Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
21 Kwiecień 2013, 23:10
Wiosenne porządki - niedziela - 24 lutego 2013
Autor Wiadomość
słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 24 Luty 2013, 05:24   Wiosenne porządki - niedziela - 24 lutego 2013

Co prawda za oknem śnieg i co poniektórzy nadal mają zimę, ale skoro w Rumunii jest dziś Dzień Wiosny, to coś to znaczy. A jak każdej wiosny, także i tej robimy porządki. ;P Nie, nie chodzi o to, że ja i Lilka musimy posprzątać dom. Znaczy... no trochę też o to chodzi. W końcu Hayate jest jak nasz Dom – pełen świetnych domowników, którzy niestety czasem zdychają po kątach... Tak, wiem, że to brzmi strasznie, ale skoro nie dostają jeść w postaci podziękowań za kolejne robótki, a tylko się ich tłucze po głowie pytaniami „Kiedy następny rozdział?” i zapędza do pracy, to w końcu zamykają się w sobie i idą do kąta, zasuwają za sobą kredens, a potem... A potem ja i Lilka musimy uprzątnąć te zasuszone zwłoki i wywalić przez balkon. Tak – to wszystko wasza wina! Albo Tuska, kto wie... xD Także dziś żegnamy całą gromadkę Hayateńczyków, którzy po prostu uschli i przestali cokolwiek robić: SaiEFa, Senkartana, Alcatraza, Kubosza, Shirou Noira i Vilda. A co gorsza – kilku następnych już zaczyna rozglądać się za kolejnymi kątami, żeby zasunąć za sobą szafkę, łóżko, kredens czy komodę. Jak tak możecie! Nawet na fejsie nikt nic nie napisze! Nieładnie, oj nieładnie!

Ale porządki, to nie tylko załamani edytorzy czy QCerzy, to także smutne projekty, których nikt nie chce tknąć nawet kijem. W tym roku kontynuujemy rozpoczętą dwa lata temu akcję – „Przytul mnie i nie pozwól mi umrzeć!”. Także w 2013 nie zobaczycie wielu nowych projektów, co najwyżej bardzo krótkie, za to zobaczycie kilka, a może nawet kilkanaście zakończonych. Niemniej brakuje nam ekipy i bardzo potrzebujemy korektorów oraz cleanerów/edytorów. Głównie przez to część naszych projektów kurzy się po kątach. Apelujemy do was – jeśli chcecie przyspieszyć ukazywanie się swoich ulubionych mang, to dołączcie do nas! Każda osoba jest na wagę złota, a ostatnio opuściło nas ich sporo. Przypomnę, że połowa naszej ekipy to studenci, którym czas kończy się przy każdej sesji, a dodatkowo część z nich już musi pracować, co skraca go jeszcze bardziej. 1/3 naszej grupy, to osoby pracujące. Dlatego też mało Hayateńczyków może sobie pozwolić na poświęcenie wielu godzin w ciągu tygodnia na hobby, jakim jest przekładanie mang na nasz ojczysty język. Pomóżcie nam! :D

A żeby nie było tylko narzekania, to powiem wam, że dwie mangi z dzisiejszej aktualki są już bardzo blisko ukończenia oraz idą pełną parą. Udało się też zakupić i zeskanować kilka tomików mang, do których nie było w sieci RAWów, więc zostaną w niedługim czasie odwieszone. Bądźcie z nami, a teraz zapraszam do czytania! :D

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Ostatnio zmieniony przez aqvario 24 Luty 2013, 05:39, w całości zmieniany 3 razy  

Iorweth

Wysłany: 24 Luty 2013, 12:55   

We Wrocławiu roztopy, 8 stopni za oknem.

Mamy coś wspólnego z Rumunią.

serduszko Miu
Aye Sir!

Wysłany: 24 Luty 2013, 13:25   

Ta i wywaliłam się dzisiaj na tych roztopach :<
Nie idzie korzystać z chodników :/

kotek Alexandrus888
Bóendny KóDz'er

Wysłany: 24 Luty 2013, 13:44   Re: Wiosenne porządki - niedziela - 24 lutego 2013

aqvario napisał/a:
    W końcu Hayate jest jak nasz Dom – pełen świetnych domowników, którzy niestety czasem zdychają po kątach... Tak, wiem, że to brzmi strasznie, ale skoro nie dostają jeść w postaci podziękowań za kolejne robótki, a tylko się ich tłucze po głowie pytaniami „Kiedy następny rozdział?” i zapędza do pracy, to w końcu zamykają się w sobie i idą do kąta, zasuwają za sobą kredens, a potem... A potem ja i Lilka musimy uprzątnąć te zasuszone zwłoki i wywalić przez balkon. Tak – to wszystko wasza wina!

PRZE-PRA-SZA-MY !!! i przyrzekamy poprawę i zadość uczynienie* (przynajmniej ja)

Jak się ogarnę z studiami, projektami to może spróbuje ogarnąć też test (znajduje coraz więcej znaków na niebie i ziemi zachęcających mnie do tego)

* w rozsądnym i realnym wymiarze

Aqwet
Gość

Wysłany: 24 Luty 2013, 19:50   

Więcej nie biorę:P

kotek Alcatraz
Spam Guru

Wysłany: 24 Luty 2013, 21:07   

Ale ja jestem z wami całym duszem i sercem xd
http://alcatraz1991.deviantart.com/
http://www.youtube.com/watch?v=zzt2cAI_A5g

słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 24 Luty 2013, 21:30   

A nie cała duszą i sercą? xD

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

serduszko Saito-san

Wysłany: 24 Luty 2013, 21:34   

Ohayou Miinna... etooo..... Arigatou gozaimasu! za rozdziały.... ( a All-oniii ) to g onie ma już ??

Elemenar
Gość

Wysłany: 24 Luty 2013, 23:48   

No, wstydzić się :P, jak ux2 nie było tak niema :D <joke> :)

słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 24 Luty 2013, 23:54   

Edytor dostał pracę (w realu), od teraz rozdziały będą bardzo rzadko.

serduszko Saito-san

Wysłany: 25 Luty 2013, 00:18   

A ja ładnie proszę o kolejny rodzialik zero no tsukaima . ;]

Elemenar
Gość

Wysłany: 25 Luty 2013, 00:56   

aqvario napisał/a:
Edytor dostał pracę (w realu), od teraz rozdziały będą bardzo rzadko.

No o gratki dla edytora i powodzenia w pracy :)

Catie
Gość

Wysłany: 25 Luty 2013, 23:33   

Hej, czemu wasze skanlacje nie są do ściągnięcia? Pamiętam, że jak ostatnio tu zaglądałam to były.

słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 25 Luty 2013, 23:42   

To musiałaś bardzo dawno do nas nie zaglądać, bo nie są tak od półtora roku z hakiem ^^

serduszko Urtica
chaptergiver

Wysłany: 26 Luty 2013, 00:12   

to co Aq przemilcza, to fakt, że są do ściągnięcia, tylko że po pewnym czasie, którego on niby pilnuje i niby na czas rozdziały odblokowuje

ja się już pogubiłam i nie pamiętam, ile ten okres przetrzymania wynosi, ciężko też tobie jako czytelnikowi będzie zwrócić uwagę na to, że dany rozdział należałoby już odblokować, ponieważ nie ma przy nich dat publikacji - jeśli interesuje cię konkretny projekt, musisz przejść nasze wszystkie aktualki, żeby się dowiedzieć, kiedy rozdziały były publikowane i dopiero wtedy, jeśli termin (kiedyś były to trzy miesiące, albo sześć aktualek, a teraz chyba urosło to nagle do pół roku) minął a rozdziały nie są dostępne do ściągnięcia, zwrócić się do Aqvario o ich odblokowanie

ENJOY! p(*^-^*)q

newpawlo
Gość

Wysłany: 26 Luty 2013, 19:21   suzuka

witam kiedy benda nastepne tłumaczenia rozdziłow suzuki od 113?

serduszko Miu
Aye Sir!

Wysłany: 26 Luty 2013, 21:40   

Bendom to bendom.

Odpowiedz do tematu