Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
21 Kwiecień 2013, 23:10
Hayate News z Hayate-Conu 2013 - piątek - 11 stycznia 2013
Autor Wiadomość
słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 04:03   Hayate News z Hayate-Conu 2013 - piątek - 11 stycznia 2013

W weekend trwało megalityczne, hardcorowe spotkanie wielkich mango... Hmm... I z tej okazji aktualkę tworzymy dla waszych serduszek, byście cieszyli się całe wasze życie. A tu trochę słówek miłości ze strony naszych boskich członkow... Hayate.

by Smoq

Yo! Z tej strony Kajo, dla mnie Hayate-Con dobiega już końca (niestety, studia i inne obowiązki), ale zabawa była przednia. Dużo śmiechu, zabawy i alkoholu. Niech żałuje każdy, kto nie przyjechał. A teraz zdanie, które wymusił na mnie Smoq... ekhm... Kocham was wszystkich. :D

by Kajo

Guten Tag! Meine Liebe Freunde! Czekam na śniadanie. Aq ma je niby zrobić, robi już od 50 minut... Rad sobie pojechał gdzieś daleko do Hiszpanii, Kajo tyż i jest nas tu już tylko czworo, ale żyjemy. Życie jest wspaniałe, piwo jest okej... A rozdziały też do was przybędą... Ale... Kogo obchodzą rozdziały, bądźmy szczerzy, życie to nie tylko mangusie! :) Kochajmy się i wierzmy w ewangelię!

by Smoq

Siedzę właśnie w pociągu zmierzającym w kierunku Poznania. Poszedłem spać jakoś o 6:15, a wstałem 2h później. Przez noc wychyliliśmy kilka (jak nie więcej) kolejek. Najpierw zbadaliśmy jak zachowuje się Pan Tadeusz, gdy ugryzie go wściekły pies. Następnie sprawdzaliśmy na Zniszczonku, jak dogaduje się ww jegomość w kontaktach z obcokrajowcami zza wschodniej granicy... Aq zweryfikował, co się stanie, gdy nasz narodowy wieszcz wyjedzie w Tatry, a na zakończenie testowaliśmy 'stockową' pojemność Zniszczonka... xD Nie było już bitwy na poduszki jak wczoraj (bo się podarła), jednak zrobiliśmy sobie kilkanaście wspólnych foci na samowyzwalaczu, które tkwią w aparacie znajdującym się w plecaku nad moją głową.

Za oknem od Kutna wali śnieg - ogromne płatki, kąt opadania 30°, a czasem nawet poziomo. Boję się, że w Poznaniu wejdę w jakieś zaspy. Jest nudno. Chętnie bym natychmiast wrócił do Wawy, czego pewnie chcieliby moi sąsiedzi w przedziale... Wiecie - pociąg z rezerwacją miejsc, gdzie każda budka ma 8 gęsto upakowanych siedzeń i nie ma gdzie położyć nóg, nie mówiąc już o bagażach. O_o I sami faceci. xD Grzejemy się wzajemnie (bez skojarzeń!) podczerwienią, która z nas bije. A gdy ktoś wyjdzie na korytarz, staje się bohaterem ;P Tak mija mi podróż - mam nadzieję, że Kajo i Smoq będą mieli fajniejsze warunki. ^^

Wspaniale się z Wami bawiłem, dziękuję za Wasz czas, towarzystwo i żarty, a gospodarzowi Aqowi za ciekawe rozmowy o życiu i o sprzęcie komputerowym. ;) Żałuję jednak tak niskiej frekwencji osób, które się zdeklarowały, a nie przybyły...

O, już Słupca. Czas już spróbować złapać neta w telefonie i wysłać im moje nędzne wypociny. xD Trzymajcie się ciepło i do następnego razu!

by Rad:

Następny rok i następny Haya-con, co prawda był to mój pierwszy, ale atmosfera pozwalała się poczuć tak, jakby się należało do grupy o wiele dłużej (szczerze żałujcie ci, którym dupska się nie chciało ruszyć). Przez cały czas towarzyszył nam śmiech tak intensywnie, że nasze plecy dostały niezły trening od ciągłego zginania się wpół. Do tego na imprezce dj'ował nam Smoq - smoki słuchają ładnej muzyki, ale nie lubią całych utworów. °0°; Za utrwalenie tego szaleństwa odpowiedzialni są Lilka z Rad:'em. Aby reszta nie wypadła blado, to dzięki Aqowi mieliśmy miejscówkę - co prawda trzeba było trochę ją sprzątnąć, ale jak dla mnie zajebista - drzwi wszędzie i we wszystkim. *0* Zniszczonko była zajebista, bo była gdzie była, kim była, w ogóle była ♥ - osoba, która umie odwzajemnić łamo-żebro-tulisia ^w^ i jest najfajniejszą siłą destrukcji, jaką spotkałam.

Witajcie! Zniszczonko dotarła do Komorowa! :3 Wraz z Lilcią tworzyłyśmy niepokonany team (armagedon z fireballami). Mimo że dotarłam dopiero w sobotę, to i tak było niesamowicie! Hayateńskie imprezy rządzą - wraz z drinkami Aqa, ostrym tabasco, moim szampanem jako popitką i Rad:'em próbującym mnie spić. Pół szklanki wódki w krótkich odstępach czasu - tylko Jeździec Apokalipsy to wytrzyma (może Krzyż też, jakby się postarał xP).

No i poznałam niesamowitą Kostuszkę, kolejny nieziemski team (nikt nie był w stanie pokonać naszych pisków!). Smoq był naszą ofiarą :3 Ci, co obejrzą epickie filmiki i zdjęcia, to będą żałować, że nie wpadli ;)

Przez te kilka dni działo się wiele, wiele rzeczy, ale to tajemnica! Chcecie ją poznać? Dołączcie do grupy i przyjedźcie! Albo niech w przyszłym będzie więcej osób – więcej osób, które były = więcej rzeczy, które trafi na aktualkę ze zlotu. ;3

Wszystko dobre w końcu się kończy... Tak jak kolejne spotkanie Hayate... Ale na pewno będzie wiele, wieeeele innych! Co chwilę się słyszy, że to we Wrocławiu, to w Częstochowie, to najazd hayateńczyków na góry... Żałuję tylko, że nie wiem, kiedy ponownie zobaczę tych wszystkich ludzi... Czy znowu to będą aż 4 lata? Jednak obojętnie kiedy to będzie, to niektóre rzeczy się z pewnością nie zmienią!

Smoka dalej będzie wszędzie pełno i będzie chciał puszczać same najlepsze fragmenty utworów. Rad na pewno będzie miał swój aparat z epickim ustawieniem robienia zdjęć na "endless" i kto wie, może nawet przyjedzie na nowym-starym Squadaku! A może Kajo rzuci palenie i nie będzie musiał już marznąć na tarasie? I mam nadzieję, że Kostuszka i Zniszczonko nie będą już tak piszczeć... Albo faktycznie użyję jakiegoś tasaka! >.<

No ale już dość tych sentymentów! A skoro już tak was wprowadziłam w nastrój wspomnień, to może powspominamy rok 2012...? W końcu to pierwsza aktualka w tym roku! Jednak zanim zaczniecie narzekać, to pomyślcie, jak bardzo było zajebiście... I jak bardzo ludzie nie byli w stanie robić rozdziałów xD

Najpierw najważniejsze wiadomości ze świata:

W minionym roku Hayate nie zaszalało... I powstało tylko 747 rozdziałów, co według naszych szacunków plasuje nas na drugim miejscu wśród grup skanlacyjnych. Szacunki są pi razy oko, bo nie miałam czasu uzupełniać Wszechbiblii. ^^'

Przejdźmy do wiadomości z kraju. Z uwagi na charakter wydarzeń, prosimy o wspólny okrzyk "Yeah!" lub wspólne zawodzenie "Buuu!" w zależności od okoliczności.

• W minionym roku Hayate skończyło 7 lat! Yeah!

• Wydaliśmy 747 rozdziałów! - czyli o 304 mniej niż w zeszłym roku Buuu, ale o 129 więcej niż dwa lata temu. Yeah!

• Nie jesteśmy samotną wyspą i wciąż się integrujemy z innymi grupami, czego efektem były nawiązane w 2012 roku następujące jointy:

• Z Mia Universe przy mandze Girl Friends! Yeah!

• Z Bloody Manga przy mandze Mai Otome... Yeah! Jednakże grupie się deadło, więc projekt wraca pod nasze skrzydła!

• Oraz kolejny już z grupą MANGIster przy mandze Otogi Matsuri... Yeah!

• Ogółem do aktywnych doszło w minionym roku 7 nowych projektów! Yeah!

• 14 projektów wylądowało w zakończonych! Yeah!

• Zrobiliśmy do tego 14 doujinów i 1 oneshota! Yeah!

• Na 7-lecie grupy osiągnęliśmy liczbę 3000 rozdziałów wydanych pod szyldem Hayate! Yeah!

• Na forum Hayate przybyło 132 nowych użytkowników! Yeah!

• Powstało 599 nowych tematów! Yeah!

• Nasi użytkownicy napisali 31234 posty! Yeah!

• Na Facebooku polubiło nas ponad 250 osób, osiągając sumaryczną liczbę 534 lubiących nas osób! Yeah!

A teraz chwilą ciszy uczcijmy tych, którzy odeszli z Hayate.

...........................................

W minionym roku hayateński świat opuściły 22 osoby, reszta członków Hayate łączy się w bólu po stracie tłumaczy, edytorów, korektorów i QCerów. Oby dobrze wam się wiodło tam, dokąd poszliście!

Jednocześnie Hayate powiększyło się o 25 nowych wyznawców. Miejmy nadzieję, że ich zapał będzie palić się wiecznym płomieniem! Yeah!

I tym optymistycznym akcentem kończymy dzisiejsze wiadomości. To było podsumowanie 2012 roku, Hayate News prowadziła dla was Lilka.

Nie, nie zapomnieliśmy o rozdziałach!

by Lilka

Spotkanie było cudowne, co widać po komentarzach ludków, którzy byli w Wawie :) Rad już obrobił zdjęcia, ale musimy poczekać, aż się pojawią. :) Filmiki też są fajne! :D Wybaczcie za czekanie na nowe rozdziały, ale połowa grupy odpoczywała po Sylwestrze, a potem część bawiła się z nami, a potem ja nie miałem czasu, aby przygotować aktualkę... :) Będziemy także z Lilką powoli wycofywać się z życia grupy, przekazując wszystkie sprawy innym osobom, ale nie martwcie się, to jest złożony plan mający na celu uczynienie Hayate jeszcze silniejszym. :) Co przyniesie nowy rok? Zapewniam was, że dużo zmian. 8 rok Hayate będzie pasmem wielu przemian, które odmienią naszą grupę. Czy zmiany te wyjdą na lepsze? Postaramy się dać z siebie wszystko, aby tak właśnie się stało! Trzymajcie za nas kciuki i bądźcie z nami! Oto 2013 rok. Rok świętowania po uniknięciu Zagłady Świata! :D Hayateńczycy, do boju! Jesteśmy drużyną nie do zaryp... pokonania! :D

by Aqvario

Gute Nacht!

Oyasuminasai!

Wǎn'ān

お休み

晚安

Vale!

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Ostatnio zmieniony przez aqvario 11 Styczeń 2013, 11:58, w całości zmieniany 4 razy  

serduszko Cross
Ufok

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 07:23   

News fajny. : D Naprawdę fajny. Szkoda, że tak późno. :P

anonimowy
Gość

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 08:59   

Rozdziałów w tym roku może i mniej niż w zeszłym, ale za to dużo projektów zostało zakończonych i dostawałem nawet sporo moich ulubionych mang. Więc nic tylko dziękować za waszą pracę. :)

Mam nadzieje, że rok 2013 będzie równie udany dla was (i dla mnie). :)

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 11:26   

Nie ma mnie na pierwszym zdjęciu... Zapewne sam je robiłem, ale już nie pamiętam xD

Z resztą sytuacji z drugiego też nie kojarzę xD

Smoq napisał/a:
Rad sobie pojechał gdzieś daleko do Hiszpanii,
Tylko na zachód, ale nie na pd-zach xD Poznań to nie Hiszpania, tu nie rosną grejpfruty i cytryny na drzewach xD Gdyby tak było, to Lilce bym przywiózł pół plecaka ;P

rad: napisał/a:
gdy nasz narodowy bohater
Dzięki Aq za poprawienie (o ile to Ty), bo Lilka ze Zni chciały zostawić oryginał xD Chyba, że Lil zmieniła zdanie to jej także dziękuję xD

Kustoszka ;) napisał/a:
(szczerze żałujcie ci, którym dupska się nie chciało ruszyć).
POPIERAM! Czy to na Sylwka, czy do Warszawy...

Zniszczonko napisał/a:
i Rad:'em próbującym mnie spić.
Wiem, to musiało fajnie wyglądać xD

Zniszczonko napisał/a:
Alko niech w przyszłym będzie więcej osób
Tego nie rozumiem... Za mało jednak Ci polałem? xD

Lilka napisał/a:
Rad na pewno będzie miał swój aparat z epickim ustawieniem robienia zdjęć na "endless" i kto wie
Oj, endless photos rządziło xD Nie ma to jak hack do oprogramowania Canona, by robił zdjęcia aż do rozładowania baterii xD
-Ej! Miało być 10 zdjęć!
-No, ale tam była taka opcja "Endless Yes/No" i wstaw 0 lub 1... Wstawiłem 1, więc może ją przypadkiem aktywowałem? xD
-<brechta>
Na Hayate-conie w górach kąpiel w Wisłoce też została w ten sposób uwieczniona ^^

Lilka napisał/a:
może nawet przyjedzie na nowym-starym Squadaku!
W październiku to już się chłodno czasami robi... więc nie wiem czy dojadę xD

Lilka napisał/a:
Albo faktycznie użyję jakiegoś tasaka! >.<
Śmierci i Zniszczenia nie ruszy żaden tasak, a i z fireballem może być kłopot xD

<przygląda się jeszcze raz drugiemu obrazkowi>
Wraz z Kajem dostaliśmy postacie żeńskie, mimo że jesteśmy facetami, a na dodatek ja wyszedłem na jakiegoś gbura, co zwraca uwagę innym (prawie jak QC) xD

aqvario napisał/a:
Rad już obrobił zdjęcia, ale musimy poczekać, aż się pojawią. :)
Dodam, że Aq już je otrzymał i zrobi im... galerię xD

Jej, jak fajnie pojawiać się tyle razy w aktualce! Naprawdę!
Ostatnio zmieniony przez rad: 11 Styczeń 2013, 12:16, w całości zmieniany 2 razy  

serduszko Zniszczonko
Patelniarka Crossa

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 11:35   

aqvario napisał/a:
Alko niech w przyszłym będzie więcej osób
Tego nie rozumiem... Za mało jednak Ci polałem? xD

Miało być "albo"... nie wiem czy ja się pomyliłam czy Aq mnie strollował czy co... Nie, Rad, nie wytrzymałabym więcej alko XD

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 11:51   

Więcej już nie było, więc trzeba by lecieć do jakiegoś nocnego/całodobowego xD

serduszko Urtica
chaptergiver

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 11:54   

rad, ja cię nie poznaję...

serduszko BlackFox
>.<

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 12:00   

uff, dobrze, że nie ja xD

Nie chcę cię rozczarować rad, ale ten twój facet chyba facetem nie jest xD

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

spoiler

What do we say to the god of death? Not today!

serduszko Zniszczonko
Patelniarka Crossa

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 12:02   

Nom, rad, dość długie włosy masz jak na faceta...

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 12:04   

Uch, faktycznie Black xD No, trudno... Taki obrazek, cóż począć xD

Cytat:
rad, ja cię nie poznaję...
Dlaczego? O_o

[ Dodano: 11 Styczeń 2013, 12:05 ]
Cytat:
No dobrze, już dobrze - obrazek wyszedł mi poza ekran, bo mam pasek z prawej strony ekranu i nie widziałem tego fragmentu ;P Ech, kiepsko się przypatrzyłem xD
Ostatnio zmieniony przez rad: 11 Styczeń 2013, 12:08, w całości zmieniany 1 raz  

słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 12:07   

Nie ma mnie na pierwszym zdjęciu... Zapewne sam je robiłem, ale już nie pamiętam xD
Ty robiłeś, a Kajo na tarasie karmił robala xD Kurczę, mówiłem Lilce, aby nad Kostuszką i Zniszczonko zrobiła SFXa "Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" xD Prawie kieliszki popękały xD

Zniszczonko napisał/a:
Miało być "albo"... nie wiem czy ja się pomyliłam czy Aq mnie strollował czy co... Nie, Rad, nie wytrzymałabym więcej alko XD
To napisała Kostuszka, nie ty Zniszcz xD I nie poprawiłem, bo nie zauważyłem. Robiłem to o którejś w nocy przed snem ;) A jeszcze w trakcie pisania newsa windows postanowił mi zrestartować kompa w ramach poprawek, a nie miałem aktywowanego autosave w notapedzie++, więc wszystko poszło się kochać :/ Jak ja nie znoszę automatycznych aktualizacji :/

Rad, cytując mógłbyś pisać nicka osoby, którą cytujesz ^^

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

serduszko Zniszczonko
Patelniarka Crossa

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 12:08   

Cytat:
No dobrze, już dobrze - obrazek wyszedł mi poza ekran, bo mam pasek z prawej strony ekranu i nie widziałem tego fragmentu ;P

Eee... jak Ci z prawej strony uciekło jak te włosy widać niżej... xD?

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 12:13   

aqvario napisał/a:
aby nad Kostuszką i Zniszczonko zrobiła SFXa "Piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii" xD Prawie kieliszki popękały xD
Pasowałoby ^^ Te piski były naprawdę głośne... Zastanawiam się, gdzie wtedy był pies xD
aqvario napisał/a:
a nie miałem aktywowanego autosave w notapedzie++, więc wszystko poszło się kochać :/ Jak ja nie znoszę automatycznych aktualizacji :/
Czyli jakieś wnioski można z tej 'katastrofy' wyciągnąć... Komisja ds. badania wypadków zaleca:
-włączenie autosave'a
-wyłączenie automatycznych aktualizacji i przejście na powiadamianie o nich
xD
Jak 'kochać', to chyba nie tak źle? :>

Cytat:
Rad, cytując mógłbyś pisać nicka osoby, którą cytujesz ^^
Tak właśnie po napisaniu się zastanawiałem... Postaram się poprawić.

Zniszczonko napisał/a:
Eee... jak Ci z prawej strony uciekło jak te włosy widać niżej... xD?
Widocznie uciekło mi z prawej i z dołu xD
Ostatnio zmieniony przez rad: 11 Styczeń 2013, 12:14, w całości zmieniany 1 raz  

słońce Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 15:56   

Zapewne sam je robiłem, ale już nie pamiętam xD

Tak, ty zrobiłeś, a Kajo wyszedł na taras xD
dyby tak było, to Lilce bym przywiózł pół plecaka ;P

Wielkie dzięki :D
Chyba, że Lil zmieniła zdanie to jej także dziękuję xD

Tak, ja zmieniłam xD

słońce Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 16:22   

Kajo zmienil plec, Rad w sumie chyba tez xD....

serduszko Kajo

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 18:53   

Smoq napisał/a:
Kajo zmienil plec, Rad w sumie chyba tez xD....

Też mnie to zaskoczyło :P. Super news, jeden z najdłuższych jakie kojarzę xD

słońce Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 18:55   

ale nie martw sie Kajo, masz ladne ciuszki xD.

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 20:41   

... i naszyjnik xD

słońce Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 20:49   

Na tym pierwszym chyba kostuszke ze zniszczonkiem powinniscie zamienic xD.

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 21:31   

Taaa xD Zniszczonko by Smoqa nie przytualała xD

serduszko Zniszczonko
Patelniarka Crossa

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 21:39   

No, Kostuszka dusiła Smoczka, ja Kostuszkę i Smoczek był duszony mocniej ^^

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 22:00   

A jak się Kostuszka rzuciła na Smoqa, gdy on położył się na materacu? xD Zniszczonka jeszcze wtedy nie było... A na Kostuszkę ja, a na nas Aqvario! xD To było mega, ciekawe co Smoq wtedy odczuł mając na sobie taką piramidę xD
Ostatnio zmieniony przez rad: 11 Styczeń 2013, 22:01, w całości zmieniany 1 raz  

słońce Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 22:18   

Nie trafiliscie... i najbardziej i tak czulem kostuszke :O... bo ona z impetem xD.

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 22:37   

Piątek był dla mnie trzeźwy, więc z troski o Ciebie rzuciłem Ci się na nogi chyba? Tak? Dobrze pamiętam?

I bitwa na podusieeeee xD Kurde, nigdy nie rzucałem się w takiej grupce poduszkami xD I tak chyba Lilka najbardziej przebiegła była w rzutach xD

serduszko Adi
Sensei i Kaczorek.

Wysłany: 11 Styczeń 2013, 23:40   

Musi mieć wprawę w rzucaniu fireballami, to poduszki to pikuś xD

Ostatnio zmieniony przez Adi 11 Styczeń 2013, 23:40, w całości zmieniany 1 raz  

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 12 Styczeń 2013, 00:55   

Adrianus napisał/a:
Musi mieć wprawę w rzucaniu fireballami, to poduszki to pikuś xD
<Chowa się pod kołdrę> O kurde... Dobrze, że to była tylko poduszka, bo bym chyba zginął... albo zginęliby ludzie xD

słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 12 Styczeń 2013, 01:02   

Ja się nauczyłem unikać i oddawać xD Chociaż... Dostałem dwa razy ^^

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 12 Styczeń 2013, 01:20   

aqvario napisał/a:
Ja się nauczyłem unikać i oddawać xD Chociaż... Dostałem dwa razy ^^
Ty? Ty w kuchni albo w łazience przesiedziałeś pół bitwy! xD

Wtedy, kiedy Lilka się najbardziej rozkręciła i celowała... w nie powiem co xD

słońce Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 12 Styczeń 2013, 01:28   

Raz dostałeś i od razu, że się rozkręciłam i celowałam w to miejsce xP