Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
News, jak śnieg w kwietniu - poniedziałek - 17 kwietnia 2017
Autor Wiadomość
Profesor Hipek
Hayate Team

Wysłany: 17 Kwiecień 2017, 16:53   News, jak śnieg w kwietniu - poniedziałek - 17 kwietnia 2017

Hej~

U was też mrozi w najważniejszy dzień świąt? Znaczy... W lany poniedziałek? Lany poniedziałek od najmłodszych lat był dla mnie najważniejszym dniem świąt. Już jako mały smród biegałem z butelką wody z kolegami, a potem za dziewczynami, które nam się podobały~ A jak woda się skończyła, to zawsze można było rzucić butelką i iść po więcej... Ech... Piękne czasy. Niestety, od kilku lat lane poniedziałki są zbyt mroźne, aby oblewać się wodą. T^T

Mówią, że to głupie, ale w sumie to nie ma łatwiejszego sposobu, żeby zwrócić uwagę dziewczyny, niżeli rzucić ją klockiem, pociągnąć za włosy lub oblać wodą. Od razu wiedzą, że istniejesz. Myślałyście o tym, drogie panie? Jaki chłopak ciągał was za włosy w podstawówce lub przedszkolu? Kto ganiał z wiadrem wody za młodu? A kto powiedział wtedy, że macie ładną bluzkę? Widzicie? Tych nieokiełznanych urwisów do dziś pamiętacie, a milusiego chłopaka, który powiedział kiedyś komplement? Jak miał na imię? Ciężej zapamiętać. ;x

Kobiety nie rozumieją i później trzeba rozpaczać w parku z obolałym policzkiem, bo dziewczyna, którą lubisz nazwała cię jełopem i kazała spadać. Nie poddajmy się panowie! Kiedyś zrozumieją i zobaczą co straciły. T^T

A tak właściwie to jeszcze są święta, nie? Wesołych świąt i udanego jajka. Czy jakoś tak. Spóźnione, ale szczere i z jajem. :D

Miłej lektury. ^^

Szczawik Yuka

Wysłany: 17 Kwiecień 2017, 22:16   

Wow. Wreszcie aktualka. Lepiej późno niż wcale. ;) W dodatku nowy projekt. Poczekam aż zakończycie, bo ostatnio nie mam ochoty brać się za coś co wychodzi.

Nieźle posuwacie Fuukę. Przerwałam czytanie gdzieś początek 13 tomu, a wy nadal prowadzicie szybkie tempo dla tej mangi. O_o

Docent Vuko
Hayate Team

Wysłany: 17 Kwiecień 2017, 23:09   

Yuka napisał/a:
Nieźle posuwacie Fuukę.

Przepraszam, ja Fuuki nie posuwam xD To Sagara, Eni i Hpek, a ostatnio dołączył do nich jeszcze Aq :)

Aratar
Valar

Wysłany: 19 Kwiecień 2017, 16:00   

Vuko napisał/a:
Yuka napisał/a:
Nieźle posuwacie Fuukę.

Przepraszam, ja Fuuki nie posuwam xD To Sagara, Eni i Hpek, a ostatnio dołączył do nich jeszcze Aq :)

Gangbang alert!!!

Szczawik Yuka

Wysłany: 11 Czerwiec 2017, 12:59   

Hipek napisał/a:
Tych nieokiełznanych urwisów do dziś pamiętacie

Skoro są ofiarami ich przemocy to jasne, że pamiętają swoich oprawców...

Odpowiedz do tematu