Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Factorio - poniedziałek - 4 grudnia 2017
Autor Wiadomość
Świeczka Mino
Hayate Team

Wysłany: 4 Grudzień 2017, 23:08   Factorio - poniedziałek - 4 grudnia 2017

Mijają godziny, minuty, sekundy. I tak o to doczekaliście się kolejnej, czwartej już maratonowej aktualki na Hayate. :D

Aaach. Nawet nie wiecie jak fajnie coś dla was napisać i to jeszcze na maraton. Aczkolwiek, nadal dręczy mnię myśl że od 2 dni nic nie z edytowałem. Może niektórzy zapytają dlaczego? Odpowiedź jest prosta.
Viner, Marcu i Sebil namówili mnie na granie z nimi w Factorio i trochę za bardzo mnie wciągnęła myśl stawiania taśm produkcyjnych, wydobywania surowców i co najgorsze - mordobicie z galaktycznym robactwem próbującym zabić nas na każdym kroku. Chcącym nas unicestwić. Jako że dosyć ciężko oderwać mi się od tej emocjonującej gierki XD (ostatnio z Marcu siedzieliśmy grubo po północy i graliśmy :p ). Będę musiał poprosić Hipka o kopa w tyłek, żebym wreszcie wziął się za robotę i dokończył moje robótki. :D

Tym czasem za dzisiejszy rozdzialik możecie bić brawa:

Hipkowi - dzielny tłumacz, który ma odwagę by przetłumaczyć trudne wyrazy.

Smoq - korektor, który czyta z uwagą każde słowo przetłumaczone przez Hipka (i sprawdza czy Hipek zna język polski).

Marcu - sumienny edytor, który sprawnym okiem wyłapuje paprochy, a teksty wstawia idealnie w dymek, oraz naszym QCerkom:

Lilka i Kazuya - którzy czuwają nad tekstami oraz stronami i wyłapują błędy nie złapane przez poprzedników.

Odpowiedz do tematu