Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Czy wierzyć ocenom innych odnośnie anime?
Autor Wiadomość
Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 21 Styczeń 2018, 11:44   Czy wierzyć ocenom innych odnośnie anime?

Wydzielone z tematu Co to za anime (wersja hard)?

Lepanto napisał/a:
Nie martw się seria to crap i dostał ode mnie 4/10, ale to i tak chyba za dużo XD

na shindenie dostał 1/10 od recenzenta, wiec musiało ci się całkiem podobać :D

Likier z Lepanto
Hayate Team

Wysłany: 21 Styczeń 2018, 16:41   

Ragi napisał/a:
na shindenie dostał 1/10 od recenzenta, wiec musiało ci się całkiem podobać :D

Shinden =/= wyznaczanie standardów.

Jedyne w miarę sensowne oceny ma baza ANN.
Ostatnio zmieniony przez Lepanto 21 Styczeń 2018, 16:42, w całości zmieniany 1 raz  

Wódka z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 21 Styczeń 2018, 17:31   

Lepanto napisał/a:
Jedyne w miarę sensowne oceny ma baza ANN.

Oj tam, oj tam. MAL i AniDB też nie są takie złe pod tym względem.
Ale co do Siundena to się zgadzam.
Ostatnio zmieniony przez Drizzt 21 Styczeń 2018, 17:31, w całości zmieniany 1 raz  

Wódka z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 21 Styczeń 2018, 23:11   

Lepanto napisał/a:
MAL ma mocno zawyżone średnie, bo ludzie oceniają w skali lubię/nie lubię, zamiast w skali dobra bajka zła bajka

Ok, mogę się zgodzić, ale skoro wszystkie są zawyżone, to tak naprawdę nie zmienia obrazu, która jest lepsza/gorsza, bo proporcje są mniej więcej zachowane. :P Niemniej zawsze można brać poprawkę, a co do oceniania... To ono zawsze jest mocno subiektywne. Sam też oceniam raczej na podstawie tego jak mi się podobała po ostatnim odcinku, bo chyba o to właśnie chodzi? Lubie je, bo według mnie są dobrymi bajkami. :P
No i moje oceny na mal też są pewnie miejscami zawyżone. ;p

Koniak z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 21 Styczeń 2018, 23:15   

Nie przecze, sam zawyzam, bo oceniam czy mi sie podoba i czy mi sie przyjemnie ogladalo.

Likier z Lepanto
Hayate Team

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 00:37   

Hiper, nie.

Ja po 1000 obejrzany serii zaczynam wymagać czegoś więcej niż 3 pierwszych zachęcających odcinków i finału który będzie mi się podobał ;)

Wódka z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 01:12   

Chyba się nie zrozumieliśmy. :P
Ja też tego wymagam, mimo że obejrzałem może połowę tego. Ale nie wszystkim podoba się to samo i nie każdy ma tyle doświadczenia, ale to nie znaczy, że takie osoby nie mogą oceniać i docenić. W takim wypadku potrzebowałbyś forum z jakimiś starymi wyjadaczami, którzy dzielą się tylko perełkami. :P Może takim miejscem jest ANN, nie znam tak dobrze. :P
Oceny nigdy nie będą tak dokładne jakby wszyscy chcieli, bo każdy chce czego innego, więc możemy jedynie szukać rozwiązania zadowalającego, zależnego również od zdolności adaptacji pozyskanych informacji do swoich potrzeb.
Ja tam i tak nie mam zaufania do żadnych ocen losowych ludzi. ;p
Najlepiej porównać wyniki z różnych serwisów dla lepszego poglądu. ;p

Likier z Lepanto
Hayate Team

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 08:51   

Zgadzam się, najlepszym przykładem serwisu z ocenami jest rotten tomatoes, ANN działa podobnie tylko tam jest kilku recenzentów. Też nie ufam randomom, szczególnie jak widzę akcje typu "dajmy masowo jeden, bo nie dostaliśmy tego co chcieliśmy".
Moje oceny najpewniej też są zawyżone, ale w przeciwieństwie do moich znajomych u mnie oceny 10 i 9 pięć procent obejrzanych bajek, gdzie znajomych gdzie liczba tych ocen sięga 20-30%.

Koniak z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 11:22   

Zależy od tego co definiujesz jako 10, 9, 8, 7. Powiem szczerze - u mnie żeby seria dostała niżej niż 7 to musi naprawdę na to zasłużyć... inna sprawa, że zwykle, serie które są naprawdę słabe, po prostu porzucam i nigdy ich nie oceniam.
Ostatnio zmieniony przez Smoq 22 Styczeń 2018, 11:22, w całości zmieniany 1 raz  

Wódka z Hipek
Hayate Team

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 12:33   

Serie, które są słabe porzucam po 1-3 odcinków, mało kiedy dochodzę do dalszych. Seria, która była dobra, ale nie zachwyca powinna dostać 5. Cokolwiek, co było świetne powinno dostać więcej... Od bardzo dawna nie uzupełniam MALa, ale w sumie od bardzo dawna też nie dałbym powyżej 8. Coś na co czekam co tydzień zasługuje na 7. Na więcej trzeba naprawdę zasłużyć i chciałbym, aby inni tak oceniali, ale inni oceniają tylko na 2 sposoby... 1 lub 10. Wcale nie pomagając innym. Inna sprawa, że czasem anime z oceną 4.40 lub nawet niższą na MALu potrafią być ciekawe, a dostało słabe oceny za jakiś bzdet, który naprawdę nie wpłynął na nic. Lub po prostu było za mało mocy przyjaźni. :D

Bimber z Al Pachinko
Hayate Team
Doujin Maker

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 14:04   

Cóż według skali MALa "dobra" seria powinna mieć 7 (good)... Ludzie nie patrzą na opis skali i w tym też jest problem. :v Ja również sporo porzuciłem, ale jeśli dobrnąłem do końca, to zazwyczaj zasługuje na te siódemkę, chyba że po prostu anime dobiłem. Drop to też pewna ocena, powinna być wyświetlana ze średnią np. w postaci procentowej (ilość osób, które serię porzuciły do ilości osób, które w ogóle zaczęły ją oglądać). U mnie oceny wariują od 2 do 10, ale przeważają te powyżej 6.

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 16:45   

...ale rozpoczęła się tutaj dyskusja, a ja tylko wpisałem tytuł który zapodała wela i kliknąłem w pierwszy lepszy link aby zobaczyć obrazki :D osobiście i tak bym nie oglądał nic na shindenie bo wymagają wyłączenie Adblocka co jest upierdliwe :D

Mówicie o ocenach anime czy o recenzji, bo jeśli chodzi o to pierwsze to wydaje mi się że nie ma strony która dobrze to obrazuje, oceny anime dają oglądający którzy maja różne preferencja jak już tu ktoś wspomniał w temacie, i może być dobre anime które nie trafiło w gust typa który da ocenę 2/10 Bikini warriors dostało 4,25/10 od widzów. Recenzja przez który powstał ten temat to inna historia, napisała ją jakaś osoba z ekipy shindenta która ewidentnie nie lubi dużych cycków nie podlegających grawitacji wiec dał 1/10, dlatego recenzja trochę przypominała hejt. Uważam to trochę za nie profesjonalne ponieważ opis anime powinien być obiektywny i powinien zawierać szczątkowy zarys fabuły, może twórczość autora,opis kreski, muzyki i postaci z drugiej strony wolność słowa i ktoś miał prawo do wyrażenia swojej opinii itp dodatkowo to nie była jedyne recenzja druga była bardziej pozytywna bo była na 7,5/10 czyli w ekipie mają tam trochę rozmach bo człowiek nie wie czy to oglądaczy, wiec najlepiej ostatecznie samemu to sprawdzić na własnej skórze niż sugerować się różnymi liczbami ;)

Tak czy inaczej Shinden (nie żebym stał w jego obronie) zawiera oceny użytkowników co czyni go równie wiarygodnym co inne portale.
Ostatnio zmieniony przez Ragi 22 Styczeń 2018, 16:48, w całości zmieniany 1 raz  

Likier z Lepanto
Hayate Team

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 16:49   

Ja oceniam od wyjściowej oceny 5, większość sezonówek kończy u mnie z 6 lub 7. 8 to takie anime na które czekam z niecierpliwością, które ma dobrze wykreowanych bohaterów lub wyśmienitą animacje, bądź muzykę. Do 9 lub 10 awansują anime po jakimś czasie o których mogę sobie przypomnieć coś więcej niż "kurde wiem że to oglądałem, ale o czym to było" i w jakiś sposób ruszyły moją bryłę lodu w sercu. Z reguły bajek nie porzucam, bo jak już wciągnął nie pierwsze 3 odcinki to kończę bajkę, dlatego mam na malu kilka naprawdę złych anime i całkiem sporą listę bajek przeciętnych.
Ostatnio zmieniony przez Lepanto 22 Styczeń 2018, 16:50, w całości zmieniany 1 raz  

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 17:06   

ja 10 dale tylko tym anime do które obejrzałem więcej niż chociaż raz, np. takie Midori no chibi lub Baka to Test to Shoukanjuu lubie sobie co jakiś czas przypomnieć mimo że arcydziełami nie są to mają swoje miejsce w moim serduszku :D hmm...log Horizon też się zalicza do moich ulubieńców ;)
Ostatnio zmieniony przez Ragi 22 Styczeń 2018, 17:06, w całości zmieniany 1 raz  

Likier z Lepanto
Hayate Team

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 17:20   

U mnie bakemonogatari należy do twojej kategoriI Ragi, oglądał je co roku. Kara no Kyoukai też, ale każdy film ma u mnie tylko 9 :P

Piccolo z BlackFox
>.<

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 19:21   

o tak do KnK też lubię sobie co jakiś czas wracać, także Nanoha, GITS, Log albo Grimgar. Ja osobiście ocen ani recenzji nie czytam ani nie dodaję jako że zazwyczaj nie są one obiektywne. Zazwyczaj co do tego czy podejmę się danej serii zazwyczaj kieruję się w kolejności: opis, kreska, studio, czasami autor. Zazwyczaj po ok 3 odcinkach decyduję czy kończę serię czy nie, chociaż zdarzały się serie które wylatywały po 1 xD
Co do 10 to z nowszych serii które pamiętam to chyba dałbym Re:Zero, Youjo Senki, Erased czy Grimgar.
Z tego sezonu szanse ma Beatless. Osobiście chciałbym też do tego grona zaliczyć Citrus z racji gatunku ale z racji znajomości mangi wiem że nie jest aż tak wybitne xD

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

spoiler

What do we say to the god of death? Not today!

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 20:56   

to ja sugeruje się głównie poczuciem humoru, kit z kreską, jeśli anime pomimo dennej fabuły lub słabych postaci potrafi spowodować że się zaśmieje na głos (i nie jest to obłąkańczy śmiech z krwawymi łzami lub śmiech z zażenowania) to anime jest świetne, akurat midori i log nie są za bardzo śmieszne ale urzekła mnie historia. Jeśli macie jakieś fajne komedie to chętnie przyjmę ;) ale raczej z tych nowych bo od pewnego czasu nie śledzę, a z starszych produkcji to już te bardziej warte uwagi obejrzałem ;)

Aratar
Valar

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 21:29   

Nigdy nie zwracam uwagi na oceny innych ludzi, czytam/oglądam (głównie czytam bo anime porzuciłem już dawno) wszystko od początku do końca bez względu na to jak słabe to jest. Wielokrotnie się przekonałem, że to co ja oceniam na 8-10 inni 4-7 i odwrotnie. Ostatnio jakiemuś mangowemu arcydziełu, coś z punem w tytule, dałem 6 i to tylko po dobroci bo chciałem w granicach 4-5 dać. Aż mój znajomy do mnie napisał jak to zobaczył z pytaniem czemu ta świetna manga jest dla mnie przeciętna.

Piccolo z BlackFox
>.<

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 21:33   

cóż z komedii to osobiście polecam konosube jeśli jeszcze nie widziałeś ^^ i jakby co czerwień jest najlepszym kolorem tej serii xD

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

spoiler

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 21:46   

Obejrzałem pierwszy sezon i zatrzymałem sie na 8 odcinku 2 sezony, im dalej to mniej mnie śmieszyło, chociaż były fajne gagi ;) juz mogli z tego zrobić cos jak Druaga no Tou ona była i śmieszna i ciekawa ;)

nie mnie dzięki za typ, anime warte obejrzenia, mam nadzieje że juz wszystkie odcinki wyemitowali i będę mógł skończyć 2 sezon ;)
Ostatnio zmieniony przez Ragi 22 Styczeń 2018, 21:48, w całości zmieniany 2 razy  

Wódka z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 21:58   

Smoq napisał/a:
Zależy od tego co definiujesz jako 10, 9, 8, 7. Powiem szczerze - u mnie żeby seria dostała niżej niż 7 to musi naprawdę na to zasłużyć... inna sprawa, że zwykle, serie które są naprawdę słabe, po prostu porzucam i nigdy ich nie oceniam.

U mnie trochę podobnie moja skala ocen jest praktycznie pięciostopniowa 5-10, chociaż z biegiem czasu widać wyraźną tendencję spadkową, ostatnio wystawiałem tylko 6-8 z przewagą 7. Chociaż wyższych ocen też mam dość sporo, głównie z dawnych czasów.
Ale zawsze przed rozpoczęciem serii robię research, także bardzo rzadko kiedy trafiam na coś, co mi się mniej podoba, dlatego też większość ląduje z oceną 7. :P
Największą wpadką było Princess Lover... Od kilku lat nie mogę dobić tej serii. Co obejrzę jeden odcinek, to mam dość na kilka miesięcy. xD

Wódka z Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 22:41   

Nawiązując do początku dyskusji (czyli serii Bikini Warriors) i ogólnego rozrzutu ocen... Ja tą serię oceniłem na 7. Bo jest czym jest, nie udaje czegoś większego, głębszego, lepszego. Po prostu parodia fantasy z skąpo odzianymi laseczkami o wielkich melonach. Humor jak najbardziej do mnie trafił na odstresowanie po ciężkim dniu. Ale ja mam chyba zwichrowane poczucie humoru, bo zmieszane z błotem Kill me Baby też mi się strasznie podobało XD

Cytat:
Cóż według skali MALa "dobra" seria powinna mieć 7 (good)...
I to jest dobre odniesienie. Według tego oceniam. Czyli: 10 - Arcydzieło; 9 - Rewelacja; 8 - Bardzo dobre; 7 - Dobre; 6 - Niezłe; 5 - Średnie; 4 - Ujdzie; 3 - Słabe/Złe; 2 - Bardzo złe; 1 - Dno i metr mułu.
Gdzie 4 to dla mnie takie guilty pleasure - coś słabego, co o dziwo przyjemnie się ogląda.
Serii na 10 mam 8% i uważam, że to za dużo. No naciągnąłem kilku tytułom. Ogólnie mam sporo zawyżonych pochodzących z początkowego okresu. Człowiek jeszcze nie jest wyrobiony i zbyt lekko traktuje wady, albo wręcz ich nie dostrzega. Bez porównywania z szerszą perspektywą pewnych rzeczy się nie zauważy.

U mnie oceną wyjściową jest 7, a głównym kryterium dla oceny fabuła. Nie lubię dziur i bullshitów. Na kreskę mało zwracam uwagę, muzyki praktycznie nie zauważam. Oczywiście są serie które posiadają jedynie szczątkową fabułę - o ile jest to ich założenie gatunkowe - oceniam je na podstawie humoru który do mnie trafiał, bądź nie.

W ogóle, macie wykresik C:

Jak na nim widać chętniej zauważam dodatkowe walory niż minusy. No ale tu ciągle pokutuje jeszcze wczesny etap mojej znajomości z anime. Wiem to, bo identyczny system ocen mam do filmów (na filmwebie). Siódemka ma najwięcej ocen i ogólnie cały wykres jest przesunięty w stronę niższych ocen.
Wyraźny uskok zawsze jest między 9 i 10. A drugi między 2, a 3. Żeby dzieło dostało 2 lub niżej naprawdę musi się "postarać".

Likier z Lepanto
Hayate Team

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 23:14   

BlackFox napisał/a:
cóż z komedii to osobiście polecam konosube jeśli jeszcze nie widziałeś ^^ i jakby co czerwień jest najlepszym kolorem tej serii xD

Pozwolę sobie zacytować znajomego a propos bohaterek konosuby:

"Megumin - przehajpowana, bezbecka, bardzo słaba pod każdym względem postać, oblubienica cerat
Lalatina "Darkness" Dustiness Ford - durna nimfomanka, która podobno ma być śmieszna a wywołuje jedynie żenuę jak całe to anime.
Aqua - kolejna beznadziejna postać z tego anime czy trzeba coś tu więcej dodawać ?, próbuje być zabawna, ale jakoś jej to nigdy nie wychodzi, cierpi na te same powyższe syndromy co reszta wymienionych postaci z tego "dzieła"."

I zgadzam się z jego słowami w 100%. Cóż głupie komedie czy to w bajkach czy filmach do mnie nie trafiają i jestem częściej zażenowany niż roześmiany.

Alex - staram się oceniać dobre bajki na 7, ale jak po 3-6 miesiącach nic z nich nie pamiętam, bo były nijakie to ocena leci w dół punkt lub dwa. Gdybym wywalił serce przy ocenianiu anime na 10 to zostałyby tam 5 z 8 serii którym wystawiłem 10 XD

Koniak z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 22 Styczeń 2018, 23:28   

Lepanto - kwestia otwartości i zdystansowania się. Aczkolwiek jeśli takie serie do Ciebie nie trafiają to lepiej ominąć szerokim łukiem. Seria sama w sobie jest dokładnie tym czym ma być,
delikatnie głupkowatą parodią i w tej kategorii zasługuje ode mnie na 8/10, tytanów gatunku nie przebija, ale źle nie jest.

Likier z Lepanto
Hayate Team

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 07:32   

Excel saga jest super komedią, albo waganaria bądź space dandy. Konosuba do pięt im nie sięga, jest po prostu zbiorem gagów i tyle.

Bimber z Al Pachinko
Hayate Team
Doujin Maker

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 08:46   

A widzisz, ja na przykład Konosubę sobie cenię, wielokrotnie mnie rozbawiła, z kolei serię Space Dandy porzuciłem po pierwszym odcinku, bo jej jedynym plusem był ending. Gusta i guściki :D

Koniak z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 14:12   

Lepanto napisał/a:
Excel saga jest super komedią, albo waganaria bądź space dandy. Konosuba do pięt im nie sięga, jest po prostu zbiorem gagów i tyle.

Ale to zupełnie inne rodzaje anime, tym niemniej dziwi mnie, że nie odrzuca Cię Excel saga, które jest przecież przesycone głupotą (chociaż nie wątpliwie innego rodzaju głupotą) i irracjonalizmem, inna sprawa że mi Excel Saga też bardzo się podobała :).
Ostatnio zmieniony przez Smoq 23 Styczeń 2018, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 16:10   

a ja tam obejrzę wszystko co się chociaż ociera o komedię :D i ocenie w kryterium które bardziej mnie rozśmieszyło :D komedia komedii nie równa, taki Lucky☆Star wywołuje u mnie wymioty mimo ze wielu je ubóstwia. Wczoraj zacząłem oglądać D-Frag! ;)

Koniak z Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 17:41   

I jak D-Frag? Bo jak dla mnie uber :D...

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 18:26   

jestem po 2 odcinkach, ale jak na razie jestem zadowolony, było perę fajnych gagów, domyślam dokąd zmierza fabuła, ale rozbawiła mnie wiec pierwsze 2 odcinki polecam ;)
https://www.fotosik.pl/zd...9poLAOjMp9jexHe
Ostatnio zmieniony przez Ragi 23 Styczeń 2018, 18:29, w całości zmieniany 3 razy  

Wódka z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 20:38   

D-Frag, takie tam, można obejrzeć. : D W podobnym klimacie kojarzy mi się Ben-To. I Binbougami ga!, chociaż to mi się bardziej podobało. Albo może nie widziałeś jeszcze Kore wa zombie desuka, chociaż dość popularne było.
A w ogóle z takich komediowych i nie tylko to np. Kimi to boku, Kill la Kill, Oregairu, Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo, Hataraku maou-sama.
Z takich typowo głupich komedyjek ecchi, Trinity Seven, Seitokai no Yakuindomo, Sankarea

Może czegoś z tego jeszcze nie widziałeś, Rag.
Masz może w ogóle jakąś listę czy coś?

Piccolo z BlackFox
>.<

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 20:44   

Lepanto napisał/a:
Excel saga jest super komedią

Widzisz, a mi akurat tytuł w ogóle nie podszedł, a było to jeszcze w czasach kiedy jak coś zaczynałem to kończyłem, więc chyba ponad rok to męczyłem xD

Drizzt napisał/a:
Seitokai no Yakuindomo

o to też było fajne xD

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

spoiler

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 21:34   

Drizzt z tego co dałeś to nie znam Mondaiji-tachi ga Isekai kara Kuru Sou Desu yo, wiec obczaję dzięki ;) Kill la Kill obejrzałem tylko jeden odcinek i przestałem coś mi się tam nie podobało, może było zbyt zboczone, komedyjek echhci ogólnie raczej staram się unikać resztę obejrzałem i uznaje to za fajne komedie z ocenami 6-8

Binbougami ga! daje mocne 9 za postać mnicha i psiego demona :D hmm moze sobie przypomnę ten tytuł by dostał 10 :D

Sankarea to już prawie horror, co za głupi mix gatunków ecchi/horror/ komedia romantyczna, dojechałem do połowy i przerwałem
Ostatnio zmieniony przez Ragi 23 Styczeń 2018, 21:34, w całości zmieniany 1 raz  

Wódka z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 22:09   

Kill la Kill ma to do siebie, że trzeba je obejrzeć z co najmniej jedną przerwą. Sam przerwałem w połowie i drugą część obejrzałem dopiero chyba po roku, ale uważam je za całkiem rozrywkowe.
Binbougami też mi się całkiem podobało : D
Mnie tam Sankarea jakoś specjalnie nie przeraziła, no ale tak czy siak najwyższych lotów to to nie jest, także. ;p

Hm... Sayounara Zetsubou sensei?
Ookami shoujo no kuro ouji
OreImo
Mayo Chiki
Kotoura-san
Kobayashi-san Chi no Maid Dragon
Seto no Hanayome
Shirobako
Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge

A coś z tych? xd

Nalewka z Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 22:39   

Sayounara Zetsubou sensei - przerwałem w połowie..dziwne 4/10
Ookami shoujo no kuro ouji-obejrzałem jeden odcinek mam w kolejce oglądania 6/10 po jednym odcinku
OreImo - znam, ale nie pamiętam o czym to było :D
Mayo Chiki - nie ogladałem...fajne? bo obrazki takie sobie
Kotoura-san - nie oglądałem i to samo co wyżej, screeny takie sobie fajne gagi?
Kobayashi-san Chi no Maid Dragon- łoo tego nie znam
Seto no Hanayome - mocna 9/10 uwielbiam postac Sharka, mogli by o nim zrobić osobną serię
Shirobako - nie znam, ale psize ze jest o pracownikach biurowych wiec może mi się spodobać :D
Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge- nie znam, może sprawdzę bo nie wyglada najgorzej

To mi zwiększyłeś kolejkę oglądania, chociaż nie wszystkie pewnie ugryzę bo niektóre wyglądają podejrzanie :D
Ostatnio zmieniony przez Ragi 23 Styczeń 2018, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  

Wódka z Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 23 Styczeń 2018, 23:40   

Mayo Chiki - sztampowy średniak
Kotoura-san - średniak ale lepsze gagi niż wyżej
Kobayashi-san Chi no Maid Dragon - to jest całkiem niezłe ;)
Shirobako - anime o tworzeniu anime, dobre i można się czegoś dowiedzieć ;D
Tanaka-kun wa Itsumo Kedaruge - nie obejrzałem jeszcze do końca, ale po pierwszych odcinkach mi się podoba ;)

Nalewka z Yuka
Wampanellla

Wysłany: 17 Luty 2018, 11:16   

Ja Konosubę bardzo lubię, ale 2 sezon. Pierwszy był słaby i oceniłam na 6 i bo najwyżej gdzie gdzieniegdzie się uśmiechnęłam, a kontynuacja nieźle mnie ubawiła. XD
Ragi napisał/a:
Sayounara Zetsubou sensei - przerwałem w połowie..dziwne 4/10
O_o Nie spodobał Ci się. Jak dla mnie nauczyciel jest genialny. A reszta postaci też świetna. Nieźle się ubawiłam przy niej i też daje do myślenia.

Odpowiedz do tematu