Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
2 Grudzień 2013, 03:16
Nareszcie ciepło! - środa - 5 czerwca 2013
Autor Wiadomość
słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 5 Czerwiec 2013, 01:02   Nareszcie ciepło! - środa - 5 czerwca 2013

Dopiero co mieliśmy newsa z rozdziałami, a już następny... Tak właśnie wygląda powrót ludków ze szkolnych wojaży. Oczywiście to także znaczy, że lada moment wybiorą się na zasłużony, wakacyjny odpoczynek. ;P No ale zanim to nastąpi, to jeszcze parę rozdziałów zobaczycie. :) Mam nadzieję...

Chociaż, jak widzicie, niektórzy pracoholicy będą edytowali i na wakacjach... ;P Reszta raczej pójdzie się bawić. ^^ Oczywiście postawimy im cele, które będą musieli spełnić, inaczej wp... znaczy, ucieczka przed fireballem. W sumie sam powinienem zacząć szukać schronienia albo odpowiedniej tarczy. ;P Na szczęście nie musi jej szukać nasza nowa tłumaczka, Uryuu, która już drugiego dnia rozpoczęła walkę z głupimi Brytami i zwieńczyła ją całkiem sporym sukcesem. Niedługo zobaczycie jej pierwsze prace. Życzymy ci wytrwałości! :D

A jak już przy życzeniach, to nie wiem czy wiecie, ale dziś swoje 6 urodziny obchodzi MiA Universe! Dajemy wam dziś 2 rozdziały, które przygotowaliśmy razem z nimi. Życzymy też grupie powodzenia, świetlanej przyszłości i oby miała się tak dobrze, jak do tej pory! :) To już kawałek czasu, gdy są z nami, brawo! :D

Tak w ogóle to ten tekst piszę już ze dwie godziny. Ale niestety nasze maleństwo nie za bardzo pozwala się skupić, albo wręcz to uniemożliwia, bo smoczek nie pomaga i odłożyć nie można, bo nic nie widać! Świat jest taki nieciekawy z pozycji leżącej... Więc tylko na ręce i wtedy główka zamienia się w bączka, który lata na wszystkie strony. Nie ma mowy od odłożeniu na chwilę, bo w ryk! A tak chciałem zrobić aktualkę wczoraj... Czas włożyć plany pomiędzy bajki. I to dosłownie. Tak samo od paru dni robię nowy komputer... No bo, kurde, nie ma kiedy...

No dobra, czas dać wam rozdziały i iść spać... :D Nowy rytm dnia – śpimy wtedy, kiedy dziecko, bo inaczej sińce pod oczami rosną szybciej niż nasza Vicky. ;P Dobranoc!

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Ostatnio zmieniony przez aqvario 5 Czerwiec 2013, 01:18, w całości zmieniany 1 raz  

serduszko Miu
Aye Sir!

Wysłany: 5 Czerwiec 2013, 11:19   

aqvario napisał/a:

Dopiero co mieliśmy newsa z rozdziałami, a już następny... Tak właśnie wygląda powrót ludków ze szkolnych wojaży.

Jakich wojaży! ;p Rozdziały zrobiły te same osoby co zwykle. No może oprócz Smoqa, który dostał jakiegoś dziwnego przebłysku.

serduszko BlackFox
>.<

Wysłany: 5 Czerwiec 2013, 22:10   

ale... ale... ja też tu jestem...

Spoiler:

Spoiler:

Spoiler:

spoiler

What do we say to the god of death? Not today!

13.
Gość

Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 19:50   

A mojego Szamana brak T.T
Trzeba jednak przyznać, że się postaraliście. Chociaż nie czytam żadnej mangi poza Shaman King, to szczerze dziękuję za Waszą pracę.
Zastanawia mnie, dlaczego tak mało osób komentuje? == Jestem pewna, że wielu ludzi korzysta w Waszego trudu, więc czy to tak trudno napisać kilka słów?

serduszko Miu
Aye Sir!

Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 20:07   

13. napisał/a:
Chociaż nie czytam żadnej mangi poza Shaman King

Musisz się poprawić ;p

13.
Gość

Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 20:14   

Miu napisał/a:
13. napisał/a:
Chociaż nie czytam żadnej mangi poza Shaman King

Musisz się poprawić ;p

W sensie u Was nie czytam żadnej mangi poza Shaman King XD
A tak, to kupuję sobie tomiki w sklepie :D
Niestety Shaman King nie doczekało się jeszcze wydania w Polsce, więc wspieram się Wami xD

serduszko Miu
Aye Sir!

Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 21:36   

13. napisał/a:
W sensie u Was nie czytam żadnej mangi poza Shaman King XD

Musisz się poprawić ;p

serduszko Cperka
Deus ex machina

Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 22:32   

13. napisał/a:
Zastanawia mnie, dlaczego tak mało osób komentuje?

Dlatego, że większość osób komentuje tam, gdzie czyta. Czyli najczęściej na Centrum-Mangi, czy Manga-Lib (z czym walczymy do dzisiaj). A niektórzy to w ogóle podobno ściągają rozdziały z Chomikuj :O

słońce Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 22:45   

Ludzie ogolnie niechetnie komentuja, bo uwazaja to za niepotrzebne, cos w stylu "zalezy mi tylko na rozdzialach, co mnie obchodza ludzie, ktorzy je tlumacz/edytuja/etc. przeciez jak nie skomentuje to i tak dadza nastepne, a jak nie to da ktos inny". Cos w ten desen.

serduszko Urtica
chaptergiver

Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 23:09   

to może zabawa z czytelnikami? ;) damy tylko rozdziały tych mang, które w danym tygodniu zostały skomentowane przez 5 różnych osób?

słońce Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 23:26   

A może zacznijmy od małych kroczków? Czyli rozdziały tych mang, które w ogóle dostały komentarze w ciągu danego tygodnia? xD Z zastrzeżeniem, że jedna osoba może skomentować np. 3 tytuły.
Ostatnio zmieniony przez Lilka 6 Czerwiec 2013, 23:27, w całości zmieniany 1 raz  

serduszko Urtica
chaptergiver

Wysłany: 6 Czerwiec 2013, 23:34   

Lilka, tylko jeszcze trzeba wziąć pod uwagę nasze moce przerobowe ;)

Aratar
Valar

Wysłany: 7 Czerwiec 2013, 09:30   

Urtica napisał/a:
to może zabawa z czytelnikami? ;) damy tylko rozdziały tych mang, które w danym tygodniu zostały skomentowane przez 5 różnych osób?

W takim razie zaleje was spam pod Higurashi i School Rumble :)

13.
Gość

Wysłany: 7 Czerwiec 2013, 13:56   

Ja wszystkie trzy głosy zawsze będę oddawać na Shaman King :D Ale ogólnie to nie byłoby złe. W końcu wkładacie ciężką pracę w to, żeby zrobić rozdziały :(

słońce Smoq
Hayate Team
Bziuuuuuuum

Wysłany: 7 Czerwiec 2013, 14:17   

To moze po prostu te 3 mangi, ktore dostana najwiecej komentarzy xd? Chociaz to jest podatne na oszustwa xP.
Z zastrzeniem ze nie moze byc co tydzien ta sama manga.
Ostatnio zmieniony przez Smoq 7 Czerwiec 2013, 14:17, w całości zmieniany 1 raz  

imagi

Wysłany: 7 Czerwiec 2013, 16:48   

Cytat:
Chociaż nie czytam żadnej mangi poza Shaman King, to szczerze dziękuję za Waszą pracę.

A ja nie czytam żadnej mangi od Hayate poza FMP. Ale FMP od kiedy się pojawiło jest w każdej aktualce. Jestem taka szczęśliwa i dumna z całej ekipy zajmującą się FMP, że zawsze się wyrobią na aktualkę:D

Odpowiedz do tematu