Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Krótki news - niedziela - 10 czerwca 2018
Autor Wiadomość
Bramkarz Hipek
Hayate Team

Wysłany: 10 Czerwiec 2018, 14:31   Krótki news - niedziela - 10 czerwca 2018

Dzisiejszy news będzie - zgodnie z oczekiwaniami - pełen narzekania, a także o moim życiu, a więc będzie krótki.

Dziś obudził mnie krzyk mojej najmłodszej - i mam nadzieję, że ostatniej - siostry. Ma już 18 lat, więc uważa, że jest samodzielna, odpowiedzialna i mama powinna dawać jej więcej pieniędzy (i nieskończoną ilość papierosów). Osobiście uważam, że to strasznie prymitywne coś. :v

Powodem sporu były znikające skarpety, którymi pewne indywiduum najzwyczajniej w świecie nie trafiło do pralki, a zatem nie zostały też wyprane. Idę, bo jestem przemęczony. A dopiero 14ta. >_<

ps. Jeśli macie 18 lat to nie uważajcie się za takich wspaniałych, jak ona. Weźcie też pod uwagę, że jak ja miałem 18 lat, to były czasy, gdy na 18tkę dostawało się wpi***ol, a nie nowy samochód. A jak Smoq miał 18 lat to na urodziny rodzina organizowała wspólne oglądanie TV u sąsiada, bo wtedy był średnio 1 telewizor na dzielnicę i to był luksus. A jak Viner miał 18 lat to na urodziny schodziło się do piwnicy na piwo, żeby niemcy nie dowiedzieli się, że masz alkohol! >_<
     Bądźcie troszkę wdzięczni za to co macie, a nie takie coś. >_<

Ostatnio zmieniony przez Hipek 10 Czerwiec 2018, 14:36, w całości zmieniany 1 raz  

Napastnik Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 10 Czerwiec 2018, 15:39   

Hipek napisał/a:
najmłodszej - i mam nadzieję, że ostatniej - siostry.
No, ostatniej. Od teraz będziesz mieć samych braci XD

Bramkarz Tapion Virgo
Hayate Team
Honk

Wysłany: 10 Czerwiec 2018, 18:21   

Hipek napisał/a:
A jak Viner miał 18 lat to na urodziny schodziło się do piwnicy na piwo, żeby niemcy nie dowiedzieli się, że masz alkohol!

Viner to dziadek Hayate, pewnie myślał o mangach zanim w ogóle się urodziliśmy >.<

Bramkarz Mino
Hayate Team

Wysłany: 10 Czerwiec 2018, 20:34   

Dzięki za porady, mi i Junsu się przydadzą XD

Napastnik Junsu
Hayate Team
świrnięta szajbuska

Wysłany: 10 Czerwiec 2018, 21:24   

Ja tam chcę jacht

Pomocnik Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 10 Czerwiec 2018, 23:28   

Jak ja miałam 18-tkę, to brat kupił mi złotą rybkę. A że nie miałam swojego akwarium, to zamieszkała z jego rybkami w jego akwarium >.<

Bramkarz Lust
Hayate Team

Wysłany: 11 Czerwiec 2018, 20:44   

Cytat:
Jeśli macie 18 lat to nie uważajcie się za takich wspaniałych, jak ona. Weźcie też pod uwagę, że jak ja miałem 18 lat, to były czasy, gdy na 18tkę dostawało się wpi***ol, a nie nowy samochód.

Weź pod uwagę, że teraz na samą komunie się jedzie limuzyną :D Trzeba trzymać się trendów xD

Kibic Yuka
Wampanellla

Wysłany: 18 Czerwiec 2018, 11:53   

Hipek napisał/a:
Ma już 18 lat, więc uważa, że jest samodzielna, odpowiedzialna i mama powinna dawać jej więcej pieniędzy (i nieskończoną ilość papierosów). Osobiście uważam, że to strasznie prymitywne coś. :v
Wygońcie ją do roboty.
Hipek napisał/a:
ps. Jeśli macie 18 lat to nie uważajcie się za takich wspaniałych, jak ona. Weźcie też pod uwagę, że jak ja miałem 18 lat, to były czasy, gdy na 18tkę dostawało się wpi***ol, a nie nowy samochód. A jak Smoq miał 18 lat to na urodziny rodzina organizowała wspólne oglądanie TV u sąsiada, bo wtedy był średnio 1 telewizor na dzielnicę i to był luksus. A jak Viner miał 18 lat to na urodziny schodziło się do piwnicy na piwo, żeby niemcy nie dowiedzieli się, że masz alkohol! >_<
To nie wina czasów. Trzeba było ją wychować, a nie mieć pretensje do współczesnych czasów. A jeśli to nie wina wychowania tylko twoja siostra ma taki charakter to mówi się trudno. Trzeba prosto z mostu jej powiedzieć co myślisz o niej i żeby się ogarnęła. Nie cierpię jak ktoś pierdzieli jak to kiedyś było. A kogo to obchodzi? Teraz jest inaczej i trzeba żyć teraźniejszością, a nie przeszłością.

Odpowiedz do tematu