej nie lubianej m-lib, moglby poprostu zapisywac po 1 stronie, zlozyc w rozdzialy i wstawic.
Ehh już lepiej porzuccie ten projekt i dajcie innej grupie skanlacyjnej.. Może nie będą takimi oszołomami i nie zablokują downloadu. Znajde sposób i na złość wam wstawie na waszą kochaną mange-lib. Jak znajdę sposób, to wstawie. OBIECUJE!
Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez zielonek545 13 Maj 2013, 17:58, w całości zmieniany 1 raz  

Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 13 Maj 2013, 18:04   

zielonek545 napisał/a:
Znajde sposób i na złość wam wstawie na waszą kochaną mange-lib. Jak znajdę sposób, to wstawie. OBIECUJE!

Wiesz, nad tym readerem głowiły się najtęższe głowy polskiego zjednoczonego światka skanlacyjnego (mylę się?), więc życzę powodzenia, lol xD

Miu
Hayate Team
Aye Sir!

Wysłany: 13 Maj 2013, 18:27   

Whoaaaaa! Ale jesteś GROOOOŹNY!!

Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 13 Maj 2013, 19:12   

@ zielonek545
Osiągniesz tylko efekt odwrotny do zamierzonego: download zostanie zablokowany na stałe a nie na 6 miesięcy (czy dobrze słyszałem że czas ten ma zostać skrócony? jak tak to nie zwracajcie uwagi na trolla)

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 13 Maj 2013, 19:43   

Tak, będzie skrócony, ale całkowicie nie zniknie. A nawet będzie skrócony bardziej niż początkowe półtora miesiąca. Jeszcze nie wiem na ile, może 3-4 tygodnie, zobaczę jeszcze. Tylko to nie teraz, bo potrzebuję zsynchronizować to z CM. Na razie wróci do poprzednich 5-6 tygodni.

Ostatnio zmieniony przez aqvario 13 Maj 2013, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  

Aratar
Valar

Wysłany: 13 Maj 2013, 20:45   

aqvario napisał/a:
Tylko to nie teraz, bo potrzebuję zsynchronizować to z CM.

CM - CyanogenMod? xD
Za dużo chyba przy androidzie siedzę.

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 13 Maj 2013, 23:43   

Zgaduje, że CM to Centrum Mangi ^^
Ostatnio zmieniony przez Tapion Virgo 13 Maj 2013, 23:44, w całości zmieniany 1 raz  

De Votek

Wysłany: 14 Maj 2013, 20:59   

jak dla mnie 2 tygodnie to najlepszy okres

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 14 Maj 2013, 22:14   

A jak często wchodzisz na strony grup, od których coś czytasz?

Devu
Hell Dash

Wysłany: 20 Maj 2013, 01:21   

Cperka napisał/a:
aqvario napisał/a:

A to nie jakąś mangę Hayate ktoś kiedyś wydrukował i dał nauczycielowi z jakiejśtam okazji?

De Votek napisał/a:
jak dla mnie 2 tygodnie to najlepszy okres
A IMHO najbardziej optymalnym okresem jest miesiąc, bo wydaje mi się, że często właśnie co tyle ludzie chodzą po stronach grup i ściągają rozdziały.
Ostatnio zmieniony przez Devu 20 Maj 2013, 01:23, w całości zmieniany 1 raz  

Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 20 Maj 2013, 10:41   

Devu napisał/a:
bo wydaje mi się, że często właśnie co tyle ludzie chodzą po stronach grup i ściągają rozdziały.

Jakieś logiczne wyjaśnienie tego? Wydaje mi sie, ze jesli juz ludzie by regularnie wchodzili na stronke to co tydzien... ale prawde mowiac - nie wierze w az taka regularnosc, chyba ze dostaja konkretne info, ze co tydzien aktualka.

Devu
Hell Dash

Wysłany: 20 Maj 2013, 12:59   

Smoq napisał/a:
Devu napisał/a:
bo wydaje mi się, że często właśnie co tyle ludzie chodzą po stronach grup i ściągają rozdziały.

Jakieś logiczne wyjaśnienie tego?
Ja sam oraz kilka osób, które znam, sprawdzamy strony grup około co miesiąc, więc powiedzmy, że moim uzasadnieniem będzie... "wiem po sobie".

De Votek

Wysłany: 20 Maj 2013, 14:55   

z początku co tydzień, ale teraz wiem kiedy mniej wiecej wypuszczają

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 20 Maj 2013, 17:34   

Ludzie czytający na CM i ML często w ogóle nie chodzą po stronach grup. A ponieważ wiele grup wypuszcza rozdziały z danego projektu raz na miesiąc (nie aktualki, bo te są częstsze, ale przecież na każdej nie ma wszystkich projektów), to zaczynają się niecierpliwić, gdy mniej więcej mija miesiąc i wtedy pytają na czacie, czy ktoś wie, kiedy będzie. Ale nadal nie idą na strony grup. Dopiero jak są odesłani, to idą. Inna sprawa, że niektóre grupy robią aktualki rzadziej niż raz na miesiąc.

Celem blokady jest, aby czytelnik przeczytał rozdział na stronie grupy, zamiast np dawał nabijać komuś kabzę na chomiku czy ML. Ale ten eksperyment nie wypalił w 100%, bo ludki nadal nie czytają na stronach grup. I nawet, gdy wrzucałem chapki na Centrum Mangi z 3 miesięcznym opóźnieniem, to się okazywało, po komentarzach, że sporo osób u nas na stronie wcześniej nie było. Na ML po roku potrafią trafić się komentarze, czy ktoś kontynuuje mangę, bo kliknięcie w link do grupy przekracza możliwości - napisać komentarz łatwiej.

Ponieważ blokada i tak nie jest w stanie podnieść odwiedzalności naszej strony (ani żadnej innej), z czym po prostu trzeba się pogodzić, a CM osiągnęło już zadowalającą popularność, to skrócę blokadę do 2 tygodni po uploadzie na CM. 2 tygodnie na CM wystarczy, aby ci, co mieli przeczytać, to przeczytali tam. A tydzień u nas wystarczy, aby nasi wierni czytelnicy przeczytali u nas. Zazwyczaj uploaduję rozdziały na CM mniej więcej tydzień po naszej aktualce. Czasem dłużej, czasem krócej, ale docelowo poleci to automatem.

Także blokada będzie w granicach 3 tygodni. Ale jeśli będziemy robili eventy (co się okaże), to te będą raczej traktowane jako całość i blokada będzie liczona od zakończenia eventu, a nie jego początku (np maraton grudniowy). Takie są wstępne założenia, co też się okaże.

Jak obiecałem, blokada powinna zostać zdjęta koło końca maja. Chociaż mam strasznie pod górkę i wszystko się wali, żeby się wyrobić. Np partycja z całym kodem strony została uszkodzona przez stary kontroler na płycie głównej i chkdsk pracował dokładnie 14,5 dnia (24/7) - miałem całkowitą blokadę do swoich danych, z których i tak połowa poszła się kochać. A mała ma kolki, więc większość czasu trzeba spędzać na jej bujaniu, drze się w niebogłosy i nic raczej nie jesteśmy w stanie z Lilką w tym czasie zrobić. Z tego powodu pisałem wyżej, że najpierw skrócę do poprzednich 5-6 tygodni, a potem dopiero do 3, gdy odpowiednio oprogramuję ten mechanizm.

De Votek

Wysłany: 20 Maj 2013, 19:16   

mi pasuje,
brakuje jej braciszka;p

Gokiburi

Wysłany: 21 Maj 2013, 22:02   

O dobrze że dzisiaj zajrzałam do tego tematu, bo bez zadawania pytania dowiedziałam się wszystkiego co chciałam ^^

A małą lepiej masować po brzuszku niż bujać.

Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 21 Maj 2013, 23:54   

Gokiburi napisał/a:
A małą lepiej masować po brzuszku niż bujać.

Bujanie jej pomaga, masowanie brzuszka niezbyt, ale to może dlatego, że wciąż nie odpadł jej kikut po pępowinie, więc trzeba ostrożnie z tym masowaniem.

BlackKuma

Wysłany: 21 Czerwiec 2013, 21:52   

Byłem w niebo wzięty jak przeczytałem o tym skróceniu blokady^^ I mam nadzieje, że nikt nie traktował tego tekstu o zarabianiu przez was na skanlacjach poważnie, bo i nie było to pisane na poważnie:P
Zaglądam na strony grup co parę dni, bo przecież ile to zajmuje?;) A rozdziały zawsze ściągam ze strony grupy, chyba że faktycznie nie mam wyboru (nie działa download, martwa grupa itp.).

Czekam z niecierpliwością na całkowite zdjęcie blokady.
Ostatnio zmieniony przez BlackKuma 21 Czerwiec 2013, 21:54, w całości zmieniany 1 raz  

nigday

Wysłany: 2 Październik 2013, 22:33   

GTO: Shonan 14 Days tak dawno minęło xD

^^^^^
Gość

Wysłany: 22 Listopad 2013, 00:16   

Shaman King oraz Suzuka^^ już mineła 6 aktualka a tu nic xD wiem, bo czekam od dnia, kiedy to na 8- lecie hayate zostały dodane:
Shaman King rozdziały 132-285 + 10 speciali tomy 15-32
Suzuka rozdziały 127-166 + 6 speciali tomy 15-18
Da radę to odblokować?:D

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 22 Listopad 2013, 00:29   

Da, jak tylko ogarnę sprawy po naprawie uszkodzonego kompa. Przez ponad miesiąc byłem out i stąd te rozdziały nie pojawiły się nawet na CM (a zanim odblokuję, to pojawią się najpierw tam).

:D:D
Gość

Wysłany: 22 Listopad 2013, 00:33   

Ok więc będę przeglądał dzień w dzień by pobrać^^

BlackKuma

Wysłany: 23 Listopad 2013, 17:12   

Kiedy udostępnicie download pozostałych chapterków z urodzinowej aktualki?? Blokada miała być skrócona do około 3 tygodni, a minęło już 6. Czy może pod stwierdzeniem "około" jest ukryte pół roku albo rok?

Miu
Hayate Team
Aye Sir!

Wysłany: 23 Listopad 2013, 17:56   

Pod tym jest ukryte "widzimisię" admina ;p

Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 23 Listopad 2013, 18:19   

Obecnie pod tym ukryte jest "naprawiam sobie kompa".

Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 23 Listopad 2013, 18:31   

pod "obecnie" jest ukryte "od tygodni o tym słyszymy" :P

BlackKuma

Wysłany: 23 Listopad 2013, 19:33   

Tak myślałem -_-
Nie lepiej żeby zajmował się tym nie tylko admin? Później tylko muszę narzekać, że jeszcze nie ma:(
Ostatnio zmieniony przez BlackKuma 23 Listopad 2013, 19:34, w całości zmieniany 2 razy  

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 23 Listopad 2013, 19:42   

Jak przepiszemy skrypt, to będzie to mógł robić to także ktoś inny. Na razie może tylko osoba mająca pełny dostęp do serwera. Także jesteście skazani na mnie ^^ Za jakieś 2-3 tygodnie odblokuję.

Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 23 Listopad 2013, 19:49   

Wystarczyłoby jakbyś podzielił się dostępem do serwera ;P.

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 23 Listopad 2013, 20:07   

to trochę niebezpieczne, bo zaczną nam znikać rozdziały ze strony, tak jak to się czasem dzieje w roboczych, gdy komuś się coś machnie ;] Osobiście też unikam grzebania po FTP pod tym względem, bo i mi się to parę razy zdarzyło. Lepiej mieć skrypcik. :) Chcesz machnąć? :)

Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 24 Listopad 2013, 08:58   

Jasne, że skrypcik jest lepszy. Szybszy no i z pewnością mniej podatny na błędy, ale myślę, że do czasu aż nie znajdzie się czas by go napisać, najlepiej byłoby jakbyś się tymże dostępem podzielił, mogę się mylić, ale Urtica raczej by za bardzo nie namieszała i znalazłaby te kilka chwil by ręcznie to robić (nie sądzę, by to była zbyt duża filozofia). Nie wiem w sumie jak to tam dokładnie zrobiliście, ale jak na moje to wszystko powinno być po prostu ustalone w bazie (jakaś kolumna w stylu "download_on" z cyferką 1 bądź 0). Zresztą teraz się zastanowiłem, przecież ten skrypt powinien być do napisania w 5 minut. To czy jest link do dl czy nie zależy od daty wypuszczenia rozdziału? Tak? Wystarczy więc sprawdzić datę wypuszczenia rozdziału i albo wygenerować tenże link albo nie.

reqest

Wysłany: 2 Grudzień 2013, 21:21   

Kiedy będzie w końcu można ściągnąć Suzuke 5 aktualek już minęło no chyba że się myle

reqest

Wysłany: 4 Grudzień 2013, 20:45   

Kiedy będzie można ściągnąć resztę Suzuki??

Devu
Hell Dash

Wysłany: 4 Grudzień 2013, 21:51   

reqest napisał/a:
Kiedy będzie można ściągnąć resztę Suzuki??
Gdy zostanie odblokowana.

BlackKuma

Wysłany: 5 Grudzień 2013, 19:45   

5 Grudnia... ile jeszcze czasu musi upłynać do odblokowania Shaman Kinga? (nie będę juz się o inne tytuły upominać...).
I odpowiedź "Gdy zostanie odblokowana" mnie nie satysfakcjonuje.
Ostatnio zmieniony przez BlackKuma 5 Grudzień 2013, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  

Miu
Hayate Team
Aye Sir!

Wysłany: 5 Grudzień 2013, 21:32   

Niestety to zależy od widzimisię. Nie ma reguły.

reddog50
Gość

Wysłany: 5 Grudzień 2013, 22:02   

Ale ile można czekać? 3 tygodnie temu było, że po ogarnięciu kompa się zrobi, ale jednak już minęły 3 tygodnie. A to, że zależy to od widzimisie też nie jest dobre. Szczególnie patrząc na to, że rzekomo "po 5" aktualkach miały być odblokowane, a tu minęło już z 10 lub 15 i nic.

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 5 Grudzień 2013, 23:07   

Po ogarnięciu kompa to ja wrzuciłem te rozdziały na CM, i tak ponad 6 tygodni później, niż powinny tam wylądować. Pisałem wyżej w tym temacie, że odblokowanie rozdziałów będzie następowało po odpowiednim czasie po wrzuceniu ich na CM, o tu: http://hayate.pl/old/foru...p=351108#351108 Download ma i będzie miał niski priorytet, gdy trzeba ogarnąć inne sprawy.

W chwili obecnej nie będzie 3 tygodni, a dalej 5-6 aktualek, bo zwyczajnie nie mam kiedy napisać odpowiednich mechanizmów. Rocznica grupy oraz maraton tego nie ułatwiają. Dopiero po nowym roku będzie trochę więcej wolnego czasu, szczególnie, że ktoś nam pomoże przy dziecku, bo teraz to ja czasem przy kompie siedzę może ze 2-3 godziny dziennie.

Po ponad miesiącu nie załatwianiu pewnych spraw nawarstwiło się ich tyle, że i tak nie będę się wyrabiał w określonym terminie. A dodatkowo maraton nie jest liczony jako normalne aktualki. Normalne aktualki będą w trakcie maratonu i one się liczą. Po nowym roku się unormuje.

polucjant
Gość

Wysłany: 15 Grudzień 2013, 22:51   

jaki jest cel tych blokad?

polucjant
Gość

Wysłany: 15 Grudzień 2013, 23:08   

dobra, doczytałem w linku z postem wyżej ;p do tej pory myślałem że macie jakieś problemy z serwerem albo macie niezły burdel bo jak klikałem w mangę to mi się wyświetlał Błąd 404? Zajmiemy się tym, gdy wytrzeźwiejemy...

sugeruje zmianę komunikatu na jakiś czytelniejszy bo jak nie zaglądełem na forum to nie wiedziałem po co te ceregiele

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 15 Grudzień 2013, 23:15   

polucjant napisał/a:
do tej pory myślałem że macie jakieś problemy z serwerem albo macie niezły burdel bo jak klikałem w mangę to mi się wyświetlał Błąd 404?
Jaki niby błąd 404? Gdzie? Jak się klika w każdy rozdział, to pojawia się info o blokadzie. Wyraźne i czytelne.

Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 16 Grudzień 2013, 06:55   

Ale jak klikniesz link do całego tomu...
TP #362: Mam wrażenie, że gdzieś już to pisałem i to nie raz

BlackKuma

Wysłany: 13 Styczeń 2014, 22:17   

Już 14 prawie. Jak tam ogarnianie?;p

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 14 Styczeń 2014, 10:14   

ogarnianie czego?

rad:
Hayate Team

Wysłany: 14 Styczeń 2014, 10:50   

aqvario napisał/a:
ogarnianie czego?

Wydaje mi się, że BlackKuma nawiązuje do Twojej wypowiedzi:
aqvario napisał/a:
Da, jak tylko ogarnę sprawy po naprawie uszkodzonego kompa. Przez ponad miesiąc byłem out i stąd te rozdziały nie pojawiły się nawet na CM (a zanim odblokuję, to pojawią się najpierw tam).

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 14 Styczeń 2014, 11:18   

Wydawało mi się, że zamiast pytać, to lepiej sprawdzić ;] Nie widzę potrzeby informowania o takich rzeczach, szczególnie takie pijawki jak BlackKuma, co robi awantury na stronach większości grup w Polsce i na CM też.

BlackKuma

Wysłany: 15 Styczeń 2014, 13:44   

No faktycznie WIELKIE awantury robię:) Jakie na przykład? To, że napisałem o twojej "żyłce" nie oznacza, że wszczynam awantury. C

Dzięki za odblokowanie, fakt mogłem sprawdzić, ale nie pomyślałem o tym xd

PS: O nazwanie pijawką mam się obrazić?;p Większość czytelników skanlacji to pijawki. Poza tym czy moja frustracja cię dziwi skoro nie były odblokowane tak długo?;) Rozumiem, że każdy ma swoje życie i szanuję to, ale lubię się trochę upominać i być upierdliwym ;d
Ostatnio zmieniony przez BlackKuma 15 Styczeń 2014, 13:55, w całości zmieniany 3 razy  

Lepanto

Wysłany: 14 Lipiec 2014, 12:27   

Powinne być odblokowane rozwiały Fuuki dodatek do pierwszego tomu oraz rozdziały od 10 do 17, FMP sigma 47 do 50 i F S/N 54 to tyle na razie u was czytam więc było by miło móc je mieć w swojej kolekcji :)

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 14 Lipiec 2014, 16:10   

Dużo rzeczy powinno być odblokowanych, ale nie miałem czasu przed i po urlopie - za dużo się działo. Wszystko zaległe odblokuję w weekend, obiecuję.

BlackKuma

Wysłany: 20 Wrzesień 2014, 13:26   

Aqvariooo... kiedy odrobisz zaległości i odblokujesz trochę rozdziałów?:D (przykładowo 74-77 Busou Renkin) Proooszę:)
Ostatnio zmieniony przez BlackKuma 20 Wrzesień 2014, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  

Lepanto

Wysłany: 23 Wrzesień 2014, 12:19   

Minął ponad miesiąc, więc przypominam się z prośbą o odblokowanie zaległych rozdziałów do pobrania. Naprawdę chciałbym czytać wasze mangi, ale nie jestem teraz w stanie :(
Ostatnio zmieniony przez Lepanto 23 Wrzesień 2014, 12:22, w całości zmieniany 1 raz  

Anon
Gość

Wysłany: 13 Grudzień 2014, 15:35   

Czy naprawdę jest nadal sens by tak wzbraniać się przed downloadem? Przecież manga-lib już jest prawie martwe, od dłuższego czasu pojawiają się tam głównie rozdziały popularnych tasiemców, a i tak czyta je garstka osób.

I proszę o odblokowanie ściągania tomów Fuuki, przynajmniej tych pierwszych.

Anon
Gość

Wysłany: 13 Grudzień 2014, 15:39   

Kimi no Iru Machi również, manga jest już od dawna zakończona, a nie można pobrać nawet środkowych tomów. : /

Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 16 Grudzień 2014, 11:28   

Anon napisał/a:
Przecież manga-lib już jest prawie martwe
Io po co dokarmiać umierającego? Jak zniknie to "prawie" to rozważymy zasadność takiego posunięcia.
Anon napisał/a:
I proszę o odblokowanie ściągania tomów Fuuki, przynajmniej tych pierwszych.
Z tego co kojarzę (nie pracuję przy projekcie, więc pewności nie mam) planowana jest reedycja na tomikach. Wersję na magazynówkach traktujemy jak wersję "beta" i nie będziemy jej udostępniać do downloadu nigdy.
Anon napisał/a:
Kimi no Iru Machi również, manga jest już od dawna zakończona, a nie można pobrać nawet środkowych tomów. : /
Bo wszystkie poszły na jednej aktualce urodzinowej. Jak dobrze liczę od tego czasu były ze 3~4 regularne aktualki, czyli (zgodnie z przyjętymi zasadami) jeszcze za wcześnie na zniesienie blokad.

TP #1061: Niby tylko anonimowy gość, ale nie można gościa tak ignorować :P

byly staly
Gość

Wysłany: 9 Kwiecień 2015, 23:17   

z rok temu ostatnio was odwiedziłem, i widzę że dalej nic nie ruszyło, więc wpadne na forum za rok. dzięki wam za to podszkoliłem angielski ;)

kiedyś stały czytelnik ;/

Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 9 Kwiecień 2015, 23:23   

what the fuck?
wszystko co miało być odblokowane jest odblokowane -> odblokowaniu podlegają rozdziały sprzed 6 aktualek

jeśli coś jest gdzieś zablokowane a zgodnie z powyższą zasadą nie jest, to trzeba mówić

Ostatnio zmieniony przez Urtica 9 Kwiecień 2015, 23:23, w całości zmieniany 1 raz  

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 10 Kwiecień 2015, 00:05   

Z tego co widzę, to Baron: Neko no Danshaku był wrzucony wcześniej niż ostatnie 6 aktualek, a więc powinien chyba zostać odblokowany. Jak znajdę więcej czasu to zrobię większy przegląd.

Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 10 Kwiecień 2015, 01:45   

mistery solved, dzięki
nie dodane były rozdziały z Walentynek -> download uruchomiony

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 10 Kwiecień 2015, 12:16   

Zrobiłem mały przegląd z aktywnych rozdziałów w miarę aktywnych, i znalazłem tylko to:
.hack//4-koma wszystkie rozdziały
Yankee-kun to Megane-chan bonus z tomu 14
Do odblokowania :D

Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 10 Kwiecień 2015, 12:36   

zrobione

BlackKuma

Wysłany: 11 Maj 2015, 18:38   

Rozdziały 090 Eko to Issho od 26 do końca tomu są zablokowane. Robię przegląd to pewnie cosik jeszcze dopiszę jeżeli znajdę;)

EDIT:
Fuuka rozdziały 56 i 57 (58 wyszedł 8 aktualek temu, co do specjali z dodatków to nie wiem kiedy wyszły, a też są niedostępne).
Nazo no Kanojo rozdziały z tomu 8
Sketchbook rozdział 108
Tales of Abbys 11 rozdział (miesiąc temu wydany nie wiem czy sie kwalifikuje:P)
Tona-Gura 36 rozdział (również miesiąc temu)
Yamato Nadeshiko Shichi Henge rozdziały tomu 11

Dzięki:)
Ostatnio zmieniony przez BlackKuma 11 Maj 2015, 23:36, w całości zmieniany 3 razy  

Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 11 Maj 2015, 19:51   

było zablokowanych kilka rozdziałów 26+, odblokowane

Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 12 Maj 2015, 18:00   

Yamato i Sketchbook odblokowane, pozostałe w swoim czasie
rozdziały z 5 kwietnia odblokuję w niedzielę przed aktualkę, z 12 za tydzień itd.

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 16 Maj 2015, 15:35   

Urtica napisał/a:
było zablokowanych kilka rozdziałów 26+, odblokowane
Było zablokowane, bo nigdy nie zrobiłaś tam odtworzeń (w tym wielkiego tytułu na pierwszej stronie).

Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 16 Maj 2015, 16:36   

chyba wszyscy znamy historię tych rozdziałów :)

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 16 Maj 2015, 16:55   

Nom, w tym także to, że ja miałem te odtworzenia zrobić. :) Nie zmienia to faktu, że jak się odblokuje, to nikt już tego nigdy nie zrobi.

Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 16 Maj 2015, 17:12   

wszystkie rozdziały Eko zostały poprawione już jakiś czas temu i dlatego zostały odblokowane

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 17 Maj 2015, 21:19   

A no to przepraszam :)

Seba
Gość

Wysłany: 5 Sierpień 2015, 20:34   

26 i 27 AI ga Tomaranai, 55 Ai Yori Aoshi, 25 Baka to Boing, 61 Fuka są nadal zablokowane mimo możliwości ściągnięcia dalszych rozdziałów.

Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 5 Sierpień 2015, 23:18   

odblokowane

Seba

Wysłany: 29 Styczeń 2017, 18:49   

Moglibyście odblokować 2 rozdział Dance in the Vampire Bund - Scarlet Order i 3 rozdział Full Metal Panic! Another ?

Hipek
Hayate Team

Wysłany: 29 Styczeń 2017, 22:19   

Odblokowałem oba rozdziały.

Gokiburi

Wysłany: 15 Luty 2017, 23:40   

Mam takie pytanko; ile trzeba odczekać na odblokowanie rozdziałów? Bo mi wychodzi 11 miesięcy (rozdziały wydawane od 27 marca 2016 są niedostępne).

Hipek
Hayate Team

Wysłany: 16 Luty 2017, 01:25   

A o ktorej mandze mowa?

Gokiburi

Wysłany: 26 Luty 2017, 22:51   

Chii od 72 rozdziału (27marzec'16)
Yamato Nadeshiko od 49 (3kwiecień'16)
Priapus 3 (18+) (24kwiecień'16)
Hayate no Gotoko 85 (8maj'16)
Shingeki no Kyoujin dj - Tsukou no Tou (18+) (15maj'16)

Te mnie interesują, ale jak patrzyłam na inne rozdziały wydane w tym samym czasie to one też są zablokowane.

aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 26 Luty 2017, 23:26   

Dużo jest. Robię porządek, z braku czasu powoli. Uploaduję na CM. A jak skończę, to jednym zapytaniem do bazy odblokuję wszystko, czyli nawet to, czego nikt nie zauważył. Tylko to powoli to trwa już chyba 3 tygodnie, bo zabrałem się za to jakoś na początku lutego. Chciałbym skończyć do końca lutego i wtedy to zrobić.

Odpowiedz do tematu