Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: Hipek
1 Grudzień 2017, 10:19
Dwunaste urodziny - czwartek - 12 października 2017
Autor Wiadomość
Bombka Hipek
Hayate Team

Wysłany: 12 Październik 2017, 19:10   Dwunaste urodziny - czwartek - 12 października 2017

To już ta pora roku, kiedy nasze maleńkie Hayate obchodzi swoje urodziny. Są to już dwunaste z kolei. Dopiero dwunaste i aż dwunaste. Przez te dwanaście lat z pewnością działo się strasznie wiele. Widzieliśmy powstania największych polskich grup, a także ich upadki. Widzieliśmy powstania setek portali o mandze, a także ich upadki. Widzieliśmy Wszechbiblię i Centrum Mangi, które wierzyłem, że będą wieczne, a jednak upadły. Hayate przeżyło to wszystko, a planuje przeżyć nawet więcej. Według naszych kalkulacji musimy przeżyć przynajmniej 100 kolejnych lat!

Przez te 12 lat wyszło równo 777 aktualek (ta ma numerek 777) i 6003 rozdziałów (teraz już 6057). Rozdziałów będzie o wiele, wiele więcej, jednak liczba aktualek zakończy się przed numerkiem 800. Już niebawem zamierzam przestać je pisać. Plan jest piękny. Przejście na system, który pozwoli na płynniejsze wypuszczanie rozdziałów. Taki, gdzie nie będziemy czekać miesiąca, aż zbierze się ich 5. Wydaje się być świetnym pomysłem, ale jak będzie, to się okaże.

Z moich ogłoszeń to tyle, ale z okazji dwunastolecia znalazło się więcej osób, które chciałoby przemówić do czytelników.

Lilka:

12 lat! To naprawdę wspaniałe, że tyle czasu już istniejemy jako grupa :) Hayate jest jak wielka rodzina, taka trochę mafijna ;) Kto raz zostanie Hayateńczykiem, ten zawsze nim już będzie. Musiałam opuścić szeregi grupy ze względu na brak czasu... I nie wytrzymałam długo. Zbytnio za wami wszystkimi tęskniłam :* Obyśmy dobrze się bawili przy skanlacjach jeszcze przez wiele lat! :D

Aqvario:

Hipek napisał mi na gg: "Aq, piszesz rocznicowego newsa. Ma być minutę po północy". Nie musiał dodawać, którego dnia. ;P Ej, serio? No jak muszę, to napiszę, ale nie zgłaszałem się. No i wyszło, że Hipek pisze. Dobrze. Niech się przyzwyczaja. Wait. Zdaje się, że chce całkowicie porzucić pisanie newsów. Co to się dzieje. Pewnie zobaczycie niedługo. W końcu na rocznice najlepiej nadają się podsumowania i zmiany. No dobra, pewne rzeczy się nie zmieniają. Np ciągle potrzebujemy niewol... wolontariuszy. No rąk do pracy. Gdzieś za horyzontem znoju i ciężkiej pracy czeka na nas nagroda w postaci skanlacyjnego raju. Ci, co umarli przy edycji już tam są i śmieją się do nas, zsyłając błogosławieństwo. ♡ Hayateizm szerzy się wszędzie i nasi skanlacyjni misjonarze na pewno czają się na was za rogiem. Może zgłosicie się do nas sami, zamiast na łapance? :D Tu naprawdę nikogo jeszcze żadne QC nie zabiło. Tak, na pewno. Wiem co mówię. Jeszcze żyję, od 12 lat istnienia Hayate xD Rany, to już 12 lat? Czy aby na pewno te kule u nogi są mi potrzebne? Przecież po tylu latach to siedzi się tu już z przyzwyczajenia... ^^ Hipek, gdzie jest kluczyk? Zgubiony? A, no tak. To ja tu sobie zostanę na zawsze. Co najwyżej ktoś sprzątnie, jak zacznę śmierdzieć. Że ponoć Przedwieczne Ośmiornice są nieśmiertelne? A, ok. To do zobaczenia na 13-leciu Hayate! Na pewno nadal tu dla was będziemy ^^

pola:

12 lat minęło jak jeden dzień.

Dla mnie Hayate nie jest tworem, który wypuszcza rozdziały, dla mnie są to ludzie tworzący przyjazną, rodzinną atmosferę w grupie. Cieszę się, że mogę być częścią tej pozytywnej zakręconej rodzinki i dokładać malutki wkład w naszą pracę jaką są skanlacje. Każdy z nas, choć ma swoje prywatne życie, wkłada w Hayate cząstkę siebie. Pozostanę częścią rodziny Hayateńczyków do końca jej istnienia i jeden dzień dłużej :D.

Marcu:

Razem z Vinerem dołączyliśmy "od tak". Ugościłem się, aż za dobrze. Teraz Viner kusi mnie wizjami wspólnych gier, lecz czuję, że to już nie dla mnie. Od momentu dołączenia praktycznie każdą wolną chwilę spędzam na pracy z mangami w Hayate. Nie widać końca naszej pracy, lecz mnie to nie deprymuje - tylko bardziej mobilizuje. Mimo, że jestem w grupie zaledwie parę miesięcy, odnoszę wrażenie, że wszystko co do tej pory robiłem nieuchronnie prowadziło mnie by ostatecznie tu trafić. Na koniec chciałbym pozdrowić liska, którego widziałem przy autostradzie, przyglądającego się w zamyśleniu na ruch drogowy. Do zobaczenia, Kitsu-kunie!

A... no i do zobaczenia za rok.

Alexandrus888:

Ale czemu tu taki tłok? Czemu się wszyscy tak produkują? Dzieje się coś...?

Że niby rocznica? Jaka...? ... ... 12? To JUŻ?! No powiem wam, iż nie spodziewałem się, że to już dziś... całkowicie mnie to zaskoczyło. A pamiętam, jak byłem młody. I głupi. I przypomniałem hayateńczykom, że to czas brać dupska do roboty. Ach, to były piękne czasy~ nooo, już miesiąc minął :v

Dobra, dość żartów! Wszak przed nami piękny iybileysz! Gdyby Hayate było dziewczynką, byłaby z niej niezła loli. Ale na szczęście dla nas wszystkich Hipek musi się zadowolić posiadaniem grupy skanlacyjnej, a nie onee-chan ;)

Wiej wiecznie, wichuro Hayateńska!

Al Pachinko:

Dwanaście lat... Dużo. Stare to nasze Hayate ;) Przez parę lat byłem z nim jako czytelnik, obecnie jestem członkiem ekipy... I oprócz owoców pracy grupy miałem przyjemność poznać wspaniałe osoby, które za nią stoją. Wysłanie testu było dobrą decyzją :) Mam nadzieję, że Hayate będzie działać kolejne lata, wydając rozdziały, które spodobają się czytelnikom... I kto wie? Może pojawią się w formie tomikowej w Polsce, aby uświetnić swoją obecnością moją półkę? Byłoby miło, kilka tytułów ma tam już gotowe miejsce ;) Sto lat, Hayate!

Junsu:

Sto lat Hayate! <3 12 lat... To już ten nastoletni wiek, jeszcze trochę i nadejdzie okres buntu D: Nie no, nie ma takiej opcji! Hayateńczycy stali się dla mnie drugą rodziną. Nie wyobrażam sobie dnia bez was. Fajnie jest mieć takiego dziadka Smoqa, babcię Hipcię czy wnusia Spirita. Nie ma czasu na nudę :D Chodźcie się przytulić!

Jerza:

*wygrzebuje się z kupki liści*

<_<

>_>

Sto lat, Hayate~

*zagrzebuje się w kupkę liści*

Spiritusick:

Trzeba to opić~ *otwiera piwo, cuz' wine is fine, but whisky's quicker, ale jutro jednak trzeba do pracy *

Smoq:

To ja może troszkę poważniej uderzę, bo tak mnie jakoś naszło... Jako że dawno nie publikowałem niusa (ummm... w sumie to od wielu lat :D), to dużo osób pewnie mnie nawet nie kojarzy, więc dla tych wszystkich (o ile ktoś w ogóle do tego miejsca dotarł w naszym przepastnym niusie) dodam, że raczej z powagi nie słynę, bo świat i tak już jest zbyt szary i pełen deadlinów (brrr), by jeszcze na powagę przy mangusiach i skanlacjach sobie pozwalać.

Cóż, trzeba przyznać, że jestem dumny z naszej grupy i z tego, że mimo wszystkich przeciwności losu trwa nadal i działa! Nie ja jeden (choćby Lilka wyżej o tym wspominała) na jakiś czas z grupy odszedłem, ale powróciłem... I w gruncie rzeczy bardzo się cieszę. Zawsze uważałem, że Hayate jest trochę jak rodzina, zdarza się nam kłócić (ba! wcale nie tak rzadko), ale zawsze jakoś w końcu się dogadujemy i swary idą w niepamięć (albo są głęboko zagrzebywane :D). Patrząc po tym jak różne osoby mamy w grupie, to czasem aż cud, że się jeszcze nie pozabijaliśmy ;).

Postaramy się, by przyszły rok był rokiem zmian, zwłaszcza jeśli chodzi o wygodę i przyjemność, jaką bierzecie z czytania mang przez nas tłumaczonych, bo nie ma co ukrywać, ból z korzystania z czytnika na urządzeniach przenośnych (zwłaszcza telefonach) jest aż nadto dotkliwy. Sam ostatnio miałem okazję go doświadczyć, gdy w pracy mi się nudziło :D. Mam szczerą nadzieję, że plany, jakie mam (dużą część zmian już przemyślałem, część udało się nawet przedyskutować :D) uda się nie tylko opisać, ale i zrealizować...

Noooooo to chyba tyle, ależ się nudno i drętwo zrobiło, wybaczcie, a teraz czas otworzyć jakiegoś wyśmienitego winiacza, szkoda, że już nie produkują starych, dobrych komandosów :(... chociaż teraz to już moja wątroba chyba by tego nie przetrzymała :D.

Ichirou:

Mimo że w ostatnim czasie moja aktywność znacznie zmalała, to przynależność do grupy Hayate bez wątpienia stała się elementem mojej tożsamości. Dzięki Wam wszystkim, że jesteście i macie tyle silnej woli oraz motywacji, żeby między wszystkimi obowiązkami zmieścić jeszcze chwilę na, jakby nie było, dosyć wymagającą pracę w naszej grupie ;)

Ostatnio zmieniony przez aqvario 18 Listopad 2017, 02:01, w całości zmieniany 8 razy  

Świeczka sebil
Hayate Team

Wysłany: 12 Październik 2017, 19:22   

100 lat nam wszystkim!!! :D

Bombka Wela
Hayate Team

Wysłany: 12 Październik 2017, 19:35   

100-ówki i wszystkiego najlepszego !!! ;)

Cukiereczek Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 12 Październik 2017, 19:52   

Wszystkiego najlepszego... nam <3.

Bombka Spiritusick
Hayate Team
Jerzyfikowany, 69%.

Wysłany: 12 Październik 2017, 19:58   

Idę się napić :v

- Only god can judge me - he said.
- Guilty - decided Spiritusick.

Bombka Al Pachinko
Hayate Team
Doujin Maker

Wysłany: 12 Październik 2017, 20:06   

To i ja otwieram wino :v

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 12 Październik 2017, 20:22   

100 lat dla grupy, reszta na wolności :D
Aktualki bez aktualek? Ale jak to tak, toż to zbrodnia! Zawsze miło się czytało aktualki przed rzuceniem się... TO ZNACZY przed spokojnym rozpoczęciem czytania rozdziałów, a teraz mówicie że ma ich nie być? Zesłać na tortury! Bić łyżką aż nie zmienią zdania! I może złożyć jakąś ofiarę składającą się z siedmiu dziewic, aby ich zachęcić do dalszej pracy.

Bombka Hipek
Hayate Team

Wysłany: 12 Październik 2017, 20:25   

Ej no, ja rozumiem wiele, ale żeby 7 bab, które będą skrzeczały nad głową nasyłać...

Papierek po Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 12 Październik 2017, 20:28   

kolejny rok, a grupa istnieje! cieszę się, że dokończyłam cincin, ale żal, że nie mam czym toastu wznieść ✿♥‿♥✿
zrobię herbatkę z miodkiem i syropkiem z pędów sosny

Prezencik Junsu
Hayate Team
świrnięta szajbuska

Wysłany: 12 Październik 2017, 20:31   

Urti, wracaj! Ale już! :'O

Prezencik Vuko
Hayate Team

Wysłany: 12 Październik 2017, 20:38   

Gdzie ten nasz nekromanta? Rad jesteś potrzebny! :)

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 12 Październik 2017, 20:39   

Hipek napisał/a:
Ej no, ja rozumiem wiele, ale żeby 7 bab, które będą skrzeczały nad głową nasyłać...

Kara adekwatna do czynów, nie marudź bo będzie 8!

Papierek po Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 12 Październik 2017, 20:39   

tęsknię :) ale jak wrócę to i tak tylko zawalę wszelkie terminy
na wszystko przyjdzie czas :) przecież z Hayate się nie wyrasta

Bombka Hipek
Hayate Team

Wysłany: 12 Październik 2017, 20:41   

Zawsze możesz wrócić do jednego czy dwóch projektów. O Natsume ciągle pytają, a z edycją tam ciężko!

Kochałaś Natsume i Natsume kochało ciebie. ._.

Bombka Wela
Hayate Team

Wysłany: 12 Październik 2017, 20:54   

O.O... Urtiiiiii T-T

Cukiereczek Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 12 Październik 2017, 21:17   

Urti, zawsze możesz zrobić Hayate prezent urodzinowy i wrzucić zeskanowane Let's Akuma Tech :)

Ale niezła aktualka nam wyszła :D Rodziła się bólach, ale daliśmy rad:ę :D

Papierek po Urtica
Hayate Team
chaptergiver

Wysłany: 12 Październik 2017, 21:19   

a nie leży to już gdzieś?

Bombka Hipek
Hayate Team

Wysłany: 12 Październik 2017, 21:23   

Niet. :|

Świeczka Miu
Hayate Team
Aye Sir!

Wysłany: 12 Październik 2017, 21:50   

To już 6 lat się tu kiszę :O
Miło widzieć, że grupa ciągle się trzyma z roku na rok. I mimo, że już nie zarywam nocy nad rozdziałami, to zawsze chętnie tu wracam.
Sto lat, życzę nam! :)

Prezencik Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 12 Październik 2017, 23:23   

A ten czas szybko leci. Urti dobrze prawi, z Hayate się nie wyrasta. :P

Życzę wszystkim, w tym sobie, zapału. By nigdy się nie wypalił.
A tak w ogóle to dobra robota, ekipo. ^^

Czubek Yuka

Wysłany: 15 Październik 2017, 11:57   

Wszystkiego najlepszego! ヽ(〃^▽^〃)ノ
Oby zapał wasz nigdy nie zgasł. Dziękuje za tyle rozdziałów. A zwłaszcza za Chrno Crusade, Natsume Yuujinchou, Lucky Star, MSN oraz Sketchbook(po 1 tomie jest tom 10)
Hipek napisał/a:
Widzieliśmy powstania największych polskich grup, a także ich upadki.
Projekt manga była najstarsza. Czytałam od nich detektywa Conana. ;/
Hipek napisał/a:
Widzieliśmy Wszechbiblię i Centrum Mangi, które wierzyłem, że będą wieczne, a jednak upadły.
Wszechbiblia była wygodniejsza i lepsza od skanlacji. ;/ Szkoda mi CM. Zwłaszcza, że jej nowy wygląd bardzo mi się podobał oraz czytnik też był lepszy. U was czytam więcej serii oraz wchodzę tutaj, a jak w innych grupach czytam po jednym tytule to wygodniejsze było CM. ^^
Hipek napisał/a:
Hayate przeżyło to wszystko, a planuje przeżyć nawet więcej. Według naszych kalkulacji musimy przeżyć przynajmniej 100 kolejnych lat!
Hayate jest wieczne~~ ヾ(^▽^)ノ

Cukiereczek aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 15 Październik 2017, 13:47   

Yuka napisał/a:
Projekt manga była najstarsza.
Nie była. W kolejności powstawania:
- Himitsu Page - powstała w 2001 roku
- The Cold Desire - 12 września 2002 roku
- Akazukin - 5 stycznia 2003 roku
- Jarotrans - 6 lutego 2003 roku
- Projekt Manga - 21 marca 2003 roku
- Sai Team - wakacje 2003 roku
- Azure Landscape - 11 listopada 2003 roku
- MeTR0 Translations - 12 lutego 2004 roku
- Hayate jest spuścizną Arechecka, który zaczął działać 2 kwietnia 2004.

Jestem pewien, że nie posiadam wszystkich informacji o grupach sprzed okresu powstania Hayate (a właściwie Arechecka) i było ich jeszcze kilka więcej. Nie chce mi się teraz wypisywać grup z 2004 i 2005-go ;) Ale jak ktoś pamięta Tchawicę-kuna (11 sierpień 2004), to pamięta śmieszne czasy xD

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Czubek Yuka

Wysłany: 15 Październik 2017, 21:08   

Owszem, ale Projekt Manga przetrwała tamte i została najstarszą.
aqvario napisał/a:
- Himitsu Page - powstała w 2001 roku
- The Cold Desire - 12 września 2002 roku
- Akazukin - 5 stycznia 2003 roku
- Jarotrans - 6 lutego 2003 roku
Nie kojarzę tych grup oprócz I, ale tylko z nazwy coś mi świta. Chyba jakieś wydawnictwo podobno się nazywa.
Znam na pewno Sai Team oraz MeTR0 Translations.

Cukiereczek aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 15 Październik 2017, 23:43   

Yuka napisał/a:
Owszem, ale Projekt Manga przetrwała tamte i została najstarszą.
I tak, i nie. Projekt Manga padło już ponad 2 lata temu. Jej wiek w czasie upadku to było około 12 lat i 2 miesiące. Ale na szybko nie powiem ci, które grupy upadły po dłuższym czasie aktywności. Np Noizy Tribe powstało 10 miesięcy przed nami (4 styczeń 2005), a ich strona nadal istnieje i jest aktywna, więc lada moment będą mieli 13 lat. Tyle, że ostatni rozdział wydali dwa lata temu, mimo zapewnień jeszcze 3 miechy temu, że pracują nad kolejnymi. Jeśli coś wypuszczą będą najstarszą stażem grupą. A np The Cold Desire, która powstała 12 września 2002, porzuciła skanalcje na rzecz fanfików i opowiadań, ale wciąż działa i ma się dobrze :) Mimo to zapewne na koniec tego roku będziemy także bezsprzecznie grupą z najdłuższym stażem aktywności. Co więcej, nie było u nas nigdy dłuższych przerw w wydawaniu rozdziałów, średni czas pomiędzy newsami z rozdziałami to 5-6 dni (w ciągu tych 12 lat). :)

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Prezencik Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 18 Październik 2017, 12:22   

Można by jeszcze dodać, że ideą przyświecającą nam na te 12 urodziny było wydanie wszystkich naszych tytułów. Prawie się udało :D czy nasi dociekliwy czytelnicy wiedzą już gdzie polegliśmy? Dajcie znać! A może uda się wam nas zmotywować, by bardziej się postarać i nadrobi te niedobitki w najbliższym czasie ;D

Hipek napisał/a:
liczba aktualek zakończy się przed numerkiem 800
I nie będzie tej pięknej aktualki #888. Chyba się popłaczę z rozpaczy T-T

Hipek napisał/a:
Fajnie jest mieć takiego dziadka Smoqa, babcię Hipcię czy wnusia Spirita.
Drzewo genealogiczne Hayate co raz bardziej skomplikowane. Chyba tylko rad: i jego łopata są w stanie odkryć wszystkie koligacje i je spisać XD Oj ciekawie by to wyglądało XD

Tapion Virgo napisał/a:
Aktualki bez aktualek? Ale jak to tak, toż to zbrodnia! Zawsze miło się czytało aktualki przed rzuceniem się...
Spokojnie. W nowym systemie będzie miejsce i na aktualki, tyle że bez rozdziałów ^^

Hipek napisał/a:
ale żeby 7 bab, które będą skrzeczały nad głową nasyłać...
Spoko, da im się korekty do HnG, będą miały co robić i będzie spokój :P

Tapion Virgo napisał/a:
nie marudź bo będzie 8!
Dorzuć jeszcze 8 facetów i 8 obojnaków, to będzie ich razem 888 ^o^

Nie gadajcie o umieraniu grup, skupmy się na pozytywach :x

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 18 Październik 2017, 16:30   

Alexandrus888 napisał/a:

Spokojnie. W nowym systemie będzie miejsce i na aktualki, tyle że bez rozdziałów ^^

Niech wam będzie, nie naśle na was dziewic.

Prezencik Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 18 Październik 2017, 18:00   

No nie! Nasyłaj, nasyłaj. Kogo będziemy rozdziewiczać morderczymi qc ;P

Cukiereczek aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 18 Październik 2017, 18:13   

Alex, jak nie będzie newsów, to nie będzie komu się chwalić, że kogoś swoim QC rozdziewiczył ;P

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 18 Październik 2017, 19:27   

No tak, ja przyśle dziewice, a wy je zagonicie do roboty leniuchy xD

Prezencik Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 19 Październik 2017, 09:23   

Mi tam chwalenie się do szczęścia nie jest potrzebne. Wystarczy sam fakt :p

Shinju

Wysłany: 19 Październik 2017, 17:58   

Wszytskiego najlepszego z okazji urodzin!!! Dużo zdrowia, wolnego czasu, pieniędzy i spełnienia marzeń. Życzenia i wyrazy wdzięczności to wszystko co mgę zaoferować, choć to Wasze urodziny, prezenty dostajemy my - czytelnicy, a 50 rozdziałów to spory prezent. Najbardziej cieszę się z Yamato Nadeshiko Shichi Henge, prezent najlepszy z możliwych. Pozdrowienia dla całej ekipy, życzę kolejnych dwunastu lat owocnego działania grupy!

Prezencik Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 19 Październik 2017, 18:42   

Shinju napisał/a:
życzę kolejnych dwunastu lat owocnego działania grupy!
Czego tak mało D: Hayate będzie żyć do końca świata i jeszcze dzień dłużej :D

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 19 Październik 2017, 19:26   

Alexandrus888 napisał/a:
Hayate będzie żyć do końca świata i jeszcze dzień dłużej :D

Nadejdzie apokalipsa, ludzie będą szukać schronienia, próbować przeżyć, i szukać wifi żeby móc przeczytać nowe rozdziały, które nigdy nie przestaną wychodzić. A potem, gdy w końcu dojdzie do implozji planety, dzień później wyjdzie ostatnia aktualizacja. I tak oto zakończą się rządy Hayate.

Czytał Tapion "Damian" Virgo.

Cukiereczek aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 19 Październik 2017, 19:40   

Postaramy się, aby nie doszło do implozji. No chyba że w jej wyniku cała ludzkość będzie należeć do Hayate i robić rozdziały :D

Cukiereczek Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 19 Październik 2017, 22:16   

Ale jeśli wszyscy będą robić rozdziały.... i wszyscy będa w ekipie... to kto będzie czytelnikiem :O?!

Prezencik Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 19 Październik 2017, 22:30   

Kosmici? Bóg? Ktoś się znajdzie :D

Cukiereczek Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 19 Październik 2017, 22:54   

Bog? To istnieje ktos wyzej, niz Hayate :O?

Cukiereczek aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 19 Październik 2017, 22:59   

Nishin. Przecież on jest naszym bóstwem :D Nawet ja, Przedwieczny, chylę mu czoła :) Poza tym będziemy robić sami dla siebie. Ej. A czy w głównej mierze już tego nie robimy? :D

Bombka Spiritusick
Hayate Team
Jerzyfikowany, 69%.

Wysłany: 20 Październik 2017, 07:09   

Ja nie przeczytałem żadnego rozdziału, który wydaliśmy XD
Nie licząc oczywiście tych, przy których pracowałem :v

- Only god can judge me - he said.
- Guilty - decided Spiritusick.

Aratar
Valar

Wysłany: 21 Październik 2017, 09:30   

Smoq napisał/a:
Ale jeśli wszyscy będą robić rozdziały.... i wszyscy będa w ekipie... to kto będzie czytelnikiem :O?!

Mimo licznych pomniejszych prób nakierowania mnie na Hayate wciąż jestem wolnym strzelcem :)
Póki co siedzę z wami 5 lat z kawałkiem, ale nie wydaje się abym miał gdzieś odchodzić.

Za 6 lat wchodzicie w dorosły wiek. Jestem ciekaw jak będzie wyglądało dojrzałe hayate ;)

Cukiereczek aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 21 Październik 2017, 10:31   

Najpierw będzie dojrzewanie... Co oznacza okres buntów, nieposłuszeństwa, chadzanie własną ścieżką i nie słuchanie zdrowego rozsądku. Innymi słowy w najbliższym czasie zobaczysz tu raczej chaos xD

Cukiereczek Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 21 Październik 2017, 12:21   

Trzeba by jakąś dziewczynę znależć dla Hayate :O!

Cukiereczek aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 21 Październik 2017, 12:51   

No i po studiach założymy firmę! xD

Tapion Virgo
Honk

Wysłany: 21 Październik 2017, 18:55   

"Dojrzałe" "hayate" wybierz jedno xD

Odpowiedz do tematu