Strona grupy skanlacyjnej Hayate
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

-|-Strona główna grupy Hayate-|-

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: aqvario
10 Luty 2014, 00:00
Miasto, w którym mieszkam? - środa - 25 grudnia 2013
Autor Wiadomość
słońce Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 25 Grudzień 2013, 23:41   Miasto, w którym mieszkam? - środa - 25 grudnia 2013

Witajcie w kolejnej maratonowej aktualce! Do końca roku pozostało już tylko 6 dni! To bardzo mało na pozałatwianie zaległych spraw! Czy grupa Hayate załatwi coś przez ten czas? Zostańcie z nami, żeby się przekonać!

Dzisiaj odwiedziliśmy przelotnie Hiroszimę, miasto, w którym mieszkał Haruto Kirishima. Tak, używam czasu przeszłego, bo aktualnie przeprowadził się do Tokio... No dobra, ale zacznijmy od początku.

Do Haruto niespodziewanie wprowadza się Eba, dziewczyna z Tokio. Jest niesamowicie roztrzepana, ale serce ma jak na dłoni. Z czasem Haruto dowiaduje się prawdziwych powodów jej przeniesienia się na wieś... Otóż Eba już tu była jako dziecko! I poznała małego Haruto, który ją pocieszył w strapieniu i powiedział, że jeśli kiedyś będzie miała jakieś problemy, to może się udać z nimi do niego... No i przyjechała, jednak chłopak o niej kompletnie zapomniał... No to postanawia zawrócić mu w głowie i sprawić, żeby się w niej zakochał! Generalnie jej się to udaje, ale tuż przed jej powrotem do Tokio...

Fabuła tej mangi nie jest specjalnie skomplikowana, ale działo się tam już tyle rzeczy, że trudno opisać tytuł, nie robiąc newsa godnego Aqvario.

Mówiąc w skrócie, jest to komedia romantyczna z elementami majtek... Znaczy, ecchi. Harem pełną gębą, gdzie wokół głównego bohatera kręci się sporo ładnych lasek. Jest też spora doza nieporozumień, troszkę dramatu i sporo humoru. Sądzę, że w tym tytule prawie każdy znajdzie coś ciekawego. A zwłaszcza fanki telenowel...

Tytuł miał u nas wzloty i upadki, pojawiali się miłośnicy i znikali, ale mam nadzieję, że teraz będzie już to szło jakimś przyzwoitym tempem. Dzisiejsze rozdziały sponsoruje dla was: trzech tłumaczy: Uindo Jenna, Hoobson i Miu; trzech korektorów: Urtica, Miu i ja; jeden cleaner, czyli niezmordowana Urtica; jeden typesetter, Alexandrus; oraz dwóch QCerów: Drizzt i ja. Cała nasza wesoła gromadka zaprasza was do czytania!

Ostatnio zmieniony przez Lilka 26 Grudzień 2013, 00:31, w całości zmieniany 2 razy  

Muhaik
Gość

Wysłany: 26 Grudzień 2013, 15:32   

Manga fajna, jestem fanem tego mangaki, ale tutaj bohater mu nie wyszedł. Totalna dupa z niego. xP

kotek Yuka
Wampanellla

Wysłany: 26 Grudzień 2013, 17:19   

Mi się wydaje,że autor daje podobnych bohaterów.Okładka tomu 10 nie chce się wgrać :/

słońce Lilka
Hayate Team
Kapłanka Aqvario

Wysłany: 26 Grudzień 2013, 17:23   

Dzięki za wskazanie błędu, Yuka. Okładka już się wyświetla :)

kotek Yuka
Wampanellla

Wysłany: 26 Grudzień 2013, 17:31   

Do usług.

Odpowiedz do tematu