Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
10 Luty 2014, 00:00
Pod szczęśliwą gwiazdą? - poniedziałek - 9 grudnia 2013
Autor Wiadomość
słońce Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 9 Grudzień 2013, 21:11   Pod szczęśliwą gwiazdą? - poniedziałek - 9 grudnia 2013

I jak tam po pierwszym tygodniu grudnia? Zima w pełni? Ksawery dalej się gdzieś pałęta po polu, czy już poszedł dalej? ;) Niektórzy zapewne dalej nie mają prądu po tym, jak narozrabiał... No co za dupek, no... ;)

Na rozgrzewkę proponujemy dzisiaj kolejną komedyjkę! Lucky Star, bo o nim mowa, jest wyjątkową szkolną komedią. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim forma podania, bo to 4-coma, więc historyjki zamykają się w 4 kadrach. Coś jeszcze? Hm... Nietypowa główna bohaterka! Oj tak, Konata nie jest typową uczennicą liceum. Jest wysportowana i inteligentna, ale nie uczęszcza na żadne kółka zainteresowań. Dlaczego? Bo przegapiłaby kolejny odcinek anime!

Tak, tak, Konata uwielbia anime i gażdżety z nimi związane. Poza tym nałogowo gra w MMO... Na równi ze swoją wychowawczynią! A jak tu tworzyć gagi bez przyjaciół? Tak więc Konata ma kilka przyjaciółek, które często ripostują jej stwierdzenia... Lub same swoim zachowaniem prowokują dowcipne sytuacje!

Dla mnie osobiście jest to tytuł wyjątkowy. To właśnie Lucky Star dostałam jako swój pierwszy projekt, gdy doszłam do Hayate. I co jakiś czas przypomina mi się stwierdzenie Kazuyi, że można mi to dać do edycji, bo "jest proste". Och, tak... Bardzo... Trochę mi zajęło, żeby dojść do tego, co zrobić tym skanom, żeby wyglądały przyzwoicie... I zawsze to powtarzam nowym, kiedy dostają swoje pierwsze (często długie) QC: Nie przejmuj się, ja mój pierwszy rozdział poprawiałam 10 razy. Ciekawe, czy to ich pociesza, czy wręcz przeciwnie...?

Po dłuższej przerwie, jaką zaliczył ten tytuł, w końcu mamy powrót! Kto wie, może na dłużej! Za dzisiejsze rozdzialiki podziękowania należą się Ekscelencji, który zrobił burzę mózgów ze swoimi wcieleniami i wypracowali tłumaczenie oraz Kazuyi i Aqvario, którzy dbają o to, aby rozdziały poszły do was bez błędów! No... I jak jeszcze będzie miejsce, to proszę o komentarz dla mnie, bo w końcu korekta i edycja same się nie zrobią... Jeszcze.

Ostatnio zmieniony przez Lilka 10 Grudzień 2013, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  

kotek Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 9 Grudzień 2013, 21:50   

poczucie humoru w tym jest....no cóż.... tak zasadniczo.... podsumowując.... no własnie ^^

kotek Yuka
Wampanellla

Wysłany: 10 Grudzień 2013, 19:33   

Czy tylko mi bardziej podoba się manga niż anime?

kotek Ragi
Nie Rag tylko Ragi;)

Wysłany: 10 Grudzień 2013, 20:11   

nie ja wole anime , główna bohaterka ma fajny głos ^^

Odpowiedz do tematu