Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
2 Grudzień 2013, 03:16
Z nożem na prezenty! - sobota - 5 października 2013
Autor Wiadomość
słońce aqvario
Hayate Team
Jego mackowatość

Wysłany: 5 Październik 2013, 09:53   Z nożem na prezenty! - sobota - 5 października 2013

Heja, mangomaniacy! Dziś nie ma żadnego dnia, który chciałbym opisywać, a nawet jeśli interesuje was Dzień Nauczyciela, to nasłuchacie się o nim w szkole. ;P Za to ten tydzień u mnie i Lilki był dniem paczek. Tak, przychodziły codziennie w ilości kilku sztuk co najmniej, a w końcu Lilka miała dość ich rozpakowywania. ;P Tak to jest, gdy zamawia się zastawę stołową, którą pakują w kilka pudełek, aby żaden talerz się nie uszkodził, zamiast w jedno. To niedobrze, gdy zaczynam rozpoznawać twarze kurierów z okolicznych firm ;P Niestety, żadna paczka nie zawierała tomiku mangi... :( Trzeba to zmienić i coś zamówić! :D Kto wie, może będę mógł nawet zrobić takie zamówienie?

– ...a chcesz spać na wycieraczce?

– Nie kochanie, to nie jest moja nowa zabawka.

– Dajesz dalej...

– Noooo, to będzie maskotka dla naszej dziewczynki, wiesz, żeby się przyzwyczajała od małego do mangi i anime.

– Aaahhhaaa...

– Nie wierzysz mi...?

– Nie.

Cholera. Dmuchana neko-lalka chyba nie przejdzie. :/ Nawet dakimakury nie mogę kupić. :/ Cóż, któregoś dnia ją przekonam. Jakoś. Pewnie po tym, gdy kupię jakieś ubranko z +50 do fireresist. xD Na razie muszę się zadowolić zestawem tapet na pulpit (i tak przez większość czasu go nie widać pod zestawem okienek). :(

BTW. W tygodniu będę przeprowadzał stronę na nowy serwer. Zacznę w nocy, ale i tak niektórym strona może nie działać przez jedną dobę (maksymalnie). Większość z was pewnie tego nawet nie zauważy, ale tak uprzedzam. :)

No. A tak poza tym, to macie kilka rozdziałów. Chciałem, aby było ich 8, ale usłyszałem stanowcze „nie”. Także macie ich 7. Cóż, to też szczęśliwa liczba. Resztę zobaczycie za tydzień. A ja wracam do rodzinki, bo wizyta rodziców oraz szwagra z rodziną skutecznie uniemożliwia mi ogarnianie netu. Enjoy! :D

Do mangi nie można podchodzić jak do kochanki - nie można się pieprzyć z każdą stroną!

Yuu_Izzy
Gość

Wysłany: 8 Październik 2013, 17:25   

Dzięki za SK ;D

serduszko Gosunkugi
azumaniak

Wysłany: 8 Październik 2013, 22:45   

Skąd jest obrazek do aktualki? Uroczy. :)

słońce Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 8 Październik 2013, 23:21   

Jak zwykle znaleziony gdzieś przez google :)

tygrysek rad:
Hayate Team

Wysłany: 17 Listopad 2013, 18:10   

aqvario napisał/a:
Trzeba to zmienić i coś zamówić! :D Kto wie, może będę mógł nawet zrobić takie zamówienie?
Możesz zamówić przez Aqweta ^^ xD

aqvario napisał/a:
Dmuchana neko-lalka chyba nie przejdzie. :/
Widziałem dmuchaną u Mari i Isao xD Smoq nawet z nią spał xDDD Ale nie była neko...

aqvario napisał/a:
BTW. W tygodniu będę przeprowadzał stronę na nowy serwer. Zacznę w nocy, ale i tak niektórym strona może nie działać przez jedną dobę (maksymalnie). Większość z was pewnie tego nawet nie zauważy, ale tak uprzedzam. :)
Jestem w większości xD

Odpowiedz do tematu