Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
microcase - środa - 27 czerwca 2018
Autor Wiadomość
Wódka z Hipek
Hayate Team

Wysłany: 27 Czerwiec 2018, 08:04   microcase - środa - 27 czerwca 2018

W tym tygodniu niestety nie będzie Seikena, ani Ai. Nie będzie nawet Fuuki. Na wszystkich trzech frontach poległem ja. ._.

Z Seikenem ciężko, bo cała ściana tekstu... Dosłownie, zobaczycie. Jak książka. W Ai zgubiła się jedna strona w rawach i słuch o niej zaginął, a Fuuka... Cóż, Fuuka miała średniawy rozdział i dostawałem depresji, jak go otwierałem - mam już do połowy zrobione!

A tak z dobrych wieści, to po raz pierwszy od dawna przyjęliśmy tłumacza. Ciekawe co lubi... Może Fuukę? Mógłby całą resztę przetłumaczyć. A może jest zboczuszkiem i wolałby Asu lub Baka? A może wręcz przeciwnie i woli kotki? Dawno nie mieliśmy tłumacza. Znaczy, pisali do nas, ale po pierwszym mailu nie odpisywali. Mam nadzieję, że microcase odpisze. Ciekawe czy dowie się stąd czy z maila, bo dopiero za sekundę mu odpowiem. :)

No to lecę pisać maila, a wy czytajcie rozdziały. Dziś ich mało, ale za tydzień damy radę więcej!

Bez obrazka, bo nie mam nic fajnego. :(

Ostatnio zmieniony przez Hipek 27 Czerwiec 2018, 08:05, w całości zmieniany 2 razy  

Wódka z Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 28 Czerwiec 2018, 14:22   

Kurde, a mogĺem zrobić to QC do Nazo. Tak myślałem czy by nie zrobić, nawet sobie już ściągnąłem rozdział...i jakoś tak odpuściłem. A gdybym zrobił to maczałbym palce we wszystkich dzisiejszych rozdziałach xD

Ash
Gość

Wysłany: 6 Lipiec 2018, 23:57   

Widzę, że po raz kolejny "wyrobiliście się" w tydzień. Zmiana dnia ukazywania się aktualek nic nie zmieniła. Dalej nieregularne ukazywanie się bez 1 słowa wyjaśnienia

Wódka z Hipek
Hayate Team

Wysłany: 7 Lipiec 2018, 03:04   

A nie uważasz, że masz nieco zbyt duży tupet, aby "jechać" po nas za to, że nie zrobiliśmy za darmo roboty za którą inni zgarniają naprawdę niezła kasę? A jak już o kasie mowa, to ile zapłaciłeś, że uważasz, że masz prawo mieć postawę roszczeniową, bo jestem pewien, że w przeciwieństwie do osób do których masz pretensje, nie wydałeś na Hayate ani grosza. :)

Jedynie ktoś, kto sam spełnia jakieś normy powinien mieć oczekiwania. W tym wypadku niewiele osób miało prawo poczuć się poszkodowanymi, mógłbym wymienić w sumie na palcach, bo tyle osób zrobiło za darmo, abyś ty mógł sobie ponarzekać.
W sumie jedynym, który mógł poczuć się poszkodowany jest chyba w temacie wymieniony Microcase, bo w przeciągu tych kilku dni zdążył zrobić swoje i rozdział mógłby być opublikowany, gdyby nie qc. ;)

A jeśli to miał być tekst "wspierający" grupę, to uwierz, że sposób w jaki to napisałeś pokazał dokładnie co innego.

Wódka z Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 7 Lipiec 2018, 12:21   

Fakt faktem, że w każdym roku miesiące maj-lipiec są trudne dla ekipy i mało udaje się zrobić. W sierpniu powinniśmy się jednak odbić od dna ;)

Bimber z Al Pachinko
Hayate Team
Doujin Maker

Wysłany: 7 Lipiec 2018, 13:04   

Pomijając fakt, że ostatnie 10 aktualek wychodziło regularnie co tydzień...

Likier z Tapion Virgo
Hayate Team
Nep Nep

Wysłany: 7 Lipiec 2018, 13:27   

Ludzie jak zawsze zauważają co jest nie tak, zamiast zwrócić uwagę na dobre wyniki.

Likier z Lust
Hayate Team

Wysłany: 7 Lipiec 2018, 15:01   

Cytat:
Widzę, że po raz kolejny "wyrobiliście się" w tydzień. Zmiana dnia ukazywania się aktualek nic nie zmieniła. Dalej nieregularne ukazywanie się bez 1 słowa wyjaśnienia
Wybacz, że większość z nas nie jest nerdami i ma swoje obowiązki życiowe ;/ Ale jak tak cie boli ta sprawa, to zapraszamy do działu rekrutacji :D Dodatkowa para rąk z pewnością poprawi naszą "działalność", a sądząc po twoim zapale byłbyś bardzo wydajny.
Ostatnio zmieniony przez Lust 7 Lipiec 2018, 15:03, w całości zmieniany 1 raz  

Nalewka z Yuka
Wampanellla

Wysłany: 8 Lipiec 2018, 00:42   

Ash napisał/a:
Dużo grup robi raz w miesiącu aktualkę tak więc.... Poza tym skoro tak śledzisz hayate to wypadałoby coś naskrobać w podzięce za rozdziały.

Bimber z Wela
Hayate Team

Wysłany: 8 Lipiec 2018, 02:29   

Boli ...>.> ale... popieram Hipka... w tym wypadku, tej konkretnej wypowiedzi...

Odpowiedz do tematu