Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Hipek
23 Wrzesień 2017, 15:10
Temat na newsa - niedziela - 12 marca 2017
Autor Wiadomość
tradycjonalista Hipek
Hayate Team

Wysłany: 12 Marzec 2017, 18:09   Temat na newsa - niedziela - 12 marca 2017

Pisanie newsów jest straszne, gdy tematów nie ma wcale, bardzo przyjemne, gdy wiadomo o czym chce się napisać oraz strasznie męczące, gdy tematów jest masa, a nie wiadomo które są najlepsze. Pracowity człowiek pewnie próbowałby zmieścić wtedy jak najwięcej treści, leniwy zaś wybrałby najkrótszy temat, który się nadaje. Ja sam nie wiem jeszcze dokładnie o czym napiszę, ale nie będziecie przecież czytać o klejeniu nalepek na łóżko, ani o tym, że w dzień kobiet czekałem 30 minut w kolejce do kwiaciarni, a potem poszedłem do innej.

Jeśli już o dniu kobiet, to wiecie, że kobiety chciały wtedy aktualkę? Głu... Niemądre panie. Nie można tak nagle powiedzieć "chcę aktualkę" i od razu dostać, prawda? Szczególnie, że obiecałem wam Fuukę, a Fuuka nie była jeszcze do końca zrobiona. Rzeczywistość bywa ciężka, tak więc spóźnione: wszystkiego najlepszego, drogie panie. (O dniu mężczyzny i tak nikt nie pamięta, więc my siedźmy cicho i miejmy spokój. xD)

Zobaczyłem jedzenie i zgubiłem wątek... Napiszę więc tylko, że to już rok, odkąd rezyduje z nami Al Pachinko, a sprzątnął mi sprzed nosa tytuł najbardziej wydajnego tłumacza w lutym. Z tej okazji macie 3 doujiny z Love Live. Niestety nie hentaie, ale te też są znośne. :)

Właściwie to nigdy nie udostępnialiśmy wam naszych wewnętrznych statystyk, co i kto, najwięcej dla was zrobił, prawda? A może chcielibyście je czasem zobaczyć? Raz w miesiącu poznać najlepszego! Tego jedynego! ... i może wygrać niesamowity weekend z Alem Pachinko w górach?!

Pomyślcie o tym, a ja już znikam. Miłej lektury, dziś jest w czym przebierać! :D

Ostatnio zmieniony przez aqvario 12 Marzec 2017, 21:26, w całości zmieniany 2 razy  

tradycjonalista Al Pachinko
Hayate Team
Doujin Maker

Wysłany: 12 Marzec 2017, 19:33   

I obiecuję, że to nie będą ostatnie doujiny z Love Live'a! Chociaż na kolejne zapewne trzeba będzie poczekać, bo taka edycja mnie zabije :x

Hipek napisał/a:
Tego jedynego! ... i może wygrać niesamowity weekend z Alem Pachinko w górach?!

Rozumiem, ze to wyjazd służbowy i firma płaci? :v

Cóż za bogata aktualka, można w spokoju przebimbać nadchodzący tydzień :D

integrysta Jerza
Hayate Team

Wysłany: 12 Marzec 2017, 21:01   

Hipek napisał/a:
(O dniu mężczyzny i tak nikt nie pamięta, więc my siedźmy cicho i miejmy spokój. xD)
Na dzień kobiet kazaliście kobitom (jednej konkretnie, a jeszcze dokładniej - biednej Jerzy, która tylko rzuciła pomysłem...) samym pisać sobie aktualkę, to na dzień mężczyzny też mogliście sami sobie pisać :v

Hipek napisał/a:
Właściwie to nigdy nie udostępnialiśmy wam naszych wewnętrznych statystyk
Jak nie? Przecież Lilka wrzucała coroczne podsumowanie!
Pamiętam, bo pokonałam Urti w edycji w 2014, a rabotałam w grupie raptem od października/listopada :D

tradycjonalista Spiritusick
Hayate Team
Jerzyfikowany, 69%.

Wysłany: 12 Marzec 2017, 21:33   

Hipek napisał/a:
(O dniu mężczyzny i tak nikt nie pamięta, więc my siedźmy cicho i miejmy spokój. xD)

Jerza pamiętała i ja dostałem życzenia~

konserwatysta aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 12 Marzec 2017, 21:43   

Ja dostałem od teściowej. ;P Tylko jej O.o Myślicie, że czegoś chce? xD

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

konserwatysta Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 12 Marzec 2017, 22:52   

Moja mama pamięta o wszystkich datach - urodzinach, imieninach, rocznicach i innych świętach, gdzie komuś należą się życzenia, też xD Więc nie, sorry, ale niczego od ciebie nie chce :P

Hipek napisał/a:
Właściwie to nigdy nie udostępnialiśmy wam naszych wewnętrznych statystyk

A news statystyczny co roku to co? Ranisz moje uczucia, Hipku! T^T
Ostatnio zmieniony przez Lilka 12 Marzec 2017, 22:53, w całości zmieniany 1 raz  

reakcjonista Yuka

Wysłany: 12 Marzec 2017, 23:48   

Hipek napisał/a:
Szczególnie, że obiecałem wam Fuukę, a Fuuka nie była jeszcze do końca zrobiona.

I tak wygrało Chrno Crusade. ;) Dawno nie wychodziło, a wciągnęła mnie o wiele bardziej niż Fuuka. Dziękuje osobom, które przy niej robią. Poprawiliście mi humor. :D Za Sketchbook też wielkie dzięki.
Hipek napisał/a:
  Jeśli już o dniu kobiet, to wiecie, że kobiety chciały wtedy aktualkę?

Szczerze to też myślałam, że będzie. Skoro w niedziele nic nie było...
Hipek napisał/a:
A może chcielibyście je czasem zobaczyć? Raz w miesiącu poznać najlepszego! Tego jedynego!

Ja tam chętnie czytam podsumowanie noworoczne Lilki. Mogą być co miesiąc(chętnie zerknę na statystyki).

Okładka Sketchbooka oraz Hayate no Gotoku się nie wyświetlają.

Szczerze to sama zapomniałam o dniu kobiet.
Lilka napisał/a:
Moja mama pamięta o wszystkich datach - urodzinach, imieninach, rocznicach i innych świętach, gdzie komuś należą się życzenia, też xD

Też mam takie osoby w rodzinne. Ja tam nie przywiązuje uwagi do rocznic i tym podobnych jak np. dzień kobiet.

Odpowiedz do tematu