Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Oceń tytuł powyżej
Autor Wiadomość
klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 4 Wrzesień 2012, 19:19   Oceń tytuł powyżej

Temat może być ciekawy. :) O co tutaj chodzi? Na początku dam jakąś piosenkę i link do niej na youtubie lub innym portalu, na którym można jej posłuchać. Następna osoba ocenia ten utwór i ocenia go. Pisze co o nim sądzi, czy mu się podoba, czemu tak, czemu nie. Co mu się podoba. NIE CHCĘ TŁUMACZEŃ: FAJNE. NIE FAJNE. ITP.! Ta osoba w tym samym poście daje inny kawałek i link do niej.

Kolejne osoby to samo, piszą co sądzą o piosence daną przez poprzednika po czy dają link od siebie. Zabawa ciekawa i przyjęła się na innych forach. Może i u nas da radę. ;)

Coś ode mnie:

The Cranberries - Zombie

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 4 Wrzesień 2012, 19:55   

Miły dla uszu dźwięk gitary i wokalistka z oryginalnym głosikiem. Jestem pewna, że piosenkę już wiele razy słyszałam, choć rozpoznałam ją dopiero po usłyszeniu wokalu. Nie za bardzo się jednak wsłuchuję w to o czym śpiewa (bo lubię utwory czysto instrumentalne xD). Nie rozbudza mojej wyobraźni, ale nie jest taka zła.

No to ja dam to, czego ostatnio bardzo dobrze mi się słucha :P
TobyMac - Tonight

Aratar
Valar

Wysłany: 4 Wrzesień 2012, 20:25   

Bardzo fajny utwór z gatunku rocka alternatywnego, w sumie dawno nic z tego gatunku nie słuchałem. Dobry do posłuchania w wolnej chwili. Czy ja tam słyszę przypadkiem w tle wokalistę Skillet?

Ode mnie dość popularny utwór, nawet jeśli ktoś metalu nie lubi to chociaż na informacje w nim zawarte może raz go przesłuchać:
Sabaton - 40:1

klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 4 Wrzesień 2012, 20:41   

Sabaton jest świetny. W końcu specjalnie na nich pojechałem na tegoroczny Woodstock. Sama piosenka jest jedną z moich ulubionych z całego repertuaru Sabatonu. No i jest kwintesencją tego, co oni robią. Świetna muzyka, świetny wokal, świetna, prawdziwa historia. Majstersztyk.

Ode mnie klasyk:
Dire Straits - Sultans of Swing

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 5 Wrzesień 2012, 13:59   

pierwsze skojarzenie to amerykański kierowca ciężarówki jadący przez popękaną drogę na pustyni nieopodal los Angeles xD no cóż nie mam pojęcia jaki to gatunek muzyki, ale za spokojny jak na moje gusta, za to nie wkurza więc może lecieć w tle aby zabić cisze.

pozytywna szybka nuta przynajmniej dla mnie xD
http://www.youtube.com/wa...feature=channel

klasycysta SNoW
ZIMA!!!! *^-^*

Wysłany: 5 Wrzesień 2012, 14:11   

Lol ta małpa na początku to mnie rozwaliła, ale powiem szczerze że wpada w ucho i sie fajnie słucha :)

ja może coś co znacie, i troszkę wolniejsze ale trudno :)

Neo Retros - Billy and his gun

http://www.youtube.com/wa...&feature=relmfu
My tears fall for no reason...
Falling sadness transforms into pure white snow...."

klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 5 Wrzesień 2012, 14:46   

Całkiem fajnie się słucha. Rytmiczna nutka, idealne do tańczenia. Podoba mi się, ale to nie jest jednak coś, na co polowałbym w sklepach. Nie wiem czy kupiłbym płytę żeby ich posłuchać - jak więcej tego posłucham to może. Trąbki fajnie się komponują z wokalem. Jest też plus za to, że polskie. ;)

Ode mnie piosenka, która opisuje mniej więcej moje podejście do życia. ;)
R.E.M. - Shiny Happy People ;)

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 5 Wrzesień 2012, 17:14   

odziwo fajne , znowu nie mam pjecia co to za gatunek , ale kojarzy się z openingiem serialu typu hmm "przyjaciele" zapsize sobie ten link

hmm najlepszy kawałek z nowego albumu offspring, genialna na full w samochodzie xD (przy nim pojechałem długimi światłami po radiowozie xD
http://www.youtube.com/watch?v=-V9H7OGeC3k

Aratar
Valar

Wysłany: 5 Wrzesień 2012, 18:48   

Legendarny już zespół. Nowa płyta, to oni jeszcze nagrywają? :O Utwór kojarzy mi się z jakąś wielką imprezą, bardzo fajny i rytmiczny.

No to może zmienimy zupełnie gatunek.
Jeden z kliku utworów, po którym postanowiłem się zmienić, czy na lepsze... cóż nikt ze znajomych się na mnie nie skarży :)
http://www.youtube.com/watch?v=pX-yx78nkgQ

klasycysta Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 5 Wrzesień 2012, 19:07   

Paktofonika kojarzy mi się ze szwagrem :) Bo to jest właśnie taki chłopak z blokowiska. Ja też z blokowiska jestem, ale Paktofonika do mnie nie przemawia. Taka muzyka mnie lekko przygnębia. Monotonny rytm... Przygnębiające słowa... Nie mogłabym długo tego słuchać.

<o! siostra, nauczycielka, przeszła obok i poznała, że to Paktofonika :) interesujące...>

A ja polecę coś, czego pewnie nikt z was nie zna, no... chyba, że śledzicie moje statusy na gg ;)
http://halfmoonrun.bandcamp.com/album/dark-eyes

klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 6 Wrzesień 2012, 09:50   

A no nie znałem tego, choć powodem może być brak twojego gg na mojej liście. :P Naprawdę fajne, ciekawa kompozycja, bardzo podoba mi się rytmika. Kawałek na naprawdę wysokim poziomie. Dzięki Urtica, może to być coś ciekawego. Przesłucham sobie innych piosenek w necie, może coś z tego będzie. :)

Ode mnie coś, co może być stanowczo za mocne dla towarzystwa, ale wchodzę w pole moich historii miłosnych z zespołami. Pora na coś ciężkiego. Pora na trochę metalu. Na pierwszy rzut idzie Viking Metal.
Amon Amarth - Twilight of the Thudner God

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 6 Wrzesień 2012, 10:41   

Aratar - tak, w tej piosence śpiewa również wokalista Skillet :)
Urtica utwór od Ciebie jest super :) Musisz częściej coś polecać ^^
Crossie, ta piosenka jest chyba jedyną zawierającą growl, którą lubię :P normalnie nie mogę słuchać takiego wokalu, ale tutaj jest ok. Istnieje również wersja Sabatonu tej piosenki - bardzo polecam :).
A ja dam znowu coś rockowego xD
Creed - Overcome

Aratar
Valar

Wysłany: 6 Wrzesień 2012, 11:25   

Urtica niezły ten utwór, choć nie moje klimaty
Cross - a więc tak wygląda pierwowzór utworu Sabatonu, szczerze powiedziawszy nie podoba mi się zbytnio
rinoicia - bardzo podobają mi się przejścia ze spokojnej melodii do cięższych riffów, ogółem mówiąc utwór dobry, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to teledysk :P
Nie lubię klipów, tworzonych i opartych na koncertach.

A teraz mój ulubiony zespół wraz z moim ulubionym utworem.
Linkin Park - Breaking The Habit

klasycysta SNoW
ZIMA!!!! *^-^*

Wysłany: 10 Wrzesień 2012, 22:38   

Urtica, faktycznie swietny utwór ^^
Linkin Park... się przypomina zaraz gimnazjum :)
"Breaking The Habit" nie jest moja ulubioną ich piosenka (wolę np "A Place For My Head")
Ja może troszkę z innej beczki, ale ostatnio znalazłam płytkę podczas porządków :)
Chihiro Onitsuka - Call

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 10 Wrzesień 2012, 22:46   

Troche smutniaste... ale bardzo ladne i przyjemne. Miejscami mi troszke wokal zawadzal, ale coz, moze dlatego ze wole nieco innego rodzaju glosy. I w pewnych miejscach zgubilo sie tempo, na pewno to bylo zamierzone, ale mi sie nie podobalo, na to nic nie moge poradzic. Ofcors brakuje powera, ale nie mozna sie spodziewac po tego typu piosence powera. Taka piosenke moge raz wysluchac albo ewentualnie na sen, ale zeby wiecej razy zalaczyc i przesluchac, to niet...
Brakowalo mi tez bardzo jakiejkolwiek zmiany tempa, ale nie takich skokow, jakie zauwazyc mozna bylo, a dluzszych partii.

http://www.youtube.com/watch?v=rA_6OxQemkQ
Moj nowy ulubiony utworek japonskojezyczny :).
Ostatnio zmieniony przez Smoq 10 Wrzesień 2012, 22:51, w całości zmieniany 1 raz  

klasycysta SNoW
ZIMA!!!! *^-^*

Wysłany: 10 Wrzesień 2012, 23:11   

Racja piosenka wolna, trzeba takie lubić :)
Ja za muzyką typowo z anime nie bardzo przepadam, są oczywiście wyjątki..
Myślałam, że to będzie kolejna z takich ale przy tym "todoke todoke" zmieniłam zdanie (taka piosenka byłaby ciekawa lol)
Nie wiem czy ktoś zna, koreański "boy band" lol
Też z YG tak jak Psy którym się wszyscy ostatnimi czasy zachwycają.

BigBang - Cafe

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 11 Wrzesień 2012, 08:38   

Cóż, zacznijmy od tego, że nie jestem fanem koreańskiego języka.
Początkowo sądziłem, że to będzie typowy utworek koreańczyków, no ale wpletli w to trochę rapu, co dodało uroku, niestety te zawodzenia między rapowanymi kwestiami wypadają... może nie tyle źle, co średniawo, za to bardzo fajnie wypadł ten ziomek na 1:35, owszem, ta piosenka to nie mój klimat, ale i tak pewnie mógłbym kilka razy jej przesłuchać i bym nie czuł się nią zmęczony :). Zdaje się, że z tego wszystkiego najbardziej mi się nie podoba refren :O.

http://trampek13.wrzuta.p..._co_z_ta_polska

Na pewno nie spodoba się wielu ;P... no i trzeba się w tekst wsłuchać.
Ale ja bardzo lubię ten kawałek :).
Chciałem dać z teledyskiem, bo dużo zyskuje, ale niestety, coś się na youtube zepsuło ;P.
Ostatnio zmieniony przez Smoq 11 Wrzesień 2012, 08:43, w całości zmieniany 1 raz  

klasycysta Adi
Sensei i Kaczorek.

Wysłany: 11 Wrzesień 2012, 10:34   

Very nice track Smoq! Jest POWER!

Aratar
Valar

Wysłany: 11 Wrzesień 2012, 10:35   

A już myślałem, że ludzie zapomnieli o tym temacie, a ja mam jeszcze tyle utworów do polecenia.

SNoW - pierwszy utwór bardzo spokojny, lubię takiej muzyki posłuchać jak chcę się wyciszyć.
Drugi nie za bardzo mi się podobał, nawet nie przesłuchałem w całości. Te elementy rapu trochę ratowały ten utwór ale i tak mi się nie podobało.

Smoq - nie za bardzo podchodzi mi ten opening, ale też nie był najgorszy. Określił bym go mianem średniego.
Co do drugiego utworu.... Lubię nieraz L.U.Cka posłuchać :P Chyba jeden z niewielu raperów teraźniejszych, który nie musi rzucać wulgaryzmami aby dotrzeć do ludzi. Chociaż to może być przyczyna tego, że nie jest zbyt znany.
Jego flow jest obłędny. Kto by pomyślał, że jest z zawodu prawnikiem :)

No to pozostajemy przy L.U.C
http://www.youtube.com/wa...EY&feature=fvsr

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 11 Wrzesień 2012, 10:48   

Cóż, nie lubię takiej muzyki. Dla mnie wszystkie utwory tego gatunku mają bardzo podobne tło muzyczne, tylko teksty właściwie się zmieniają...
Oczywiście można się przysłuchać słowom, dla niektórych to jak nowoczesna poezja (śpiewem to chyba nie jest :P)
Podoba mi się jednak pomysł z makietą osiedla :P - nie jest to chyba komputerowo zrobione, bo kiedy się pochyla to pada na jego bluzę cień wieżowca.
Świetne są malunki na blokach (kwiaty, żurawie itp.) :P

No to ja dam coś instrumentalnego :)
Nightwish - Last of the Wilds

klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 11 Wrzesień 2012, 10:51   

Jeeeej, Nightwish. Zawsze w moim sercu pozostanie w moim TOP3. Jest zaraz obok Metalliki i Queen. Kocham ich. Oczywiście wolę Nightwish z Tarją, którą kocham *.*, ale ta nowa ujdzie. ;P Co do piosenki - oczywiście świetna, jak całe Nightwish. ;) No i fajne tereny na filmiku. :)

Skoro jesteśmy przy Nightwish:
Nightwish - Wish I Had an Angel

Aratar
Valar

Wysłany: 11 Wrzesień 2012, 11:09   

Rin - tak, to nie jest śpiew.

Nightwishe same tutaj widzę. Cóż mogę powiedzieć o tymże już legendarnym zespole. Oba utwory bardzo dobre.
Cross nie narzekaj, Anette fajnie śpiewa, chociaż nie ma tego operowego głosu jaki miała Tarja.

Widzę, że póki co nie przechodzi nic tutaj z rapem. Dlatego pomyślałem aby wezwać tutaj Królów z Północy wraz z coverem jednego dość znanego solisty.
http://www.youtube.com/watch?v=xZaPpy20Cvs

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 11 Wrzesień 2012, 13:53   

Zabookuje ten poscik i zaraz cos napisze xD.

[ Dodano: 11 Wrzesień 2012, 14:14 ]
Aratar - nie jestem fanem tego typu muzy, ale jest dobra! Ma power i az mi sie cialo zaczelo ruszac w rytm, co jest znakiem, ze mi sie podoba :)! Spodziewalem sie jakiegos ostrego metalu, patrzac na focie... a tu wyszla taka mieszanka roznych gatunkow, wyszlo calkiem fajnie :).
Cross - gadalismy o tym wczoraj, ja preferuje ballady nightwisha, ale ta piosenka oczywiscie ma swoj urok, chociaz ja na przyklad naprawde wole nowa wokalistke, nie ma tego specyficznego stylu co Tarja, ale za to ma lepszy glos. No i bardzo ladnie wyszlo to wejscie meskiego glosu, a duecik tez byl superasny w tym utworze :)! No i ten kawalek to juz bezwzglednie ma power xD.
Rin - O taaaaak, uwielbiam takie klimaty, ale przyznam, ze braknie mi slow i nie wiem co napisac wiecej, wokalu braknie jednak... jakby intro trwalo tak z 40-60 sekund a pozniej wszedl wokal to jednak lepiej by bylo, pure instrumentale do mnie, zazwyczaj, nie przemawiaja, dobrymi wyjatkami jest muzyka filmowa. Najzajebisztsze momenty w tym kawalku to fragmenty z ostrzejsza troszenke gitara no i perkusja :).
Aratar po raz drugi - Nie znalem tego kawalka, nie wiedzialem, ze LUC zrobil jakis kawalek z Sokolem. Kiedys lubilem Sokola, ale szczerze? Blado wypada w porownaniu z LUCiem, LUC to jednak klasa sama w sobie, chociaz nie mozna odmowic Sokolowi tego, ze nadal jest niezlym MC :).

To cos jeszcze rapowego :)!

http://www.youtube.com/watch?v=uju7zWYIXMM

Z pewnością nie mój ulubiony kawałek, jest pokazany maksimum mozliwości 3W ale ma zajebisty przekaz, tylko naprawde, wsłuchajcie sie w tekst, inaczej nie ocenicie rapu :).

btw. tytul tematu jest troche mylacy, moze by go zmienic na jakies "Ocen utwor wyzej" czy cos w ten desen xD?

Aratar
Valar

Wysłany: 11 Wrzesień 2012, 19:07   

Smoq - Trzeci wymiar hmm.... to dla mnie ciężki kawałek rapu. Szczerze muszę przyznać, że nie słuchałem ich za wiele, jednak ten utwór jest mi znany. Ciężko mi ocenić ten kawałek a takie zdawkowe słowo "dobry" chyba nie jest zbyt wystarczające.

Możemy zostać w klimacie rapu na dłużej, mnie to nie przeszkadza.
Voila, mój ulubiony kawałek Eldoki. Wracam do niego najczęściej(teledysk jest taki sobie).

Apeluję o to samo co Smoq więc pozwolę sobie skopiować jego wypowiedź :P
Cytat:
tylko naprawde, wsłuchajcie sie w tekst, inaczej nie ocenicie rapu :)

http://www.youtube.com/watch?v=4rglfO9oTMI

klasycysta siudemka
Bakusiozaur

Wysłany: 12 Wrzesień 2012, 20:16   

"Granice" jest świetne, najbardziej przemawia do mnie rap, nie każdy oczywiście, ale Eldo jest dobry.
Jednak bardziej podoba mi się to:

http://www.youtube.com/watch?v=odRA7Jw1v60

po prostu kocham tą piosenkę, i podzielam zdania powyżej, że trzeba się wsłuchać w słowa.
Polecam :)

Aratar
Valar

Wysłany: 12 Wrzesień 2012, 21:21   

Szczerze nie spodziewałem się, że siudemka bardzo lubisz rap. No ale w jednej z aktualek przyznałaś, że "Jestem Bogiem" to świetny utwór więc u mnie wielki + :P

HG tym razem, tak? Dobry utwór, taki życiowy jakbym go nazwał. Lubię taki rap, który prostymi słowami potrafi trafić do wielu ludzi.

W takim razie monopolizujemy temat na gatunek rapu.
Tym razem można pomarzyć wraz z Fenomenem.
http://www.youtube.com/watch?v=LgWM7scX6qk

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 12 Wrzesień 2012, 22:31   

Zapowiadało się ciekawie, ale potem znowu wszedł ten sam znajomy rytm. Ja nie potrafię wsłuchać się w tekst utworu, jeśli w tle brzęczy coś nieprzyjemnego :P - po prostu brakuje mi jakiejś harmonii.

Koniec z tym rapem. Daję Wam perełkę z mojej playlisty :P
Muse - Resistance

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 06:43   

Aratar - nie jestem fanem Eldo, moim zdaniem jego styl i flow... leżą nieco. Za to ma przemyślane i dobre teksty z przekazem, co widać po tym. Był pomysł, jest niezły kawałek :). Niestety bit też zupełnie typowy, może to głupie, ale dostrzegam tu przerost treści nad formę xD... Co wcale nie jest takie złe, a na pewno lepsze niż w drugą stronę :)!
siudemka - nigdy nie lubiłem HG, głównie za to, że wyrosło na fali JP na 100%. Moim zdaniem Luta i Bob One ratują ten kawałek. Może to moje negatywne podejście do HP, ale Wilku brzmi tu bardzo słabo. Tekst jak na HG jest całkiem niezły, aczkolwiek rymów trochę mi braknie :O. Oczywiście nie mówię, że HG nie ma żadnych dobrych kawałkó, ale w większości niestety nawijają o niczym albo o cHWDP xD.
Aratar - ten kawałek znam doskonale, mimo że jest dosyć stare, to technicznie stoją mniej więcej tak wysoko jak dwa powyższe kawałki. Tekst bardzo fajny, bicikowi trochę brakuje, fajnie by było jakby coś urozmaicili. Czuć w tym starą szkołe, brak przesadnej komputeryzacji.
Rinoicia - zaczyna się nieźle... ale czemuż ten koleś musi tak wyć :O? Za to jak wreszcie trochę bardziej się utworek rozwinął, wkroczyła gitarka i ten chórek... od razu zrobiło się lepiej :). Bardzo fajna piosenka, chociaż to nadal nie są moje klimaty... znaczy części tego utworku naprawdę wybitnie mi się podobają, ale pewne części już nie. Głównie to jego wycie xD.

Wybaczcie jeżeli w ocenie jestem zbyt harsh, ale po prostu... zdaje się, że ciężko trafić w moje gusta :O.

http://www.youtube.com/watch?v=APrY6L0Z6e0
Uwielbiam Hansa, więc musiałem coś 52 wrzucić xD.
Początek to nie jest część utworu, aby nie było ;P.

klasycysta siudemka
Bakusiozaur

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 07:04   

"konfrontacje" też są świetne. Nie wypowiadam się na temat "zespołów", "grup" itp, bo mnie się zwykle podobają pojedyncze utwory, i nie ma większego znaczenia, kto to "śpiewa". "63 dni chwały" Hemp Gru też jest świetny, a cała reszta jakoś (przynajmniej na razie) nie zwróciła mojej uwagi.

Zmieniając znów klimat wrzucam jedną z moich ulubionych piosenek filmowych xD
https://www.youtube.com/watch?v=1jGsroakVUU

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 07:48   

Siudemko, mega pozytywny ten utwór :) Bardzo mi się podoba :D
Swoją drogą, ponoć w Ameryce na mszach faktycznie oni się bujają i wesoło śpiewają pokazując, że wiara faktycznie może nieść jakąś siłę. Nie to co wycie u nas :P

Ja dam coś dla fanów skrzypiec :)
Lindsey Stirling- Crystallize

klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 07:58   

Siudemka - ładnie brzmi, fajnie się słucha. Jednak w moim przypadku jedno przesłuchanie wystarczy. Prawdopodobnie nigdy więcej po to nie sięgnę. Nie mój styl. Owszem, wszystko zgrabnie, fajnie. Miłe do słuchania, ale... po prostu nie dla mnie. Choć fanom tego stylu naprawdę może się spodobać. ;)
Rinoicia - słuchałem już dzisiaj tego. Naprawdę podoba mi się jej styl. Jest świetna w tym co robi. Jednak naprawdę, ale to naprawdę nie pasuje mi dźwięk w tle. Sprawia, że całość nierzadko mnie odrzuca. Ona sama jest jednak genialna. To muszę przyznać.

Ode mnie kawałek, który dała mi Zni i pokochałem. *.* Ale, że to pokochałem, to się nie dziwię, nie wiecie jak podobne nasze gusta muzyczne są. xDD
Pachelbel - Canon In D Major

klasycysta siudemka
Bakusiozaur

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 09:33   

Rin - ona jest świetna, a ja uwielbiam słuchać skrzypiec :) chciałabym umiec tak grać xD
Cross - też niczego sobie utwór, ale jak dla mnie za spokojny, niemniej jednak bardzo przyjemnie się słucha

nie będę oryginalna i pójdę waszym tropem, też skrzypce, dziewczyna świetnie gra i większość jej utworów jest po prostu epicka XD polecam :)
https://www.youtube.com/watch?v=nQ798THmR5Y

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 10:14   

Lubię ten utwór. Trafiłam kiedyś na fajny amv z Kuroshitsuji do tej piosenki :D Był epicki :P
Faktycznie potrafi grać dziewczyna...

Przypomniało mi się jeszcze to - uwielbiam to tańczyć w Stepmanii :D
Rednex - Cotton Eye Joe

klasycysta Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 10:15   

Vanessa jest genialna a jej utwory szalenie klimatyczne :)
Natomiast Lindsey ma urok młodości i to się czuje w jej aranżacjach, genialnie wyszły jej duety z Peterem Hollensem xD

Ode mnie znana artystka:
http://www.youtube.com/wa...sk4Q&playnext=4

Aratar
Valar

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 10:44   

W końcu ten temat odżył. A już się martwiłem, że pójdzie w zapomnienie. Dobra lecimy po kolei.

Rin - Muse jakoś nigdy nie może do mnie przemówić, myślałem, że zmieni się to z tym utworem lecz on też mi się nie spodobał. Nie lubię ich stylu

Smoq - 52 zawsze miało co najmniej dobre utwory jednak "Konforntacje" są w mojej ocenie słabe. Nigdy nie przepadałęm za tym utworem.

Siudemka - utwór gospel niczego sobie. Fajna muzyczka ale i tak nie przebije mojego ulubionego utworu z Zakonnicy w przebraniu

Rin - lubię posłuchać Lindsey ale nie z dubstepem. Nie lubiłem, nie lubię i nie będę lubił tego gatunku muzycznego. Zdecydowanie ma lepsze utwory, choćby ten z LOTRa.

Cross - coś wspaniałego. Muzyka klasyczna jest po prostu piękna. Dobry utwór na uspokojenie.

Siudemka - Vanessa Mae, chyba nie ma takiej osoby interesującej się muzyką, która tej pani nie zna. Utwór dobry, ale chyba widziałem lepsze w jej wykonaniu.

Rin - w końcu zobaczyłem jak wygląda do tego teledysk :P Utwór fajny do potańczenia

Will - szczerze, nie znam jej xD Chociaż utwór jest całkiem niezły, podoba mi się.

Dobra to teraz ja. Tym razem power metal. Od razu mówię, że jak będą solówki gitarowe to tam nie ma żadnego przyspieszenia, oni naprawdę tak szybko grają :)

https://www.youtube.com/watch?v=0jgrCKhxE1s

klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 11:16   

Rinoicia - kocham Cotton Eye Joe, jeden z najlepszych teledysków jakie widziałem. =D

Aratar - Znam, próbowałem to zagrać w Guitar Hero. Wysiadłem na tym. xD Osobiście wolę dłuższą wersję, bo jest więcej super gitar. :] Mimo, że jest tak zrobiona, że nie da się jej dokładnie zagrać na koncercie, to i tak lubię ich. Herman Li jest najszybszym gitarzystą na świecie. Gitarowe cudo. ;)

Ode mnie cosiek:
Ensiferum - Into Battle

Aratar
Valar

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 11:34   

Cross - utwór dobry melodyjnie ale wokal mi się nie podoba.

No to teraz coś takiego i polskiego, trochę długi wstęp.
http://www.youtube.com/watch?v=kYo227GhtTc

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 12:27   

Ogranicze się tym razem tylko do jednego.. tj. do jednej ocenki :O.
Aratar - bardzo klimatycznie się zaczyna, a później... nie jestem wielbicielem tego typu muzyki akurat. Przyznaję, nie znam tego zespołu. Ale podoba mi się bardzo wejście tego kolesia., który krzyczy, najlepsza część utworu, poza samym początkiem :). Lirycznie - nie, to nie dla mnie, tekst nie przemawia do mnie.
To ja cos japonskiego dla odmiany :):

http://www.youtube.com/watch?v=GYyqpxnmIcE

integrysta Nilf-kun
Hayate Team
Tajemniczy

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 18:01   

Ciężko mi się wypowiedzieć o tym co dałeś smoku jest dla mnie takie neutralne... te wszystkie głosy na raz sprawiają że nie wiem czego słuchać... jako całość prezentuje się nieźle muzyka jest fajna ^^ ale czuje się jakby to leciało w kółko od 30 minut ^^"

https://www.youtube.com/w...ed&noredirect=1
Jest to wersja nightcore... oryginalna wersja też jest świetna ale wole takie szybsze piosnki ^^

Aratar
Valar

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 19:48   

Smoq - Opening do Papriki nie za bardzo mi się podoba. Nie podoba mi się melodia, jakoś nie pasuje mi ona do filmu(tak wiem, że tutaj oceniamy tylko muzykę). Tak więc jestem na nie :P

A tak btw. co do mojego utworu. Nie dziwię się, że tego zespołu nie znasz, bo on jest znany tylko w niewielkich kręgach. Poza tym jest to zespół grający często muzykę zawierającą motywy chrześcijańskie, ale nie powiedziałem tego na początku aby utwór nie był od razu skreślony.

Nilf - to jest.......dobre, rzekłbym nawet bardzo dobre. Że też mi się Nightcore spodobał no no.

Powiem tylko jedno apropo tego utworu. Bas Tairy jest obłędny. Utwór zaczyna się tak koło 0:22-0:25
http://www.youtube.com/watch?v=dx2aE0OObbc

integrysta Nilf-kun
Hayate Team
Tajemniczy

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 19:54   

Aratar napisał/a:
Nilf - to jest.......dobre, rzekłbym nawet bardzo dobre. Że też mi się Nightcore spodobał no no.

A no Nilf-nii potrafi zapodać niezły kawałek xP

klasycysta Kotei

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 20:20   

Smoq - No, to taki nieco inny kawałek. Zawsze jak go słucham wyobrażam sobie, że siedzę gdzieś w Afryce przy ognisku z ganją w łapie xD Ogółem oceniam go pozytywnie : )

Nilf - you made my day *_* Chyba zaraz przesłucham kilku Nightcore'owych utworów i zobaczę czy jeszcze coś ciekawego się znajdzie x)

Aratar - No i znalazłem następny powód żeby zabrać się za Beck. Kawałek wpada w ucho, osobiście przesłuchałbym go bez wokalu, ale i z nim jest ok.

No to coś z klasyki dla odmiany. Ciekawe czy znajdę innego amatora ; P Mój ulubiony kawałek : )
https://www.youtube.com/watch?v=yctfXIqugXc

klasycysta Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 20:29   

Kotei napisał/a:
https://www.youtube.com/watch?v=yctfXIqugXc

My blood is boiling xD Genialne tylko tyle powiem.

Ode mnie coś z muzyki filmowej - https://www.youtube.com/w...ture=plpp_video

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 20:55   

Hmm...
Nilf - trochę wolne jak na Nightcore, tka porównując z tym co już przesłuchałem swego czasu, ale całkiem przyjemne :). Wpada w ucho.

Aratar - nie lubię koncertówek, ale dobra piosenka :). Chociaż jeżeli chodzi o becka to najbardziej lubię opening z anime xD.

Kotei - świetne! Kiedyś zasłuchiwałem się w klasyce, tera mi już trochę przeszło (później miałem fragment w życiu, gdy słuchałem tylko rapu... a teraz słucham właściwie wszystkiego co mi się spodoba :)! )

Will - Lubię muzykę filmową, muszę przyznać, że ten film zapadł mi w pamięć, oglądąłem go jako małolat z bratem i naprawdę działał na psychę, przynajmniej wtedy. Sam utwór bardzo fajny :). Może jak na moje standardy trochę zaspokojny, ale w sam raz na wyciszenie :). A w 2:42 nagłe przebudzenie xD.

To ode mnie też coś z muzyki filmowej, coś znanego ;P...
https://www.youtube.com/watch?v=s17XDrKuqc4

Aratar
Valar

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 21:08   

Kotei - nie powiem fajnie się słucha klasyki ale utwór taki średni

Will - początek taki tajemniczy mógłbym rzec, ogólnie całkiem niezły utwór

Smoq - utwór wręcz niezapomniany.

Pozostając w muzyce filmowej. Gdy słyszę ten utwór to przed oczami staje mi ta słynna scena z filmu, na której uroniłem kilka łez(ci co oglądali nie będą mieli problemu, o którą scenę chodzi)
https://www.youtube.com/watch?v=KQm1aflwUgQ

klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 21:15   

Aratar... dla mnie legendarny już film i legendarny soundtruck. Zawsze się zastanawiałem co jest lepsze, co mi się z tych dwóch bardziej podoba. Nigdy nie doszedłem do porozumienia. xD Serce woli piosenkę, bo muzyka jest bliższa memu sercu, ale mózg woli film. Co mogę powiedzieć? CUDO!

Ode mnie coś z innej beczki. Soundtruck z gry, która jeszcze nie wyszła. Nie ma czystej wersji, więc są dźwięki z trailera tam też. :P

Klik

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 13 Wrzesień 2012, 22:54   

no nie złe, szkoda że nie dałeś z filmikiem , kawałek mocny, w ta grę jeszcze nie grałem , nie wiem nawet czy już jest ale oby nie zrobili z tego 2 asasina. Ale za kawałek brawo chociaż odgłosy mordu trochę wkurzają

nie wiem czy oglądaliście film ale Azjatycki wokal i niezły power powinien się spodobać, jedna z moich najlepszych do biegania ;-)
http://www.youtube.com/wa...feature=related
Ostatnio zmieniony przez Ragi 13 Wrzesień 2012, 22:57, w całości zmieniany 2 razy  

Aratar
Valar

Wysłany: 14 Wrzesień 2012, 10:45   

Cross - podoba mi się ten motyw tajemniczości, trochę właśnie przeszkadzają te dźwięki z trailera ale i tak dobry utwór.

Rag - ten utwór taki mógłbym rzec dający motywacje do roboty, chociaż chciałbym wiedzieć o czym ten koleś rapuje.

Co powiecie teraz na horror rap? Fajnie działa na wyobraźnie :)

http://www.youtube.com/watch?v=oc6KzGIv2AY

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 14 Wrzesień 2012, 23:33   

dość hmmmmm niespotykany gatunek, chcociaz jakos filmy mają lepszy efekt xD trudno mi się ocenia hip hop bo go nie lubię i jestem w stanie w każdym komentarzu po nim pojechać xD

ogólnie w tym linku chodzi o filmik, ale genialnie pasuje do niego evenesence - my immortal więc zapraszam na seans xD wysyłam to wszystkim znajomym co zdadzą prawo jazdy ;-) 3:05 robi wrażenie

http://www.youtube.com/watch?v=iatezFC1aFk
Ostatnio zmieniony przez Ragi 14 Wrzesień 2012, 23:34, w całości zmieniany 1 raz  

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 12:23   

Nie oceniamy tu filmików, ofcors... można załozyć nowy temat z amvkami i innymi tego typu filmikami gdzie będziemy oceniać, lol xD.
Bardzo sympatyczny flmik, nie ma co... tak btw ;P. 1:54 owni. 3:35 ma przekaz xD.
Co do samej piosenki - dla mnie za spokojne, za smutaśne, zbyt przygnębiające... ale ma klimat, jak najbardziej :). Od 1:04 zaczyna się ciekawiej nieco, gdy odrobinkę więcej energii w tej piosence można odnaleźć :).

Macie tu jeszcze jeden znany, polski kawalek - http://www.youtube.com/watch?v=sB9AJdndUcM

integrysta Nilf-kun
Hayate Team
Tajemniczy

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 12:37   

Rag... evenescence jest super fajnie sobie puścić kilka-kilkanaście jej piosenek z rzędu ^^

Smoq... Super kawałek ^^ bardzo mi się podoba... muzyka i tekst są true... takie piosenki mógłbym słuchać w kółko ^^

I ode mnie fajna nutka ^^ http://www.youtube.com/watch?v=ZNts3H4oZXQ

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 15:05   

ogólnie nie cjierpie wokalu , słucham same intrumentale a jak jest wokal to go ignoruje lecz tym razem się wsłuchałem no i....... jestem pozamiatany xD tekst jest epicki xD hehehehe podkład fajny chociaż panuje tam trochę chaos ;-)

Smoq jak ci evenesence za wole to zapraszam to Nightcore xD

Aratar
Valar

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 16:27   

Rag - evanescence jest dobre, ale ten utwór taki sobie.

Smoq - jak ten utwór słyszę to od razu mi się przypomina MEP Why so Serious :P
Utwór dobry, jestem na tak :P

Nilf - coś ty za utwór tutaj dał, ten tekst mnie zniszczył :P

Rag - niezłe to nightcore ale te wcześniejsze Nilfa lepsze.

http://www.youtube.com/watch?v=SFnE2_DUhbs

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 18:57   

Nilf - niezłe, tekst... wtf... ale sama muzyka, głos, piosenka, znośne są niewątpliwie, choć to nie do końca mój klimat :O.
Rag - pierwszy raz widzę Nightcore japonskojezyczny :O... no ale ze wszystkiego mozna zrobic, nie jest zle :). Ba, nawet calkiem niezle xD.
Aratar - bardzo przyjemne :)! Bawilem sie przy tym znakomicie :O... co dziwne, bo dosc ostre.

http://www.youtube.com/watch?v=vOBKxUT9Da4

Aratar
Valar

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 20:12   

Smoq - utwór jak i cały film jest śmiechowy :) Lubię Tenacious, chociaż ich teksty nie są "inteligentne". Pojedynek z szatanem :P

No to pozostańmy w tym klimacie i filmie.

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 20:27   

Smaq niezłe xD z jakiego to jest filmu? na moje to szatan wygrał xD
Aratar niezłe , ale ich najlepszy kawałek to undead moim zdaniem xD podobnie do linki parka grają

w teledysku cała seria dynasty wariors , kawałek pozytywnie motywujący ;-)
http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video

Aratar
Valar

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 21:11   

Rag - mocny utwór, podobają mi się riffy. Ta gra jest na kompa?(chociaż pewnie nie)
Utwory Smoqa i mój pochodzą z Filmu Tenacious D - Kostka Przeznaczenia

http://www.youtube.com/watch?v=2aJUnltwsqs

integrysta Nilf-kun
Hayate Team
Tajemniczy

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 21:29   

Rag nightcore troszkę cienkie jak dla mnie ^^ brakowało mi czegoś ^^

Aratar niestety nie dla mnie, choć mi się nawet podobało ^^"

Smoq po prostu lubie to xP Fajny kawałek xD

Aratar kawałek miażdży bedę musiał obejrzec ten film kiedyś ^^

Rag fajne to taki doładowujący kawałek ^^ i człowiek ma od razu więcej energii... fajny głosik ^^

Aratar kawałek jest epicki uwielbiam kobiece wokale tego typu i te skrzypki... uwielbiam kobiece głosy w mocniejszych brzmieniach <3

I ode mnie macie japenese ballada xP http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video
Ostatnio zmieniony przez Nilf-kun 15 Wrzesień 2012, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  

konserwatysta Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 21:31   

Aratar - Master Exploder to jeden z moich ulubionych kawalkow, zaraz po kickapoo i tym co sam podalem xD! Nie moglbym tego nie kochac!
Raganrok - to jest z filmu Tenacious D in the pick of destiny!
Twoja piosenka - muzycznie, okej... ale wokal mi sie nie podoba :/... nie podoba mi sie glos kolesia, i tyle, na to nie nie poradze :(.

Macie os inengo

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 21:51   

Aratar napisał/a:
Ta gra jest na kompa?(chociaż pewnie nie)]

6 część tak

prawdę mówiąc to bardziej mnie zaciekawił filmik niż muzyka , takie sobie, niczym się nie wyróżnia

stare ale co mi tam ;-) http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video klasyk xD
Ostatnio zmieniony przez Ragi 15 Wrzesień 2012, 21:56, w całości zmieniany 2 razy  

klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 22:59   

Ragnarok - dla mnie jest to żart, coś na co szkoda tracić czas. Jak dla mnie - 2 minuty urwane z życia.
Smok - całkiem fajna pozycja.

Ode mnie prawdziwy klasyk, mój ulubiony kawałek z tego stylu:
Klik

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 15 Wrzesień 2012, 23:36   

Cross napisał/a:
Ragnarok - dla mnie jest to żart, coś na co szkoda tracić czas. Jak dla mnie - 2 minuty urwane z życia.

a i tu nie rozumiem dlaczego

Aratar
Valar

Wysłany: 16 Wrzesień 2012, 12:11   

Nilf - ballada jak to ballada, można raz na jakiś czas sobie jakąś puścić. Ta ballada zła nie była.

Nilf-kun napisał/a:
uwielbiam kobiece głosy w mocniejszych brzmieniach <3

Myślę podobnie, nie wyobrażam sobie np. metalu symfonicznego bez wokalu kobiecego.

Smoq - FLCL jak i muzyka mi w ogóle w tym nie podeszły. Po prostu nie moje klimaty.

Rag - ani dobre, ani złe to nie było. Podczas oglądania powspominałem sobie dobre momenty z DB i z DB Z, GT nie oglądałem.

Cross - tak jak wspomniałeś klasyk. To też moje klimaty nie są ale przesłuchać raz na jakiś czas można.

http://www.youtube.com/watch?v=liW-kWFiXtQ

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 16 Wrzesień 2012, 13:20   

fajne ale zachwycone nie jestem , pewnie dlatego ze długo miałem to na karcie SD w samochodzie ;-)

kolejny szybki nightcore który mi się podoba http://www.youtube.com/wa...dP2Q&playnext=7

Aratar
Valar

Wysłany: 16 Wrzesień 2012, 18:39   

Ten jest zdecydowanie lepszy niż ostatni.

No to teraz utwór, który usłyszałem w jednym amv. Dość poważny utwór. Teledysk mi się do tego nie podoba

http://www.youtube.com/watch?v=wSBQOXngJ4U

klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 16 Wrzesień 2012, 22:19   

Ragnarok - ciekawe, całkiem, całkiem.
Aratar - Kasia Kowalska? Dowaliłeś. =D Nie lubię jej za bardzo, ale akurat ten kawałek jest... znośny. Tekst całkiem, całkiem. Jednak... to Kasia Kowalska. Nie lubię jej.

Ode mnie coś... nieznanego dla Was. Kawałek śląskiego metalu. ;)
Oberschlesien - Jo Chca

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 16 Wrzesień 2012, 22:29   

heheh taki szatański szlagier xD fajnie tępo, wokal tradycyjnie ignoruje, chociaż ta gwara to utrudnia xD

moje klimaty , czyli wydaje się mocny i szybki ;-)
http://www.youtube.com/wa...44F9E412996F5E6
Ostatnio zmieniony przez Ragi 16 Wrzesień 2012, 22:37, w całości zmieniany 1 raz  

Aratar
Valar

Wysłany: 17 Wrzesień 2012, 11:24   

Cross - średnie to, ani wokal ani melodia jakoś do gustu mi nie przypadła.

Rag - nie jest może jakieś wybitne ale jest dobre, podobało mi się.

Znów dość poważny utwór.
http://www.youtube.com/watch?v=4OjiOn5s8s8

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 17 Wrzesień 2012, 20:08   

Dawno mnie tu nie było hihi, bo ale przesłuchałam wszystko co daliście xD. No to lecimy:

Alanis Morissette znam głównie dzięki Akirze, który mi czasem podsyła linki do jej piosenek. Ma bardzo oryginalny głos i uważam, że jest wspaniałą artystką. Piosenka Guardian jest piękna :). Myślę, że może kiedyś posłucham jej dłużej przy mojej sztaludze - nastraja do malowania :) Muszę przyznać, że ta piosenka podoba mi się nawet bardziej niż te, które wcześniej słuchałam :). W tle słyszę takie specyficzne będny (niemuzyczna jestem, więc nie wiem jak to się zwie), albo mi się zdaje.

Dragonforce - omg xD. Chyba kiedyś słyszałam tę piosenkę (Through the fire and flames) w amv One Piece xD. co do tych solówek gitarowych, to wiem że nie przyspieszane, oni faktycznie tak potrafią (zwinne paluszki). Podoba mi się - pobudza moją wyobraźnię i nie ma growla - jest ok xD.

Piosenka Ensiferum - Into Battle jest też ładna, aczkolwiek jakoś nie zapada mi w pamięć.

Co do Anastasis mam podobne odczucia jak Smoczek - nie przemawia do mnie (jak większość rapu xD). Wyróżniają się melodią i ciekawe podejście z refrenem, aczkolwiek... trudno usłyszeć słowa przy dwóch wokalach naraz. Nie przejmowałabym się tym, gdybym melodię wtedy też wyraźnie słyszała.

Ta Paprika Smoczku - za bardzo zamotana xD... prawie jak obrazek na filmie. Tu jest po prostu za dużo wszystkiego, brakuje mi harmonii.

Nilfie za piosenkę
Nightcore - Angel With A Shotgun
masz ode mnie huga :) Dawno nie słuchałam piosenki, która zachęcałaby mnie do tańca i miała dość urozmaicone tło muzyczne. Siedzę sobie i słucham tupając prawą nogą do rytmu i kiwając głową na lewo i prawo xD

Beck - Evolution
Spodobała mi się gitarka, ale wokal już nie.

Kotei - ten początek z utworu Dvoraka też był w One Piece (jak Luffy kładł Crocodile na łopatki xD) oraz chyba w utworze zespołu Rhapsody Dark Tower of Abyss. Kiedyś uważałam, że klasyka jest nudna. Dopiero parę lat temu ją doceniłam (słuchając w większości muzyki filmowej, którą przecież też gra orkiestra xD). To muzyka uczuciowa, nastrojowa - wpływająca na emocje i wyobraźnię.

Bicentennial Man nie oglądałam, ale w każdym razie J. Horner komponuje fajną muzykę :). Ta też mi się podoba, jest dosyć klimatyczna.

Oczywiście muzykę Hansa Zimmera uwielbiam :D - z Piratów poza tą, zapadła mi w pamięć równie mocno "Up is down"

Aratarze ja Gladiatora nie oglądałam xD (aż wstyd przyznać), ale ten utwór Zimmera też doskonale znam i bardzo lubię. Wspaniały wokal idealnie pasujący do melodii :).

Cross co do tego trailerka, początek melodii pochodzi chyba z tego I serio nie wiem co to ma wspólnego z grą o zabójstwach xD. W ogóle ciekawie się słucha muzyki z takimi dźwiękami bez filmu (jak to pobudza wyobraźnię - szkoda tylko, że widzę w niej same podżynane gardła xD)

Kung Fu Drunk nie oglądałam. Piosenka możę fajna do biegania, ale nie moje klimaty (no i ja nie biegam, jeszcze xD). Koleś szybko rapuje, od czasu do czasu słysze tylko cia cia tsi ci ci xD.

Horror rap - czego to ludzie jeszcze nie wymyślą xD. Wolę horrory jednak czytać i sama dobierać melodię do sceny. Przygrywki rapowe zakłócają mi odbiór... ale to jest tak jak mówiłam wcześniej - na każdego co innego działa. Jak jakiś dźwięk się nie podoba odbiorcy, to naturalne że będzie dla niego zwykłym zakłóceniem xD.

Raganrok, mogę ci pogratulować mocnych nerwów, bo ja nie jestem w stanie oglądać wypadków. Mam szczególną ranę w sercu, która spowoduje, że za moment się rozkleję. Do tego ta muzyka. Właśnie dlatego zminimalizowałam przeglądarkę i tylko odsłuchałam. Nie znam chyba drugiej piosenki, która tak dołuje xD. Wokalistka zespołu ma piękny głos, do tego słyszę dźwięk jednego z moich ulubionych instrumentów. Jednak unikam takich piosenek. Muzyka ogólnie powinna nieść emocje i wpływać na nasze, oczywiście. Wolę jednak, żeby działała pozytywnie xD.

Pidżama Porno - lol jaki fajny rytm. Na początku brzmi dość pozytywnie, a potem odzywa się wokalista i śpiewa o nienawiści >.< Jak on tak mógł...

Nilf - Piekarnik jest the best xD. Nie ogarniam tego przekazu do końca, ale intrumenty ok, głosik ok, a słowa mnie rozśmieszyły. Też mam rozwalony piekarnik xD. Hahahah zrobię sobie replay...

Kolejny utwór Nightcore... Dying Message. Obrazek nieźle dobrany - miałam już od pierwszych sekund wyobrażenie jak ta postać biegnie. Słychać jakby szaleńczy bieg... Najgłośniej w melodii słychać gitarę, ale nic nei szkodzi. Piosenka jest szalona i wywołuje pozytywne uczucia. I ten wokal O.O - niesamowity głos.

Been to Hell to kolejna piosenka odstraszająca spokojne babunie xD. Bardzo przewidywalna... Nie słucham za bardzo o czym śpiewają, ale podobne dźwięki i wokale słychać w wielu innych piosenkach.

Smoku, ten Beelzeboss wymiata. Nieźle się uśmiałam xDD. Nie ma to jak dialog w piosence. Pomińmy głupote niektórych tekstów, jest całkiem zabawnie xDD Master Exploder też niezłe. Widać, że nawet przy tworzeniu muzyki można się świetnie bawić xD.

All That Remains - Two Weeks nawet mi się spodobało :). Najbardziej podobają mi się te momenty, w których wokal zwalnia i jest taki bardziej melodyjny. Dość wyraźna perkusja i nieźle współgra z gitarką... a ta solówka w drugiej minucie suuupcio :)

Skillet to jeden z tych zespołów, które się zapamiętuje bo ich muzyka jak i wokal są bardzo oryginalne :). Nie wiedziałam, że u nich na perkusji gra dziewczyna, chociaż słyszę ją w niektórych piosenkach (ogólnie nie oglądałam ich teledysków wcześniej xD). Ta piosenka nie należy do moich ulubionych, ale jest i tak bardzo dobra. Dobry rytm, harmonia między instrumentami i wokalem - zresztą w większości ich piosenek tak jest. A gitarzysta daje czadu :).

Nilf uzupełnia moje playlisty japońskimi piosenkami. Killer song bardzo mi się podoba. Super delikatny głosik i fajny rytm :). A filmik też ciekawy, ciekawa jestem z czego to.

The Pillows - świetna, naprawdę dobra melodia. Tylko wokal mi się nie podoba. Głos jest jakiś taki zakręcony xD

Dragon Ball Rap - nawet nie zrozumiałam nic z tego bełkotu, wyłączyłam w połowie. Ale melodia przeszła do historii :P

Coolio- Gangster's Paradise - hehe to to pamiętam jak jakieś dziecko śpiewało w MiniPlayback Show. To jedna z tych piosenek, które będą znane nawet za 50 lat :). Chociaż nie lubię rapu i nie słucham, większość piosenek tego typu wyłączam w połowie, to tę zawsze słucham do końca :). Chyba właśnie dlatego można nazwać ją arcydziełem bo dojdzie do ludzi spoza jednego kręgu zainteresowanych...

Sick Puppies - po pierwszych nutach wydało się znajome. Gdzieś już musiałam to słyszeć tylko nie wiem gdzie. Budzi we mnei jednak jakieś złowieszcze odczucia. Melodia w zwrotkach uboga, pasuje do jakiegoś horroru xD. Refreny bardziej rozbudowane, nie są takie złe... ale ma parę takich fragmentów, gdzie wokal jest taki "charczący". Później jest fajna przygrywka gitarowa :D

Nightcore - Power ... O dziwo podoba mi się xD. Chociaż podchodzi chyba trochę pod rap? To nie jest taki "monotematyczny" jeśli chodzi o melodię i śpiew (nie wiem jak to nazwać w temacie muzyki). Nawet rozbudza moją wyobraźnię :).

KK - Co może przynieść nowy dzień - Fanką polskiej muzyki nie jestem, ale Katarzyna ma ładny głos i melodia też jest ładna. I tematyka jest na czasie, mimo że piosenka stara... możnaby powiedzieć że jest ponadczasowa. Ale nie słuchałabym jej na codzień, bo nie szukam takich uczuć w muzyce.

OBERSCHLESIEN - JO CHCA
Kurde wokalista ma zarąbisty głos - głęboki i seksowny. Chciałabym usłyszeć go w jakiejś grze xD. Piosenka fajna... jako kopia Rammstein - Ich Will może być :P.

The Full metamorphosis - Zaciekawiło mnie :). Każdy fragment piosenki jest taki trochę inny. Byłam ciekawa co będzie dalej. Mój ulubiony moment zaczął się około 1:40. Chyba zostanie w moich głośnikach na dłużej :).

Nickelback - sama nie wiem czy lubię ich muzykę czy nie. Wokalista ma fajny głosik, melodia jest miła dla ucha... ale ich piosenki nie zapadają mi w pamięć. Za to świetnie nadają się jako tło muzyczne do filmów :).

Rhapsody - Wisdom of the kings
Dlaczego tak lubię ten zespół? Poza ciekawą melodią, pewną "epickością" utworów, która rozwija moją wyobraźnię i pobudza... ten wokal! Facet naprawdę śpiewa xD. Lubię takie (nie wiem czy to mam już metalem nazwać) piosenki z powerem, w których wokalista śpiewa, a nie tylko drze się lub growluje, czy rapuje.
Ostatnio zmieniony przez rinoicia 17 Wrzesień 2012, 20:10, w całości zmieniany 2 razy  

Aratar
Valar

Wysłany: 17 Wrzesień 2012, 20:59   

Rin - po pierwsze: Wow, jaki długi post :)
Po drugie: mówisz, że w niektórych utworach nie wsłuchujesz się w słowa, to błąd, gdyż w niektórych utworach melodia ma drugorzędne znaczenie. Oczywiście ludzie mają różne gusta :)
Po trzecie: utwór dobry, jakoś mnie nie pobudza, za to wokalista ma naprawdę czysty głos.

Niektórzy może kojarzą tę postać.
http://www.youtube.com/watch?v=awULfkegm2c
Ostatnio zmieniony przez Aratar 18 Wrzesień 2012, 10:44, w całości zmieniany 1 raz  

integrysta Nilf-kun
Hayate Team
Tajemniczy

Wysłany: 17 Wrzesień 2012, 21:11   

rinoicia napisał/a:
Nilfie za piosenkę
Nightcore - Angel With A Shotgun
masz ode mnie huga :) Dawno nie słuchałam piosenki, która zachęcałaby mnie do tańca i miała dość urozmaicone tło muzyczne. Siedzę sobie i słucham tupając prawą nogą do rytmu i kiwając głową na lewo i prawo xD

rinoicia napisał/a:
Nilf - Piekarnik jest the best xD. Nie ogarniam tego przekazu do końca, ale intrumenty ok, głosik ok, a słowa mnie rozśmieszyły. Też mam rozwalony piekarnik xD. Hahahah zrobię sobie replay...

rinoicia napisał/a:
Nilf uzupełnia moje playlisty japońskimi piosenkami. Killer song bardzo mi się podoba. Super delikatny głosik i fajny rytm :). A filmik też ciekawy, ciekawa jestem z czego to.

Moi znajomi narzekają że mam dziwne gusta co do muzyki ^^ ale... tego huga to na pewno odbiorę xP

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 18 Wrzesień 2012, 15:58   

rinoicia napisał/a:
Muzyka ogólnie powinna nieść emocje i wpływać na nasze, oczywiście. Wolę jednak, żeby działała pozytywnie xD.

ohh jak że pięknie to ujęłaś w słowa, CUDOWNE!!! niestety w dzisiejszych prostackich czasach nie wiele osób to rozumie i słuchają dubstepy czy innego dźwięki które brzmią jak awaria ciągnika rolniczego, emocje pozytywne? wydaje mi się ze warto od czasu do czasu popaść w zadumę przy takiej smutnej/poważnej muzyce ,

Aratar , dzisiaj właśnie dostałem link z ta scenką co rozerwali babkę w parku xD to on prowadzi TV show czy jest wokalistą ? fajny kawałek ;-)

Swojego czasu jarałem się tym kawałkiem, teraz mam do niego sentyment http://www.youtube.com/wa...ture=plpp_video
Ostatnio zmieniony przez Ragi 18 Wrzesień 2012, 15:59, w całości zmieniany 1 raz  

Aratar
Valar

Wysłany: 18 Wrzesień 2012, 18:50   

Rag - bardzo fajny kawałek, podobał mi się nawet
Co do wcześniejszego mojego utworu to ten koleś jest iluzjonistą(bardzo dużego kalibru), kaskaderem i wokalistą. Jego efekty są rewelacyjne.

http://www.youtube.com/watch?v=dNkQZZCAOCI

klasycysta Zniszczonko
Patelniarka Crossa

Wysłany: 18 Wrzesień 2012, 21:16   

Nie zamierzałam się tutaj wypowiadać, ale Aratar, dodałeś takie cudo, że musiałam <3 Apocalyptica... mam nawet ich autografy :)

A ja dam coś zupełnie innego... :)

http://www.youtube.com/watch?v=JSAd3NpDi6Q

Aratar
Valar

Wysłany: 19 Wrzesień 2012, 10:57   

Zniszczonko napisał/a:
Nie zamierzałam się tutaj wypowiadać, ale Aratar, dodałeś takie cudo, że musiałam

Niechże Ciebie uściskam, chyba pierwszy raz w tym temacie ktoś się ze mną zgadza w 100% :)
A co do utworu, to spokojna melodia, jak już raz to powiedziałem lubię przy takiej muzyce sobie podumać. Bardzo ładny utwór, chociaż nie przebija mojej ulubionej Lacrimosy.

http://www.youtube.com/watch?v=tijW_SrCoxs

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 19 Wrzesień 2012, 16:32   

uważam ten kawałek za jedne z klasyków gatunku, nie mogę sobie wyobrazić że ktoś słucha rocka/matalu i nie słyszał tego xD kawałek trochę dynamiczny trochę spokojny , właściwie nie lubie tak po środku xD

ile ja się naszukałem tego kawałka ufff, refren to cudo xD http://www.youtube.com/wa...feature=related

Aratar
Valar

Wysłany: 19 Wrzesień 2012, 20:21   

No refren jest mocny, wokal mi się podoba, no i ten nie za mocny ton. Ogólnie utwór dobry.

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 19 Wrzesień 2012, 22:48   

osobiście nie lubię Eney, jej kawałki są ZGYT mistyczne mimo ze uwielbiam ten gatunek to przy jej kawałkach zasypiam, no ten jest tego przykładem , chociaż... do kimania jest dobry xD

robię sobie składankę do autka i wybieram z czegoś takiego "współczuje pasażerom" 100% instrumental http://www.youtube.com/wa...niG4&playnext=7

klasycysta BlackFox
>.<

Wysłany: 19 Wrzesień 2012, 22:50   

Raganrok napisał/a:
osobiście nie lubię Eney

a kysz bluźnierco!

What do we say to the god of death? Not today!

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 19 Wrzesień 2012, 22:54   

ej nie łam moich praw człowieka oraz przywilejów konstytucyjnych! xD

klasycysta Zniszczonko
Patelniarka Crossa

Wysłany: 19 Wrzesień 2012, 23:36   

Aratar napisał/a:

Zniszczonko napisał/a:
Nie zamierzałam się tutaj wypowiadać, ale Aratar, dodałeś takie cudo, że musiałam

Niechże Ciebie uściskam, chyba pierwszy raz w tym temacie ktoś się ze mną zgadza w 100% :)
A co do utworu, to spokojna melodia, jak już raz to powiedziałem lubię przy takiej muzyce sobie podumać. Bardzo ładny utwór, chociaż nie przebija mojej ulubionej Lacrimosy.

http://www.youtube.com/watch?v=tijW_SrCoxs

Też Cię uściskam - chyba mamy bardzo podobne gusta muzyczne ;)
I kolejny super utwór :D

Rag - fajne, fajne :) Dawno nie słuchałam sobie takich rzeczy... warto przypomnieć sobie czasem~

A ja teraz daję coś baaardzo mocnego xP
http://www.youtube.com/watch?v=yRN5riZJSfQ

Ostatnio zmieniony przez Zniszczonko 19 Wrzesień 2012, 23:38, w całości zmieniany 1 raz  

klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 19 Wrzesień 2012, 23:44   

Zni-chan~ *.* Ty to robisz specjalnie! *.* Dajesz kawałki, w których się zakochuje. Świetne! ^^ Super, naprawdę mi się podoba. :]

BTW: Aratar - świetny kawałek ofc. ;P

Ode mnie coś innego, zespół, którego członków znam osobiście i teledysk z Częstochową. ^^

Nefre - Kto Wie

Aratar
Valar

Wysłany: 20 Wrzesień 2012, 11:54   

Zni-chan - możliwe, że mamy podobne gusta, w sumie słucham wszystkiego co mi się podoba :) Akurat ten drugi utwór jest dla mnie za mocny.

Cross - dobre reggae nie jest złe, bardzo pozytywny kawałek.

No to teraz poezja śpiewana. Skusi się ktoś?

http://www.youtube.com/watch?v=f-fS1g4vvbs

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 20 Wrzesień 2012, 16:11   

Zni-czan hmmm no cóż spodziewałem sie czegoś w tych klimatach xD nie powiem bym się w tym zakochał ale nie zaprzeczę ze tego słucham xD

cross uwielbiam energiczne refreny w radze , fajny

Ar no jedyne co przychodzi mi do głowy to...świetne xD to kawałek Rubika nie? fajne miał kawałki jak opisywał historie Polski

kawałek dzięki któremu poznałem moją ulubioną kapele http://www.youtube.com/wa...feature=related

Aratar
Valar

Wysłany: 20 Wrzesień 2012, 19:01   

Rag - gdzie ty tam Rubika widzisz? Bo ja tam Michała Bajora z chórem widzę. To jest jego utwór.
Co mogę powiedzieć o twoim utworze. Kurde Skandynawowie zawsze grali zaj....ekhm.... świetny metal :)
Piosenka bardzo dobra w każdym calu.

Posłuchajcie utworu o niebiańskich łąkach :)
http://www.youtube.com/watch?v=dBrDkf-BCyU

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 20 Wrzesień 2012, 19:52   

wszytskie kawałki Nightwisha są super !!!!!!!!!!!!! ;)

ja dam soundtrack z największej nadziei tego roku http://www.youtube.com/wa...feature=related

Aratar
Valar

Wysłany: 20 Wrzesień 2012, 20:31   

Ten film na pewno będzie świetny, po tym soundtracku jestem już pewny. Nieważne ile będzie kosztował bilet do kina.
Czytałem książkę, ale nie sądziłem, że tą piosenkę można tak świetnie odegrać. Jak słyszę śpiewające krasnoludy to aż mi ciary po plecach chodzą.

http://www.youtube.com/watch?v=vMCbJB4yNXo

klasycysta Cross
Ufok

Wysłany: 24 Wrzesień 2012, 07:42   

Mocne brzmienie, świetna gitara i genialna perkusja (jestem wyczulony bo sam grałem xP) oraz głos wokalisty idealnie dobrany do zespołu i ich brzmienia. Świetne, zespół bardzo dobry. Fajnie się słucha i myślę, że mogę dać znaczek "fajne" z czystym sercem.

Ode mnie kawałek, który oddaje mój stan emocjonalny teraz. :3
Klik

*.*

Aratar
Valar

Wysłany: 24 Wrzesień 2012, 11:02   

Hmm.... Nie za bardzo jestem z polską muzyką za pan brat. Utwór bardzo spokojny, wokal taki usypiający, rzekłbym dobry materiał na kołysankę :)
Chociaż trochę za długi utwór. Mimo to był niezły.

No to proszę państwa Show must go on :) Jak ja widzę te tłumy na koncercie kręcone kamerą z helikoptera to jest pod wrażeniem.

http://www.youtube.com/watch?v=4ADh8Fs3YdU

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 24 Wrzesień 2012, 11:43   

retrogranie, trudno mi się wypowiedzieć bo to nie moja epoka, no i tez nie wiem czy to się do tego tańczy czy coś xD no ale kawałek klasykiem już jest więc musi być fajny z racji samego miana xD

http://www.youtube.com/wa...6n4D_2_KFUmDpUh

Aratar
Valar

Wysłany: 24 Wrzesień 2012, 20:23   

Patrząc na okładkę i słuchając riffów spodziewałem się growla, screamu a tutaj nic takowego nie było. Taka miła niespodzianka. Utwór całkiem całkiem, wokal mi się podoba.

No to ja jeszcze raz z rapem spróbuję. Tym razem Łona

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 26 Wrzesień 2012, 17:56   

łoooj......słabe, ale seryjnie strasznie mi się nie podoba, nie mam pojęcia o czym on śpiewa po za tym rytm powoduje u mnie ból żołądka ;/

ogólnie nie lubię techna itp. bo dla mnie to jest schematyczne ale ten jakoś mi się wczoraj spodobał http://www.youtube.com/watch?v=iQBzzf3f0Sk
dopiero w 1:40 się rozkręca i tak pozostaje do końca xD

Aratar
Valar

Wysłany: 27 Wrzesień 2012, 10:30   

Rag - po pierwsze on nie śpiewa tylko rapuje :P
Po drugie rapuje o absurdach w Polsce:
- państwo chwali się, że uczy dzieci poprawnej polszczyzny, a sprzedaje zabawki z poprzestawianymi akcentami
- mimo konkretnych poleceń Polak i tak często robi swoje
- drogi i tory nie są najlepszej jakości, nawet po remontach niszczą się bardzo szybko
- Polska jako fabryka celebrytów
no i to są główne sprawy, które porusza w tym utworze. No ale Łona jest trudny w odbiorze.

To techno to nie dla mnie, nie lubię tego gatunku muzyki, więc jestem na nie.

http://www.youtube.com/watch?v=J6m53qBuJvw

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 27 Wrzesień 2012, 10:39   

Criss Angel - Mindfreak
Ah to jest ten iluzjonista, co niby potrafi chodzić po wodzie i latać :P. Pisała o nim "Enigma" w jednym ze swoich numerów. Jego sztuczki już dawno jednak zostały przejrzane. Np. z tym basenem jest tak, że wstawili tam mostek z przezroczystego materiału, a osoby podziwiające występ z bliska są wynajęte przez samego iluzjoniste xD. Ma jednak niezłe hobby trzeba przyznać :). A co do piosenki, to całkiem niezły utwór. Myślę, że nadawałby się nawet jako tło w jakimś filmie akcji xD.

Apocalyptica - Bittersweet
Zachodzę w głowę, gdzie ja ten utwór słyszałam. Jest taki klimatyczny. Zaczyna się spokojnie, a potem jest już tak odrobinę ostrzejszy, ale nadal jest bardzo fajny :). Bardzo lubię mieszanki instrumentów smyczkowych z elektryczną gitarą.

Handel - Sarabande
Ostatnio coraz więcej klasyki słucham hehe. Bardzo piękny utwór dałaś Zni-chan :*. Kiedy tego słucham, wyobrażam sobie zabytkowe uliczki jakiegoś bliżej nieznanego miasta, przejżdżające po nich wozy zaprzegnięte pięknymi rumakami i ludzi przechadzających się leniwie między kawiarniami. Można poczuć nawet aromat kawy :3.

Enya - May It Be
Utwór legenda. Prawdziwa perełka i niezapomniana, prawie jak utwór przewodni Titanica xD - na pewno wszyscy go znają. Głos Enyi jest po prostu przepiękny, a melodia wzruszająca.

[Dark Phoenix] - "krzaki"
Ja osobiście lubię utwory całkowicie instrumentalne :). Ten nadaje się do jakiejś gry rpg, najlepiej do walki z bossem xD. Aż mi się zachciało grać w takiego Chrono Trigger :P. Fajna gitarka.

Nefre - Kto wie
Bhuahah aleja frytkowa i frytki za 85gr - stare czaasy. Pewnie jakbym nie mieszkała w Cze-wie to nie chciałoby mi się obejrzeć i posłuchać do końca xD, bo nie przepadam za tym gatunkiem... ale posłuchałam i nie jest takie złe.

Michał Bajor - Co ma przeminąć to przeminie
Nie lubię utworów o tematyce religijnej, ale melodia mi się bardzo podoba (dlatego nie warto niekiedy wsłuchiwać się w słowa xD). No cóż Rubik nie jest takim złym kompozytorem, jak niektórzy ludzie uważają. Mnie nawet podoba się jego muzyka :).

Sonata Arctica - Paid In Full
Uwielbiam SA :D. Wspaniały wokal, gitarka i klawisze. I klimat! Ich muzyka niesie niesamowity ładunek emocjonalny. W sumie nigdy nie widziałam ich teledysku, tylko same amv z gier/anime. Wokalista jest całkiem całkiem :3.

Nightwish - Meadows of Heaven
Ten zespół tworzy bardzo fajną muzykę, chociaż jestem przyzwyczajona do bardziej "żywych" utworów. Ten jednak też fajny... czyżbym słyszała w nim dudy xD?

Howard Shore - Misty Mountains
Chór na początku utworu od razu skojarzył mi się z pewnym utworem Hansa Zimmera z "Piratów z Karaibów". Potem jednak zrobiło się trochę mrocznie i do mojej napłynęły inne obrazy - mgliste wzgórza i gęste lasy, które przemierzają jeźdźcy w ciemnych płaszczach. Ah ten klimat :D

Queen - 'The Show Must Go On'
A to leciało w tv na zlocie u Crossa xD. Rozbraja mnie ten wąsaty koleś w miniówie xD. Kolejna legendarna piosenka :)

Iron Fire - Kill for Metal
Ta muzyka nie jest taka zła :D. Przypomina mi trochę Rhapsody... Na początku bałam się, że będzie growl i na szczęście nie wyłączyłam przed rozpoczęciem pierwszej zwrotki :).

Black Hearts and Dollar Signs - całkiem niezły wokal i ostra nutka, chociaż bardziej przypadły mi do gustu spokojniejsze fragmenty (np ten koło 1:20).

Czas na Masterplan
http://www.youtube.com/watch?v=piblkDVOsv8

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 27 Wrzesień 2012, 14:39   

Aratar , fajne uwielbiam takie szybkie bity który nie zagłuszają wokalu

Rin - na początku myslałem ze czaka mnie jakich chóralny epick sound a jednak był również energiczny szybki bit z nawet fajnym wokalem

http://www.youtube.com/wa...am5wj_JV_97nWGw staje się monotematyczny bo Nightwish już nie tu kilka razy pojawił , ale to zdecydowanie mój ich ulubiony kawałek w którym wokal dla odmiany robi Marco Hietala

Aratar
Valar

Wysłany: 27 Wrzesień 2012, 18:15   

Lubię Nightwisha, ale akurat ten kawałek jest taki średni.
Rag nie ma nigdzie zasad mówiących o tym aby się zespoły nie powtarzały. Grunt żeby nie było to raz za razem.

http://www.youtube.com/watch?v=I3J4wVU38wo

rinoicia
Hayate Support Team

Wysłany: 28 Wrzesień 2012, 08:30   

Nightwish - While Your Lips Are Still Red - piękny utwór, a facet ma super głos. Film też chciałabym obejrzeć, po tym teledysku zapowiada się ciekawie :)

55 Escape - Angels & Demons - bardziej podobają mi się spokojniejsze fragmenty, bo wokalista ma całkiem niezły głos, ale ten growl... >.< kojarzy mi się z innym utworem (szczególnie gitara) ale nie mogę sobie przypomnieć z jakim.

http://www.youtube.com/watch?v=MHvR2cKx1RI - ta melodia mnie wzrusza ^^

Aratar
Valar

Wysłany: 28 Wrzesień 2012, 10:59   

Bardzo fajny, spokojny, melodyjny utwór (ale ja mam już utarty schemat wypowiedzi jeśli chodzi o spokojne utwory :P)

http://www.youtube.com/watch?v=fia3HCuZgYI

reakcjonista Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 2 Październik 2012, 23:07   

fajne, długo miałem jego kawałki w samochodzie ;-)

Ostatnio zmieniony przez Ragi 3 Październik 2012, 02:00, w całości zmieniany 1 raz  

Aratar
Valar

Wysłany: 3 Październik 2012, 18:03   

Dobry beat, fajnie się komponuje z jednym z komentarzy.

http://www.youtube.com/watch?v=CdhqVtpR2ts

Odpowiedz do tematu