Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Nowy członek grupy - wtorek - 5 grudnia 2017
Autor Wiadomość
Bombka Hipek
Hayate Team

Wysłany: 5 Grudzień 2017, 00:05   Nowy członek grupy - wtorek - 5 grudnia 2017

Dawno nie pisałem tego typu niusa, wiec nawet nie wiem o czym zacząć. Ogólnie sprawa dość prosta... Mamy nowego edytora, ale nie takiego zwyczajnego edytora, co nie wie czego chce - mamy nowego super edytora, co wie czego chce! ... i miałem wam go przedstawić. :)

Z moich wspomnień wygląda to mniej więcej tak: było ciepłe grudniowe popołudnie, około 20 stopni na zewnątrz, a we wszystkich sklepach były już choinki i jak zawsze w grudniu, żaden supermarket nie miał świętego mikołaja. Kupowałem wtedy mrożoną pizzę, kiełbasę i mleko, a nagle dostałem maila z testem. A może to był jeszcze listopad? Ogólnie byłem tak zdruzgotany faktem, że jest na tym świecie ktoś, kto wie, czego chce, że aż zapomniałem jaki mamy dzień. Pani w kasie mi mówi "20,80 poproszę", a ja jej mówię "jeszcze siatkę do tego". Zawsze biorę siatki, mam w domu kilka siatek wypełnionych siatkami, bo nie mam co z nimi robić, ale przecież przypał wyciągnąć własną siatkę w supermarkecie. Błądziłem tak myślami, nie wiedziałem co się dzieje - on wie czego chce, a ja...? Ja nie wiem nawet co zjem na kolację, dlatego kupuję jeszcze zupkę chińską... jak nie będzie mi się chciało odgrzewać pizzy, to zjem zupkę. Chociaż może nie? Po co w ogóle jeść kolację. Ech... Życie jest ciężkie. Ale wracając do tematu, siedzę, a właściwie stoję, i myślę: on chce robić GTO?! Cały się podjarałem... Uwielbiam GTO, ale jakoś nie chciałem go edytować. Ogólnie w tym roku obiecałem sobie nic nie edytować i długo wytrzymałem. Ciężkie czasy wymagają ciężkich środków. No i tak oto... Wyznam wam w tajemnicy, że już w niedzielę będzie kolejne GTO od Dawidosa. Coś czuję, że tłumacz i korektor za nim nie nadążą.

Dzisiejszy rozdział sponsorują:

Nieposkromiony Hipek,

Szalony Smoq,

Psotna Lust,

Pracusie Lilka i Kazuya

Ostatnio zmieniony przez Hipek 5 Grudzień 2017, 00:14, w całości zmieniany 2 razy  

Wojcieszka

Wysłany: 5 Grudzień 2017, 10:25   

Wat. Czemu niby posiadanie własnych siatek to przypał? A te torby z materiału które można kupić za kilka złotych po co?

Bombka Spiritusick
Hayate Team
Jerzyfikowany, 69%.

Wysłany: 5 Grudzień 2017, 11:34   

No właśnie, Hipek, ekotorba! :O

Hipkę napisał/a:
Coś czuję, że tłumacz i korektor za nim nie nadążą.

O tłumacza to Ty się nie bój :v

- Only god can judge me - he said.
- Guilty - decided Spiritusick.

Prezencik Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 5 Grudzień 2017, 12:48   

Hipek, jak cię mierzi wyciąganie własnej siatki to chodź na zqkupy z plecakiem. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale ilekroć mam wziąć własną siatkę to jej zapomnę, a o plecaku pamiętam. Plecak über alles!

Czubek Yuka

Wysłany: 5 Grudzień 2017, 13:45   

Hipek napisał/a:
przecież przypał wyciągnąć własną siatkę w supermarkecie.
Fajnie wiedzieć... Od zawsze wyciągam swoją. Nie wiedziałam, że jest to przypał. ;/

Bombka Hipek
Hayate Team

Wysłany: 5 Grudzień 2017, 13:48   

Wojcieszka napisał/a:
Wat. Czemu niby posiadanie własnych siatek to przypał? A te torby z materiału które można kupić za kilka złotych po co?

Torba, a jednorazówka to co innego... :|

Alexandrus888 napisał/a:
Hipek, jak cię mierzi wyciąganie własnej siatki to chodź na zqkupy z plecakiem.

Z plecakiem na zakupy kojarzą mi się przede wszystkim szczęśliwy panowie spod monopolowego. :|

To mi się siatek przyczepili. xD

Prezencik Junsu
Hayate Team
świrnięta szajbuska

Wysłany: 5 Grudzień 2017, 13:48   

Polecam iść na zakupy w kurtce w kropki, spodniach w kwiatki, skarpetach w paski, z własnym koszykiem i reklamówką w tęcze i koniczynki :) #z życia Junsu (ostatni tydzień)

Świeczka Jerza
Hayate Team

Wysłany: 5 Grudzień 2017, 14:02   

Alexandrus888 napisał/a:
Nie wiem na jakiej zasadzie to działa, ale ilekroć mam wziąć własną siatkę to jej zapomnę, a o plecaku pamiętam.
Bo siatka jest tylko na zakupy i jak nie robisz zakupów codziennie, to nie utrwalasz odruchu jej zabierania, albo przynajmniej odkładania zawsze w to samo miejsce :v

Hipek napisał/a:
Z plecakiem na zakupy kojarzą mi się przede wszystkim szczęśliwy panowie spod monopolowego. :|
To oni mają plecaki? Bardziej mi się kojarzą z takimi grubymi reklamówkami :v z plecakami chodzą studenci, bo w plecaku łatwiej zakamuflować alko, jak się wchodzi do akademika :v

Świeczka Mino
Hayate Team

Wysłany: 5 Grudzień 2017, 14:29   

Hipek napisał/a:
Z plecakiem na zakupy kojarzą mi się przede wszystkim szczęśliwy panowie spod monopolowego

A jak idę ze szkoły do sklepu to co poradzę że mam plecak XD

Świeczka Lust
Hayate Team

Wysłany: 5 Grudzień 2017, 18:35   

Cytat:
Psotna Lust

Jak to delikatnie ujął :D Hahahahah

Wojcieszka

Wysłany: 5 Grudzień 2017, 22:45   

[quote="Hipek"]
Wojcieszka napisał/a:

Torba, a jednorazówka to co innego... :|

Ale to to samo tylko że nie tak wytrzymałe jak z materiału. A jak nie to zrób z nich worki na śmieci czy coś ;/

Odpowiedz do tematu