Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
10 Luty 2014, 00:00
Zabójca w spódnicy - wtorek -17 grudnia 2013
Autor Wiadomość
słońce Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 17 Grudzień 2013, 18:26   Zabójca w spódnicy - wtorek -17 grudnia 2013

I witamy w kolejnej maratonowej aktualce! Do końca roku pozostało tylko 14 dni, a do świąt tydzień! Powoli trzeba się przygotowywać! Kupiliście już prezenty świąteczne? Ja dopiero się wybieram. No, ale do rzeczy! Dzisiaj przedstawiamy wam Kill me Baby!

Kill me Baby to kolejna 4-koma, którą robimy. Całkiem sporo się ich namnożyło... ;) Tak samo jak pozostałe, ta również jest komedią. Dobrze, ale czym się różni od pozostałych? Głównymi bohaterkami oczywiście! W odróżnieniu od pozostałych tytułów, tutaj mamy tylko dwie (w porywach trzy) bohaterki i na tym koniec - żadnych bohaterów pobocznych. Manga oparta jest na schemacie znanej w Japonii "komedii dwóch aktorów", gdzie jedna osoba robi (lub mówi) coś głupiego, a druga to odpowiednio komentuje lub daje tej pierwszej w łeb.

Yasuna, ta głupsza bohaterka, zawsze wpadnie na jakiś debilny pomysł, w który wciąga swoją koleżankę, Sonyę. Warto wspomnieć, że Sonya jest zabójczynią... A Yasuna postawiła sobie za cel "naprostować" dziewczynę, żeby zmieniła zawód! Na Sonyę trzeba uważać, bo potrafi złamać rękę, gdy przez przypadek dotknie się jej ramienia... To się nazywa czujność zabójcy! Nigdy nie wiadomo, gdzie czyha przeciwnik! Jest jeszcze trzecia dziewczyna, Agiri, która z kolei jest ninją. Z premedytacją wykorzystuje naiwność Yasuny i zawsze robi sobie z niej jaja. Trzeba przyznać, że jej ninjutsu potrafią nieźle zaskoczyć! I w tajemnicy wam powiem, że jest jeszcze czwarta dziewczyna, zwana "Niewykorzystaną Postacią". Dlaczego tak? Dlatego że została zaprojektowana... i niewykorzystana, bo Yasuna przejęła część jej osobowości. Od tamtej pory dziewczyna ma urazę do Yasuny i do twórcy mangi... Ale jak sam jej przydomek mówi, pojawia się bardzo, bardzo rzadko i to zwykle w materiałach dodatkowych.

Za dzisiejsze rozdziały należy podziękować Cperce (korekta), Urtice (czyszczenie), Miu (typesetting) oraz Alexandrusowi (QC). Normalnie tytuł tłumaczy Smoq, ale tym razem nie dał rady, więc ja je przetłumaczyłam. A ponieważ Miu nie zdążyłaby z ostatnim rozdziałem, to zrobiłam za nią typesetting. Ach, no i normalnie robię tu drugie QC... Ha... Ha... Ha...

Ostatnio zmieniony przez Lilka 17 Grudzień 2013, 18:41, w całości zmieniany 6 razy  

Mashiniman
Gość

Wysłany: 17 Grudzień 2013, 22:19   KMB

TAK NAREŚCIĘ DZIĘKI

serduszko Miu
Aye Sir!

Wysłany: 17 Grudzień 2013, 22:33   

Jedyna 4koma, która mnie nie nudzi. <3

tygrysek Drizzt
Hayate Team
Malkontent

Wysłany: 17 Grudzień 2013, 22:51   Re: KMB

Mashiniman napisał/a:
TAK NAREŚCIĘ DZIĘKI

"Tak, nareszcie, dzięki!" fixed. Nie dziękuj.
WSPŚ #124: Zawsze przy czymś takim zastanawiam się, co by zrobili z gościa na ansi. xP

Odpowiedz do tematu