Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
21 Kwiecień 2013, 23:10
Łaaaaaaaa! - niedziela - 10 lutego 2013
Autor Wiadomość
słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 10 Luty 2013, 16:27   Łaaaaaaaa! - niedziela - 10 lutego 2013

Nie ma takiego dnia, w którym coś by się nie działo. A przynajmniej nie w życiu moim i Lilki. Szczególnie ostatnio. :) Nie żebym miał coś przeciw, ale są momenty, gdy chciałoby się poleżeć do góry brzuchem do południa i poprzytulać w spokoju. ;P Przedwczoraj energetyka zapewniła nam odpowiednią sytuację – czyli totalny blackout na ulicy. W rezultacie najpierw zrobiliśmy z domownikami imprezkę, dopóki nie było widać piwa, po które się sięga, a potem poszliśmy spać. I tak dopiero koło 22-giej przestali pracować młotem pneumatycznym na ulicy, ale za to chyba znaleźli usterkę, bo rano prąd już był. A co se pomacałem, to moje, chociaż teraz mam siniaki... ^^

Ponieważ w naszym życiu szykuje się bardzo poważna zmiana, z okrzykiem „jeeeść” na ustach, to w chwili obecnej spędzamy mnóstwo czasu na poszukiwaniach nowego miejsca na ziemi, bo nasz kawałek podłogi nie spełnia podstawowych warunków pogodowych (ech, te 10° i mniej w łazience), a także sąsiedzkich (ostatnio naszemu sąsiadowi zaczęła przeszkadzać woda spuszczana w kiblu – za głośno się spuszcza! xD). Potrzeba nam także akcesoriów do wożenia i noszenia pustego żołądka oraz mycia zasrajdupki. ;P Dodatkowo zajmują nam czas wizyty w szpitalu (kurde, nie pozwolili nakręcić kamerą skanu), w przychodni, u położnej, wypełnianie papierków (zaaaaaa cooooo?!), załatwianie urlopów w pracy i niestety, takie życie, powoli trzeba się rozglądać za żłobkiem, bo rezerwacje są na dwa lata do przodu... Normalnie jakbym widział kolejkę różowych, płaczących słoników. ;P To wszystko sprawia, że coraz mniej nas będzie widać na Hayate, ale nie martwcie się, nie porzucimy grupy w najbliższym czasie. :) Za to częściej zobaczycie newsy pisane przed różne osoby, co zresztą już jakiś czas temu nastąpiło. Może przez jakiś czas będę jeszcze pisał na naszym facebooku. A wszystko to po to, aby odchować kolejne pokolenia skanlatorów, których będziemy szkolić od najmniejszych latek! :D Kto wie, może wyrosną cyborgi, jak Lilka? Byleby nie wdały się we mnie, bo leni to my nie potrzebujemy. ^^

A tak w ogóle, to dzisiejszego newsa miała pisać Zniszczonko, ale Cross postanowił do niej pojechać i tyle ich było widać... Rybka, że aktualka miała być tydzień temu. ^^ Będzie dziś. A niedługo będzie następna. Jakbym wczoraj nie grał pół wieczoru, to może i byłaby wczoraj, ale ratowanie świata mnie pochłonęło i nic nie było w stanie odciągnąć. Co więcej, Lilka mówi, że zacząłem rozmawiać z wróżkami... No ale skoro od jakiegoś czasu rozmawiam z jej brzuszkiem, to chyba nic gorszego już mnie spotkać nie może... ^^ Tak, Aq wariuje. To chyba ten wiek średni. ;P

No dobra, koniec ględzenia. Pewnie bym wam jeszcze coś poopowiadał, ale i tak przede wszystkim chcecie poczytać mangi. Jeszcze za dużo ich nie ma, bo ludki kończą sesje, lecz wszystko powoli rusza się do przodu. Zresztą to samo dzieje się w wydawnictwach. Ja i Lilka zrobiliśmy symulację i tylko w samym Waneko mamy ochotę wydać prawie 1300zł... Wiecie, że zlicencjonowali naszą kolejną mangę? Tak, Mahou Shoujo Madoka Magica zostanie wydana już w lipcu! Tyle, ile ostatnio jest nowości i zapowiedzi w naszym kraju, to już dawno nie było. Alleluja! Cieszmy się! :D I szykujmy portfele. A teraz czytajcie nowe rozdziały! :D

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Ostatnio zmieniony przez aqvario 10 Luty 2013, 16:38, w całości zmieniany 2 razy  

serduszko Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 10 Luty 2013, 19:00   

Aq, przyznaj się w co grałeś! :D

Iceview

Wysłany: 10 Luty 2013, 19:07   

Eeee no to wypada pogratulować (może ogłosić mały konkurs na imię;p a jako nagrodę tydzień przewijania xD)

serduszko Willfred
Destruktor Domów

Wysłany: 10 Luty 2013, 19:11   

Albo wyszywanie mangowych znaczków na pieluszkach xDD

słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 10 Luty 2013, 19:36   

Will, w nic szczególnego, w "4 Elements II. Edycja kolekcjonerska" Taka mała gierka, ale cholernie wciągająca. I nie, nie będzie konkursu na imię, mamy już wybrane, ale nie powiemy, dopóki się nie urodzi :) Bo jeszcze się okaże, że po zobaczeniu zmienimy zdanie ^^

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Aqwet
Gość

Wysłany: 11 Luty 2013, 08:44   

Buhahahaha, a mi kazałeś zrobić moim niespodziankę w środę... taaa, tylko gdzie to Otogi do niespodzianki?:P

Ja tam nie mam problemu z tym co kupuję z rynku. Kupuję wszystkie mangi i jedynym problemem są: brak miejsc (chociaż zamówiłem 2 nowe szafy i już ok na jakiś czas) i... kto u diabła robi im korektę? Czasem mam ochotę ich powystrzelać za te błędy

serduszko Urtica
chaptergiver

Wysłany: 11 Luty 2013, 10:49   

jeśli na środę mają być Otogi, to będą p(*^-^*)q

Aqwet
Gość

Wysłany: 11 Luty 2013, 18:00   

On mi mówił o zeszłej środzie:P

słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 11 Luty 2013, 18:07   

Bo tak miała być aktualka, moja wina, że nie było news-womenki? xD

słońce Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 11 Luty 2013, 18:12   

krzyż ją dopadł xD

serduszko Cross
Ufok

Wysłany: 11 Luty 2013, 18:22   

Nie przeproszę. :P

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 15 Luty 2013, 17:21   

aqvario napisał/a:
A co se pomacałem, to moje, chociaż teraz mam siniaki... ^^
Kwintesencja xD Cały Aq! xD
Widzę, że obrazek do tego nawiązuje xD

aqvario napisał/a:
(ostatnio naszemu sąsiadowi zaczęła przeszkadzać woda spuszczana w kiblu – za głośno się spuszcza! xD).
A to Wasza wina? O_o

aqvario napisał/a:
Kto wie, może wyrosną cyborgi, jak Lilka? Byleby nie wdały się we mnie, bo leni to my nie potrzebujemy. ^^
To już zależy kto jakie geny zaszczepił xD

aqvario napisał/a:
I nie, nie będzie konkursu na imię, mamy już wybrane, ale nie powiemy, dopóki się nie urodzi :) Bo jeszcze się okaże, że po zobaczeniu zmienimy zdanie ^^
Wszyscy czekają z niecierpliwością xD

słońce Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 15 Luty 2013, 18:08   

rad: napisał/a:
A to Wasza wina? O_o

Sąsiad twierdzi, że trzeba poczekać aż woda się spuści i dopiero wyjść z kibla, i dzięki temu redukuje się hałas :P

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 15 Luty 2013, 18:13   

Trzeba zrobić zdalne spłukiwanie wody!

Kiedyś, jak spłuczki były zawieszane wysoko, pod sufitem to spłuczka była na sznurku. Bez problemu dałoby się to wyprowadzić za drzwi. Wychodzisz, zamykasz drzwi i ciągniesz za sznurek - wszystko w ciszy i spokoju dla sąsiadów xD

Gorzej, jak ktoś byłby dowcipny xD

serduszko Miu
Aye Sir!

Wysłany: 15 Luty 2013, 23:11   

rad: napisał/a:
Kiedyś, jak spłuczki były zawieszane wysoko, pod sufitem to spłuczka była na sznurku.

Pamiętam te czasy. Hahaha ;d Chociaż sama w domu nie miałam takiego wynalazku ;d

Odpowiedz do tematu