Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
10 Luty 2014, 00:00
Bzykajmy się! - piątek - 13 grudnia 2013
Autor Wiadomość
słońce Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 13 Grudzień 2013, 23:15   Bzykajmy się! - piątek - 13 grudnia 2013

Witajcie! Przed wami kolejna maratonowa aktualka! Do końca roku pozostało tylko 18 dni! Poza tym, dzisiaj jest Dzień Świętej Łucji, od którego to dnia rozpoczyna się przygotowania do świąt! Według wierzeń ludowych, nieprzestrzeganie tego terminu mogłoby wywołać niezgodę w rodzinie. Łaa...

Z 13 grudnia związany był też zwyczaj przepowiadania pogody na cały następny rok. Każdy z dwunastu dni, jakie pozostały do świąt, przynosił pogodę dla kolejnych miesięcy nadchodzącego roku. To co, będziemy obserwować? ;)

Ale wracając do dzisiejszej aktualki. Dzisiaj wracamy do zboczonych klimatów i serwujemy wam B Gata H Kei!

O czym jest ten tytuł? Cóż, zacznijmy od tego, że jest to 4-koma, która z powodu zboczonego humoru nie nadaje się dla dzieci. W zasadzie jest to tytuł z pogranicza ecchi i hentai... Główna bohaterka, Yamada, jest super-ultra zboczona. Przy niej to całe Hayate razem wzięte jest niewinne... Totalnie wszystko jej się kojarzy z jednym i wydaje się, że tylko o jednym myśli. I co więcej, wyznaczyła sobie cel przespania się z setką chłopaków! Jednak to nie jest takie proste. Nie, nie chodzi o jej wygląd. Jest super popularna i piękna, więc chętnych byłoby mnóstwo... Ale mimo całej swojej zboczoności, Yamada dalej jest... dziewicą. Boi się, że zostanie wyśmiana przez przystojnego, doświadczonego faceta. Dlatego właśnie wpada na pomysł, żeby zrobić TO z nieśmiałym, niepopularnym prawiczkiem... I pada na Kosudę.

Przed wami prześmieszna, zboczona komedia! Ci, którzy są w związku i mają już swój pierwszy raz za sobą, będą mieli niezły ubaw z tej niedobranej pary! Z jednej strony to będzie wkurzanie się typu "no zrób to wreszcie!", a z drugiej niejeden (niejedna?) pewnie się uśmiechnie i pokiwa głową ze zrozumieniem. Odwieczny problem niezrozumienia płci przeciwnej! O czym on/ona myśli?! Czego ode mnie oczekuje?! Czy będzie dobrze, jeśli tak zrobię?! Ach, te emocje... Jeśli nie straszne wam są podteksty, to zapraszam do przeczytania tejże mangi!

Za dzisiejsze rozdziały podziękowania należą się Hoobsonowi za tłumaczenie, Zniszczonku za korektę, Adrianusowi za czyszczenie, Alexandrusowi za typesetting oraz Siudemce za QC. W sumie to drugiemu QCerowi, znaczy się mnie, też możecie podziękować. No to miłej zabawy!

Ostatnio zmieniony przez Lilka 13 Grudzień 2013, 23:19, w całości zmieniany 1 raz  

kotek Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 15 Grudzień 2013, 20:01   

nie wiem jak tam manga , ale nie znam bardziej żenującego anime ^^

Aratar
Valar

Wysłany: 15 Grudzień 2013, 20:52   

Ja tam się pośmiałem trochę :)

kotek Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 15 Grudzień 2013, 21:54   

kwestia gustu , dla mnie to ani śmieszne ani romantyczne , miałem cicha nadzieję że główna bohaterka zginie lub zostanie na końcu sama , wtedy to anime z taka małą nutką dramatyzmu było by dobre

Odpowiedz do tematu