Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Wakacje w Krainie Deszczowców - niedziela - 23 lipca 2017
Autor Wiadomość
Profesor Hipek
Hayate Team

Wysłany: 23 Lipiec 2017, 23:26   Wakacje w Krainie Deszczowców - niedziela - 23 lipca 2017

Hejo!

Dobrze było, ale się skończyło i trzeba wrócić do robienia mang. Moje wakacje, o ile trwały od maja, to były szybkie i wydawały się krótkie. Kulminacyjnym momentem był tygodniowy wyjazd, który spędziłem w Krainie Deszczowców. Wyobraźcie sobie, że nie mają tam w ogóle parasoli. Tylko płaszcze przeciwdeszczowe, a takiego nie chcieliśmy. :(

Cały tydzień był stosunkowo spokojny, choć nieco krzyków było. Obiecałem sobie nawet, że zrobię z tego krótkie komiksy, ale wiecie... Nie chce mi się, a jeszcze mam tyle innych rzeczy do roboty. Odkąd wróciłem jestem zawalony robotą. To jest straszne! Znikasz na kilka dni, a potem kilkukrotnie dłużej starasz się wszystko nadrobić. Ech... Tyle pracy.

Padało 4 z 7 dni, ale dni deszczowe też były super. Do 17tej słoneczko, a później deszcz i odpowiednia temperatura do życia. No i nas troje w 4 ścianach. Ja, ona, laptop. Po raz pierwszy czułem, że ktoś mnie tak pożąda. Jak tylko ruszałem jedno, to drugie wołało o uwagę.

Byłem też na Helu. Takie to przereklamowane... O boziu, 3 uliczki i wzdłuż nich całe miasto. O ile można to nazwać miastem. No i morze, chociaż morze tam było fajne, ale i tak trzymałem się z dala. :(

Jeśli o sam wyjazd chodzi, to najlepsze było szukanie codziennie jakiejś restauracji. Wszystkie restauracje tanie! ... i w każdej chciałem zjeść. Niestety nie dałem rady. Raz była też pizza... No, dwa razy, bo raz zamówiłem sam dla siebie. Dobra pizza zawsze spoko.

Ile to ja zjadłem... Brzuch bolał mnie jeszcze 3 dni po powrocie, ale te krewetki były tego warte... Uwielbiam krewetki. Muszę zastanowić się jak i kiedy zrobić je w domu.

Na koniec było moje ulubione miejsce! Ulubione ever. Oceanarium w trójmieście. Najpiękniejsze miejsce na ziemi. Niestety, źle tam iść w wakacje... Taki ścisk. Co chwilę ktoś mnie popychał... Byłem tam po raz trzeci, a dopiero dowiedziałem się o istnieniu ogromnego kraba! Większego, niżeli człowiek. Ciekawe gdzie takie żyją... Miałem sprawdzić... No nic, następnym razem sprawdzę. :D

A... Piszę dziś od rzeczy. Idźcie czytać, niech mam spokój. To wszystko wina Smoka. :(

Sebastian
Gość

Wysłany: 8 Sierpień 2017, 22:41   

życzę miłych wakacji i z niecierpliwością oczekuje nowych aktualek :D

Profesor Hipek
Hayate Team

Wysłany: 8 Sierpień 2017, 23:08   

Ja też wyczekuję. :(

Odpowiedz do tematu