Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Historie Hayateńczyków - środa - 24 października 2018
Autor Wiadomość
Zombie Hipek
Hayate Team

Wysłany: 24 Październik 2018, 17:41   Historie Hayateńczyków - środa - 24 października 2018

Tak oto minęły dwa tygodnie, a do mnie dalej przychodzą wiadomości z historiami naszych Hayateńczyków, a więc dziś część druga. Niewykluczone, że nie ostatnia - kilka osób miało wątpliwości i ma pytania. :D

Adriantus
Jeśli się nie mylę to jestem jednym z najnowszych nabytków grupy, ale pewnie przyjęli mnie tylko dlatego, że byłem po promocji 2 w 1, tylko ten drugi się gdzieś zgubił (albo go PRZYPADKIEM zjadłem). Od tamtego czasu prowadzę swoją osobistą krucjatę przeciw słabym tłumaczeniom i mam nadzieję, że nikt nie wyruszy na taką krucjatę po zobaczeniu jednego z moich tłumaczeń (o ile jakieś w końcu wyjdzie). A tak poza tym to witam wszystkich :)

Alexandrus888
Wszystko zaczęło się od tego, że byłem fanatykiem Zero no Tsukaima (serio, pierwszą serię obejrzałem z 10 razy, nawet zrobiłem listę wszystkich ciosów jakie Louise wymierzyła Saito). A Hayate tłumaczyło mangę. Tak tu trafiłem. Początkowo tylko dla ZnT, potem odkryłem aktualki. Najpierw tylko je czytałem olewając nowe rozdziały, ale i na nie przyszła pora! Potem wielkie objawienie - forum. I znów byłem z początku biernym obserwatorem, aż pewnego pięknego dnia się zarejestrowałem, napisałem pierwszy komentarz... i wsiąkłem na dobre.

Dzielnie walczyłem o miano Spamera, aż pewnego razu pojawiła się informacja o H-conie (wtedy jeszcze tak nie nazywanym), a ja pomyślałem: "O tak! Jak ja bardzo chciałbym być na takim spotkaniu. Poznać nowych ludzi z fandomu, zabawić się z nimi". Wtedy też wypełniłem test i zostałem przyjęty na QCera XD Chciałem zająć się jednym projektem, a od razu wciśnięto mi 4. Szybko też dostałem swoją pierwszą edycję. Ech, szalone czasy lata 5 wiosen na zad. Był tylko jeden problem - H-cony przestały być organizowane T-T Na następny musiałem czekać od 2013 do 2015. Za długo! Ale co ty było za spotkanie! Spełniło wszystkie pokładane weń nadzieje, a nawet je przerosło! Na szczęście potem impreza na stałe trafiła do rocznego kalendarza. A nawet spotykamy się częściej bo są jeszcze konwenty takie jak Pyrkon i Falkon.

No i jest jeszcze Discord. Niedawno zacząłem nową kampanię z Hayateńczykami. Więc coś się dzieje cały czas. Ciągle się rozwija zmienia... Ale jedno pozostaje nieodmiennie: HAYATE wryło mi się głęboko w serce. Już nie potrafię sobie wyobrazić dnia bez tej strony (no dobra, czasem znikam na kilka dni i jestem offline zupełnie, ale to szczegół)

microcase
Odwiedzam Hayate od stosunkowo niedawna(właściwie to od zaledwie kilku miesięcy ¯\_(ツ)_/¯), więc są to moje pierwsze urodziny, w których w jakiś sposób uczestniczę. I choć nie mam długiego stażu, to mogę z całą pewnością powiedzieć, że czas tutaj był niesamowity i rozwijający. Udało mi się znaleźć swoje ciche miejsce w zespole, spokojnie pisząc tłumaczenia, które z pewnością spowodowały niezliczoną ilość przekleństw i rwanych włosów z głowy Al Pachinko, który miał przyjemność je korygować. ;)
Tak więc, nie rozpisując się, sto lat Hayate!

pola
Z Hayate spędziłam 7 lat, jak ten czas szybko leci. Widziałam wiele wzlotów i upadków, ludzi którzy przychodzili i odchodzili. Wiele grup skanlacyjnych upadło, ale Hayate dalej istnieje. Wiecie dlaczego? Odpowiedź jest prosta - Hayate tworzą ludzie z pasją. Jesteśmy jedną wielką rodziną, wktórej dzielimy się radościami i smutkami. Czasami są zgrzyty, ale zawsze dajemy radę z przeciwnościami losu. Oby tak pozostało przez wiele długich lat. Z całego serca życzę Hayate wszystkiego co najlepsze.

Drizzt
Niemal siedem lat w grupie, a jako zwykły użytkownik, czy nawet anonimowy czytelnik, jeszcze dłużej. Dopóki się tego nie policzy to wcale nie wydaje się, że minęło aż tyle czasu. Moja aktywność w grupie na przestrzeni tych lat była różna, ale kiedyś powziąłem sobie postanowienie, że nigdy nie dam się wykopać. xD Dużo ludzi się przewinęło przez grupę i wśród nich poznałem wielu przyjaciół, z którymi z wielką przyjemnością spotykam się podczas H-conów na rozmowy, wspólne alkoholizowanie się, planszówki czy zapitalanie taczkami i takie tam różne... ;p Przy okazji tego wszystkiego nawet przypadkiem udało mi się poznać przyszłą żonę! :D Nie jako pierwszemu ani nawet drugiemu i być może nie ostatniemu! :P Także ten, jak jesteś samotny/na, a interesujesz się tematem, to może dołączenie do Hayate to nie jest zły pomysł?

Ostatnio zmieniony przez Hipek 24 Październik 2018, 18:27, w całości zmieniany 3 razy  

Aratar
Valar

Wysłany: 24 Październik 2018, 22:17   

Cóż za kampanię Alex prowadzisz?

Kolejna przyszła żona?
Proponuję założenie biura matrymonialnego. Niebezpiecznie teraz dołączać do hayate, jeszcze mnie ktoś usidli xD

Zombie Alexandrus888
Hayate Team
Bóendny KóDz'er

Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 26 Październik 2018, 12:31   

Aratar napisał/a:
Cóż za kampanię Alex prowadzisz?
Ja nie prowadzę. Prowadzi Vinter. Gramy w Warchamera ;D

Odpowiedz do tematu